Skocz do zawartości

Zmniejszenie stawek w BETFAIR


Kpt.Cobra

Rekomendowane odpowiedzi


Gość Anonymous

Kapitanie, powiedz mi tylko, sprawdzałeś jak to się ma do regulaminu? Nie mogą wyciągnąć w stosunku do tak grającej osoby żadnych konsekwencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy robione jest coś na co system nie pozwala?

Bardzo dużo osób jak zauważyłem tak gra a po drugie żeby zacząć i wybrać stawkę najpierw musisz zagrać za 4 więc wszystko jest regulaminowo.

Poza tym jak zagrasz za 5 a ktoś zagra za 4,20 to zostaje ci 0,80 nieobstawione i też jest regulaminowe. Dodatkowo czasem przyjmie ci tylko 0,04 i też jest regulaminowo. Możesz każdą stawkę zagrać ale na początku minimum wystawić lub postawić musisz 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kpt.Cobra

Byłem z jednych pytających o to kilka dni temu. Nie miałem od tego czasu dostępu do kompa,dlatego piszę dopiero teraz.

Jeszcze raz dzięki, na pewni się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skapnąłem się szybko. Raz obstawiłem jakąś stawkę i zobaczyłem że zostały mi cenciki i wpisałem podwyższoną sumę o te cenciki a zobaczyłem że zrobiły się dwa zamówienia i na próbę skasowałem główne a zostały cenciki i tak to jakoś wyszło.

Ze względu na łatwość odnalezienia tego myślałem że jest to ogólnie znane a tu jednak moje zdziwienie.

 

Matrox twoje podziękowanie jest dla mnie najbardziej znaczące a to ze względu na to iż ty jako bardziej doświadczony gracz w Betfair myślałem iż nie ma przed tobą tajemnic ten bukmacher a dodatkowo się cieszę, że w jakikolwiek sposób mogłem tobie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Tylko mam jeden problem nie gralem w Betfair. Patrzalem w baw to sa relatywnie lepsze stawki. W Betfair po jakim kursie sie w koncu gra?? JAk w tym przykolaadzie na KAnade jest 1.01 czy 100?? Wezcie to wykmincie i napiszcie.

Dzieki.

 

P.S. Kobra jakimi druzynami grasz na nastepny zespol i ile kaski przeznaczasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Wystawiasz zakład z takim kursem aby nikt go nie przyjął za 4e. Potem zmieniasz stawkę na 4,01e. W ten sposób do poprzedniego zakładu zostanie dodani identyczny o stawce 0,01e. Anulujesz zakład za 4 e, zostawiasz zakład za 0,01e. Zmieniasz kurs na odpowiedni i masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Ten sposób nie działa już niestety w betfairgames...

 

Czy aby na pewno. Nikomu nie udało się zmniejszyć stawek w Betfair exchange games??

 

Pytałem o ot FAN'a i On powiedział, że jest to możliwe. Jednak mi osobiście to nie wychodzi, ale może po prostu jestem za wolny.

 

Udało się komuś zmniejszyć stawki w grach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jakoś nie miałem z tym problemu jak grałem w XGames... więc nie wiem dlaczego teraz miałby taki problem się pojawiać.

Jeżeli ktoś gra w wersji turbo, to ja się nie dziwię bo mi się trudno było wyrobić w te kilka sekund na rundę, a co dopiero jak tego czasu jest połowa :k:

 

Więc radzę sprawdzić dokładnie - może ktoś gdzieś robi błąd :p ale ogółem to - praktyka czyni mistrza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie miałem z tym problemu jak grałem w XGames... więc nie wiem dlaczego teraz miałby taki problem się pojawiać.

Jeżeli ktoś gra w wersji turbo, to ja się nie dziwię bo mi się trudno było wyrobić w te kilka sekund na rundę, a co dopiero jak tego czasu jest połowa :k:

 

Więc radzę sprawdzić dokładnie - może ktoś gdzieś robi błąd :p ale ogółem to - praktyka czyni mistrza :D

 

No mnie dalej nie działa. Sprawdzałem na kliku komputerach, więc nie jest to wina przeglądarki. iDziałało ale przestało. No chyba że ktoś inny sprawdzi i potwierdzi albo nie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zagraliście dużo kuponów omijając minimum??? Bo jak napisałem do supportu, czy tak można to powiedzieli, że jak się zorientuje Dział Weryfikacji Graczy to konto użytkownika zostanie zablokowane. Jak to jest naprawdę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Możliwe... nie korzystałem z tego jakoś nagminnie, ale problemów nie miałem.

 

Przypominam tylko, że w BF nie gra sie kuponów ;) tylko single :p

 

 

Aha... jedno pytanie! Po co pisałeś do supportu?! Dzięki temu jak tylko im się uda to "uniemożliwią" zmniejszanie stawek. Takie informacje tylko pogarszają sytuację graczy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...