Skocz do zawartości

2000 zł w 2 miesiące bez żadnego ryzyka


989898

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zaprezentować wszystkim pewien sposób zgromadzenia początkowego kapitału na grę bez żadnego ryzyka. Jedyny minus to taki, że trzeba sporo poprzerzucać pieniędzy między bukmacherami i dlatego trzeba mieć kartę kredytową lub kartę do płatności w internecie (np. eKARTĘ) oraz konta w najpopularniejszych serwisach wymiany pieniędzy takich jak Moneybookers czy neteller. Większość starych wyg z tego forum pewnie ten sposób zna, więc proszę bez komentarzy w stylu "amerykę odkryłeś". Jednak dla nowych użytkowników forum oraz osób dopiero co zaczynających zabawę z bukmacherką napewno ten temat będzie bardzo przydatny. Do rzeczy:

 

System ten polega na zgarnianiu darmowych bonusów, których jest bez liku i jak się je wszystkie zsumuje to wyjdzie nawet więcej niż 2000 zł. Trzeba mieć ok 240 zł na start. Gra się tak:

1. Rejestrujemy się e Betfair.com. Wpłacamy 100 zł (25 e), drugie tyle dostajemy jako bonus i mamy na grę 200 zł.

2. Rejestrujemy się w betandwin.com i wpłacamy 140 zł (35 e) i drugie tyle dostajemy jako bonus i mamy na grę 280 zł.

3. Teraz trzeba "wydostać" bonus a robi się to tak: należy znaleźć sure beta* lub prawie sure beta między Betfair a betandwin. Właśnie w tym celu zarejestrowaliśmy się w Betfair - tam są wyższe kursy i łatwiej o sure beta. Następnie dobieramy odpowiednio stawki i obstawiamy za najwięcej ile możemy. Przykład: ostatnio obstawiłem Tampere w bet24.com po kursie 2,16 za 450 zł a więc do wygrania na czysto miałem +520 zł (129 e). Następnie obstawiłem w Betfair przeciwko Tampere United (lay) po kursie 2,14 za 110 euro (liablity 130 euro). W przypadku wygranej Tampere United wygrałbym w bet24 520 zł (ok. 130 euro) a przypadku ich przegranej lub remisu wygrałbym w Betfair 110 euro (ok. 450 zł). Tampere przegrało i w ten sposób przegrałem w bet24 450 zł a w Betfair wygrałem 110 euro czyli ok 450 zł. A więc łatwo zauważyć, że to, co znikło z bet24, pojawiło się w Betfair. A więc efekt jest taki sam, jakbym wypłacił pieniądze bet24 a wpłacił je do Betfair. Ale pieniędzy z bet24 nie mogłem wypłacić, bo nie zaliczyłem wymaganego obrotu a więc widać kolejny plus tej metody: omijamy w ogóle problem wymaganego w do wypłaty obrotu pieniędzmi a w Betfair mam już obrócne 520 zł.

5. Mamy teraz cały kapitał (lub jego część) u jednego bukmachera zamiast u dwóch. Wypłacamy np. 150 zł z Betfair (jeśli tam wygraliśmy) i wpłacamy np. do Gamebookers. Dostajemy 150 zł bonusa i całą operację powtarzamy żeby wydostać bonusa z Gamebookers. Następnie wszystko powtarzamy aż nam się skończą bukmacherzy a w banku będzie 500 euro :)

 

 

Lista najciekawszych bonusów:

 

Betnadwin.com - 140 zł

Gamebookers.com - 150 zł

Bet24.com - 150 zł

Betsson - 123 zł

Betway - 400 zł

EDIT: Unibet - 200 zł //jak mogłem zapomnieć :)

Betfair - 25 euro (100 zł)

Betsafe 30 euro (120 zł)

Stan James - 25 Ł (140 zł)

Betfred - 100 Ł (580 zł)

Bluesq - 25 Ł (140 zł)

Bet365 - 100 Ł (580 zł)

Betdirect - 100 Ł (580 zł)

Ladbrokes - 50 Ł (290 zł)

Sean Graham - 25 Ł (140 zł)

Skybet - 20 Ł (110 zł)

VC Bet - 20 Ł (110 zł)

Coral - 10 Ł (50 zł)

Paddy Power - 10 Ł (50 zł) +

-----------------------------------------------

Razem 4153 zł

 

 

Bukmacherzy, których bonusy podałem w funtach brytyjskich (Ł) oferują tzw. free bety a to nie to samo co bonus od depozytu a więc wygrana będzie trochę mniejsza w tych przypadkach dlatego w temacie napisałem kwotę 2000 zł, bo to jest suma, którą każdy powinien bez problemu wyrobić w dwa miesiące. Oczywiście sure beta nie zawsze łatwo znaleźć i na niekiedy trzeba się zadowolić sytuacją kiedy będziemy stratni pare zł czy euro. Jednak nie jest to duża strata w stosunku do bonusa jaki zyskujemy i w żaden sposób nie umniejsza skuteczności tego sposobu gry.

