Skocz do zawartości

System na dokładne wyniki :)


Apocalyptiq

Rekomendowane odpowiedzi


Proponuje grać 2 lige włoską lub 2 lige francuskąpadajątam niskie wyniki najczęściej remisy
albo 1 francuska

 

tylko kurde ciezka sprawa.ne wiem czy postawilbym 27 zlotych tak w ciemno,juz wolałbym sobie zrobic kurs 2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja chciałbym jeszcze próbkę na innych wynikach niż 1-0, 1-1... bo takie jest nawet samemu łatwiej przewidzieć (Boże broń, nie mówie, że ponad 50% :p)... napewno więcej razy trafie (nawet sam) 1-1 niż np. 3-1, ciekawi mnie czy ten system również trafia i tak wysokie wyniki :)

 

Mógłbyś, dla czystej mojej ciekawości obliczyć swoim systemem podane mecze?

Jestem zainteresowany tym systemem dlatego pytam.

Charlton - Liverpool

Strasbourg - PSG

Saragossa - Real M.

Den Haag - Breda

Stuttgart - Brema

 

5 różnych lig, 5 w sumie innych meczów... aż ciekawy jestem wyniku :D

Traf z tego 2 i bądź na plus a biore ten system w ciemno!

 

PS: Wszystkie mecze odbędą się w środę :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! :D

 

Fan napisal;

 

Ja chciałbym jeszcze próbkę na innych wynikach niż 1-0, 1-1... bo takie jest nawet samemu łatwiej przewidzieć (Boże broń, nie mówie, że ponad 50% :p)... napewno więcej razy trafie (nawet sam) 1-1 niż np. 3-1, ciekawi mnie czy ten system również trafia i tak wysokie wyniki :)

 

Mógłbyś, dla czystej mojej ciekawości obliczyć swoim systemem podane mecze?

Jestem zainteresowany tym systemem dlatego pytam.

Charlton - Liverpool

Strasbourg - PSG

Saragossa - Real M.

Den Haag - Breda

Stuttgart - Brema

 

5 różnych lig, 5 w sumie innych meczów... aż ciekawy jestem wyniku :D

Traf z tego 2 i bądź na plus a biore ten system w ciemno!

 

PS: Wszystkie mecze odbędą się w środę :)

 

Pozdrawiam

___________

-----------------------

Zestaw 5 spotkań do tego jakie i po ile typów wynikowych chcesz uzyskać ?

Czy tylko rozpis systemowy ? Czy chcesz typy wyników na te spotkania ?

Jeżeli typy to Apocalyptiq powinien podać- z własnego programu ?

Z tego co widze ma po kilka wyników na spotkanie .

I o to chodzi ! Ja mogę je rozpisać jestem Expertem od Systemów.

Te co podaje Apocalyptiq to systemy o permutacji pełnej ! Na takie się nie gra !

Tylko systemy skrócone dają nam jakieś wygrane.

A więc czekam na te typy do tych 5-ciu spotkań.

Może być ich np.3 dla spotkania itp. Wszystko można rozpisać.

Pozdrawiam. :D:D:D:spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co dajecie mi takie trudne mecze do typowania... W tym systemie chodzi o to, aby wybierać jednego dnia 3 mecze, ktorych wynik jest w miarę pewny, bo np. ligę holenderską omijam wielkim łukiem... Biorę mecze głownie z 1 i 2 francuskiej, 2 włoskiej, 1 i 2 greckiej. Inne ligi biorę tylko w przypadku wyjątkow - gdy grają ze sobą dwie łatwe do przewidzenia drużyny. Oczywiście typy na wynik mogę podać, ale po co jak takich meczow ja nie typuje... W tych meczach, w ktorych mi podałeś, widzę same overy... PSG ze Strasbourgiem... To dwie najgorsze do przewidzenia drużyny w lidze francuskiej... Podobnie jak Saint Etienne. A więc oto moje typy (ale ostrzegam, że w moim systemie to ja wybieram sobię mecze, więc większą rolę bierze wybranie odpowiedniego meczu i gdybym trafił z tego więcej niż jeden mecz, to bym się zdziwił... I zauważcie, że ja wybieram do typowania tylko drużyny underowe, gdyż takie łatwiej wytypować):

