Skocz do zawartości

BlackJack+progresja=ciekawa gra


Waldek999

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy pierwszy raz zagrałem w blackjack pomyślałem : moze jakiś system zastosować (ale wiadomo z komputerem sie nie wygra). I wybór padł na progresję ważoną. .Metoda opiera sie na tak-zwanej bezpiecznej progresji, polega ona zeby w każdym momeńcie progresji(naszej gry ) wygrywaliśmy określoną stawkę, w moim przypadku ustalamy zysk na czysto UWAGA 100 groszy - czy to mało - wcale nie ale pod jednym warunkiem trzeba zastosowac sie do moich wskazówek. Szanse mnie wiecej są określane tak komputer 51% człowiek 49% to statystycznie na 100 gier powinnismy miec 49 wygranych, ale w moim systemie mozemy miec nawet skutecznosc 25 % i tak sie doromimy kasy. Wypłata w razie wygranej wynosi 1:1 (nie biore pod uwage blackjacków 3:2). Tak więc na unibecie jest stół 1-40 czyli min. stawka 1 a max 40 i tabelka do grania

STAWKA WYGRANA NA CZYSTO

1. 1 1

2. 2 1

3. 4 1

4. 8 1

5. 16 1

6. 32 1

Tak więc jesli wtopimy 6x pod rząd to bedziemy na minusie chociaż w to wątpie . Przykładowo jedna progresja w blackjacku trwa do 2 minut a czasami za pierwszym razem sie nam uda wygrać to w 1godzine zagramy 30 progresji czyli 30 zł na czystko. Dajmy ze bedziemy harować jak polski pracownik po 10h to wygramy 300zł na czysto. ( nie brałem pod uwage blackjacków) 6 wtop i tracimy tylko 63 zł .

Piszcie co sądziecie na temat tej metody !!! :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardziej przeirzyscie sie nie da ale sprubóje: grasz se w blackjack, zasady wszedzie znajdziesz , i sobie grasz na stole 1-40 Unibet.com 1 partia grasz za 1zł wygrywasz dalej grasz za zeta przegrywasz grasz za 2 zeta przegrywasz i grasz za 4zł i wygrywasz i powracasz do stawki 1 zeta i tak w kółko prościej sie nie da ................ przegrasz 63 zł (dajmy promocje unibetu) nauczysz sie duzo i nabierzesz doswiadczenia ale mozesz wygrać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he...Waldek999 - rozczuliłeś mnie. Przypomniały mi się moje początki (tyle że ja nie miałem dostępu do informacji). Graj tak dalej a szybko się zdziwisz. :nie:

To zwykła progresja Martingale. Tak grali już w XIX wieku i co? Kasyna dalej istnieją. A przegrane 8-10 razy z rzędu wcale nie należą do rzadkości. Czym przebijesz? : :evil:

Daruj sobie, a jak już koniecznie chcesz grać w BJ to najpierw się przygotuj np. czytając książki na temat gry w BJ. Z polskich mogę polecić "Wygrać w kasynie" Aleksander Buczny (http://www.proszynski.pl/asp/fiszka.asp?ksiazka_id=237). Jest tam o liczeniu kart – jedyny skuteczny system na BJ od 100 lat. Są też inne pozycje (polecam poszukać w sieci). Ludzie myślą nad BJ. Znacznie dłużej niż Ci się wydaje. Ja np. 10 lat. Są fora graczy w BJ. Więc radzę: NIE WYWAŻAJ DRZWI JUŻ OTWARTYCH PRZEZ INNYCH :mur: - jeśli już chcesz grać to się przygotuj do gry, dowiedz się jak najwięcej o tej grze, graj w prawdziwym kasynie i licz karty. Nie graj z maszyną ( gry są ustawiane) na początek dadzą wygrać a następnie popłyniesz! Niby o tym wiesz, a dalej grasz z kompem. Wygrać możesz z człowiekiem (krupier) a nie z komputerem. Jak będziesz miał pytania to pytaj. "Kto pyta nie błądzi". Powodzenia. :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przegrane 8-10 razy z rzędu wcale nie należą do rzadkości. Czym przebijesz?
nie bede musiał niczym przebijac bo gramy tylko do 6 poziomu (czytaj tekst) i stracimy tylko 63zł.