 

 

 

 

 

 

 

*Sure bet - sytuacja, kiedy u dwóch bukmacherów są duże różnice w kursach na to samo zdarzenie ale przeciwne jego zakończenie i można odpowiednio dobierając stawki obstawić obu graczy i niezależnie od wyniku gry być do przodu o jakiś mały procent swojego kapitału. Przykład: kurs na tenisistę A wynosi 2,1 u jednego bukmachera a u drugiego kurs na jego przeciwnika wynosi 2,1. W pierwszego stawiamy 100 zł na tenisistę A a u drugiego bukmachera 100 zł na tenisistę B także po kursie 2,1. W ten sposób zainwestowaliśmy 200 zł a wygraną w obu przypadkach będziemy mieli 210 zł a więc zysk 10 zł niezależnie od tego jakim wynikiem zakończy się spotkanie. Przykład ten jest bardzo prosty i ma na celu zarysowanie sytuacji ale w rzeczywistości jest trochę trudniej o sure beta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wszystko super, ale zapomniales chyba o tym ze np. w BAW czy innym buku musisz obrucic bonus x3 czyli jak wplaciles 160zl (+160 bonus) to masz 320 i garsz za wszystko ale pozostaje ci jeszcze 3 obrut !! i co wtedy, jak u niktorych bukow musisz np. obracac i bonusem jak i depozytem po kursach np. 1.70 !! nie wiem czy to takie proste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w BAW czy innym buku musisz obrucic bonus x3 czyli jak wplaciles 160zl (+160 bonus) to masz 320 i garsz za wszystko ale pozostaje ci jeszcze 3 obrut !!

 

Przez wypłatą, wpłacona kwota musi być wniesiona co najmniej 1 razy, bonus 3 razy, na jeden lub więcej zakładów sportowych w betandwin (najpóźniej do 2 miesięcy po zakończeniu promocji), w przeciwnym razie bonus przepada.

 

Czyli trzykrotny obrót bonusa i jednokrotny kasy. Zatem przy wpłacie 140 zł, realny minimalny obrót to 4x 140 zł. Czyli 560 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No, tak czekałem który użytkownik jako pierwszy znajdzie błąd w Twojej koncepcji...

Zastanawia mnie kilka rzeczy, ale najważniejszą było to jak rozgryziesz fakt obrotu bonusem - oczywiście można pożyczyć od kogoś te pare złotych, wpłacić do BF a potem zrobić kolejnego sure bet'a, ale... troche roboty z tym jest! Poza tym mówisz o 2 miesiącach spędzonych na czymś takim. Wypisałeś 18 bukmacherów i moje pytanie takie: jak chcesz znaleźć 18 sure betów w 2 miesiące kolejno między tymi bukami, licząc optymistycznie, że wszystko co postawisz poleci do BF? Myślisz, że w ciągu 61 dni znajdziesz tyle sure bet'ów? No niby to możliwe, ale...

Poza tym - dlaczego chcesz stracić mnóstwo pieniędzy w Betfair?! Rejestrując się w ten sposób zyskujesz niby 25 euro, ale co z tego, jak to jest jedyny bonus jaki od nich dostaniesz?! Nie pomyślałeś, żeby być cierpliwym i zarejestrować się z czyjegoś polecenia (używając kodu) i zbierania pieniędzy za aktywność?! Nie dość, że dostałbyś 20 funtów (obecnie to 29 euro) to jeszcze w zależności jak aktywny byś był, będziesz dostawał kolejne bonusy - problemem mógłby być tylko czas, ale cierpliwość to cnota w bukmacherstwie, a szczególnie w Betfair!

Kontunuując mój wątek o czasie i sure bet'ach, czy doliczyłeś do tego ile czasu zajmie samo wypłacanie pieniędzy z Betfair (licząc to optymistyczne założenie)? Jeżeli nie wypłacasz na NETellera bądź Moneybookers licz się z 3-4 dniami roboczymi na wypłatę! Wtedy tym bardziej nie wyrobisz się w dwa miesiące.

 

Ogółem... pomysł jak każdy inny, zresztą tak jak napisałeś - dużo osób go zna. Ciekawe dlaczego wymyślamy inne pomysły na oskubanie buka? Może ten jest po prostu niezbyt skuteczny, bez dużego kapitału? Ale nieważne. Bardzo odważnie jednak stwierdziłeś, że 2000zł da się zrobić w 2 miesiące - jeżeli Ci się uda to tylko pogratulować, ale jednak jest to mało prawdopodobne.