Charlton - Liverpool: 0-2, 0-1

Strasbourg - PSG: 1-0, 1-1

Saragossa - Real M.: 2-1, 1-2

Den Haag - Breda: 1-1, 1-0

Stuttgart - Brema: 0-2, 0-1

 

I opracowałem system, w ktorym nawet gdy trafimy 1 z tych 3 meczow, to i tak nic nie tracimy, a gdy trafimy dwa, wygrywamy około 500% wkładu (czyli stawek na wszystkie kupony w moim systemie zawarte). A przy 3 trafieniach otrzymujemy ponad 3000% całego wkładu :D . A jak widzieliście moje poprerzednie typy, to widzicie że wytypowanie przeze mnie 2 na 3 wyniki to żaden problem, a jeszcze nigdy nie było tak, abym nie trafił żadnego z tych 3 typow :D Więc są chętni na ten system? Że jestem w dobrym humorze, to zmniejsze cenę systemu, typow i programu (do systemu). Miałem go wycenić na 200 zł, ale coś mi się zdaję, że niektorzy nie dadzą tyle za system, a przecież i tak jak owym systemem pogram przez jakiś tydzień, to wygram ze 100 zł minimum 1000 zł, a poźniej już tylko dziesiątki tysięcy, setki tysięcy, miliony itp. :cwaniak1: Więc za ten cały pakiet chcę jedynie 100 zł :D . No oczywiście jeżeli nie chcecie tego systemu, to się z tąd zwijam i idę w samotności nabijać kasę :> Bo jeden z użytkownikow forum już kupuje owy pakiet, a 100 zł w zupełności mi wystarczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D:D

 

podaje najprostrzy rozpis podanych typow przez Apocalyptyqa

 

Charlton - Liverpool: 0-2,

Saragossa - Real M.: 1-2

--------------------------

Stuttgart - Brema: ---0-1

Saragossa - Real M.:- 2-1,

------------------

Charlton - Liverpool: 0-1

Den Haag - Breda:---- 1-1,

------------------

Strasbourg - PSG:---- 1-0,

Den Haag - Breda:---- 1-0

------------------

Strasbourg - PSG:---- 1-1

Stuttgart - Brema:--- 0-2,

-----------------

 

Powstało 5 zakładów po 2 spotkania.

Wszystkie typy grają.

Good Luck ! :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je inaczej rozpisuje... Powtarzam - opracowałem SYSTEM a nie odgadywanie wynikow... Wiem, że wyniki są takie ważne, ale cały czas mowicie tak, jakbym nie miał systemu tylko podawał typy :niesmak: I trochę statystyk - gdy trafię 1 wynik, wygrywam 100% stawki. Gdy 2 - 500% stawki (stawek wszystkich kuponow), a gdy 3 - 3000%. Tak więc gdy trafialibyśmy w miesiącu 35% - 0 meczow, 35% - 1 mecz, 25% - 2 mecze i 5% - 3 mecze, to grając za 10% stanu konta każdego dnia, po miesiącu ze 100 zł otrzymamy około 4000 zł, a gdy będziemy grali za 20% stanu konta, to chyba około 18000 zł, więc nawet nieźle. Więcej o moim systemie powiem tylko tym, ktorzy go kupią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, jakie wyliczenia. Ze 100zl po miesiacu 4000zl. Dobre. Stary co ty tu jeszcze robisz, powinienes juz na Kanarach sie wygrzewac ;) Gratuluje systemu. Szkoda tylko ze jak narazie kazdy z twoich "cudownych" systemow konczyl przy twoim typowaniu marnie %-) Ale w sumie nie bede go krytykowal. Jezeli to dziala to brawa dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apocalyptiq napisał;

 

Ja je inaczej rozpisuje... Powtarzam - opracowałem SYSTEM a nie odgadywanie wynikow... Wiem, że wyniki są takie ważne, ale cały czas mowicie tak, jakbym nie miał systemu tylko podawał typy :niesmak: I trochę statystyk - gdy trafię 1 wynik, wygrywam 100% stawki. Gdy 2 - 500% stawki (stawek wszystkich kuponow), a gdy 3 - 3000%. Tak więc gdy trafialibyśmy w miesiącu 35% - 0 meczow, 35% - 1 mecz, 25% - 2 mecze i 5% - 3 mecze, to grając za 10% stanu konta każdego dnia, po miesiącu ze 100 zł otrzymamy około 4000 zł, a gdy będziemy grali za 20% stanu konta, to chyba około 18000 zł, więc nawet nieźle. Więcej o moim systemie powiem tylko tym, ktorzy go kupią...