Jest tam o liczeniu kart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale niewiem co sie stało napisze to jeszcze raz:]

A przegrane 8-10 razy z rzędu wcale nie należą do rzadkości. Czym przebijesz?
nie bede musiał niczym przebijac bo gramy tylko do 6 poziomu (czytaj tekst) i stracimy tylko 63zł.
Jest tam o liczeniu kart
nie musze kupowac zadnej ksiazki zeby liczyc karty - jedynie ci liczą co grają po 10 lat i uczą sie od małego
graj w prawdziwym kasynie i licz karty
zeby grac w prawdziwym kasynie trzeba miec 18 lat i troche na wpisowe :) dobry zart
Nie graj z maszyną ( gry są ustawiane)
zaznaczyłem ze gramy z komputerem
(ale wiadomo z komputerem sie nie wygra).
Ale nabędziemy doświadczenia i więcej nie stracimy . nigdy... a jak sie poszczęsci to wygramy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę, że tracę czas... :cwaniak:

1. Komputer to też maszyna. Więc grasz z maszyną .

2. Zaczynając przebitki po 1 stracie znowu możesz wtopić następne 63 zł i tak bez końca....Czyli możesz stracić znacznie więcej niż zakładane 63 zł. Chyba że po pierwszej wtopie zwiniesz manatki i dasz sobie spokój z BJ.

3. Dowiedzione jest matematycznie –przy dłuższej grze tym sposobem – NIE MASZ SZANS wyjść na plus.

4. Liczenie kart jest jedynym skutecznym sposobem –dlatego kasyna bronią się przed tą metodą.

5. W prawdziwych kasynach nie ma "wpisowego". 18 lat trzeba mieć.

6. Z pewnością grając tak dalej "nabierzesz doświadczenia". Niektórzy tak mają, że sami muszą umoczyć by się czegoś nauczyć. :smiech:

Ale OK. baw się dalej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam o liczeniu kart

He, he... :D Tak a gdzie? Ty nie masz pojęcia o co chodzi w tzw. "liczeniu kart". Nie jest to odczytywanie ich wartości czy liczenie ile trzeba postawić by przebić. :p

Oj Waldek...lepiej nie doradzaj ludziom, bo jeszcze ktoś posłucha, pójdzie z torbami i będzie miał do Ciebie żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Nawet niezły system. Tylko jaki jest kurs w BJ w przypadku wygranej? 2? Jeżeli tak, to trochę mało... Ale można sprobować. Tylko Xavier27 ma rację - lepiej się trochę z BJ zapoznać, pograć trochę nie za kasę, lecz też z maszyną... Ja grałem w BJ już na wirtualne pieniądze - 1 wygrana moja, 2 wygrane kompa i tak cały czas, aż straciłem 50 zł :wstyd: Trwało to kilka minut... Ale coś mi się zdaję, że takiej niedogodności żaden buk by nie zlaiczył... Pewnie napisali przy tym BJ skrypt, ktory przez kilka gier wygrywa, gdy my w krotkim czasie wyjdziemy na za duży plus... Bo przecież my nie widzimy talii kart, a maszyna może... Ale brawo za system Waldek999 :D Pomyślę nad nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczenie kart - głupota - gdzies przeczytałem, ze liczyc wolno tylko w kasynie Chyba patrzysz na ręce krupiera (rozgrywającego) i liczysz karty , tak sredio z 25 operacji musi wykonac twój mózg na sekunde i sobie obliczasz gdzie jaka karta bedzie Ale xawier to tylko zawodowcy liczą a nie zwykli forumowicze Dowiedziałem sie od pewnego XXX jak zbudowany jest mechanizm gier : program do takich gier jest ustawiony ze w czasie np.1h musi przyniesc kilka% zysku tak więc jak inni bedą grać i z tych ludzi program weźnie te kilka% to mamy wieksze szanse ze z nas nie weźnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jak mi poszło:

 

1 2 2 2 3 1 2 1 2 1 3 3 4 1 2 1 1 1 1 1 1 1 4 1 1 1 1 2 4 1 1 1 1 3 1 1 1 1 2 2

 

