Skocz do zawartości

Nasze wygrane\przegrane kupony


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


nie, Mazur zalozyl ten temat i napisal takie cos:

 

"Jeżeli ktoś wygra jakąś większą kase czy wyłapie jakieś większe AKO to wrzucajcie tu screeny.Kupony w stylu "miałem 10 meczy i 1 nie siadł też są mile widziane" Tylko proszę wrzucajcie PRAWDZIWE kupony a nie te robione w programach graficznych"

 

wiec kupon za 100zl po kursie 1,3 to jest gowno i nie ma po co tu wrzucac go. PROSTE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, Mazur zalozyl ten temat i napisal takie cos:

 

"Jeżeli ktoś wygra jakąś większą kase czy wyłapie jakieś większe AKO to wrzucajcie tu screeny.Kupony w stylu "miałem 10 meczy i 1 nie siadł też są mile widziane" Tylko proszę wrzucajcie PRAWDZIWE kupony a nie te robione w programach graficznych"

 

wiec kupon za 100zl po kursie 1,3 to jest gowno i nie ma po co tu wrzucac go. PROSTE?

 

 

Wkleiłem sobie taki kuponik dla żartów za 100 zł. Widzę jednak, że gula lata. Nie jest napisane, że nie można takiego tutaj zobrazować społeczeństwu. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, Mazur zalozyl ten temat i napisal takie cos:

 

"Jeżeli ktoś wygra jakąś większą kase czy wyłapie jakieś większe AKO to wrzucajcie tu screeny.Kupony w stylu "miałem 10 meczy i 1 nie siadł też są mile widziane" Tylko proszę wrzucajcie PRAWDZIWE kupony a nie te robione w programach graficznych"

 

wiec kupon za 100zl po kursie 1,3 to jest gowno i nie ma po co tu wrzucac go. PROSTE?

 

 

Wkleiłem sobie taki kuponik dla żartów za 100 zł. Widzę jednak, że gula lata. Nie jest napisane, że nie można takiego tutaj zobrazować społeczeństwu. :p

 

 

oczywiscie, ze nie jest. ale po co wrzucac taki kuponik dla zartow? ja sie bardzo ciesze, ze wygrywasz swietna kase, bo wszyscy ktorzy graja po tej stronie bukmacherki sa moimi kolegami i tylko pogratulowac i zyczyc dalszych wygranych, TAKICH wygranych. Ale naprawde, 100zl x 1,3 to nie jest kupon ktorym mozna chwalic sie nawet dla zartow, bo gdyby takie kupony tu wrzucac to bylby smietnik. pis jol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, Mazur zalozyl ten temat i napisal takie cos:

 

"Jeżeli ktoś wygra jakąś większą kase czy wyłapie jakieś większe AKO to wrzucajcie tu screeny.Kupony w stylu "miałem 10 meczy i 1 nie siadł też są mile widziane" Tylko proszę wrzucajcie PRAWDZIWE kupony a nie te robione w programach graficznych"

 

wiec kupon za 100zl po kursie 1,3 to jest gowno i nie ma po co tu wrzucac go. PROSTE?

 

 

Wkleiłem sobie taki kuponik dla żartów za 100 zł. Widzę jednak, że gula lata. Nie jest napisane, że nie można takiego tutaj zobrazować społeczeństwu. :p

 

 

oczywiscie, ze nie jest. ale po co wrzucac taki kuponik dla zartow? ja sie bardzo ciesze, ze wygrywasz swietna kase, bo wszyscy ktorzy graja po tej stronie bukmacherki sa moimi kolegami i tylko pogratulowac i zyczyc dalszych wygranych, TAKICH wygranych. Ale naprawde, 100zl x 1,3 to nie jest kupon ktorym mozna chwalic sie nawet dla zartow, bo gdyby takie kupony tu wrzucac to bylby smietnik. pis jol

 

Wszystko by było fajnie, bowiem do życia trzeba właśnie podchodzić w sposób spokojny, ale od razu kurwienie, bo dałem coś nie po myśli kogoś, to nie jest za ciekawe. Widać, że wiele ludzi nie zrozumiało jeszcze podstaw egzystencji i próbują przenieść swe negatywne emocje na forum publiczne. Mnie to nie przeszkadza, gdyż wiem, że świata nie zmienię, ale wydaje mnie się dziwne podchodzenie do takich spraw. Nikomu tych pieniędzy nie ukradłem, jedynie ciężką pracą zapracowałem sobie na to, a to moja sprawa, czy coś przekażę w postaci screena czy nie. Nie rozumiem bezpodstawnej agresji.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od tematu kuponów, chętnie poczytałbym mediv o Twoje strategii grania na live. Czym się kierujesz przy graniu cornerów, jakie ligi są najbardziej profitowe itp, oraz jak radzisz sobie z mindsetem przy graniu takimi stawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sts.pl/oferta/ekupon/sprawdz?kupon=2244470069930198 Tym razem bez idiotycznych kursów i siedzi taśma, chociaż skromniejsza wygrana, ale zawsze jakiś pozytyw :)

 

Jeszcze takie coś poszło dzisiaj, szkoda bo Swansea naprawdę powinno zdecydowanie wygrać to spotkanie.

 

szkodacnc.png

 

Konsekwencja się opłaciła i chociaż coś jest:

 

beztytuuqrq.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...