_________________

 

Prawie wszystko zrozumiałe ale ?

 

Napisz coś więcej nie o systemie ale o programie ?

System to pestka ! Liczy się program do typowania spotkań(czystych wyników golowych)

Czy taki posiadasz czy tylko typujesz ,,na pałę,, z głowy ?

Sam rozpis typów daje pewną ilość zakładow. Od czegoś to zależy niestety.

Ty piszesz o procentach wygranych itd. 500%, 3000% i jakieś tam astronomiczne kwoty podajesz. Nigdy tak nie ma!

Trzeba podać kurs na dany typ i stawkę obstawiania a dopiero potem obliczać % i same możliwe wygrane. Niby proste ale nie dla wszystkich.

Napisz coś więcej o tym to może otrzymasz pomoc od forumowiczów.

Liczy sie wszystko co faktycznie posiadasz albo co potrafisz sam zrobić !

Co o tym myślisz ?

pozdrawiam. :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od teraz do każdego mecz będę podawał jeden a nie dwa warianty wynikow. Do tego celu rownież zmodyfikowałem system. A program analizuje mecze na podstawie ostatnich 4 meczow u siebie i na wyjeździe gospodarza i gościa, czyli w sumie 16 meczow. Resztę ja dopracowałem. Pracowałem nad programem kilka miesięcy, więc jest dopracowany :D . Aha i do analiz programu czasami oczywiście potrzebne jest moje doświadczenie bukmacherskie - czasami zmieniam wynik wytypowany przez program i często trafiam :cwaniak1: .

 

Hahaha, jakie wyliczenia. Ze 100zl po miesiacu 4000zl. Dobre. Stary co ty tu jeszcze robisz, powinienes juz na Kanarach sie wygrzewac ;) Gratuluje systemu. Szkoda tylko ze jak narazie kazdy z twoich "cudownych" systemow konczyl przy twoim typowaniu marnie %-) Ale w sumie nie bede go krytykowal. Jezeli to dziala to brawa dla ciebie.

 

Tia, wygrzewałbym się, gdyby już minęło kilka miesięcy i miał kase na grę tym systemem... A tymczasem właśnie tu probuje od Was dostać trochę kasy na rozpoczęcie gry nim, a przy okazji Wy też możecie się wzbogacić :D Tylko że nie wiem czy nie odbije się na wygranych to przejście z 2 do 1 typu na wynik :/ Ale teraz gdy trafimy jeden mecz, nie tracimy nic, a w poprzednim systemie wszystko traciliśmy. I dodatkowo teraz wygrywamy więcej przy trafieniu 2 lub 3 meczow :D . No ale jeżeli ten pomysł z jednym typem nie wypali, będę musiał wrocić do tych dwoch typow, ale będę musiał jakoś zmodyfikować system... I jak widzieliście wcześniej, nawet gdy co trzeci dzień z owych 3 meczow ani jednego nie trafimy, to i tak będziemy na dużym plusie :> I dodatkowo co następny trzeci dzien trafialibyśmy tylko jeden typ, a reszta to dwa trafione i wyjątki - 3 trafione, ktore byłyby mile widziane :D Choć nie jestem przekonany czy będą występowały częściej niż raz na miesiąc... Po modernizacji systemu program potrzebuje małych zmian, więc będzie mała przerwa w podawaniu typow. Gdy moj pomocnik skończy to robić, wrocę z typami :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Apocalyptiq, powiedz mi tylko jedno - nie myślałeś o tym, żeby zrobić to co patab? On dał swój program do użytku wszystkim - trzeba było się tylko zarejestrować.

Może TY zrobiłbyś coś na zasadzie triala? Puść program do użytku wszystkim i ustal, że po wytypowaniu przez niego np. 5 spotkań trzeba się zarejestrować u Ciebie z odpowiednią opłatą oczywiście.

