Skocz do zawartości

System na dokładne wyniki :)


Apocalyptiq

Rekomendowane odpowiedzi


:D:D:D

 

Apokalyptyk napisał;

Eee... Te "pewniakowe" undery to nie takie zabezpieczenie... Oczywiście według mnie. Bo w moim systemie gdy nie wjedzie jakiś wynik, to nic się nie stanie. U mnie jest mały wkład, a jak jest już wygrana to wielka :> Więc nawet jak na 5 typowań trafiałbym z 15 meczow 3, i to na jednym kuponie dwa, to byłbym do przodu :> Moj system opierałem na tym, że pewniakow NIE MA. Są tylko dość skuteczne typy. Nauczyłem się, że przy pomocy pewniakow nic nie osiągniemy. Przecież gdy wszedłby Ci ten wynik, a nie wszedł under, to nie byłby bol? A ja wcale nie smuce się gdy nie wejdzie mi żaden mecz... Po prostu mam nadzieje że jutro wejdzie... A jak widzieliście 2/3 wchodziły :> Lecz to był dawno system, z dwoma wariantami, nie wiem jak teraz to pojdzie... Ale jestem prawie pewny że się uda :D Tak więc w moim systemie wystarczy mieć skuteczność w wynikach coś około 15% aby nie być na minusie :> A to bez problemu osiągnę... A jak już wejdą te trzy wyniki... To będę miał duuuużo kasy na następne zakłady :p: I mam dobre wieści - nareszcie rozmawiałem z totoligą, powiedział że w ten weekend weźmie się za tą robotę

-----------

 

W tym rozpisie co podalem nie koniecznie muszę dawać z pewniakiem !

To moja decyzja !

Mogę rozpisać 3 spotkania w systemie skróconym i tyle !

Wyjdzie to o wiele mniej zakladów ! a szanse takie same

Undery w typowaniu mogę rozpisać np. tylko po jednym dla spotkania tz. jak będzie typ 1-0 w pierwszym to nie będzie w drugim i trzecim , i odwrotnie to da mi mniej zakładów.

Możliwości mam wiele i potrafie to zrobić Lepiej od Ciebie i Tobie podobnch !

Poprostu jestem w tym dobry i tyle.

Mnie Twoje małe doświadczenie do niczego nie przkonuje ! Piszesz o marzeniach jakie sam chciałbyś osiągnąć ! To jest Ogromny czs w walce z Bukami ! Czas nauki , zrozumienia i wytrwalości w działaniu.

Niestety nic za rok czy nawet kilka lat praktyki w powielaniu innych błędów się nie nauczysz ! To przychodzi z czasem ogromnej pracy i znajomości matematyki !

To dopiero przed Tobą ! Wszystkiego dobrego. Jak masz coś jeszcze to opisz pogadamy.

Lubie ten temat bo znam go od podszewki od wielu lat ! Pozdrówka ! :p:

:gol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D:D

 

Mam wyniki;

 

Niestety niby pewniak nie wszedl ! ale under !

W moim typie 2-Drogowym wszedl !

---------------------------

np.

20:40 Hartlepool United-Chesterfield=typ 0-2 kurs 11.00 jako pewniak

do niego wybieram 2 spotkania underowe;==1-0 pudło na pewniaku

 

20:25 Le Havre - Reims =1-1 ok=6.00

20:25 Brest --- Creteil==0-2 ok=15.50 --------ładny kursik !

--------------------

 

Tak bywa z niby pewniakami!

ale 6 x 15.5 = 93 jednostki za 2 trafne tu już można coś zrobić ?

 

Tylko dobre pomysły i działamy !

pozdro :p:

:p::p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przychodzi z czasem ogromnej pracy i znajomości matematyki !

Akutat ogromną pracę już odwaliłem (kilka miesięcy pracy, codziennie po 6-8 godzin). A i matematyka to moja ulubiona dziedzina :D .

 

Apokalyptyk napisał

Nie Apokalyptyk a Apocalyptiq, to robi wielką rożnice (zajrzyj do topicu "Skąd Wasze ksywki?" :D )

 

No jeżeli nie wierzysz w moj system, to może być kilka powodow:

- jesteś pesymistą

- Ty już zrobiłeś wiele takich systemow i żaden nie działał

- widziałeś moje poprzednie "systemy" nad ktorymi siedziałem dosłownie kilka minut i na ich podstawie nie wierzysz w powodzenie tego

 

No ale jeżeli nie wierzysz w moj system i we mnie, to co jeszcze robisz w tym topicu? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przychodzi z czasem ogromnej pracy i znajomości matematyki !

Akutat ogromną pracę już odwaliłem (kilka miesięcy pracy, codziennie po 6-8 godzin). A i matematyka to moja ulubiona dziedzina :D .

