Skocz do zawartości

Czat Hokej


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


Kilka peffek z hoka na dziś :))

 

 

Sonderjylland - Hvidovre 1,2 (Dania) :t:

Jyp - Tappara Tampere 1,4 (Finalndia) :n:

Storhamar - Frisk/Asker 1,3 (Norwegia) :t:

Stjernen - Sarpsborg Sparta 1,35 (Norwegia) :t:

 

 

 

Krótko na temat meczyków :))

 

W Danii drużyny Sonderjylland oraz Herning zdecydowanie odstają od reszty wygrywając praktycznie wszystko. Sonder w ostatnich 10 spotkaniach 9 zwycięstw i 1 porażka po dogrywce. Przegrali ostatni mecz u siebie 1:2 z outsiderem z Odense. Po czym w kolejnym meczu na wyjeździe rozjechali Esbjerg 9:0, dzisiaj też izi :)) nie wierze nawet w to, że będą 2 porażki z rzędu u siebie :)

 

W Finlandi natomiast lider Jyp będzie grał z jedną ze słabszych drużyn. Kursik zachęcający :)) Liderzy w ostatnich dwóch meczach (2 wyjazdy) przegrywali. Dzisiaj meczyk u siebie więc czas na wygraną, Taparra 6 przegranych z rzedu

 

W Norwegii natomiast 2 pewniaczki. Storhamar, 4 ekipa ligi, gra z przedostatnią. Storhamar w ostatnim meczu na wyjeździe 1:0 z Valerengą. Frisk 4 porażki z rzędu, na wyjazdach grają beznadziejnie 1 zwycięsto w reg., 2 zwycięstwa po dogrywkach i 16 porażek. Najgorsza drużyna na wyjazdach. Drugi mecz to mecz lidera Sparty z ostatnią dużyną Stjernen. W ostatnich 4 meczach gra w kratkę 2 zwyciestwa, 2 porażki. Ostatnio u siebie aż 7:1 z Manglerud. Może czas na znów dłuższą serię zwycięstw. W tym sezonie grali 4-krotnie. Za każdym razem górą była ekipa Sparty.

 

 

To tak po krótce :)) według mnie warto na podbitkę dorzucić :))

 

 

//masakra, dawno nie widziałem żeby w meczu było 0:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jyp - Tappara Tampere

 

tez ten mecz analizowałem, ponieważ jednak Jyp ma już pewne miejsce w PO i zaliczył dwie porażki, to dałem sobie z nimi spokój. Bardziej zawiodłem się na Bernie, za to Norwegia izi :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mimo wszystko uważałem, że ogarną :) i to po dwóch porażkach z rzędu, a tu kupa :)

 

 

co do norwegi to na chwile obecną chyba najłatwiejsza liga do typowania :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jyp - Tappara Tampere

 

tez ten mecz analizowałem, ponieważ jednak Jyp ma już pewne miejsce w PO i zaliczył dwie porażki, to dałem sobie z nimi spokój. Bardziej zawiodłem się na Bernie, za to Norwegia izi :p

 

No a ja przejechałem się na obu i na JYP i na SC Bern :k: dobrze, że miałem na jednym kuponie :)) Norwegia izi :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sergei.jpg

 

Korzystając z uprzejmości Expekt taki typek na dzisiaj.

 

Argumenty:

- Nashville u siebie

- Canucks bez sześciu obrońców

- Sergei drugi pod względem ilości punktów w drużynie

- w pięciu ostatnich spotkaniach wygranych przez Predators Sergei zawsze punktował

- w ostatnich 11 meczach - 10 punktów

- pierwsza linia w przewagach

 

Good Luck :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co pisałem Expekt rozliczył ten typ mimo sporego błędu. Często tak robią, także warto szukać takich pomyłek. Co do Sergeia to Nashville strzelił trzy bramki, formacja naszego zawodnika była przy dwóch na lodzie. Niestety koledzy z drużyny albo zabierali mu krążek przed nosem (bramka nr 1) albo był blisko Tip Ina - zmiana lotu krążka (bramka nr 2). Tak więc nieco pechowo nie weszło, ale zawsze spróbować było warto ;)

 

Bramki:

 

http://video.nhl.com/videocenter/console?hlg=20102011,2,866&event=NSH410

 

http://video.nhl.com/videocenter/console?hlg=20102011,2,866&event=NSH435

 

