Skocz do zawartości

TYPY - Hrabia Lucyfer [Diabelskie TYPY]


Lucyfer21

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy szanujący siebie i innych TYPER wie sam najlepiej kiedy dac odpoczac swojemu portfelowi i zszarganym nerwom. Robie pare dni przerwy ale na forum bede tylko podawal moze 1 typ albo wogule. w zaleznosci co mi wpanie w oko.

 

....::::Pozdrawiam::::....

:twisted:Hrabia Lucyfer:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Propozycje typów:

 

Szwe.Allsvenskan

- Elfsborg - Halmstad Kurs: 2.05 :f:1:1

 

Szwe.Allsvenskan

- IFK Göteborg - Djurgĺrden Kurs: 1.95 :mrgreen: 2:0

 

Niem.2.Bundesliga

- Alemannia Aachen - Dynamo Dresden Kurs: 1.55 :mrgreen: 5:1

 

....::::Pozdrawiam::::....

:twisted:Hrabia Lucyfer:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje typów:

 

English Conference

- Accrington Stanley - Tamworth Kurs:1.55:f:2:3

 

English Conference ]

- Woking - Forest Green Kurs:1.45 :f:0:1

 

....::::Pozdrawiam::::....

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje typów:

 

Propozycje typów:

- Triestina - Treviso Kurs:1.65 :mrgreen: 1:0

 

Propozycje typów:

- Albinoleffe - Catanzaro Kurs:1.55 :f:1:1

 

....::::Pozdrawiam::::....

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje typów:

 

Propozycje typów:

- Palmeiras - Paraná Kurs:1.45 :f:1:1

 

Propozycje typów:

- Ronnie O'Sullivan - Graeme Dott Kurs:1.25 :mrgreen: 5:3

 

....::::Pozdrawiam::::....

:twisted:Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukalem bilansu twoich typow i jakos nie moglem znalezc.

Z wiadomych wzgledow bardzo mnie on ciekawi, czy jest na plus czy minus

Z zaciekawieniam sledze twoje poczynania i chetnie bym sie z nim zapoznal.

Udanych typow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: !! Uwaga !! :arrowl:

 

To sa moje typy na Kwalifikacje Mistrzostw Swiata:

 

England - Wales , 1.40

 

Sweden - Hungary , 1.50

 

Albania - Denmark , 2.05

 

Kurs łączny: 4.3

stawka : 500.00 PLN

możliwa wygrana: 2150.00 PLN

 

OPISY:

 

Anglia

Mecz wyspiarzy. Mecz zapewne podwyższonego ryzyka. Spotkanie, którego jednak zespół Anglii przegrać nie może. Piłkarze trenera Svena Gorana Erikssona stracili już bowiem całkiem niespodziewanie punkty w Austrii. A przecież to co traci się na początku, później może być ciężko odrobić.

Jak spisują się zespoły w dotychczas rozegranych meczach?

Anglia: z Austrią 2:2 (wyjazd), z Polską 2:1 (wyjazd) - punktów 4;

Walia: z Azerbejdżanem 1:1 (wyjazd), z Irlandią Płn. 2:2 (dom) - punktów 2;

 

Jak widać wyniki Walii nie powalają na kolana. Oba remisy są właściwie ich wielkimi porażkami, ponieważ chyba wszyscy więcej się spodziewano po tej drużynie.

Zdecydowany faworyt tej potyczki to Anglicy - szczególnie, że do kadry powrócił złoty chłopiec - Wayne Rooney.

 

Reprezentacja Anglii na mecz z Walią:

bramkarze: David James (Manchester City), Paul Robinson (Tottenham Hotspur), Robert Green (Norwich City),

obrońcy: John Terry (Chelsea), Rio Ferdinand (Manchester United), Ledley King (Tottenham Hotspur), Sol Campbell (Arsenal), Ashley Cole (Arsenal), Gary Neville (Manchester United), Phil Neville (Manchester United), Wayne Bridge (Chelsea),

pomocnicy: Jamie Carragher (Liverpool), Nicky Butt (Newcastle United), Owen Hargreaves (Bayern Monachium), Joe Cole (Chelsea), Frank Lampard (Chelsea), Jermaine Jenas (Newcastle United), David Beckham (Real Madryt), Sean Wright Phillips (Manchester City),

napastnicy: Wayne Rooney (Manchester United), Alan Smith (Manchester United), Michael Owen (Real Madryt), Jermain Defoe (Tottenham Hotspur), Darius Vassell (Aston Villa).

