Skocz do zawartości

ciekawy sposób 30zł=>100zł


bqrtekcs

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak :

wybieramy sobie 2 spotkania gdzie jesteśmy na 90% pewni zwycięstwa naszej druzyny

np.

1. Bayern Munchen - Numberg

2. AC milan - Lazio

 

gdzie w każdym z meczy kurs na poszczególne wyniki wynosi około:

1:0 - 8.0

2:0 - 9.0

2:1 - 9.0

3:0 - 11.0

3:1 - 11.0

 

zakładam że to są najczęściej padane wyniki.

 

więc układam 25 kuponów(na każdym 2 spotkania z dokładnymi wynikami) gdzie wykorzystuje każdą kombinacje z podanych wyżej wyników.

 

wiec wszystko wygląda mniejwięcej tak:

 

kupon 1

 

1. Bayern Munchen - Numberg 1:0

2. AC milan - Lazio 1:0

 

kurs 64.0 stawka 1 lub 2zł

możliwa wygrana 64zł lub 128

 

kupon 2

 

1. Bayern Munchen - Numberg 1:0

2. AC milan - Lazio 2:0

 

kurs 72.0 stawka 1 lub 2zł

możliwa wygrana 72zł lub 144zł

 

kupon 3

 

1. Bayern Munchen - Numberg 1:0

2. AC milan - Lazio 2:1

 

kurs 72.0 stawka 1 lub 2zł

możliwa wygrana 72zł lub 144zł

 

====================

no i aż dojdziemy do 25 kuponów.

więc praktycznie jest niemożliwe żeby nic nam nie weszło.

 

więc przy kombinacjach z małymi wynikami gdzie kurs jest zaledwe 64.0 :D można postawic 2zł , ale np. przy kombinacji 3:1 3:1 wystarczy nam sama złotóweczka.

 

Wniosek

stawiając nawet po 1zł na każdy kupon (25zł) najniższa wygrana to ok 65zł (wtedy jesteśmy na plusie 40zł) a najwyższa wygrana to ok 120zł (wtedy zyskujemy 95zł)

 

sam wymyśliłem ten system i kiedy go pierwszy raz zastosowałem to wpadło mi własnie 72zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No to brawo, ciekawy system. Wlasnie zaczynam grac i chyba tez go zastosuje. ciekawe co inni sadza o tym systemie :roll: A jak bedzie przegrana "pewniaka" to wtedy zonk :niesmak:

albo wynik 3:2 lub 4:0 albo jeszcze inny ale ciekawy sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie swietny pomysl, ale do tego trzeba rowniez miec dwa dobrze dobrane mecze.

 

1:0 - 8.0

2:0 - 9.0

2:1 - 9.0

3:0 - 11.0

3:1 - 11.0

 

Moze oprocz tego nalezaloby dodac wiecej mozliwosci? Na przyklad 3:2, 1:1 w przypadku niespodzianki. Co o tym sadzicie?

 

I jeszcze jedna sprawa. Czy ktos testowal ten system w praktyce? Chodzi mi o to, jak czesto wchodza Wam kupony i czy zdazaja sie nietrafione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodawanie kolejnych 2 możliwosci jest bez sensu. bo wtedy kombinacji będzie 49 co nie da efektu.

 

a jesli chodzi o moje osiągniecia tym systemem to:

 

efekt1.JPG

 

efekt2.JPG

 

to narazie początek dalsze typy jak bedzie kasa na koncie . :D tak to jest jak sie stawia na pewną valencie i jeszcze pewniejszą barcelone . widocznie piłkarze też zaczęli obstawiac bo jak kursy po 12.0 to czemu nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

ja juz od jakiegoś czasu gram na wyniki

1:0

2:0

3:0

2:1

3:1

ale solo z odpowiednia progresja, do trafienia wyniku, wiem z doświadczenie ze smiało mozna próbować obstawiac mecze pewniakow choć 3:2 lub powyżej 3 bramek też się zdarza, żeby to wyeliminować proponuje zespoły o zbliżonych potencjałach i grać na gospodarza

to co napisałeś sam też obmyslałem jakiś czas temu

pomysł jest naprawdę bardzo dobry, dziś go przetestuje i będe opisywał ale ogranicze się do

1:0

2:0

2:1

 

będe się dzielił wrażeniemi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby puścić system w eźpekcie ale okrojony do