Może użytkownicy zweryfikują Twój program i może wtedy TY dostaniesz swoje pieniądze i wszyscy przekonają się o Twojej słuszności? Nie uważasz, że to ciekawy pomysł?

Jak tylko naucze się programować (narazie po I semestrze ciężko by było) to sam napisze chętnie jakiś programik wspomagający. Oczywiście będę szukał ludzi do pomocy przy tej inicjatywie i oczywiście chętnie zrobie z tego jakiś open-source.

 

Decyzja należy do Ciebie, ale uważam, że powinieneś to rozważyć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D

 

Rozpis Systemów o permutacji pełnej;

 

1. Wybieramy 3 spotkania;

 

single

a.b.c.= 3 kombinacje

------

duble

a.b.

a.c.

b.c = 3 kombinacje

------

triple

a.b.c.= 1 kombinacja.

=====================

Razem 7 kombinacji

To jest Twój system -rozpis o permutacji pełnej !

 

 

2. Wybieramy 4 spotkania;

 

single-pojedynczy typ

a.b.c.d. = 4 kombinacje

---------

duble-parka

a.b.

a.c.

a.d.

b.c.

b.d.

c.d. = 6 kombinacje

---------

triple-trójka

a.b.c.

a.b.d.

a.c.d.

b.c.d. = 4 kombinacje

---------

kwaterny-czwórka

a.b.c.d.= 1 kombinacja

 

Razem 15 kombinacji

======================

 

itd.

Rozpis na 5 spotkań;

1= 5--singli

2= 10-dubli

3= 10-triple

4= 5--kwaterny-czwórki

5= 1---piątka

razem 31 kombinacji

=======================itd.

 

To są wszystkie rozpisy pełne !

 

Trzeba mieć bardzo dobry program do typowania wyników a potem to wszystko rozpisać !

 

Czy taki posiadasz Apokalyptiq ?

 

pozdrawiam! :spoko::p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez jestem zdecydowanym zwolennikiem dzielenia sie informacjami, pomagania innym uzytkownika w grze przeciwko bukmacherowi. Ale jesli Apocaliptyq poswiecil duzo czasu na stworzenie tego systemu - ma prawo rzadac za niego pieniedzy :)

 

Ale ja proponuje taki sposob gry - i nie jestem pewien czy nie jest on nawet taki sam jaki proponuje Apocaliptyq (pomijacac sposob zdobycia typu na wynik)

 

Wchodzimy na stronke www.prosoccer.gr - mamy tam typy na dokladny wynik. Tylko jeden mecz na tej stronce wytypowany byl inaczej niz typowal Apocaliptyq. Byl to mecz HULL - COVENTRY - ktory zreszta nie "wszedl" i Apocaliptyq;owi i prosoccer'owi. Reszta typow dokladnie taka sama.

 

A sposob gry ??

Bardzo watpie zeby osiagniecie zyskow 100/500/3000% bylo mozliwe przy stawianiu na wszystkie mozliwe typy, wiec nalezy wybrac do kazdego meczu jeden typ - i tutaj jest jedyna roznica - poda nam go system apocaliptyq'a albo my sami wytypujemy jeden, bardziej prawdopodobny.

 

Takze mamy 3 mecze, do kazdego jeden typ na wynik(ABC) i stawiamy to wszystko systemem Trixie (chyba tak sie on nazywa)

1 kupon - A

2 kupon - B

3 kupon - C

4 kupon - AB

5 kupon - BC

6 kupon - CA

7 kupon - ABC

zakaldajac ze kurs na kazdy z meczow wynosi 7 wygrane wygladaja nastepujaca(zakladaj ze na kazda mozliwosc postawilismy 1z, w sumie 7 kuponow=7zl)

1 typ poprawnie - wygrywamy 7zl czyli zwrot kosztow

2 typy poprawnie - wygrywamy 49zl

3 typy poprawnie - wygrywamy 343 zl

Mozna pomanipulowac troche stawkami , zwiekszajac stawki na zaklad pojedynczy a zmniejszajac na 3 typy poprawne.