P.S Chrumek nie martw się dzisiaj będę kolejne peffki to się odkujesz %-)

 

[ Komentarz dodany przez: Chomik: 2011-02-18, 12:23 ]

dzisiaj to ja już kasy nie mam %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skelleftea na pewno do gry, bo u siebie są bardzo mocni i muszą wygrywać z takimi rywalami. Niemieckiej nie gram, bo różne dziwne rzeczy się tam dzieją w tym sezonie. W duńskiej karty rozdane, także kompletnie odpuściłbym te ostatnie spotkania. Davos musi wygrać, goście już pewna walka o utrzymanie, nie powinni gospodarze zawieźć w ostatniej kolejce. Także tylko Davos i Skelleftea z konkretnymi argumentami za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Davos i Skalfea wydaja sie najpewniejsze ale mysle ze Dusseldorf nie zawiedzie ostatnie kilka meczow w wykonaniu tych druzyn dla Dussledorfu ktory ma passe 2 meczow bez porazki a Hambug za to ma ostatnie miejsce i 2 ostatnie mecz eporazka wiec mysle pewne zastanawiam sie nad tym Sonderijylland-Aalborg 1 i Odense-Herning 2 sadzicie ze az taka lipa te dwa ostatnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslisz Klagenfurt-Zagrzeb 1

Lillehammer-Storhamer 2 <----oststnio dobrze cisna

jeszcze znalazlem ciekawy mecz Vancouver-Montreal 1 1.87

jakie mecze bys polecil na kuponik jeszcze???oprocz tych powyzej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

IFK Helsinki - TPS Turku

 

Typy:

- TPS ML @5.30 - Betway

- TPS +1.5 @2.35 - Expekt

 

Typ bardzo luźny, ale poparty kilkoma argumentami. Po pierwsze HIFK przez porażkę w ostatnim meczu z Saipom i równoczesnej wygranej Assatu stracił szanse na drugie miejsce w lidze. Obecna różnica to pięć punktów, a meczów do rozegrania dwa (sześć punktów do zdobycia). TPS to ubiegłoroczny zwycięzca ligi, w tym sezonie nie trafili niestety z formą i od początku są w ogonie ligi. W tej chwili przewaga nad Pelicans Lahti wynosi trzy punkty. Jednak Lahti ma dzisiaj mecz z Tapparom, która ostatnio seryjnie przegrywa swoje spotkania, także można im dopisać trzy oczka. Taki zbieg wydarzeń powoduje, że jeżeli TPS nie chce nerwówki w ostatnim meczu musi dzisiaj powalczyć. Trudno powiedzieć czy są w stanie wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i ograć dobrze dysponowany HIFK. Jednak po takim kursie jak najbardziej polecam spróbować. ML dla odważnych, zaś handicap już dla wszystkich. Turku nie może odpuścić dzisiejszego meczu, więc jak przegrają to pewnie po walce i nie wysoko. Według mnie bukmacherzy zdecydowanie przeceniają drużynę gospodarzy i kursy rzędu 1.30-1.40 nie są racjonalne. W TPS sporo kontuzjowanych graczy, ale mimo tego walczą w każdym meczu i ostatnio nawet tak źle im nie idzie. Moim zdaniem typ z handicapem bardzo value, ML dla singlistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IFK Helsinki - TPS Turku

 

Typy:

- TPS ML @5.30 - Betway :n:

- TPS +1.5 @2.35 - Expekt :t:

 

Wszystko zgodnie z moimi przewidywaniami. TPS prowadziło od pierwszej tercji i długo HIFK nie mógł nic zrobić. Dopiero w samej końcówce udało się strzelić wyrównującą bramkę. W karnych lepsi gospodarze, ale i tak punkcik na koncie TPS jest bardzo ważny, bo tak jak pisałem Lahti łatwo ograło Tapparę 4:1. MoneyLine nie wszedł, ale handicap po bardzo dobrym kursie na luzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jukurit - Vaasan Sport

 

Typ:

- Jukurit -1.5 @2.90 - Bet365

 