Nie mniej jednak - powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Handi a moze zastąpić zdarzenia surebet np. linią over/under choc przy niej nieco tracisz lub po prostu zwykłymi zdarzeniami po kursach ponizej 1,10 ryzyko małe, zysk niewielki, tylko broń Boże grać VaBank :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko super, ale zapomniales chyba o tym ze np. w BAW czy innym buku musisz obrucic bonus x3 czyli jak wplaciles 160zl (+160 bonus) to masz 320 i garsz za wszystko ale pozostaje ci jeszcze 3 obrut !! i co wtedy, jak u niktorych bukow musisz np. obracac i bonusem jak i depozytem po kursach np. 1.70 !! nie wiem czy to takie proste...

 

Zapomniałem o tym napisać: jeśli przegramy w Betfair a wygramy u buka to mamy prawie dwa razy więcej kasy u buka i dzięki temu możemy grać za większe stawki a więc łatwiej będzie dokończyć obrót. Łatwiej chyba obrócić większą kasą u jednego buka niż mniejszą jednocześnie u dwóch buków. A więc też jest korzyść. A co do sure betów to da się znaleźć bez problemu take prawie- sure bety a z właściwymi sure betami to trochę ciężej. Ale jak nawet znajdę prawie sure beta, że przy 100 zł będę do tyłu ok 5 to przecież malutka strata w stosunku do całego bonusa. I naprwdę jak się już obskoczy w ten sposób kilka buków i ma się już trochę kasy to potem idzie łatwo. U tych brytyjskich buków gdzie są funty można to zrobić na wyścigach konnych - tam sa się znaleźć różnicę kursów nawet jak 7 i 8. Ja w ciągu jakichś dwóch tygodni zrobiłemw ten sposób 1000 zł co nie było łatwe, bo jak dowiedziałem się o tym sposobie to byłem już zarejestrowny u większości buków i musiałem szukać bonusów u "egzotycznych" bukmacherów tzn. tych mniej popularnych u nas jak np. betfred czy stan james.

 

EDIT: Piostar: początkowo właśnie grałem tak aż zauważyłem, że nawet tu są wahania kursów. Pierwszy taki zauwazyłem jak w Unibecie miałem kursik na over 1,98 a w BAW na under 1,95 - w obu przypadkach strata malutka. Potem jak nie mogłem znaleźć różnic w kursach under/over zacząłem szukać np. w tenisie albo w innych zdarzeniach dwudrogowych.

 

 

 

Myślisz, że w ciągu 61 dni znajdziesz tyle sure bet'ów? No niby to możliwe, ale...

 

Znajdę. Jak sie ma już więcej kasy to potem idzie znacznie szybciej, bo np. zostaje Ci kasa na Betfair i Ci jej starcza na grę u kolejnego buka.

 

Poza tym - dlaczego chcesz stracić mnóstwo pieniędzy w BetFair?! Rejestrując się w ten sposób zyskujesz niby 25 euro, ale co z tego, jak to jest jedyny bonus jaki od nich dostaniesz?! Nie pomyślałeś, żeby być cierpliwym i zarejestrować się z czyjegoś polecenia (używając kodu) i zbierania pieniędzy za aktywność?! Nie dość, że dostałbyś 20 funtów (obecnie to 29 euro) to jeszcze w zależności jak aktywny byś był, będziesz dostawał kolejne bonusy - problemem mógłby być tylko czas, ale cierpliwość to cnota w bukmacherstwie, a szczególnie w BetFair!

 

Wiadomo u każdego buka szukamy najbardziej opłacalnej promocji - napisałem o 25 e bo taką tylko znałem.

 

Kontunuując mój wątek o czasie i sure bet'ach, czy doliczyłeś do tego ile czasu zajmie samo wypłacanie pieniędzy z BetFair (licząc to optymistyczne założenie)? Jeżeli nie wypłacasz na NETellera bądź Moneybookers licz się z 3-4 dniami roboczymi na wypłatę! Wtedy tym bardziej nie wyrobisz się w dwa miesiące.

 

Betfair przelewa kasę na Moneybookers w pół godziny. Jak się używa przelewu czy karty to rzeczywiście 3-4 dni siedzisz i gapisz się w momitor czekając na kasę :p Dlatego na początek wybieramy tych bukmacherów, którzy korzystają z Moneybookers lub netellera.

 

Ogółem... pomysł jak każdy inny, zresztą tak jak napisałeś - dużo osób go zna. Ciekawe dlaczego wymyślamy inne pomysły na oskubanie buka?

 

Bo, jak sam napisałeś, brakuje nam cierpliwości.

 

Może ten jest po prostu niezbyt skuteczny, bez dużego kapitału?

 

Jest skuteczny bo sam jeszcze takiego przyrostu kasy w swojej karierze nie rejestrowałem.

 

Ale nieważne. Bardzo odważnie jednak stwierdziłeś, że 2000zł da się zrobić w 2 miesiące - jeżeli Ci się uda to tylko pogratulować, ale jednak jest to mało prawdopodobne.

Nie mniej jednak - powodzenia!