 

EDIT:

Hehe, widze ze kolega lottogracz pomyslal o tym samym i mnie uprzedzil troszke w rozpisie systemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D

 

bandzos napisał;

EDIT:

Hehe, widze ze kolega lottogracz pomyslal o tym samym i mnie uprzedzil troszke w rozpisie systemu

----------------

 

Tak znam się natym jak nikt inny!

Dlatego wiem ile to Kosztuje !

 

To jest jednak rozpis pelny !

Czy my trafimy wszystkie Typy ? nie jestem pewien!

nawet jak rozpisze po kilka typów na spotkanie to i tak jest możliwość wtopy !

Czy ktoś zna Toto Gola ? z Toto Mix ?

 

Tam jest na 6 spotkań z możliwością wyboru 16 typów na spotkanie !

To dopiero zabawa he he !

Mam do tego program ale nigdy nie wygrałem 6-tki ! tylko mniejsze .

 

Tu rozmawiamy o 3-ech spotkaniach czyli o dobrych typach własnych do tych spotkań !

Wszystko zależy od naszego typowania lub od programu Apokalyptiqa ?

 

Sznse są ale ?

Co jeszcze możemy o tym napisać ?

pozdr. :p:

:p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bandzos -> brawa za rozszyfrowanie mnie :D Typy te brałem właśnie z prosoccera, a ten wynik Hull mi się pomylił :p Brałem je, ponieważ moj program przeszedł modernizację i teraz abym zrobił analizę do przynajmniej jednego meczu, potrzebowałbym duużo czasu... Ale i tak do wybierania tych 3 meczow na dzień z prosoccera napisałem odpowiedni program :D Bo jak zapewne wiecie, prosoccer trafia średnio co 5 wynik meczu, a do tego podaje dwa na jeden mecz... A więc w moim systemie raczej bez inicjatywy mojego programu to by się nie powiodło :D Czekam aż moj znajomy totoliga zrobi makro, ktore pozwoli mi na automatycznie wprowadzanie danych potrzebnych do analizy. Ale moj program jest według mnie lepszy od prosoccera (kiedyś tak dla żartu wytypowałem w programie wynik z 1 ligi polskiej - wytypował 2-2... i tak było :D żebyście widzieli moje zdziwienie i wściekłość, że tego nie puściłem... kurs był chyba 50...). Więc jeżeli chcecie, abym szybciej rozpoczął testy, piszcie listy motywujące do totoligi :> Bo od czwartku ze mną nie gadał, na GG nie był... Nie wiem co się z nim dzieje... A na forum był... I moj system to właśnie Trixie, ale z pewną manipulacją stawek - do tego celu napisałem program. Ową "manipulację" wyjawię tym, ktorzy kupią system :D I oczywiście plus programik... Tak więc start testow programu zależy tylko i wyłącznie od totoligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś mam coś takiego:

NANCY - LE MANS: 0-0

NURNBERG - EINTRACHT FRANK: 1-1

JUVENTUS - PARMA: 2-0

 

Wybrałem owe typy nowym sposobem, ale nadal z prosoccera bo jeszcze moj program nie jest w pełni funkcjonalny :D Więc nie mogę zapewnić że powyższe typy będą działać tak jak typy mojego programu i czy moj nowy sposob wybierania typow będzie działał :D Po prostu ukazuje Wam jego testy, tzw. wersja alfa :D Rzućcie pełniutką kopertką do totoligi, a powinien się pospieszyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D

 

Apokalyptiq napisał;

 

Na dziś mam coś takiego:

NANCY - LE MANS: 0-0

NURNBERG - EINTRACHT FRANK: 1-1

JUVENTUS - PARMA: 2-0

 

Wybrałem owe typy nowym sposobem, ale nadal z prosoccera bo jeszcze moj program nie jest w pełni funkcjonalny :D Więc nie mogę zapewnić że powyższe typy będą działać tak jak typy mojego programu i czy moj nowy sposob wybierania typow będzie działał :D Po prostu ukazuje Wam jego testy, tzw. wersja alfa :D Rzućcie pełniutką kopertką do totoligi, a powinien się pospieszyć

-----------------------

 

Wyniki;

NANCY - LE MANS: 0-0---------------------2-0= wtopa

NURNBERG - EINTRACHT FRANK: 1-1----0-1= wtopa

JUVENTUS - PARMA: 2-0 -------------------1-1= wtopa

---------------------

Mimo,że weszły same undery !

czy można to rozpisać ?