 

Apokalyptyk napisał

Nie Apokalyptyk a Apocalyptiq, to robi wielką rożnice (zajrzyj do topicu "Skąd Wasze ksywki?" :D )

 

No jeżeli nie wierzysz w moj system, to może być kilka powodow:

- jesteś pesymistą

- Ty już zrobiłeś wiele takich systemow i żaden nie działał

- widziałeś moje poprzednie "systemy" nad ktorymi siedziałem dosłownie kilka minut i na ich podstawie nie wierzysz w powodzenie tego

 

No ale jeżeli nie wierzysz w moj system i we mnie, to co jeszcze robisz w tym topicu? :p

 

Tu wiara nie ma nic wspólnego z Twoim systemem.

Masz system to go przedstaw a napewno sprawdzimy i ocenimy.

Ja pisze o systemach podobnych na Twoim topicu ?

 

Przedstawiam możliwości i szanse trafiania wyników.

Podałeś 3 spotkania to na 3 wykonałem kilka rozpisów ale to tylko test.

Jak będę chcial zrobić system to napewno zadziała !

Do tego potrzeba założeń a potem systemu do tych założeń.

Ty nic wiele nie piszesz tylko same --marzenia ? co by gdyby itd.

Pisz o kąkretach to poznasz i z mojej strony prawdziwe systemy.

 

Po to jest forum a nie prywatne topiki ?

Dlatego zabieram w nich głos !

pozdrówka ! :p:

:p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz o kąkretach

:lol: Chyba konkretach a nie "kąkretach" :]

 

Tak więc niedługo zacznę pisać o konkretach, gdy tylko totoliga dokończy swoją robotę. Przerabia moj program tak, aby dane do niego wprowadzały się automatycznie, dzięki czemu będę mogł przeanalizować WSZYSTKIE mecze na dany dzień i wybrać z nich 3 najpewniejsze. Przez jakiś tydzień zrobię test systemu - będę grał na sucho, tzn. będę robił kupony, ale nie będę ich wysyłał. Zobacze jak przedstawia się w rzeczywistości nowa wersja mojego systemu... Lecz na początku raczej nie będę wiedzał jak wybierać owe 3 mecze dziennie, więc na forum będę przez pierwszy tydzień podawał typy na wynik na wszystkie mecze, do każdego chyba 3 warianty (tyle mam sposobow obliczania wynikow). Po tym tygodniu testow ustalę, ktory sposob typowania wynikow jest najskuteczniejszy i zastosuje go do swojego systemu. Pozostanie mi wtedy tylko opracować sposob do wybierania 3 najpewniejszych typow każdego dnia... Jeszcze nie wiem co brać przy tym pod uwagę... Czy moją intuicję, czy dokładność wytypowanego wyniku w moim programie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D:D

 

Mam wyniki;

 

Niestety niby pewniak nie wszedl ! ale under !

W moim typie 2-Drogowym wszedl !

---------------------------

np.

20:40 Hartlepool United-Chesterfield=typ 0-2 kurs 11.00 jako pewniak

do niego wybieram 2 spotkania underowe;==1-0 pudło na pewniaku

 

20:25 Le Havre - Reims =1-1 ok=6.00

20:25 Brest --- Creteil==0-2 ok=15.50 --------ładny kursik !

--------------------

 

Tak bywa z niby pewniakami!

ale 6 x 15.5 = 93 jednostki za 2 trafne tu już można coś zrobić ?

 

Tylko dobre pomysły i działamy !

pozdro :p:

:p::p:

 

Zakladamy ze wszedl pewniak i reszta typow.

 

Policzmy gdybysmy grali moim sposobem.

Pewniak z kursem 11 + dwa undery.

Zakladam kurs na undera 1,6

AKO: 11x1,6x1,6 =28,16

wklad: 36 (takim sam jak u Ciebie)

ew. wygrana= 1013,76

 

Twoj sposob:

11x6x15=990

 

mniej, i to nawet mimo tego ze wszedl wynik z kursem 15 co zdarza sie rzadko.

 

Nie oplaca sie rozpisywac wszystkich underowych wynikow, wystarczy postawic po prostu undera i tyle. Nie ma znaczenia jakie bedzie AKO pewniaka, i tak moj sposob bedzie zyskowniejszy, chyba ze wejda 2 mecze z kursem powyzej 10 - ale to bardzo malo prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zakladamy ze wszedl pewniak i reszta typow.

 

Policzmy gdybysmy grali moim sposobem.

Pewniak z kursem 11 + dwa undery.

Zakladam kurs na undera 1,6

AKO: 11x1,6x1,6 =28,16

wklad: 36 (takim sam jak u Ciebie)

ew. wygrana= 1013,76

 

Twoj sposob:

11x6x15=990

 

mniej, i to nawet mimo tego ze wszedl wynik z kursem 15 co zdarza sie rzadko.

 

Nie oplaca sie rozpisywac wszystkich underowych wynikow, wystarczy postawic po prostu undera i tyle. Nie ma znaczenia jakie bedzie AKO pewniaka, i tak moj sposob bedzie zyskowniejszy, chyba ze wejda 2 mecze z kursem powyzej 10 - ale to bardzo malo prawdopodobne.

 

Teraz wszystko wiadomo !

Faktycznie tak będzie tu liczy się ilość zakładów i koszt posyłu.