 

Da się, bo ja w 2 tygodnie mam 1000 zła teraz idzie już szybciej, bo nie ogranicza mnie stawka. Czasembywało tak, że sure beta znajdowałem, ale wysokośc kursów była bardzo różna np. 1.25 i 5. Wtedy jak chciałem obstawić na Betfair kurs 1,25 to brakowało mi kasy na liability (zobowiązanie). Ale teraz już tego probolemu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ogólnie sposób jest dobry. Warto jeszcze szukać błędów w regulaminach.

BetAndWin - brak zapisu o zakazie grania zdarzeń przeciwstawnych... tak było jeszcze nie dawno...

Ogólnie pomysł masz dobry, a ja pójde dalej -> masz dziewczyne? Poproś ją o dowód i obracaj tak samo, załóż jej MB i wypłacaj i wpłacaj tamtędy, później poślij z jej MB na swoje i wypłać na konto...

 

P.S

Sposób dobry, stary ale jary... I ile kasy się na tym wyciągnęło... Co nie BePe i Slimaczku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sposób jest dobry. Warto jeszcze szukać błędów w regulaminach.

BetAndWin - brak zapisu o zakazie grania zdarzeń przeciwstawnych... tak było jeszcze nie dawno...

Ogólnie pomysł masz dobry, a ja pójde dalej -> masz dziewczyne? Poproś ją o dowód i obracaj tak samo, załóż jej MB i wypłacaj i wpłacaj tamtędy, później poślij z jej MB na swoje i wypłać na konto...

 

P.S

Sposób dobry, stary ale jary... I ile kasy się na tym wyciągnęło... Co nie BePe i Slimaczku?

 

O tym tez zapomniałem napisać :) Jak ma się dziewczynę to oczywiście kasy jest dwa razy więcej :) Na dane mojej dziewczyny też zakładam konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknijcie dzioby i zlikwidujcie ten temat jak chcecie z tego kożystać takie sprawy wysyłajcie sobie mailem albo GG, wszelkie luki bukmacherów należy zachować w tajemnicy i podawać pocztą pantoflową, a i tak nie ma pewności, że ktoś nie jest na garnuszku bukmachera (raczej jest taka pewność, że są tutaj tacy i to nie jeden).

Oni - bukmacherzy też myślą i zaraz zrobią coś aby zlikwidować polskie cwaniactwo.

To prawda, że sposób jest stary ale dobry i nie ma luk żadnych poza pazernością, grajcie po kursach 1,90 (jeszcze lepiej szukajcie zakładów z najniższą marża bukmachera, około 6 -8 % znajdziecie bez problemu a i tak wyciągniecie 80% spokojnie na ślepo a 90% już napewno jak ruszycie choć trochę głową) bonusa w jeden dzień od kilku buków.

Najpierw u tych co można szybko wypłacić jak nie macie więcej kasy.

Porejestrujcie swoje dziewczyny, żony , kochanki, mamy,ojców dziadków i pradziadków tam gdzie można , gdzie nie ma ograniczeń, nawet bez ich aprobaty, jak dobrze przemyślicie to i tak zostanie Wam wypłata tylko z jednego konta, i wtedy nie widzę problemu żeby dziadka czy mame (na kogo akurat wypadnie) nie ubłagać i przeprosić, że bez ich zgody zarobiliście pare zł, napewno się zgodzą na wypłatę na swoje konto, nawet je założą jak nie mają.

Problem obrotu nawet x5 sam sie usuwa przy odpowiednimgospodarowaniu kapitałem.

Lubiącu ryzyko mogą nawet wyciągnąc kase z fikcyjnych kont.

Radzę zlikwidować ten temat jak najszybciej bo strzelamy sobie w stopę, może jestem niekonsekwętny, bo też cos o tym piszę ale jak już jest coś na ten temat to też napisałem ale swojego posta zlikwiduję jeszcze dziś.

 

edit

Acha jak porejestrujecie rodzinkę bez ich wiedzy to zaraz po wyciągnieciu kasy tym sposobem, konta z zerowym kapitałem pozamykajcie albo przynajmniej zmieńcie adresy na swój bo do nowych graczy buki lubią wysyłać zwykła pocztą listy z imiennymi bonusami i zapewne to robią po to aby sprawdzić autentyczność adresów,bo jak będą fikcyjne to dostaną zwroty, albo w innym celu, wiem bo kiedyś dostawałem od nich korespondencję, nawet teraz dostałem na MŚ bonusy z BAW na konta których nie używałem ponad 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilf,

Acha jak porejestrujecie rodzinkę bez ich wiedzy to zaraz po wyciągnieciu kasy tym sposobem, konta z zerowym kapitałem pozamykajcie albo przynajmniej zmieńcie adresy na swój bo do nowych graczy buki lubią wysyłać zwykła pocztą listy z imiennymi bonusami i zapewne to robią po to aby sprawdzić autentyczność adresów,bo jak będą fikcyjne to dostaną zwroty, albo w innym celu, wiem bo kiedyś dostawałem od nich korespondencję, nawet teraz dostałem na MŚ bonusy z BAW na konta których nie używałem ponad 2 lata.