Nie wiem jak długo jeszcze ten typ powisi w ofercie, dlatego zdecydowanie polecam! Finał ligi Metis, zwycięzca zagra z ostatnią drużyną SM Ligi o awans. Jukurit najlepsza drużyna sezonu regularnego. W dwóch pierwszych fazach Play Off nie pozostawali rywalom złudzeń. 6 spotkań, 6 zwycięstw, 30 bramek strzelonych, 5 bramek straconych! Kompletna dominacja i kompletna demolka obu rywali. Dziś w finale ich przeciwnikami będą zawodnicy Vaasan Sport, którzy sensacyjnie wyeliminowali KooKoo. Mimo tego to Jukurit jest zdecydowanym faworytem. W sezonie regularnym gospodarze dwukrotnie nie pozostawili cienia wątpliwości kto jest lepszą drużyną. Skład mają naprawdę bardzo dobry, w drużynie wszyscy najważniejsi zawodnicy zdrowi, także tylko grać. Dlaczego value? Bo w innych bukach na ten sam typ możemy złapać maksymalnie 2.00. Nie wiem czy to błąd czy po prostu Bet365 tak wycenia ten handicap, ale przy takiej miazdze jaką robi Jukurit 2.90 to kompletna pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jukurit - Vaasan Sport

 

Typ:

- Jukurit -1.5 @2.90 - Bet365 :t:

 

4:0 ;) Kolejny mecz bez straconej bramki, z przodu solidnie, więc bez problemu weszło. Dziękujemy Bet365 za pomyłkę i możliwość zagrania tak fajnego kursiku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TPS Turku - Espoo Blues

 

Typ:

- TPS MoneyLine @1.80 - 24hpoker

 

Coś nie ma za dużo ostatnio czasu pisać dłuższych analiz. Jednak warto dzisiaj zainteresować się tym typem. Ostatnia kolejka fińskiej SM Ligi i pojedynek trzynastego w tabeli TPS z dziewiątym Espoo. Różnica między dwoma ostatnimi zespołami wynosi 1 punkt, jeżeli TPS straciłoby punkty dzisiaj z Espoo wówczas wygrana Pelicans Lahti może im dać awans na 13 miejsce i w ten sposób uniknięcie baraży o utrzymanie. Jednak moim zdaniem TPS zrobi wszystko, żeby dziś zwyciężyć. Ostatnio tak jak przewidywałem nieźle zaprezentowali się w Helsinkach. Dzisiaj rywal znacznie łatwiejszy, gdyż będzie to ekipa Espoo Blues, która będzie walczyć w fazie wstępnej Play Off. Mają jeszcze szanse na ósmą lokatę jednak bardziej niż im na wygranej powinno zależeć gospodarzom. Wygrana pozwoli utrzymać przed ostatnią lokatę i zakończyć ten fatalny dla nich sezon chociaż z jednym pozytywnym akcentem. Moneyline z bardzo przyzwoitym kursem i na pewno do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TPS Turku - Espoo Blues

 

Typ:

- TPS MoneyLine @1.80 - 24hpoker :t:

 

Zgodnie z planem TPS. Bardzo ważne zwycięstwo przede wszystkim, dlatego, że również Lahti wygrało, także porażka mogła być tragiczna w skutkach. Utrzymanie w lidze zapewnione, jak na ubiegłorocznego mistrza to tragedia, ale chociaż tyle dobrze, że nie trzeba jeszcze będzie się bić prawdopodobnie z Jukuritem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamburg - Hannover

 

Typ:

- Hamburg ML (1,75) - Doxxbet

 

Liga niemiecka też już na finiszu zmagań regularnych. Do bardzo ciekawego meczu dojdzie w Hamburgu, gdzie miejscowa drużyna podejmie Hannover. Gospodarze ostatnio w znakomitej formie, cztery wygrane z rzędu, a w gronie pokonanych chociażby lider z Wolfsburgu czy Krefeld. Obecnie gospodarze zajmują miejsce pod kreską Play Offów. Mają jednak jeden mniej mecz rozegrany od Kolonii. Ścisk jest na tyle duży, że pomiędzy 9, a 12 miejsce jest tylko trzy punkty różnicy. Według mnie gospodarze dzisiaj są w stanie zwyciężyć, zmusza ich do tego obecna sytuacja. Kurs dość wysoki, bo Skorpiony nie tylko wyżej w tabeli, ale też w dobrej formie. Również walczą o jak najlepsze rozstawienie przed Play Offami. Jednak o miejsce w pierwszej szóstce i awans bezpośredni do ćwierćfinałów martwić już się nie muszą. Moim zdaniem bardzo wyrównane spotkanie się szykuje, ale bardziej zależeć powinno na zwycięstwie ekipie z Hamburga. Warto też pamiętać, że Hannover dobrą passę zawdzięcza przede wszystkim temu, że mierzył się w ostatnich meczach z dołem tabeli, gospodarze zaś ogrywali ekipy z czołówki. Jestem dobrej myśli i jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dwa typki na noc:

