Skocz do zawartości

System na dokładne wyniki :)


Apocalyptiq

Rekomendowane odpowiedzi

Grzebałem dziś... na forum :D i wygrzebałem taki systemik: http://eksajtin.fm.interia.pl/piramida.htm , doł strony. System ten znalazłem w topicu z tymi darmowymi systemami. Jest tam bowiem piramida - tam jest wszystko dokładnie opisane. Ale mnie interesuje druga część - piramida na dokładne wyniki. Ale ja zmieniłbym to trochę - wywyłałbym kupony A, B, C, AB, AC, BC i ABC i każdu kupon grał za taką stawkę. Kuponow tych jest siedem, a średni kurs na wynik - też siedem :) Więc przy trafionym jednym wyniku odzyskujemy stawkę. A wyniki typowałbym moim programem - Prodigy v6, trafia naprawde często dokładny wynik :D Kiedyś na forum pisałem już w związku z tym, że moj program trafia wyniki, ale wtedy chciałem to wykorzystać do progresji wynikowej :) Teraz sproboje ten system... Jak tylko opracuje automatyczne wpisywanie wszystkich danych w Prodigy'im z moim kolegą Totoligą, ktoremu za tą pomoc bardzo dziękuję :respekt: , tozacznę robić testy tego systemu "na sucho" i zobaczę co z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na dziś przeanalizowałem jeden mecz, a wierzcie mi że ręcznie wprowadzanie danych do tego programu jest naprawde męczące i czasochłonne, nawet do jednego meczu... Oto analiza:

Reims - Grenoble: P=5,24; Typ: 1; 45%-52%-4%; Under 2.5, Wynik: 1-0, 1-0, 1-0, 2-0

 

Mam 4 sposoby obliczania wyniku i nie wiem ktory spisuje się najlepiej, muszę to jeszcze sprawdzić podczas testow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mam 4 sposoby obliczania wyniku i nie wiem ktory spisuje się najlepiej, muszę to jeszcze sprawdzić podczas testow.

 

Tam masz wypisane 4 wyniki... 3 z nich się powtarzają, nie lepiej postawić dwa kupony? Jeden na 1:0 a drugi na 2:0? :> Wtedy napewno będziesz do przodu, bo przecież kursy na dokładny wynik są po 5,50 i wzwyż :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem małe wyliczenia (przy kursie 7.00):

Gdy wejdzie mi jeden wynik, wygrywam 100% stawki

Gdy wejdą mi dwa wyniki, wygrywam 900% stawki

Gdy wejdą mi trzy wyniki, wygrywam 73000% stawki

 

Ale to są tylko liczby, najpierw te wyniki trzeba trafić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższych dyskusjach z moją grupą doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie nie brać tych singlow (A, B, C)... Bez brania singlow wygrane wyglądałyby tak:

Gdy wejdzie mi jeden wynik, tracę całą stawkę

Gdy wejdą mi dwa wyniki, wygrywam 1225% stawki

Gdy wejdą mi trzy wyniki, wygrywam 12250% stawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem trochę ostatnio nad tym systemem. I wprowadziłem ułatwienie: że dla każdego z tych 3 typow na wynik, dodajemy jeszcze jeden typ tzn. na każdy mecz możemy wytypować dwa wyniki i wtedy będziemy wysyłać 8 kuponow:

111, 112, 121, 211, 122, 212, 221 i 222 co daje 8 kuponow. Myślę że w ten sposob szybciej się wzbogacimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś przeanalizowałem jeden mecz, a wierzcie mi że ręcznie wprowadzanie danych do tego programu jest naprawde męczące i czasochłonne, nawet do jednego meczu... Oto analiza:

Reims - Grenoble: P=5,24; Typ: 1; 45%-52%-4%; Under 2.5, Wynik: 1-0, 1-0, 1-0, 2-0

 

Mam 4 sposoby obliczania wyniku i nie wiem ktory spisuje się najlepiej, muszę to jeszcze sprawdzić podczas testow.