 

co ? ? ? ? :zdziwiony::zdziwiony:

dziecino, jeśli ty się boisz, to nie każ innym zamykać tematu, bo buki mogą ci narobić :znudzony: i co myslisz ze znajdą sposób na surebeta ?? albo co ma GB do BAW, ze np. gram w GB obracam bonus i zaraz wpłacam do BAW po kolejnego bonusa :znudzony: i co im do tego ?

WYJDŹ !! %-)

 

EDIT/ aha, i nie ucz ojców dzieci robić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tak myslałem zaraz dostane w łeb od szpiega. Nie zdziw sie jak za rok albo dwa już takich bonusów nie znajdziesz albo z takimi ograniczeniami, że Ci się odechce wszelkich bonusów.

Dokładnie nie wiem jak jest teraz w BAW ale kiedyś z tego samego IP i na całą rodzinę z tym samym adresem można było dostać bonusa 140zł za wpłatę a teraz już pewnie nie, bo mi ktoś pisał na gg że na siebie dostał a na brata nie.

Temat podobno jest dla dzieci nie dla ojców 9przeczytaj pierwszy post)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilf, spokojnie. Konkurencja jest teraz tak wielka że te bonusy napewno nie znikną. A jedyną bronią buków są regulaminy, poprzez które próbują oni zatrzymać proceder zakładania kont na całą rodzinę tworząc takie jego punkty jak:

- jedno konto na IP

- jedno konto na rodzinę/domostwo

Nie strzelamy sobie w stopę, nie martw się. Buki tego sposobu gry sie nie przestraszą, bo jeden u nich wygra, drugi przegra i wyjdą na zero albo nawet na plus (dzięki marży). A bonusy muszą być bo to jedna wielka walka o klienta. Kto nie walczy, zdycha w męczarniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wilf,

A ja widze, że ty znowu pier... głupoty. Można na całą rodzine dostać z jednego IP. Buki zabezpieczyły się już tym, że nie można w większości grać przeciwstawnych - a teraz już nie mają nic do gadania.... chyba ze zlikwidują bonusy - wtedy stracą graczy i koło się zamyka...

A jak zakładasz na fikcyjne to sie bój... ale jak zakładasz na rodzine czy kumpli za ich zgodą i dzielisz sie z nimi, to wszystko jest full legal - bo oni o tym wiedzą i mogą nawet sami grać, a ty tylko pomagasz za pewien procent...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Baw to napisałem podobno nie można teraz a kiedyś napewno dawali na to samo IP i rodzinę.

KIciu jak myślisz że buki nie czytają for to się grubo mylisz.

W tym przypadku akurat nie masz racji bo tu jasno można się dowiedzieć iż jest gra bonusami u kilku buków i jest tendencja wzrostowa takich operacji, bo poszła wiadomość do wszystkich graczy i napewno wielu tak zagra.

Bykmacherzy doskonale wiedzą, że jest taka możliwość, ale nie wiedzą, że tak gramy i żeby się dowiedzieć o tym muszą robić kosztowne analizy, a w tym przypadku kontaktować się i wspólpracować z konkurencją aby wykryć taki proceder.

Nawet napewno o tym wiedzą, że tak jest tylko jeszcze nie policzyli ile na tym tracą i bądź pewien, że jak im podskoczy sporo ilość wypłaconych bonusów to napewno coś znajdą aby to zminimalizować.

Wcale nie myśle , żeby nasze bazgroły były aż tak bardzo analizowane ale wskazówka jest jasna i napewno pójdzie raport do ich specjalistów od zarządzania, że na forach takich i takich poszła taka informacja. Teraz sprawdzą jak to sie odbiło na ih zyskach bo wiekszość bonusów nie została przegrana tylko zrealizowana albo u 1 albo 2 buka, graacze nie obracali bonusami racjonalnie tylko walili w ciemno całe kwoty po 1,9 i co myślisz, że to tak zostawią?

Następne bonusy mogą być już w tym samym czasie z zakazem wypłaty do dnia zakończenia promocji w o wiele krótrzym czasie i ci co mają kapitał dadzą sobie radę a ci co go nie mają dupa blada.

 

Jeżeli myslisz, że tak nie jest to przypomnij sobie wpadki polskiej skarbówki i przypomnij sobieod kogo się dowiedzieli o swoich błędach - no właśnie od podatników i tu może być podobna sytuacja. Już za niedługo napewno nie będzie można zrobić bonysami z 300zł ponad 2000 w takim czasie. I CHYBA SIE NIE MYLE ALE OBYM SIĘ MYLIŁ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilf, nikt tutaj nie robi nic nielegalnego... Korzysta się z legalnych buków w legalny sposób...