Tak mozna ! 6x6x6 = 216 kombinacji.

 

Gole undery;

0-0,1-0,2-0,0-1,0-2,1-1.= 6

 

Teraz kursy na spotkania ? jakie w tym wypadku by ły ?

np. 7x7x7 =343 jednostki !

 

Jeżeli graliśmy na wszystkie 216 kombinacji po 1 jednostce to mamy wygraną !

343 - 216 = 127 jednostek !

 

To wychodzi w naszym typowaniu gdzie były wszystkie 3 undery !

Jak by wpadl jeden over to klapa niestety !

Co o tym myślicie ?

:idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja typuje wyniki a nie undery :D Podczas pisania programu skupiałem się na typie, poźniej doszedl dokłądny wynik, no i jak dokładny wynik to dodałem u/o. Szczeże mowiąc u/o nie testowałem :D Ale możnaby ten kuponik z UUU puszczać jako jakieś zabezpieczenie... Oczywiście z wytypowanymi underami. Ale te wczorajesze typy nie podawał moj program, tylko wybrałem je z prosoccera i jak już mowiłem moj program jest lepszy w typowaniu wynikow od prosoccera :cwaniak1: Narazie czekam na dzieło totoligi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twój program jest lepszy ale go jeszcze nie ma

 

walisz scieme o typach a sciagasz ze strony!!

chłopie weź sie zastanów coty robisz?

 

życze powodzenia tym którzy kupuja program którego nie ma/albo jest(to sie dosc szybko zmienia) i którego autor kłamie i obraca to w żart

super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mimo,że weszły same undery !

czy można to rozpisać ?

Tak mozna ! 6x6x6 = 216 kombinacji.

 

Gole undery;

0-0,1-0,2-0,0-1,0-2,1-1.= 6

 

Teraz kursy na spotkania ? jakie w tym wypadku by ły ?

np. 7x7x7 =343 jednostki !

 

Jeżeli graliśmy na wszystkie 216 kombinacji po 1 jednostce to mamy wygraną !

343 - 216 = 127 jednostek !

 

To wychodzi w naszym typowaniu gdzie były wszystkie 3 undery !

Jak by wpadl jeden over to klapa niestety !

Co o tym myślicie ?

:idea:

 

Myslimy ze duzo wygodniej jest wybrac z tego jeden najbardziej pewny mecz i puscic go jako undera :)

 

Tutaj za 216 jednostek masz 343 wygranej, czyli tak jakbys gral z kursem ok.1,59

A wystarcz under (i to tylko jeden a nie trzy) z takim samym kursem :)

 

A juz 3 undery na te same spotkania (przy kursie 1,6 ) to 300% zysku a nie niecale 60% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D

 

bandzos napisał;

 

Myslimy ze duzo wygodniej jest wybrac z tego jeden najbardziej pewny mecz i puscic go jako undera :)

 

Tutaj za 216 jednostek masz 343 wygranej, czyli tak jakbys gral z kursem ok.1,59

A wystarcz under (i to tylko jeden a nie trzy) z takim samym kursem :)

 

A juz 3 undery na te same spotkania (przy kursie 1,6 ) to 300% zysku a nie niecale 60%

---------------------------

 

Tak można wybrać tzw. pewniaka undera i posłać! Wygrać tyle ile kurs pozwala !

 

Ale skoro rozważamy system i 3 spotkania to możemy o tym pisać.

Dlatego przedstawiłem jak ja to widzę .

 

1.

2.

3.

-------to są spotkania do nich możemy wybrać również jednego pewniaka!

Dwa następne spotkania musimy rozpisać np. z jednym fuksem albo z dwoma fuksami .

To da nam odpowiednio - ilość zakładów.

Musimy trafić pewniaka i liczyć na rozpisane fuksy.

Wygrana za 3 spotkania z fuksami pokryje nam zainwestowaną kasę na wszystkie zakłady A jak dobrze podliczymy stawkowanie to możemy mieć Ogromny zysk !

To zależy od nas samych co wybieramy i jak obstawiamy !

pozdro. :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można wybrać tzw. pewniaka undera i posłać! Wygrać tyle ile kurs pozwala !