 

Moim zdaniem najlepszym doradzą jest intuicja bo nawet najlepszy program nie pokona ludziej intiucji... :puk::puk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem małe wyliczenia (przy kursie 7.00):

Gdy wejdzie mi jeden wynik, wygrywam 100% stawki

Gdy wejdą mi dwa wyniki, wygrywam 900% stawki

Gdy wejdą mi trzy wyniki, wygrywam 73000% stawki

 

Ale to są tylko liczby, najpierw te wyniki trzeba trafić...

 

Tak... fajne obliczenia ale w praktyce na 6 meczow srednio mozna trafic jeden bramlowy czasem dwa ale to juz rzadziej wiec ...

w praktyce jak wejdzie ci JEDEN mecz na SZESC to i tak niezle.

 

Jak grasz czasem w toto-gola to wiesz o co chodzi.

Tylo ze czasem a nawet moze czesciej niz czasem wszystkie obliczneia biora w ŁEB i wyniki sa do NIEPRZEWIDZENIA, chodzi o bramoowe bo na zasadzie 1x2 mozna przewidziec wszytskie tylko bramki sie nie zgadzaja...

 

Powiem ci ale pewnie juz obliczyles ze grajac naprzyklad w toto-gola gdzie jest 6 meczow to typowania i 16 mozliwosci dla kazdego meczu poczynajac od 0-0 a konczac n + - + trafieie przynajmniej tych minimum trzech czasem graniczy z cudem a przeciez naszym celem jest SZOSTKA... :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, masz rację impulsive, lecz przemyślałem tą sprawę no i już wcześniej o tym napisałem:

 

Myślałem trochę ostatnio nad tym systemem. I wprowadziłem ułatwienie: że dla każdego z tych 3 typow na wynik, dodajemy jeszcze jeden typ tzn. na każdy mecz możemy wytypować dwa wyniki i wtedy będziemy wysyłać 8 kuponow:

111, 112, 121, 211, 122, 212, 221 i 222 co daje 8 kuponow. Myślę że w ten sposob szybciej się wzbogacimy

 

Więc teraz do każdego meczu mogę typować po dwa wyniki. A co do tej intuicji - ja jej niestety nie posiadam, lecz jeżeli ktoś zna się na obstawianiu wynikow i dobrze mu to idzie, to chętnie przyjmę go do swojej grupy. Przed przyjęciem oczywiście przejdzie małą probę - dam mu kilka meczow do przeanalizowania i każę mu, aby dał mi 2 wyniki do każdego z nich. Oferty wspołpracy proszę mi składać na GG lub PW. Jeżeli nikogo nie znajdę, to pozostanie mi tylko program :D I oczywiście nie zdradziłem tu całego systemu. Opowiedziałem tylko ogolnie na czym będzie się opierał, ale opracowałem wiele udoskonaleń dzięki ktorym nie będzie nam potrzebna aż tak duża skuteczność :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Robię właśnie analizę meczow. Opracowałem sposob na wybieranie meczow 3 meczow do grania na dokładne wyniki spośrod dziennej oferty. Oto co wybralem na dziś:

 

Hull - Coventry: 0-0, 1-1;

Châteauroux - FC Sochaux Montbéliard: 0-0, 1-1;

Larisa - Akratitos: 0-0, 1-0.

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hull - Coventry: 0-0, 1-1; wynik: 1-2 :wsciekly:

Châteauroux - FC Sochaux Montbéliard: 0-0, 1-1; wynik: 0-0 :spoko:

Larisa - Akratitos: 0-0, 1-0; wynik: 1-0 :spoko:

 

Więc na podstawie powyższego kuponu mogę stwierdzić, że muszę opracować taki system, gdzie przy dwoch trafieniach coś wygrywam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A jak to będzie przy rozpisie 2z3? :> Jak będziesz wtedy stał z zyskiem z tych kilku kuponów? :>

Bo nie chce mi się za bardzo liczyć, a mógłbyś zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak widzicie system działa... Grając moimi typami w ciągu 3 dni (mając 100 zł na obstawianie) zarobilibyśmy około 800 zł :> Więc od teraz już nie będę podawał tu swoich typow na wyniki. Jeżeli jednak chcecie moj system i typy na dokładny wynik - zapraszam na GG lub PW, chętnie sprzedam system i dodatkowo będę podawał swoje typy :D Cena do negocjacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie no dobra, trafił 6 na 12... 50% ma... ale czy ja wiem czy to taki syper system.