To nie wykorzystywanie buka jak niedawno w przypadku bet24.com. Choć trochę i tak wątpliwe pod względem moralnym. Ale moralność zostawiam korzystającym z tej metody...

 

Co do BAW to nadal można zarejestrować całą rodzinę wraz z sąsiadami na jedno IP bo i tak liczy się dowód osobisty oraz różne konta bankowe...

 

Poza tym przestań tak najeżdżać na użytkowników i dyktować co mamy zrobić z tematem. Jak zobaczę coś takiego jeszcze raz to wyłapiesz kolejne ostrzeżenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne bonusy mogą być już w tym samym czasie z zakazem wypłaty do dnia zakończenia promocji w o wiele krótrzym czasie i ci co mają kapitał dadzą sobie radę a ci co go nie mają dupa blada.

 

Nawet jeśli pojawi się taki przepis to i tak ta metdo ma jeden duży plus: całą kasę masz u jednego buka a nie porozrzucaną po kilku. Łatwiej jest wtedy obracać i pomnażać tą kasę.

 

Już za niedługo napewno nie będzie można zrobić bonysami z 300zł ponad 2000 w takim czasie. I CHYBA SIE NIE MYLE ALE OBYM SIĘ MYLIŁ.

 

Właśnie się mylisz, ponieważ The_Grabek powierdził, że ta metoda jest stara i znana od dawna i od dawna wiele osób z niej korzysta i jakoś bonusy nie znikają a wręcz przeciwnie - przybywa ich. A bukmacherzy niewiele tracą na bonusach, bo znaczna większość graczy nie dośc, że nie wyciąga od nich bonusa, to jeszcze traci swój depozyt. Straty spowodowane bonusami nie przwyższają zysków z nowych klientów. Gdyby tak było to te bonusy nie miałyby prawa istnieć.

 

Wilf: myślę, że generalnie chodzi Ci o to, żebyśmy nie ujawniali "tajemnych" metod ogrywania buków, bo się buki o tym dowiedzą i się uodpornią. A ja Ci powiem, że buki znały te wszystkie metody kiedy Ciebie jeszcze na świecie nie było i takie "ukrywanie się" ze sposobami gry nie jest potrzebne. Ten temat jest kierowany głównie do świeżych graczy i im się bardzo przyda, bo jest prosty i nie ma w tym ryzyka. I jeszcze raz Ci powtarzam: o bukmacherów ani o bonusy się nie bój, bo one napewno się utrzymają. Utrzymywały się przez dziesiątki lat to i teraz się utrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Promocje były, są i będą...

2. Nie wierzę, że tylko Polacy kombinują z promocjami. Łatwa kasa jest pokusą dla każdego bez wzgledu na to gdzie mieskza i takie wynalazki jak ten opisany na pewno już były testowane za granicą...

3. Skoro to taka stara metoda to buki powinny się kapnąć. A czemu nic nie robią? Bo tą metodą gra niewielu uzytkowników, nie opłaca się likwidować promocji z skoro kilkanaście razy więcej osób korzysta w normalny sposób z bonusów.

4. Bukmacher nie ma możliwości zweryfikowania czy jakiś użytkownik nie gra w surebety. Nie ma możliwości sprawdzenia czy członek rodziny rzeczywiście gra czy tylko jest "słupem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilf, odpusc sobie takie chore katy, co Ty myslisz, ze skończą z promocjami ? i myslisz może, że jak się trafi 500 krętaczy na 250 000 tys. użytkowników Bet-at-home to co zrobią ? myslisz, ze znajdą sposób na surebeta ? wogóle nie wiem po jaką cholerę piszesz takie posty :zdziwiony: jeśli sam tak nie robisz to jesteś po prostu głupi, bo to jest zwyczajnie zwykła kasa i nie przestrzegaj nikogo przed tym, bo jak ktoś coś takiego robi to ma tego pełną świadomość, jakoś nie moge Ci tego przetlumaczyć, ale wogołe nie wiem o co Ci chodzi %-) no o co walczysz ? ze buki skończą promocje ? nie bój się, bo wtedy stracą klienta, napisz jeszcze raz o co Ci chodzi ..., czego sie boisz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tym systemem natrzaskałem z 4 tysie pln na plus w ciągu 5 m-cy. Zakładałem konta u wielu buków na 6 osób. Ale powoli zacząłem sie w tym gubić i z jednego IP logowałem sie na różne konta stawiając przeciwstawnie. W końcu buki wprowdziły zaostrzone zasady kontroli i ostatnio zablokowali mi 2 konta z tego powodu - w BAW i Unibecie. Na szczęście na kontach miałem tylko ok 600 pln na każdym, zwrócili mi wyłącznie depozyty. W BAW nie powiedzieli dlaczego, natomiast w Uni powiedzieli otwarcie - za wyciaganie bonusów i obstawki przeciwstawne z tego samego IP. Nic bukowi nie zrobisz. Regulaminowo moze Ci zamknąć konto bez podawania przyczyn. Ale teraz będę już bardziej ostrożny. Ostro trzeba się nakombinować z tymi różnymi IP, trzeba latac po kafejach itd. Powiem Wam jeszcze, że w ten temat wprowadził mnie kolega, ktory rejestrował konta i korzystał z bonusów UWAGA - na 26 osób znajomych. Juz długo w tym siedzi. Stary wyjadacz.

