Skocz do zawartości

Nasze wygrane\przegrane kupony


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


  • 2 weeks later...
1. Zagraj sam tak jak on jak nie ma Rewelacji

2. Jak wygrywa to "Kto bogatemu zabroni"

Jak zagram kupon z kursem 2,0 ale ze stawka 10 zl to powiesz ze jest to zajebisty kupon warty prezentowania? Ja bym se nawet trudu nie robil. Napisalem ze same typy szalu nie robia, tylko stawki.

 

Co do punktu 1 - daj mi powiedzmy 20000 na gre to moze i zagram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Chciałem zaznaczyć, że ja zaczynałem grę mając 500 zł. Dla tych, którzy nie wierzą, mogę pokazać historię zakładów. Oczywiście, tu nie ma nic do chwalenia, jedynie chciałem powiedzieć, że niektórzy myślą, że jakby mieli X pieniędzy to by było łatwiej. Pokaż najpierw, że umiesz gospodarować swymi pieniędzmi należycie, a później ciesz się sukcesem. Nie mam ku celu obrazy nikogo, ale takie czcze gaworzenie nie wnosi nic. Ja chciałem jedynie pokazać, co udało mnie się ugrać, zwłaszcza że nie posiadałem w życiu pieniędzy.

 

I tu inny rodzaj zakładu:

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam.

post-124513-14150902068819_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediv, Rozumiem, że przegrywasz też, ale nie wrzucasz tutaj tego... Ile masz czystego zysku od tych 5 stówek?

 

Nie odpowiadam na takie pytania. Mogę tylko powiedzieć, że jest tego spora sumka, ale wiadomo, że dla każdego pokaźna sumka jest różna, więc pozostawię to dla siebie.

 

Ja już nie będę tu nic wklejał, bo się robi nieprzyjemnie.

 

Serdecznie pozdrawiam i życzę wam szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam i życzę wam szczęścia.

you good luck too :ok::piwo::klask:

zna sie te jezyki :D

 

Rob swoje rob swoje , ryzyko jest twoje.. Kasa misiu kasa, stawki sa morowe( saszpanowal, dekadenckim słowem :) )

 

Pokaż najpierw, że umiesz gospodarować swymi pieniędzmi należycie, a później ciesz się sukcesem

 

Macie darmową , strategie sukcesu , Bankroll managment to podstawa w długoterminowym typownaiu...

 

 

Moje pytanie brzmi, co wg Ciebie jest najważniejsze, by odnieśc sukces profitowym typowaniu zdarzeń.

Jaka jest twoja główna strategia, gry i jak zarzadzasz bankrollem własnym( % udzial , czy agresywniesze shoty na pewniejsze zdarzenia)

 

Jesłi zechcesz to podziel sie publicznie, jesli nie , to tez takbywa..

 

Mediv, Rozumiem, że przegrywasz też, ale nie wrzucasz tutaj tego... Ile masz czystego zysku od tych 5 stówek?

 

Gentelmeni nie rozmawiają o pieniadach,ani tym bardziej nie zagladaja do kieszeni innym...

Dla tych, którzy nie wierzą, mogę pokazać historię zakładów.

 

Nic nikomu nie musisz, udawadniac, dla niedowiarkow, wszystkich zawistnych, ktorzy z checi by sciagneli, Cie do swego poziomu, zamiast równać , mierzyć do góry.

 

Serdeczne pozdrawienia

 

 

 

 

 

 

Gentelmeni nie rozmawiają o pieniadach, nie zagladaja, do kieszeni innym...

 

Napisalem ze same typy szalu nie robia, tylko stawki.

 

Otoż to , typy dupy nie urywaja, ale Staweczki w pyte ....

 

Co do punktu 1 - daj mi powiedzmy 20000 na gre to moze i zagram.

 

Daj daj daj, zycie to nie bajka, znajdz swoja ksiezniczke co sypnie złotem, za darmo nic nie ma..nNikt nie broni Ci zarobic takiej , kasy , zarob graj sobie kupony za 5k, wolny graj

 

Malo jest ludzi ktorzy prezentuja kupony za 5k, dlatego zamiast , narzekac , ze co to jest Ako 2,00,kazdy tak moze wytypowac, zacznijcie dobrze typowac, piac sie w stawkach , bez spinki, i wklejajcie swoje kupony z grubymi wygranymi....