 

Jak weżmiemy np 3 undery to nasze AKO po kursie 1.65 wyniesie ok. 4.50

4.50 x 36 jednostek to 162 jednostki !

I tu mamy chyba mniej roboty a większą skuteczność!

Tylko dlatego,że wzieliśmy te moje rozpisy w pełnym systemie.

Całkiem inaczej się to przedstawia jak zagramy w systemie skróconym !

Jest to mniej zakladów i o to chyba chodzi.

Ryzyko jest zawsze. Można coś potestować . Ciekawe jak się to ma do 6 spotkań z typami tylko under ? co o tym myślisz ?

pozdro. :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się to ma do 6 spotkań z typami tylko under ? co o tym myślisz ?

pozdro. :p:

 

ile to bedzie kuponow ?? zeby rozpisac 6 meczy z underowymi wynikami :) ??

Wedlug mnie i tak bardziej sie bedzie oplacalo postawic te 6 underow niz rozpisywac wszystko. Chyba ze wejda typy w wysokim ako, ale jak wiadomo o to trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lottogracz -> ok, już opowiem ten system :> Ale moja oferta nadal jest aktywna - za 100 zł sprzedam swoje typy do tego programu, tzn. typy mojego programu na dokładny wynik, a bez moich typow raczej tym systemem się dużo nie wygra :D A więc moj system, jak już wcześniej napisałem, to po prostu system trixie - wysyłam kupony ABC, AB, AC, BC i trzy single - A, B, C. Na Kupony ABC, AB, AC i BC daję tę samą stawkę, a na każdy z singli tyle, aby wygrana z jednego pokryła koszt całej tej gry (stawki wszystich 7 kuponow). Oczywiście napisałem program do obliczania owych stawek (należy w nim podać stawki na kupony ABC, AB, AC i BC i kursy na typ A, B i C a on oblicza ile musimy postawić na każdy z singli. Zadowolony? Teraz czekajcie na testy mojego programu :D No bo jak dobrze wiecie moj system + moj program = $$$ :cwaniak1: Więc czekajmy cierpliwie wszyscy na dzieło totoligi... A tak OFF-TOPIC - byliście na tym topicu: http://obstawianie.com/tematy2/wiecie-ze-na-naszym-forum-mozna-podac-swoje-polozenie-vt6620.htm#106077 ? Jeżeli nie to zajrzyjcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totoliga skończył makro :D Dziś miałem zrobić format dysku, lecz nie mogę znaleść hasła od mojego pakietu non-stop... A bez niego po formacie się z netem nie połączę... Może wiecie jak je odzyskać? Mam je zapisane w WinsowsieXP, ale on nie pokazuje haseł :/ A kartka z hasłem chyba do pieca poszła :niesmak: Chyba będę musiał jakoś bez formatu obejść się... Ale bez formatu to jakoś mi się nie chce brać za te testy... Jak jakimś cudem odzyskam to hasło, to rozpocznę testy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie dostałem bazy od totoligi i do każdej wbudowałem Prodigy'eja :D Zrobiłem już analizy na jutro:

 

BAZA.JPG

 

Opracowałem tym razem 9 sposobow obliczania wyników, będę je testował przez jakiś tydzień i wybiorę do każdej ligi jeden, najbardziej skuteczny sposób. Ewentualnie jeszcze podczas testów będę wprowadzał jakieś poprawki w algorytmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... kilka uwag ktore mam nadzieje pomoga ci dopracowac program:

 

RKC WAALWIJK - TWENTE 13% 0% 87% ale nic nie stoi na przeszkodzie wytypowania 3 razy na 9 w typie na wynik remisu....

 

Poza tym w 5-6 przypadkach suma nie daje 100% tylko 101% albo 99% - pewnie to drobiazg wynikajacy ze zlego zaokraglania, ale nie zmienia to faktu ze to blad.

 

DIJON - REIMS - na 9 typow na wynik 7 to overy, ale typujesz undera

GRENOBLE - LORIENT - 7 to undery a typujesz overa

DYNAMO - BOCHUM - 7 overow (w tym dwa czterobramkowe) ale typujesz undera

 

GIL VICENTE - BOAVISTA 41% 1% 59% - typujesz 2X, ale szanse na X oceniasz na 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo typowanie sposobem P jest w ogóle odmienne od procentowego... P to rożnica pomiędzy punktacją gospodarza i gościa, a % są całkiem inaczej obliczane - tj. te sposoby nie współpracują ze sobą. Tak samo jest z wynikami i u/o - liczone one są odmiennie... Ale ja skupiałem się na typowaniu wynikow, a te inne rzeczy zrobiłem w wolnym czasie... Tu będę podawał wyniki testu mojego programu: http://obstawianie.com/-vt6792.htm#109530.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie przetestujesz tego na sezonach które juz były????

robi to jakąs róznicę??

 

w betexplorerze masz tebele po dowolnych kolejkach w dowolnym sezonie.....

 

i zamiast testowac przez tydzień(tez mi próbka...) miłbys statystyki z całego sezonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...