A pamiętacie jak w Unibet były jeszcze bonusy 100 PLN za polecenie znajomego. To był cud miód.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca pewien czy dobrze zrozumiałem zaprezentowaną metodę, a chcę z niej skorzystać i osiągnąć zmaksymalizowane zyski. Póki co widzę to tak: szukam jakiś buków, gdzie dają bon 100% od pierwszej wpłaty i wymagają jednorazowego obrotu wpłata + bonus. Załóżmy, że znalazłem dwa takie buki wpłacam po 100 PLN do każdego i dostaje bonusa 100%. Obstawiam teraz jakieś zdarzenie dwudrogowe, gdzie buki nie mogą się zbytnio zdecydować i kurs jest podobny załóżmy, że mam kurs 1.80 i 1.90. Obstawiam obydwa wydarzenia, powiedzmy, że wchodzi kursik 1.8, czyli zarobiłem w sumie 160 PLN na czysto. Do tego momentu wszystko jest dla mnie jasne, jednak czytając pierwzego posta zastanawiałem się co zrobić w przypadku koniecznośc obrotu bonusem np 3 razy, co zresztą zostało później wypomniane. Zakładając więc, że wpłacam 100 PLN, znowu dostaję 100% i mam to obrócić wszystko *4 czyli 400 PLN. Stawiam, więc te 200 PLN na jakieś zdarzenie, a u drugiego buka obstawiam przeciwnie tylko tym razem już z własnej kasy, na wypadek, gdyby typ nie wszedł i tak robe 2 razy (wtedy już obróce wymaganą sumę) i w końcowym rachunku i tak będe na plusie. Tak ja to widzę, jednak nie jestem pewien, czy owa metoda jest optymalna, czy może, gdzieś po drodze się zgubiłem :p. Więc dobrze myślę, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Lagmalix,



Nie znajdziesz buka z jednokrotnym obrotem...

 

:uwaga: Przedstawie Ci te sytuacje..

 

Buk A :arrow: Wpłata 100zł :arrow: Podwojenie :arrow: Stan konta: 200zł

Buk B :arrow: Wpłata 100zł :arrow: Podwojenie :arrow: Stan konta: 200zł

 

W obu musisz zrobić obrót 3-krotny.

 

:uwaga: Znajdujesz spotkanie powiedzmy under/over o kursach:

 

Buk A :arrow: under 2.5 :arrow: 1.85

Buk B :arrow: over 2.5 :arrow: 1.85

 

Stawiasz tutaj i tutaj po 200zł. Tak czy owak wygrasz 370zł.

 

:uwaga: Co zyskałeś?

 

Zyskałeś tyle, że w 1 buku nie musisz robić więcej obrotu, bo przegrałeś kase. I tak powtarzasz sytuacje tyle razy, żeby wykonać potrzebne obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sposób jest dobry. Warto jeszcze szukać błędów w regulaminach.

BetAndWin - brak zapisu o zakazie grania zdarzeń przeciwstawnych... tak było jeszcze nie dawno...

Ogólnie pomysł masz dobry, a ja pójde dalej -> masz dziewczyne? Poproś ją o dowód i obracaj tak samo, załóż jej MB i wypłacaj i wpłacaj tamtędy, później poślij z jej MB na swoje i wypłać na konto...

 

P.S

Sposób dobry, stary ale jary... I ile kasy się na tym wyciągnęło... Co nie BePe i Slimaczku?

 

Racja racja cała rodzinka miała konta bukmacherskie w BAW Expekcie i Unibecie a BAW dostał białej goraczki jak moja matka w wieku lat 55 zrobiła z 240zł ponad 2500zł :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest świetna okazja zeby wyciągnąć bonusa z bet24.com. Otóż kurs na Hafnarfjordur w bet24.com wynosi 1,34 a przeciw Hafnarfjordur (lay) w Betfair wynosi 1,31. Zrobiłem tak:

Bet24.com: Hafnarfjordur 362,5 zł * 1,34 = 485,75 zł (stracę 362,5 zł albo zyskam 123,25 zł czyli ok 30 euro)

Batfair: lay (inaczej x2) Hafnarfjordur 100 e * 1,31 = 131 e (stracę 31 euro albo zyskam 95 euro* czyli ponad 380 zł)

 