1:0

2:0

2:1

 

wystarczy 4,5 zł,

kursy między 42 a 49, tak wyszło mi wczoraj, więc ewentualny zysk wyniósłby 20 zł

całkiem nieźle, system wygląda na solidny choć właśnie opracowuje pewną zmiane, jak sprawdzę w praktyce to się z wami podziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, raz, dwa wejdzie, ale potem dupa mokra. Wystarczy remis lub inny wynik bramkowy o co nie trudno i klapa. Owszem pomysł niezły, ale na dłuższa metę napewno będziemy do tyłu. Wystarczy wziąć staty z całego sezonu i zobaczyć procentowo jakie najczęstsze wyniki padają. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bqrtekcs, jak ci idzie granie?

czemu nic nie piszesz

 

dzisiaj stawiam systemem na gospodarzy w meczach:

 

Ajax - SC Heerenveen

VfL Bochum - SC Paderborn 07

 

zobaczymy jaki będzie wynik, stawka po 50 gr. na kupon, wydałem 12,5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem system nie będzie na dłuższą metę przynosił zysków, ponieważ trzeba trafić dwie zwycięskie drużyny, które nie będą dużo strzelać :D To jest naprawdę trudne. Wystarczy jeden remis lub wynik 4:0, 3:2 aby wszystjkie kupony padły. A takie wyniki też padają często. Takie jest moje zdanie, ale jeśli ktoś to przetestuje na forum i system będzie przynosił zyski to może nim pogram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typy na dzis

pierwsze 25 kuponów na:

Stuttgart - Hertha BSC na stuttgart

Hibernian - Hearts na hearts

 

drugie 25 kuponów

1. FC Cologne - Bayern Munich na wiadomo kogo

FC Twente Enschede - PSV Eindhoven na PSV

 

PIERWSZY NIE WSZEDŁ = - 30zł

DRUGI WSZEDŁ = +140zł

 

80zł do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYPY NA 5.11 i 6.11

AC Milan - Udinese [1] 5:1

Hertha BSC Berlin - Kaiserslautern [1] 3:0 :D

 

i

 

West Ham - West Bromwich [1] 1:0 :D

S.S. Lazio - FC Internazionale [2] 0:0 :niesmak:

 

 

I ZNÓW DO TYŁU ,w następną sobotę trzeba bedzie staranniej dobrac typy. ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

w sumie nie brzmi to głupio.Tylko podstawą jest pewniak ,który wygra.Proponowałbym ,aby juz w trakcie tygodnia rozkręcić dysuksje na temat dwóch pewnych spotkań i jak dojdziemy do w miare sensownej konkluzji to zajmiemy sie wynikami.Przyznam szczerze,ze niektórzy podawali tutaj mecze ,w których cięzko było wytypować zwyciezce,to gdzie tam o wyniku mówić ;)

 

 

na ten weekend ja bym proponował

 

FC BRUGGY

LYON

 

 

w sumie to chyba najlepiej stawiać Francuzką,bo tam mało goli pada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lyon - Troyes 2:1 :krzeslo:

Lens - Metz 0:0 :krzeslo:

 

Obie druzyny to pewniaki (gospodarze), liga francuska gdzie najmniej pada goli, ponadto Troyes i Metz cholernie malo goli strzelaja na wyjezdzie(okolo 5-6 na 9 meczy bodajze), wiec mozna sie ograniczyc do 1:0 2:0 3:0 (ja tak postawilem ale na singlach).... ewentualnie mozna dodac 1:1 2:1 3:1

 

EDIT: Teraz zauwazylem ze tez dales mecz Lyon`u :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lyon - Troyes

Lens - Metz

 

Obie druzyny to pewniaki (gospodarze), liga francuska gdzie najmniej pada goli, ponadto Troyes i Metz cholernie malo goli strzelaja na wyjezdzie(okolo 5-6 na 9 meczy bodajze), wiec mozna sie ograniczyc do 1:0 2:0 3:0 (ja tak postawilem ale na singlach).... ewentualnie mozna dodac 1:1 2:1 3:1

 

EDIT: Teraz zauwazylem ze tez dales mecz Lyon`u :))

 

dobrze kombinujesz :spoko: .Jak pojawią sie fundusze to zaryzykuje cos takiego :)

 

wyjdzie..... kombinacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Do tego systemu zamiast wyniki typu 1-0,2-1,3-2 można zastosować jeden handi 0-1 na remis, i ponadto dokoptować jekirgoś pewniaka o kursie do 1,3 wtedy generalnie AKO rosnie bardzo dużo do góry co myślicie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego systemu zamiast wyniki typu 1-0,2-1,3-2 można zastosować jeden handi 0-1 na remis, i ponadto dokoptować jekirgoś pewniaka o kursie do 1,3 wtedy generalnie AKO rosnie bardzo dużo do góry co myślicie. :D

 

Handicap +pewniak - gdzie chcesz to grać ?

a tak mówiąc szczerze - pomysł z graniem do d... - testowane parę dobrych lat temu m.in na meczyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...