Nie ma to jak się dzielić :> to nie jest skuteczny system, bo inaczej czemu chcesz go sprzedać? Bo chcesz mieć jeszcze więcej? :> Czyli chciwość, albo wcale nie takie duże zyski z tego systemu są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOI co z tego ze trafił

Nie no dobra, trafił 6 na 12... 50% ma... ale czy ja wiem czy to taki syper system.
sami próbujcie i zobaczycie jak ciezko trafić 2\3. Ważne jest aby końcowy zysk z danej gry był in-plus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hull - Coventry: 0-0, 1-1; wynik: 1-2 :wsciekly:

Châteauroux - FC Sochaux Montbéliard: 0-0, 1-1; wynik: 0-0 :spoko:

Larisa - Akratitos: 0-0, 1-0; wynik: 1-0 :spoko:

 

Więc na podstawie powyższego kuponu mogę stwierdzić, że muszę opracować taki system, gdzie przy dwoch trafieniach coś wygrywam :D

 

 

czyli rozumiem,ze łączysz to w pary???

 

tzn posyłasz np. wynik z 1 plus wynik z drugiego mecz,tak ?

 

z tego wynika,ze trzeba posłąć 27 kuponów.

 

dobrze to licze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... Ja opracowałem swoj system dzięki ktoremu tyle zarabiam... Typy to tylko połowa sukcesu... A kasy potrzebuje do gry owym systemem - na Expekcie nie mam ani grosza :niesmak: Ale chyba ten system nieco dopracuje... Pracowałem nad nim 3 miesiące, codziennie 6-8 godzin sprzędzone nad analizami, statystykami, analizami dokładnych wynikow... Ale myślę że ten czas nie poszedł na marne, lecz myślę że jeszcze zdołam owy system polepszyć, tzn. zrobić tak, aby zmniejszyć ryzyko gry :D Ale system mogę już sprzedać, ten stary, i jak skończę to też ten nowy :> A co do skuteczności wynikow - sprobojcie Wy wytypować DOKŁADNY wynik... Nawet Prosoccer ma skuteczność coś około 20% w wynikach... Ale gdybym utrzymywal tą skuteczność 50%, to baaaardzo szybko bym się wzbogacił, wierzcie mi :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hull - Coventry: 0-0, 1-1; wynik: 1-2 :wsciekly:

Châteauroux - FC Sochaux Montbéliard: 0-0, 1-1; wynik: 0-0 :spoko:

Larisa - Akratitos: 0-0, 1-0; wynik: 1-0 :spoko:

 

Więc na podstawie powyższego kuponu mogę stwierdzić, że muszę opracować taki system, gdzie przy dwoch trafieniach coś wygrywam :D

 

 

czyli rozumiem,ze łączysz to w pary???

 

tzn posyłasz np. wynik z 1 plus wynik z drugiego mecz,tak ?

 

z tego wynika,ze trzeba posłąć 27 kuponów.

 

dobrze to licze ?

 

Dobrze liczysz ale mysle ze chodzi bardziej o system 2z3 wtedy jest jakis zysk ale przy 27 kuponach tez cos bedzie na plus kursy kolo 6 czyli bedzie cos z tego tylko pytanie czy zawsze trafi 2 na 3 wyniki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę sprzedać SYSTEM, a typy to tylko dodatek :D Nad systemem tyle siedziałem, nad typami mniej. Przecież chyba nie myślicie, że owe kupony posyłam singlami :D Albo jednym AKO... Opracowałem znacznie bardziej skomplikowany, opłacalny i mniej ryzykowny system. Ale zamierzam go całkiem zmodernizować, będzie znacznie prostszy, ale myślę że mniej ryzykowny :D Jeszcze muszę tylko napisać do niego odpowiedni program i będzie gotowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie dopracowałem nową wersję mojego systemu. Napisałem program, ktory oblicza stawki itp. do systemu, jeszcze kilka szczegołow i systemik gotowy :cwaniak: Macie może jakieś pytania lub uwagi związane z moim systemem? Jak tak to pytajcie :D Albo może znacie jakiegoś dobrego typera dokładnych wynikow :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...