Skocz do zawartości

Nasze wygrane\przegrane kupony


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


Do Milkiego sie nie umywam, ale tez cos ladnego mam :)

 

Casablance 1x stawialem przy 0:1, chwile pozniej stracili na 0:2 i juz raczej bylem pogodzony z porazka. A potem w 84' i 88' zrobilo sie 1:2 i 2:2 :)

kolejnydobrywie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technik - tak samo mozna stracic 5k stawiajac 10 kuponow po 500zl i zaden z nich nie wejdzie. Ryzyko przegrania w tych typach ocenialem na 10%. Berrer ma niezly serwis na hardzie, a Karlovic na returnie rownie dobrze moglby postawic krzeslo i oprzec o nie rakiete, a serwis Karlovica to chyba bez komentarza :bz: Rzadko sie zdarzaja takie dobre mecze i takie dobre kursy na to. Bo 1,18 w poczatkowej fazie to dla mnie super promo bylo :bz: Dlatego tez wstawilem to, bo nie ma tu nic ciekawego, poza dobra selekcja meczu. Zapewne w 99/100 innych spotkaniach taka seria by nie przeszla.

 

[ Komentarz dodany przez: Technik84: 2012-11-05, 21:21 ]

Zgadzam sie w 100% :ok: I gratuluje wygranych :respekt:

Ale taki system ma to do siebie, ze wystarczy jeden brejk czyli ok 1min gry i po ptakach. Brejk jak brejk trafia sie i potem trzeba trafić nastepnych 9 gemów i jest sie dopiero na zero.

Tez swego czasu sie tak bawiłem oj serducho biło pare razy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesor10, wczorajsza dycha ;) a już myślałem ze jej nie wpłacę nigdzie.

 

 

Obrazek

 

hehe ładnie pojechałeś :ok: Gratki, a teraz właśnie przeczytałem drugie PW.

 

btw. Polecam Ci wypłacić kasę z tego szitowego buka i wpłacić na coś normalnego, jak dalej chcesz grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...