Skocz do zawartości

ciekawy sposób 30zł=>100zł


bqrtekcs

Rekomendowane odpowiedzi


żeby puścić system w eźpekcie ale okrojony do

1:0

2:0

2:1

 

wystarczy 4,5 zł,

kursy między 42 a 49, tak wyszło mi wczoraj, więc ewentualny zysk wyniósłby 20 zł

całkiem nieźle, system wygląda na solidny choć właśnie opracowuje pewną zmiane, jak sprawdzę w praktyce to się z wami podziele

 

gdyby dla bezpieczeństwa dołożyć zwykły remis "X" - zazwyczaj kurs około 3 - koszt wzrośnie do 8 zł (16 kombinacji) ale jedna niespodzianka w postaci remisu już nam nie zaszkodzi. 3.0 x 6,5 = 19,5 -> zysk około 2 zł. Przy dwóch remisach będziemy do tyłu jakieś 3,5 - 4,0 zł. Gdy trafimy dwa dokładne wyniki zakladając kursy 42 - 49 zyskamy 13 - 16,5 zł.

 

Grając tylko na 1:0 ; 2:0 ; 2:1 wystarczy że trafimy 1 raz na 5 prób aby wyjść na "0". Przy dodaniu "X" trzeba trafić dokładne wyniki raz na 3 próby (jeśli w pozostałych dwóch próbach nic nie trafimy).

Co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz od jakiegoś czasu gram na wyniki

1:0

2:0

3:0

2:1

3:1

ale solo z odpowiednia progresja, do trafienia wyniku, wiem z doświadczenie ze smiało mozna próbować obstawiac mecze pewniakow choć 3:2 lub powyżej 3 bramek też się zdarza, żeby to wyeliminować proponuje zespoły o zbliżonych potencjałach i grać na gospodarza

to co napisałeś sam też obmyslałem jakiś czas temu

pomysł jest naprawdę bardzo dobry, dziś go przetestuje i będe opisywał ale ogranicze się do

1:0

2:0

2:1

 

będe się dzielił wrażeniemi :)

Napisz czy w razie nietrafienia stosujesz progresję tylko jak pięciodrogowo opisz to trochę jak możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...