 

Ale skoro rozważamy system i 3 spotkania to możemy o tym pisać.

Dlatego przedstawiłem jak ja to widzę .

1.

2.

3.

-------to są spotkania do nich możemy wybrać również jednego pewniaka!

Dwa następne spotkania musimy rozpisać np. z jednym fuksem albo z dwoma fuksami .

To da nam odpowiednio - ilość zakładów.

Musimy trafić pewniaka i liczyć na rozpisane fuksy.

Wygrana za 3 spotkania z fuksami pokryje nam zainwestowaną kasę na wszystkie zakłady A jak dobrze podliczymy stawkowanie to możemy mieć Ogromny zysk !

To zależy od nas samych co wybieramy i jak obstawiamy !

pozdro. :p:

 

Teraz nie bardzo rozumiem... Masz te

1.

2.

3.

spotkania ... i typujesz w nich dokladny wynik, tak?? czy te 216 kombinacji wszystkich underowych wynikow ??

I do nich dokladasz pewniaka ?? tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D

 

Teraz nie bardzo rozumiem... Masz te

1.

2.

3.

spotkania ... i typujesz w nich dokladny wynik, tak?? czy te 216 kombinacji wszystkich underowych wynikow ??

I do nich dokladasz pewniaka ?? tak ??

-------------------------------

 

Tak wybieram pewniaka czyli jakiś wynik dokładny! ale jeden a 2 pozostałe rozpisujemy!

 

To nie jest już 216 kombinacji tylko max 36 na 2 spotkania !

co jeszcze ? :p::p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dobrze myslalem, zupelnie nie oplacalne...

 

zalozmy ze ten "pewniak" ma kurs 1,5. Kombinacji na wszystkie wyniki underowe przy dwoch meczach jest jak piszesz 36. Czyli puszczasz 36 kuponow po 1j z ako 7x7x1,5=73.5

wklad 36j

wygrana 73,5

 

moja propozycja:

ten sam pewniak - kurs 1,5

te same dwa mecze, tylko nie rozpisujesz wynikow underowych a stawiasz po prostu na undery kurs 1,6

AKO=1,5*1,6*1,6=3,84

wklad 36j

wygrana=138,24

 

Tak samo sytuacja ma sie przy pewniaku i 3 meczach, tak samo sie ma sytuacja przy rozpisie tylko trzech meczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D

 

bandzos napisał;

czyli dobrze myslalem, zupelnie nie oplacalne...

 

zalozmy ze ten "pewniak" ma kurs 1,5. Kombinacji na wszystkie wyniki underowe przy dwoch meczach jest jak piszesz 36. Czyli puszczasz 36 kuponow po 1j z ako 7x7x1,5=73.5

wklad 36j

wygrana 73,5

 

moja propozycja:

ten sam pewniak - kurs 1,5

te same dwa mecze, tylko nie rozpisujesz wynikow underowych a stawiasz po prostu na undery kurs 1,6

AKO=1,5*1,6*1,6=3,84

wklad 36j

wygrana=138,24

 

Tak samo sytuacja ma sie przy pewniaku i 3 meczach, tak samo sie ma sytuacja przy rozpisie tylko trzech meczy...

-----------------------------

 

Mozna i tak rozpatrywać wg. tego podejścia.

 

Ale mi chodzi o większe kursy dla wszystkich 3 spotkań.

ten rozpis pewniak plus 2 typy w rozpisie under to tylko przykład

ale możemy o tym porozmawiać, pisz jak coś masz jeszcze,pozdr. :p::p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o większe kursy dla wszystkich 3 spotkań.

 

To podaj przyklad jakis konkretny :) Bo z tego zdania nie bardzo moge wywnioskowac o co dokladnie Ci chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:gol:

 

- Przykład->

 

 

Z zestawu wybieramy pewniaka !

