Skocz do zawartości

2000 zł w 2 miesiące bez żadnego ryzyka


989898

Rekomendowane odpowiedzi

The_GrabeK Obrazek Popiszę się swoją totalną głuotą, bo nadal nie bardzo rozumiem %-).

 

Zyskałeś tyle, że w 1 buku nie musisz robić więcej obrotu, bo przegrałeś kase.

 

Tyle to wiem, że nie musze obracać, jednak tracę przy tym zarówno bonus jak i wpłatę, więc gdzie tu zysk %-) ? Fakt, u drugiego buka zostaje mi już wtedy mniej kasy do obrotu i to jest chyab jedyny plus. Przykład podany przez handicap'a zdaje się jedynie potwierdzać to co napsiałem wcześniej. Mianowicie próbuje wyciągnąć bonus od jakiegoś buka, a równocześnie stawiam u drugiego już własną kasiorę tak żeby, gdzie nie trafię był na plusie. Taka metoda napewno działa, tylko nie wiem czy jest optymalna.

 

Wszystko zalezy od kursu na dwa zdarzenia jesli kurs wynosi 1.85 to jest w miare dobrze jakby bylo 2 to bylo by pieknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

Levy666,

Można szukać surebetów i nawet na tym zyskać, ja jednak mówiłem najprostszy sposób bez szukania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levy666,

Można szukać surebetów i nawet na tym zyskać, ja jednak mówiłem najprostszy sposób bez szukania.

 

Zgadzam sie w 100% tylko ten wskaznik po tej jedynce 1.85 jest w miare wazny dlatego to napisalem :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Popatrz wpłacone pieniądze do 2 buków , w obu dostałeś bonus podwojenia i w obu musisz zrobić obrót, dajmy na to 3-krotny

 

W sumie wpłaciłeś 200zł (100zł do buka A i 100zł do buka B).

Dostałeś też 200zł bonusu.

 

Po tej operacji którą opisałem wcześniej masz

 

W buka A - 0zł (bo przegrałeś)

w buku B - 370zł (wygrałeś, jeszcze 2-krotny obrót musisz zrobić)

 

----

W ten sposob robisz kazdego buka pokolei. Mozesz też grać w internecie na under a w naziemnym na over - w ten sposob tez wyciągniesz ten bonus bez prawdziwych ryzykownych obrotów do swojej kieszeni..

 

***

Prościej sie chyba nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozpiszmy to tak na poczatek trzeba miec 200 zl . Wplacamy do dwoch bokow i mamy "wirtualne 400" .

 

Mecz przykladowo Baltimore vs Yankesi kursy 1.85

 

Stawiamy po 200 u dwoch bokow bez wzgledu na wynik mamy juz obrocone raz i jestesmy na plusie bo mamy 370 a wplacalismy tylko 200

 

Pozniej u jednego buka nie ma nic na koncie u drugiego 370 tyle ze musimy obrocic to przykladowo 2 razy jeszcze wiec robimy taki myk ze wplacamy gdzies 370 zeby obstawic przeciwnie . Znowu stawiamy 370 po kursach 1.85 u dwoch bokow i wygrana 684,5 wiec jestesmy na plus 114.5 bez wzgledu na wynik bo wplacilismy na poczatku 100+100 i pozniej to 370 co daje lacznie 570 a my mamy na koncie 684,5 .

 

No i teraz kwestia tego czy trafilismy zdarzenie u buka u ktrorego musimy zrobic jeszcze 30 zl obrotu i wtedy jestesmy +84,50 zl gdyby nam nie weszlo to za 30zl (bonus mial byc obrocony 3x wiec 600-(100+100+370)=30zl)czy mamy na czysto 684.5 i wyplacamy :p:

 

Mam nadzieje ze zrozumiale napisane ale o to biega :) I to jest ta linijka o ktora pytasz obrocisz dwa razy i przy farcie mozesz wyplacic u drugiego buka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, ale ze mnie ciemna masa %-). Właśnie pisałem kolejnego dłuższego psota i pod sam koniec wpadłem na to, gdzie tkwi błąd w moim rozumowaniu :p Tak, czy inaczje już all jest dla mnie jasne :p

 

Levy666,

To było całkowicie zrozumiałe dla mnie od początku, nie mogłem tylko pojąc o kiego na samym początku "tracimy" bonusa u jednego z buków, po prostu nie pomyślałem, że jest on ugrany u tego drugiego :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat wprost rozpalił się. Myśl która jest tutaj podejmowana była już podejmowana na tym forum nie raz. Pisałem również o tym ale nie umieściłem tego w jednym i dlatego przy okazji tego tematu myślę, że będzie to dobrym posunięciem.

 

Dlaczego Betfair? Ponieważ jest możliwość obstawiania "lay" czyli o wiele łatwiej znaleźć surebeta oraz dlatego że minimalną stawką jest 0,01 czym można maksymalizować zyski z surebetów. Grając surebetami wyciągamy bonusy bez konieczności robienia obrotu nawet jednego. I pisałem również o tym jak wypłacać pieniądze od razu do rączki omijając księgowanie.

 

Stąd może też się przydać kilka linków do tych tematów aby nie wyważać otwartych drzwi.

