Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


przeprasza pany że się wam wtrącę w tą ciekawą dyskusję, ale czy moja prośba zostanie uwzględniona, czy będę miał minusy, chciałbym wiedzieć jak podejść do dalszej części konkursu.

Edytowane przez Manhunt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manhunt sory ale zasady dla wszystkich takie same, gdybys napisał PRZED MECZEM wszystko byłoby zaliczone, jednak napisałes juz gdy mecze sie skonczyły  teraz odejme Ci od typu 30, wiec na przykłądzie jesli trafiles kurs 2,00 to nie bedziesz miał +100 tylko +70.jak miałes -100 to bedzie -130 . Pzdr

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W typie na dzien 06.02 wpisałęmgodzine : 22 ale będą opóźnienia jednak wszystko wskazuje na to że mecz rozpocznie się 21:20 - 21:30 proszę o poprawe. ( analize napisalem 2 h wczesniej to chyba problemu nie będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej analizie na dzisiejszy typ dnia. http://obstawianie.com/topic/33256-typy-na-dzień-07022016/

 

 Przez przypadek wpisałem coś takiego ->

 

"choć w 5 ostatnich meczach wyjazdowych z Granadą - Real wygrał wszystkie pięć." Chodziło mi oczywiście o 5 ostatnich spotkań Realu z Granadą - zarówno u siebie jak i na wyjeździe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej analizie w topicu koszykówka ucięło mi typ na Pau ortez, mimo, że mam go w analizie i tak też napisałem w typach dnia, ale w tej analizie tego brakuje: Proszę o poprawienie, mecz dopiero o 20:30

 

 

http://obstawianie.com/topic/32325-francja-lnb/?p=937755

 

Jest ->Asian Handicap +7pkt +(OT) 

Ma być -> Asian Handicap +7pkt z (OT) Pau Ortez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o rozliczenie i mojego typu z 17.02 i dodanie do tabelki.

 

PS. Na razie miażdzysz LaMonf..., ale ja już się zbliżam...  :umka2: powoli... %-)  A Twój wczorajszy typ przeciwko Kwitovej pierwsza klasa, choć początek meczu tego nie zapowiadał  :przerazony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozpędu zamiesciłem swą dzisiejszą siatkarską analizę nie w tym dziale co trzeba. Zamiast w Pucharze CEV dodałem ją w Lidze Mistrzów.  :(  Prosiłbym o przeniesienie tego postu i wymianę linka w Pewniaku Dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...