*po odjęciu prowizji wynoszącej w Betfair 5% od wygranej

 

Hafnarfjordur jest dziś bardzo pewnym zdarzeniem więc pewnie wygram w bet24.com. I będzie mi to na rękę, bo zaliczę 362,50 zł z 900 zł obrotu potrzebnego do zgarnięcia 300 zł bonusa oraz będę miał 480 zł na kolejne zakłady potrzebne do obrotu. Myślę, że ten przykład pokazuje że da się znaleźć sure beta łatwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest świetna okazja zeby wyciągnąć bonusa z bet24.com. Otóż kurs na Hafnarfjordur w bet24.com wynosi 1,34 a przeciw Hafnarfjordur (lay) w betfair wynosi 1,31. Zrobiłem tak:

Bet24.com: Hafnarfjordur 362,5 zł * 1,34 = 485,75 zł (stracę 362,5 zł albo zyskam 123,25 zł czyli ok 30 euro)

Batfair: lay (inaczej x2) Hafnarfjordur 100 e * 1,31 = 131 e (stracę 31 euro albo zyskam 95 euro* czyli ponad 380 zł)

 

*po odjęciu prowizji wynoszącej w betfair 5% od wygranej

 

Hafnarfjordur jest dziś bardzo pewnym zdarzeniem więc pewnie wygram w bet24.com. I będzie mi to na rękę, bo zaliczę 362,50 zł z 900 zł obrotu potrzebnego do zgarnięcia 300 zł bonusa oraz będę miał 480 zł na kolejne zakłady potrzebne do obrotu. Myślę, że ten przykład pokazuje że da się znaleźć sure beta łatwo :)

 

 

Polecam czytanie ze zrozumieniem

 

"Już niewiele czasu zostało, aby skorzystać z naszego bonusu 300zl. Przypominamy: zagraj za co najmniej 900zł na zakłady dotyczące mistrzostw świata (ilość, stawki, kursy bez znaczenia) a po zakończeniu mundialu otrzymasz od nas bonus w wysokości 300zł. Bet24 proponuje też 25zł free beta na zakład, który zespół będzie miał więcej rzutów różnych w meczach 1/2 finału - który z nich wybierzesz, zależy od Ciebie!"

 

Hafnarfjordur to chyba nie gra w MŚ... :mlotek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lagmalix,



Nie znajdziesz buka z jednokrotnym obrotem...

 

:uwaga: Przedstawie Ci te sytuacje..

 

Buk A :arrow: Wpłata 100zł :arrow: Podwojenie :arrow: Stan konta: 200zł

Buk B :arrow: Wpłata 100zł :arrow: Podwojenie :arrow: Stan konta: 200zł

 

W obu musisz zrobić obrót 3-krotny.

 

:uwaga: Znajdujesz spotkanie powiedzmy under/over o kursach:

 

Buk A :arrow: under 2.5 :arrow: 1.85

Buk B :arrow: over 2.5 :arrow: 1.85

 

Stawiasz tutaj i tutaj po 200zł. Tak czy owak wygrasz 370zł.

 

:uwaga: Co zyskałeś?

 

Zyskałeś tyle, że w 1 buku nie musisz robić więcej obrotu, bo przegrałeś kase. I tak powtarzasz sytuacje tyle razy, żeby wykonać potrzebne obroty.

 

gorzej jeżli w regulaminie jest zapis że bonusem trzeba obrócić 3 razy + wkładem własnym żeby wypłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

robbson,

Chyba nie rozumiesz.... I tak obrót masz zrobiony a u jednego z tych dwóch buków kase przegrywasz - to czym masz niby obrócić?

To jest metoda nawet na obroty 5x a nawet 300x. Tylko jak sie koncza promocje to idzisz na STS i stawiasz under, a over w necie i dostajesz kase do raczki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The_GrabeK arrow.gif Popiszę się swoją totalną głuotą, bo nadal nie bardzo rozumiem %-).

 

Zyskałeś tyle, że w 1 buku nie musisz robić więcej obrotu, bo przegrałeś kase.

 

Tyle to wiem, że nie musze obracać, jednak tracę przy tym zarówno bonus jak i wpłatę, więc gdzie tu zysk %-) ? Fakt, u drugiego buka zostaje mi już wtedy mniej kasy do obrotu i to jest chyab jedyny plus. Przykład podany przez handicap'a zdaje się jedynie potwierdzać to co napsiałem wcześniej. Mianowicie próbuje wyciągnąć bonus od jakiegoś buka, a równocześnie stawiam u drugiego już własną kasiorę tak żeby, gdzie nie trafię był na plusie. Taka metoda napewno działa, tylko nie wiem czy jest optymalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Lagmalix,

Jak tracisz? Chcesz mieć pewną kasę czy grać i ryzykować? Tym sposobem nie da się przegrać, zawsze będziesz do przodu, a zysk Twój będzie wynosił minimum 70% bonusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...