Każdą progresję zaczynałem od 5 EURO... I w ciągu kilku minut zarobiłem ponad 200 euro :> A najwięcej ile musiałem poświęcić to 75 euro (4 poziom) :D I w ciągu 39 gier progresja do poziomu czwartego doszła tylko 3 razy :D No wiecie, kiedyś grałem w BJ i nieźle mi szło :cwaniak1: Ale o co chodzi z tym liczeniem kart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I własnie w tym momencie nasuneła mi sie mysl: przeciez ten system mozna zastosować do zakładów bum.(tylko róznica w tej progresji ze harujemy po kilka h) Jakbyśmy np. stawiali kto rozpocznie mecz kursy1,91 I szanse 50% i co pięc minut bysmy wygrywamli 1(0)zł -5m 100(0)zł-500m(8h,33m) to na miesiąc 3000(0) i na rok 36000zł(0) Ale jakbysmy mieli budzzet nie 63zł a 630 to do naszych zysków dopisujemy jedno zero (0). Aly by sie kasiora uzbierała ale trzeba by sie napracować i poświęcic 35% naszego zycia wjednym roku :jupi::jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto najnowsze dane:

 

1 2 2 2 3 1 2 1 2 1 3 3 4 1 2 1 1 1 1 1 1 1 4 1 1 1 1 2 4 1 1 1 1 3 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 2 2 2 1 1 4 6 6 1 3 1

 

Dwa razy wystąpiła szostka :niesmak: Musiałem poświęcić 315 EURO najwięcej do tej pory, ale wygrałem już 400 EURO :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy odważyłby się ktoś wybrobować ten system w realu? No bo przecież buk używa tej gierki, w ktorej możemy grać w wirtualu, tylko po to, aby zachęcić gracza do gry, więc tam pewnie nie ma tych samych skryptow co w realu :D Więc znajdzie się jakiś odważny?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dość dawno grałem w różnorakich kasynach internetowych. Powiem tak - masz mocne nerwy, dużo kasy, nie jesteś porywczy - możesz wygrać i to dużo, po prostu określ swój cel, np: ze 100 zrobie 200 i kończysz grę, robisz przerwę, później wracasz.

Ja grałem i byłem na +, ale teraz przerzuciłem się na zakłady - są pewniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczenie kart - głupota - gdzies przeczytałem, ze liczyc wolno tylko w kasynie
-He, he...GŁUPIE? to samo wnioskowała krowa o orle jak jej pokazał jak się lata. :p

Liczyć , MOŻNA w kasynie (jak się umie) ale NIE WOLNO – regulamin kasyna zabrania (bo to skuteczne). O metodzie gry statycznej w BJ zapewne też nie słyszałeś?

Chyba patrzysz na ręce krupiera (rozgrywającego) i liczysz karty , tak sredio z 25 operacji musi wykonac twój mózg na sekunde i sobie obliczasz gdzie jaka karta bedzie

Masz rację Waldek to nie dla Ciebie. Trzeba dużo liczyć. Możesz nie dać rady. Zdaj lepiej najpierw maturę za te parę lat i dopiero weź się za hazard :tak:
Ale xawier to tylko zawodowcy liczą a nie zwykli forumowicze

– Masz znowu rację. Dlatego zawodowcy mają na dłuuuuuższ metę zyski a "zwykli forumowicze" nie. Zawodowcy tyle wygrywają, że do części kasyn mają zakaz wstępu. Kasyna bronią się jak mogą. Taka to "głupota".
Dowiedziałem sie od pewnego XXX jak zbudowany jest mechanizm gier : program do takich gier jest ustawiony ze w czasie np.1h musi przyniesc kilka% zysku tak więc jak inni bedą grać i z tych ludzi program weźnie te kilka% to mamy wieksze szanse ze z nas nie weźnie

–Taaaaaak oczywiście Waldek.! "Za nas się nie weźmie" bo...nas lubi a ich nie! :smiech:

Jak będziesz miał następnym razem "POMYSŁA" to go przemyśl najpierw. Dorośnij trochę, sam pograj, a dopiero snuj teorie. Prześledziłem Twoje wątki i wypowiadasz się jedynie o progresji (o której pojęcia nie masz podobnie jak o liczeniu kart czy metodzie statycznej). Może najpierw potypuj trochę i dopiero udzielaj "rad"?

