Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Juz od dawna nie mam nic wspolnego z matematyka. Czy moglby mi ktos przypomniec i napisac:

jest 20 kul, w tym 10 kul czarnych i 10 czerwonych. Jakie jest prawdopodobienstwo, ze wyciagajac 5 kul wszystkie one beda czerwone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku**a mać jebane koreańce żeby was te psy które wpierdalacie wydymały, jak można do przerwy je***ąć 45 i nie zrobić 76 w meczu no ku**y niemyte idźcie w c**j zjeby :fp: sean evans pierdolony czarnuchu ile spierdoliłeś w tym meczu akcji spod kosza :fp: ku**a jak można w jednej akcji 4 razy dobijać i nie trafić kurwo pewnie 7 rzutów byś oddał i też c**j by z tego było :fp: zrezygnuj z kosza bo nie nadajesz się do tego, jednak czarni stworzeni są tylko do niewolnictwa :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur*** mać je*** koreańce żeby was te psy które wpierdalacie wydymały, jak można do przerwy je***ąć 45 i nie zrobić 76 w meczu no kur*** niemyte idźcie w ch** zje*** :fp: sean evans pier*** czarnuchu ile spierdoliłeś w tym meczu akcji spod kosza :fp: kur*** jak można w jednej akcji 4 razy dobijać i nie trafić kur*** pewnie 7 rzutów byś oddał i też ch** by z tego było :fp: zrezygnuj z kosza bo nie nadajesz się do tego, jednak czarni stworzeni są tylko do niewolnictwa :bz:

 

jak Krysia Pałka, ona 8 razy i raz trafiła %-) ale tam ktoś "majstrował przy broni" :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz od dawna nie mam nic wspolnego z matematyka. Czy moglby mi ktos przypomniec i napisac:

jest 20 kul, w tym 10 kul czarnych i 10 czerwonych. Jakie jest prawdopodobienstwo, ze wyciagajac 5 kul wszystkie one beda czerwone?

 

1,6%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaavov.png

 

Pierdolony pech, pier****na gra, ku**a je***y skurwysyn sprawdził moje 55 i wyjebał mi z 67 jebanego strita, skurwysyńskiego na turnie i riverze, pierdolony żal ku**a. Musiałem je**ć olka bo ku**a już blindy na mnie czekały i chciały mnie wjebać, zgarnął bym ze stołu ku**a 30k i bym spokojnie czekał. Jednak te je***y kutasiarz był na bb mając 81k i ku**a zamiast nie dokładać tych pierdolonych 3k, to skurwysyn musiał dołożyc. c**j Ci w dupe ty msciwy chuju, zebys jutro ku**a pierwszy odpadł downie pierdolony! Jebana niemiecka ścierwo, nienawidzę cie skurwielu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok starałem się tu nie pisać ale, ja pier**e jak można grać tak słabo je***y kurewski klub rzymskie skurwysyny ja pierdolole!!!!!!!!!!!!!!!! ku**a mac 0:0 przez całe 90 minut a c**j wam w dupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeeeeeeeeeeeeeeeeebac VAncuver kurwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ostatnie 10 mim 0 strzalow pierdolic ku**y

 

 

co kurwyyyyyyyyyyyy po 28 min - 35 strzalow :fp: a skoczyli z 59 :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to tylko tenis machanie paletkami moze być zgbubne szczególnie jak ktoś chce się pokazać ale granie w 11 antyfutbol może człowieka trafić kur*** :D

 

ten skurwiel ukrainski niech sobie chujem pomacha bo rakietą to nie umie w ogóle i kutas z niego jest a jego nazwisko to pewnie jedno wielkie kłamstwo i ch**a ma małego albo upierdolonego jak grodzki bo nie widze innej mozliwosci, jeszcze sobie kucyka dopierdolił pedał jeden w dupe je***y a potem gra jak c***a a nie dluga pala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy pier****ne zajebane ku**y londynskie, niebieskie śmiecie jebane, gardze wami ku**y zajebane i waszym pierdolonym mułem, nie byliscie, nie jestescie i nigdy nie zbylizycie sie do Arsenalu, zawsze bedziecie kurwami jebanymi, wy pier****ne skurwiele, jebał was pies fuck off chelsea fc you aint got no

słynny uśmiech chelsea pojawia sie wtedy jak czarny pierdolonym cwel zapina drugiego cwela w niebieskim kostiumie z napisem cfc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy pier*** zaje*** kur*** londynskie, niebieskie śmiecie je***, gardze wami kur*** zaje*** i waszym pier*** mułem, nie byliscie, nie jestescie i nigdy nie zbylizycie sie do Arsenalu, zawsze bedziecie kur*** je***, wy pier*** skurwiele, je*** was pies fuck off chelsea fc you aint got no

słynny uśmiech chelsea pojawia sie wtedy jak czarny pier*** cwel zapina drugiego cwela w niebieskim kostiumie z napisem cfc

 

masz racje tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...