Do niego wybieramy 2 spotkania z wynikami underowymi

1.= pewniak

2.typ under

3.typ under

------------

Typy under do rozpisu;

0-0,0-1,0-2,1-1,1-0, 2-0.= razem 6 typów

----------

rozpis zapisałem w wierszach;

 

spotkania

 

nr.1--2--3--------P to pewniak w pierwszym spotkaniu

 

1.P+0-0+0-0

2.P+0-0+1-0

3.P+0-0+2-0

4.P+0-0+0-1

5.P+0-0+0-2

6.P+0-0+1-1

============

7.P+0-1+0-0

8.P+0-1+1-0

9.P+0-1+2-0

10.P+0-1+0-1

11.P+0-1+0-2

12.P+0-1+1-1

============

13.P+0-2+0-0

14.P+0-2+1-0

15.P+0-2+2-0

16.P+0-2+0-1

17.P+0-2+0-2

18.P+0-2+1-1

============

19.P+1-0+0-0

20.P+1-0+1-0

21.P+1-0+2-0

22.P+1-0+0-1

23.P+1-0+0-2

24.P+1-0+1-1

============

25.P+2-0+0-0

26.P+2-0+1-0

27.P+2-0+2-0

28.P+2-0+0-1

29.P+2-0+0-2

30.P+2-0+1-1

============

31.P+1-1+0-0

32.P+1-1+1-0

33.P+1-1+2-0

34.P+1-1+0-1

35.P+1-1+0-2

36.P+1-1+1-1

============

 

Tu mamy 36 kombinacji-zakladów.

Jest to gotowy rozpis typów underowych w 2 spotkaniach. P to pewniak w pierwszym spotkaniu.

Jak on nie wejdzie to mamy wtopę - to chyba zrozumiałe !

W tych 2-ch spotkaniach również jak wejdzie over to mamy wtopę !

 

można jeszcze samemu wybrać tylko te typy które wg. nas mogą wejść a ktore nie . To zmniejszy ilość zakładów do posłania.

 

Teraz KURSY !

Mamy zrobiony rozpis na 2 spotkania undery tz. możemy wybierać

kursy jak najwyższe do nich. To ważne.

Dla pewniaka również. Jak widać zależy to od gracza.

Musimy najpierw wybrać spotkania Underowe !

 

np.

20:40 Hartlepool United-Chesterfield=typ 0-2 kurs 11.00 jako pewniak

do niego wybieram 2 spotkania underowe;

 

20:25 Le Havre - Reims

20:25 Brest --- Creteil

--------------------

 

20:25 Le Havre - Reims

Czas normalny.

 

0-0 6.00

1-0 6.00

1-1 6.00

0-1 7.50

2-0 8.00

0-2 15.00

--------------

20:25 Brest - Creteil

Czas normalny.

 

0-0 6.00

1-0 6.00

1-1 6.00

0-1 7.50

2-0 8.50

0-2 15.50

--------------

Mamy 3 wybrane spotkania i już dziś zobaczymy jak wyjdzie.

Jest to mój wybór Ty również możesz coś wybrać i sprawdzimy?

To tylko test.

 

Minimalna wygrana to 275 jednostek !

Wkład 36 jednostek !

 

pozdro. :p::gol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... Te "pewniakowe" undery to nie takie zabezpieczenie... Oczywiście według mnie. Bo w moim systemie gdy nie wjedzie jakiś wynik, to nic się nie stanie. U mnie jest mały wkład, a jak jest już wygrana to wielka :> Więc nawet jak na 5 typowań trafiałbym z 15 meczow 3, i to na jednym kuponie dwa, to byłbym do przodu :> Moj system opierałem na tym, że pewniakow NIE MA. Są tylko dość skuteczne typy. Nauczyłem się, że przy pomocy pewniakow nic nie osiągniemy. Przecież gdy wszedłby Ci ten wynik, a nie wszedł under, to nie byłby bol? A ja wcale nie smuce się gdy nie wejdzie mi żaden mecz... Po prostu mam nadzieje że jutro wejdzie... A jak widzieliście 2/3 wchodziły :> Lecz to był dawno system, z dwoma wariantami, nie wiem jak teraz to pojdzie... Ale jestem prawie pewny że się uda :D Tak więc w moim systemie wystarczy mieć skuteczność w wynikach coś około 15% aby nie być na minusie :> A to bez problemu osiągnę... A jak już wejdą te trzy wyniki... To będę miał duuuużo kasy na następne zakłady :p: I mam dobre wieści - nareszcie rozmawiałem z totoligą, powiedział że w ten weekend weźmie się za tą robotę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...