Aha i o co chodzi z tym liczeniem kart :zdziwiony: ??
Masz wyjaśnione dokładnie w książce, którą poleciłem. Za długo musiał bym pisać. W skrócie polega to na zapamiętywaniu ile kart o wartości 10 pkt. i asów zeszło z 6 talii, które rozdaje krupier. Na tej podstawie "niektórzy zdolni" (a nie "zwykli forumowicze") wnioskują jaką kartę mają prawdopodobieństwo dostać (małą czy dużą). Do tego dochodzi odpowiedni system stawkowania (i nie jest to progresja). Program komputerowy rozda Ci cokolwiek, a krupier ma ograniczone pole do 6 talii. Dlatego liczy się istotne dla gry karty. Brzmi może dziwnie ale tak w zarysach się to odbywa. Jest skuteczne. Dlatego w kasynach przy BJ nie wolno nic notować i używać żadnego sprzętu elektronicznego. Niektórym wystarcza ich głowa...ale najpierw trzeba ją mieć.

To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D

 

Dobra rada ! (kamil)ek napisal;

 

Ja już dość dawno grałem w różnorakich kasynach internetowych. Powiem tak - masz mocne nerwy, dużo kasy, nie jesteś porywczy - możesz wygrać i to dużo, po prostu określ swój cel, np: ze 100 zrobie 200 i kończysz grę, robisz przerwę, później wracasz.

Ja grałem i byłem na +, ale teraz przerzuciłem się na zakłady - są pewniejsze

------------------

 

Im dłużej siedzisz tym masz mniesze sznse -Wygrania !

Musisz wiedzieć kiedy odejść od stołu !

pozdr. :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

wilf ja gram wlasnie w tej chwili na Betsson i powiem szczerze ze to dziala, poswiecilem na poczatku 2 euro( na Betsson minimalna kwota na black jack to 0.10 euro) jest troszke zabawy bo gram moze kolo godziny ale +7 euro mam, moze taki wynik wszystkich nie zadowoli ale za pare klikniec 30 dyszki wpadlo, a byloby wiecej ale tak sie rozpedzilem ze chyba przy 4 poziomie zapomnialem zmienic stawki po wygranej no i malutka przegrana, nie prowadze zadnych statystyk ale najwieksza kwote jaka musialem postawic to 3,20 euro , oczywiscie po tym wygralem, wiec zanim zaczniesz sie zastanawiac ile osob wtopilo to poswiec to 2-3 euro i zaryzykuj a zyskasz napewno.

pozdrawiam :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zresztą kolego M4rine, polecam pograć dłużej niż "kilka kliknięć myszką".

Jeżeli grając przez 10 dni, po 4h przynajmniej będziesz na plusie w jakimkolwiek internetowym kasynie, grając w takiego BJ to będziesz moim mistrzem i będę Ci w stanie oddać wszystkie moje pieniądze i samochód, żebyś tylko coś z nich ugrał.

 

Nie znam człowieka, który miałby tyle szczęścia, bo raczej nie umiejętności, żeby wygrywał przez 40h gry w kasynie internetowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

w kasynie internetowym nie da sie wygrac !!! dlaczego ??? poniewaz kursy dla danych zdarzen sa zanizane w stosunku do odpowiadajacego im prawdopodobienstwa (z powodu marzy oczywiscie) , i niezaleznie od tego jak bedziecie ustalali stawki na kolejne zdarzenia - im wiecej wniesienie zakladow tym wasza strata bedzie zblizac sie do poziomu marzy ....

 

oczywiscie mozna miec szczescie i wygrac kilka razy pod rzad , lub wygrywac kilka dni , ale z pewnoscia nikt nie bedzie na plus po miesiacu ciaglego grania , nie mowiac juz o stalym zarobku .....

 

Waldek999

odnosnie grania na rozpoczecie meczow :

jakkolwiek bys nie rozlozyl stawek to zawsze polowe wniesionych zakladow wygrasz i polowe przegrasz , mozna zatem przyjac , ze 50% calego portfela stracisz , a drugie 50% pomnozysz przez 1.91 - co z tego wynika - po kazdym wykorzystaniu portfela (100%) statystycznie dostaniesz 95,5% jego calosci ....

 

jesli po tym co napisalem bedziesz sie upieral, ze zle mysle, to napisz to w tym topicu , a ja sprobuje Ci wyjasnic dokladniej ....

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie upierał bo wiem jaka jest rzeczywistosc ale z twierdzeniem ze

po kazdym wykorzystaniu portfela (100%) statystycznie dostaniesz 95,5% jego calosci ....
sie niestety nie zgodze - chyba jeszcze nie grałes w tego blackjacka , wiec sprobuj zagrac i sie okaze czy otrzymasz te 95,5% bo jestem z pewnoscia pewien ze ci sie nie uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...