Wielki szacunek ze masz jaja na gre, takimi stawkami ::)

 

Real rolemodel bukmacherki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigbraine777 strategia jest taka, że musisz grać agresywnie, bo inaczej to za długo trwa. Ja mam z 80% skuteczności, jeśli chodzi o typowanie, bardzo rzadko się mylę. Ufam tylko sobie, śledzę każde wydarzenie, każdą możliwą drogą.

 

W przeszłości współpracowałem z takimi osobami jak: Gambet, Koliopp, Betlajt, Gambini (Livorno) itp. Te osoby naprawdę wiele wniosły do mojego życia. Pokazały, jak trzeba zarządzać swoim kapitałem. Zasięgałem opini wielce znanego oraz bogatego człeka w postaci arttexa z BA, który kilka lat temu wstecz prowadził niesamowitego bloga, gdzie podawał ustawione mecze.

 

Warto zapoznać się z tymi regułami, które zaprezentował nam w przeszłości Piotr z bloga:

 

http://betlajt.blogspot.com/2008/01/bezbdnie.html

 

1. Graj tylko wtedy, gdy nic nie jest w stanie zakłócić Twojej koncentracji.

 

2. Rozpoczynając grę ustal, przy jakiej wysokości wygranej zakończysz granie.

 

3. Ustal z góry, ile możesz stracić.

 

4. Nie prowadź nigdy gry pod wpływem alkoholu lub lekarstw.

 

5. Nie prowadź nigdy gry przy złym samopoczuciu.

 

P.S. O dziwo u żadnego buka nie mam jeszcze limitów, może to jest spowodowane tym, że gram wszystkie ligi i nie szukam tzw. sure betów tylko jadem z tematem.

 

Zawsze sobie wmawiam, że jestem najlepszy. Kiedyś wymyśliłem sobie takie zdanie: A, że wierzył w cuda, wiedział że i mu się uda.

 

Jestem otwarty na współpracę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigbraine777 strategia jest taka, że musisz grać agresywnie, bo inaczej to za długo trwa. Ja mam z 80% skuteczności, jeśli chodzi o typowanie, bardzo rzadko się mylę. Ufam tylko sobie, śledzę każde wydarzenie, każdą możliwą drogą.

 

W przeszłości współpracowałem z takimi osobami jak: Gambet, Koliopp, Betlajt, Gambini (Livorno) itp. Te osoby naprawdę wiele wniosły do mojego życia. Pokazały, jak trzeba zarządzać swoim kapitałem. Zasięgałem opini wielce znanego oraz bogatego człeka w postaci arttexa z BA, który kilka lat temu wstecz prowadził niesamowitego bloga, gdzie podawał ustawione mecze.

 

Warto zapoznać się z tymi regułami, które zaprezentował nam w przeszłości Piotr z bloga:

 

http://betlajt.www.spam.pl.com/2008/01/bezbdnie.html

 

1. Graj tylko wtedy, gdy nic nie jest w stanie zakłócić Twojej koncentracji.

 

2. Rozpoczynając grę ustal, przy jakiej wysokości wygranej zakończysz granie.

 

3. Ustal z góry, ile możesz stracić.

 

4. Nie prowadź nigdy gry pod wpływem alkoholu lub lekarstw.

 

5. Nie prowadź nigdy gry przy złym samopoczuciu.

 

P.S. O dziwo u żadnego buka nie mam jeszcze limitów, może to jest spowodowane tym, że gram wszystkie ligi i nie szukam tzw. sure betów tylko jadem z tematem.

 

Zawsze sobie wmawiam, że jestem najlepszy. Kiedyś wymyśliłem sobie takie zdanie: A, że wierzył w cuda, wiedział że i mu się uda.

 

Jestem otwarty na współpracę.

 

Pozdrawiam.

 

 

To może warto podawać typy tutaj na Obstawianie? :)

 

 

b@rto jezeli tak mówisz ;) To czekam na 5 kuponow po 10zl z ako 2 i oczywiscie pokaż mi twoj zysk ;)

 

Przypuszczem, ze gdyby kolega przegrał 10tys czy ile sobie tam gra, to nie wklejał by swoich kuponów ze wygrał 2tys (Dla PR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma3iv ja daję prawie wszystko na żywo, więc siłą rzeczy nie jest możliwe, aby dawał typki na forum, gdyż każda sekunda jest cenna.

 

Jedynie na forum publikuję pozycje, które gram za dużo niższe stawki, bowiem na żywo najwięcej można wygrać, innej drogi nie ma.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...