 

1. Zmniejszenie stawek w Betfair do 0,01

http://obstawianie.com/tematy168/zmniejszenie-stawek-w-betfair-vt6700.htm

 

2. Gra tzw. surebets czyli jak wyciągać bonusy bez konieczności obrotu.

http://obstawianie.com/tematy168/gra-tzw-quotsurebets-quot-vt7469.htm

 

3. Wypłata prosto do rączki z bukmachera.

http://obstawianie.com/tematy102/ominac-prawo-jak-wyplacic-z-bukmachera-prosto-do-reki-vt7379.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest świetna okazja zeby wyciągnąć bonusa z bet24.com. Otóż kurs na Hafnarfjordur w bet24.com wynosi 1,34 a przeciw Hafnarfjordur (lay) w betfair wynosi 1,31. Zrobiłem tak:

Bet24.com: Hafnarfjordur 362,5 zł * 1,34 = 485,75 zł (stracę 362,5 zł albo zyskam 123,25 zł czyli ok 30 euro)

Batfair: lay (inaczej x2) Hafnarfjordur 100 e * 1,31 = 131 e (stracę 31 euro albo zyskam 95 euro* czyli ponad 380 zł)

 

*po odjęciu prowizji wynoszącej w betfair 5% od wygranej

 

Hafnarfjordur jest dziś bardzo pewnym zdarzeniem więc pewnie wygram w bet24.com. I będzie mi to na rękę, bo zaliczę 362,50 zł z 900 zł obrotu potrzebnego do zgarnięcia 300 zł bonusa oraz będę miał 480 zł na kolejne zakłady potrzebne do obrotu. Myślę, że ten przykład pokazuje że da się znaleźć sure beta łatwo :)

 

 

Polecam czytanie ze zrozumieniem

 

"Już niewiele czasu zostało, aby skorzystać z naszego bonusu 300zl. Przypominamy: zagraj za co najmniej 900zł na zakłady dotyczące mistrzostw świata (ilość, stawki, kursy bez znaczenia) a po zakończeniu mundialu otrzymasz od nas bonus w wysokości 300zł. Bet24 proponuje też 25zł free beta na zakład, który zespół będzie miał więcej rzutów różnych w meczach 1/2 finału - który z nich wybierzesz, zależy od Ciebie!"

 

Hafnarfjordur to chyba nie gra w MŚ... :mlotek:

 

Rzeczywiście. Nigdy patrzałek nie musiałem nosić, ale chyba niedługo będę musiał kupić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odnośnie grania surbetów pomiedzy betandwin i Betfair jesli zakład jest przyjety w Betfair to Betfair nie moze go uniewaznic chyba że sie nie odbył. Inaczej jest w Betandwin juz nieraz sie spotkałem z sytuacja gdy puściłem kase na zdarzenie i wydawało mi sie że wygrałem gdy po meczu baw oddał mi wkład anulując ten zakład. I co w takiej sytuacji gdy zagralismy surbeta ,a baw nam anuluje zakład -kicha :zdziwiony: Tak że to jest dobry sposób ale nie 100 % towy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób pytało mnie na pw co to jest free bet, więc postanowiłem po krótce opisać to ciekawe zjawisko :)

 

Free bet polega na tym, że jeśli wniesiesz odpowiedni zakład (zwykle min. 10 Ł) to bukmacher dopisuje Ci do konta tzw. free bet balance, tj. taką "witrualną" stawkę, za którą możesz wnieść zakład i wtedy to, co wygrasz jest Twoje, ale sam free bet balance przepada. Jeśli wniesiesz za ten free bet balance zakład identyczny jak Twój pierwszy zakład, to wyjdzie na to, że będziesz miał dwa razy większą wygraną za tego zakładu. Np. stawiasz na wyścigach na jakiegoś konia po kursie 11 za 10 Ł, czyli wygrywasz 110, z czego 100 na czysto. Bukmacher sopisuje Ci free bet balance. Stawiasz za free bet balance na tego samego konia i też wygrywasz na czysto 100Ł. I tak dzięki dziesięciu funtom masz zysk 200Ł a więc to tak jakbyś wniósł zakład po kursie 20 a nie tylko 11. Kiedy zamiast kursu 11 masz kurs 20 to bardzo łatwo o free beta. Można wtedy na giełdzie zakładów obstawić przeciwko danemu konowi. Różni bukmacherzy różnie podchodzą do tych free betów: jedni sami dopasowują Ci identyczny zakład jak pierwszy, drudzy dopisują Ci owy free bet balance i możesz wtedy wybrać sobie na co go przeznaczysz a inni poprostu podwajają Ci wygraną z zakładu. Do tego każdy bukmacher ma inny regulamin danego free beta, który należy dokładnie przeczytać bo jak się zrobi coś nie tak to może free bet przepaść. Np. jeden z bukmacherów, u którego grałem, zaznaczył, że free bet przypada tylko dla zakładu o trzyrogowym zakończeniu. Inny znów miał wymóg co do kursu. Zysk z free beta jest mnejszy niż z innego rodzaju bonusów, ale zawsze to jakaś kasa bez ryzyka, więc się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...