Washington - Carolina under 5,5 :t: oraz Carolina under 2,5 :t:

Mlody Holtby prezentuje calkiem duzy talent. W Marcu juz dwa razy zachowal czyste konto. W 2011 roku zagral 5 razy, puscil tylko 3 gole. Moze puscic 1 czy 2 gole ale raczej nie widze opcji, zeby bylo wiecej przy defensywie Caps, ktora tylko z Rendżersami zawiodla na calej linii a tak jest dobrze. Naprzeciw Holtby'ego Cam Ward. Gwiazda nie jest, ale puscil najmniej bramek w NHL. Jesli Holtby pusci te 2 gole, to raczej nie sadze zeby Capitals strzelili ich 4, jedyna opcja to pusta bramka w koncowce. Mysle ze mozliwy jest wynik 2:1, 3:1 cos w tym stylu.

 

Tampa - Ottawa 1 ML :n:, Tampa over 3,5 :n:

Jedno nazwisko: McElhinney. Bramkarz Ottawy. Jakby gral Anderson to bym odpuscil, ale McElhinney jest tak slaby ze :k:

Tampa pokonala bedace na fali Chicago, na swojej tafli sa najlepsi w konerencji a Ottawa na wyjezdzie 3 od konca. W sumie nie ma co pisac, McElhinney zalatwi sprawe juz w pierwszych minutach puszczajac ze 3 - 4 gole i Tampa spokojnie to dogra.

 

edit:

Coz, pierwszy mecz izi, tak jak przewidywalem, ale ze Ottawa i McElhinney ogarnie to sie naprawde zdziwilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamburg - Hannover

 

Typ:

- Hamburg ML (1,75) - Doxxbet :n:

 

Początek dobry, bo już w pierwszych minutach 1:0. Później szok, bo Hannover strzelił cztery bramki. Mimo ambitnej walki nie udało się zwyciężyć. Porażka może kosztować drogo, bo Kolonia wygrała 0:1 i jej już Hamburg na pewno nie dogoni. Za chwilkę typy na noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carolina Hurricanes - Columbus Blue Jackets 1 ML (1,60)

New Jersey Devils - New York Islanders 1 ML (1,55)

 

Taki dubelek na dzisiaj. Nauczony ostatnimi wynikami jak chociażby wczorajsza dogrywka w Detroit nie zaryzykuje meczów w regulaminowym. Obie drużyny, które wytypowałem czyli Carolina i New Jersey Devils nadal w grze o Play Off. Huragany tracą dwa punkty do ósmego miejsca, zaś Diabły osiem. Do końca coraz mniej spotkań, więc nie mogą pozwalać sobie na straty punktowe. Carolina przegrała trzy ostatnie mecz i sama siebie postawiła w sytuacji podbramkowej (pozwoliła wyprzedzić się przez Buffalo). Ich dzisiejsi rywale Columbus już bez szans na awans w Konferencji Zachodniej. 10 punktów straty, a stawka bardzo wyrównana. Za bardzo nawet nie walczą, gdyż przegrali już siedem spotkań z rzędu. Devils w formie od kilku dobrych tygodni, gonią ósme miejsce ze wszystkich sił. Szanse jeszcze mają i na pewno w meczu z Islanders są faworytami. Isles też ostatnio niezłe wyniki, ale według mnie defensywa Diabłów zrobi z nimi dzisiaj porządek. Cała formacja defensywna jest w znakomitej formie, więc u siebie powinni ogarnąć i zapewnić dobry wynik z tyłu. Z przodu Ilya i spółka zrobią porządek, i powinno być do przodu. W obu meczach sytuacja kadrowa (kontuzje, pierwsi bramkarze) bez zmian.

 

Jeszcze kilka ciekawych statystyk zaczerpniętych z SBR Forum:

- Carolina is 10-5 SU in its last 15 games at home

- Carolina is 4-2 SU in its last 6 games when playing at home against Columbus

- New Jersey is 13-2 SU in its last 15 games

- New Jersey is 6-1 SU in its last 7 games at home

- New Jersey is 6-1 SU in their last 7 games when playing at home against NY Islanders

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...