 

Szwecja

Jak pięknie potrafi grać reprezentacja Szwecji - tego kto oglądał ostatnie Mistrzostwa Europy - chyba przekonywać nie trzeba. Powiem więcej - proszę sobie przypomnieć jak zagrali Szwedzi z nami tuż przed rozpoczęciem obecnych eliminacji Mistrzostw Świata.

To zdecydowanie jedna z wybijających się drużyn naszego kontynentu. Dlatego też ten mecz będzie należał do nich...

Właściwie to Skandynawowie nie mają wyjścia. Po porażce przed własną publicznością z zespołem Chorwacji - MUSZĄ wygrać kolejny mecz. Tamtych strat poprostu nie da się ot tak odrobić, a kolejna strata punktowa mogłaby być brzemienna w skutkach.

Poza tym - czy jest ktoś w drużynie Węgier, kto byłby w stanie przeciwstawić się panom: Larssonowi, Ljungbergowi i Ibrahimovicowi ???

Nie wydaje mi się.

 

Dania

Po wpadce, bo tak należy nazwać pierwszy mecz Duńczyków w eliminacjach zremisowany z Ukrainą na własnym stadionie 1:1, teraz przyszedł czas na poprawę i zainkasowanie 3pt. Mimo, że kontuzjowany jest Madsen - znakomita forma w ostatnich meczach - Dania jedzie po zwycięstwo. Bardzo dobrze piłkarzom Mortena Olsena gra się na wyjazdach (pamiętny mecz chociażby z Polską), kiedy to przeciwnik się odkrywa, a oni mają szansę do zabójczych kontr. Natomiast jeśli chodzi o Albanię to mimo sensacyjnego zwycięstwa z Grecją (2:1) w drugim meczu ulegli Gruzji 0:2 tracąc przy tym 2 podstawowych graczy: Adriana Aliaja i Elvina Bequiri, którzy nie zagrają przeciwko Skandynawom, a zastępstwo za równie dobrych graczy jest nie możliwe, bo Albania nie posiada tak szerokiej i mocnej ławki jak rywale. I tak... Dania po remisie z Ukrainą będzie mocno zdeterminowana, aby pokonać osłabioną Albanię, zresztą z takimi gwiazdami jakie mają w swoim składzie Duńczycy nie mogą meczu przegrać.

 

Wyczerpałem temat :DD Jutro bede spokojny o moje pieniądze:

 

PS. Ckm55 Jeśli masz jakies pytania to prosze na GG. tobie zawsze odpowiem na pytania :twisted: (a propos pytania to z czystym sumieniem powiem ze jestem na +)

 

.::::Pozdrawiam::::....

:twisted: Hrabia Lucyfer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek mam nadzieje że to trafisz , zapoczątkujesz akcje"buki z torbami"!! A CO DO DANII TO PO REMISIE U SIEBIE POWINNA SE PORADZIĆ Z ALBANIĄ , NIE SŁYSZAŁEM O JAKICHŚ DODATKOWYCH MOBILIZACJACJ FINANSOWYCH DLA ALBANCZYKÓW WIĘC 2 WIELCE PRAWDOPODOBNA I KURS NIE ZŁY A DANIA TO BARDZO DOBRY ZESPOŁ, NIE POWINNA CIĄGLE GUBIĆ PUNKTÓW I TO WYGRA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Danii tyo czytałem, że trener ma problem kogo wystawić na obronie. Dwójka obrońców jest kontuzjowana i jeden jest zawieszony. Dziś popołudniu miał razem z drużyną zadecydować kto ma zagrać przeciwko danii.

"We have just started training and do not know who will be in defence," German Briegel told reporters. "On Friday we will decide as a group who will play (there)."

zawieszony: Elvin Beqiri (defender)

kontuzowany: Adrian Aliaj (defender) i Geri Cipi (defender)

 

To tylko tak w ramach info.

 

dobre typy, powodzonka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tyle o Albanii że maja kilku dobrych piłkarzy , własnie gery cipi ale ma kontuzje na pewno fatmir vata z bielefeldu , ale pokazali z grekami że potrafią się zmobilizować oby teraz to sie nie powtórzyło aczkolwiek w Albanii naprawdę łatwo nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

England - Wales , 1.40 :mrgreen: 2:0

 

Sweden - Hungary , 1.50 :mrgreen: 3:0

 

Albania - Denmark , 2.05 :mrgreen: 0:2

 

Kurs łączny: 4.3

stawka : 500.00 PLN

możliwa wygrana: 2150.00 PLN :shock: :shock: :twisted: :shock:

 

Jestem poprostu szczęśliwy :DD coz moge dodać typy trafione :D bede dalej grał z tzw. doskoku:

 

Dzisiejsze typy:

 

Wło.Serie B

- Ascoli - Verona , Kurs:2.00 :mrgreen: 2:1

 

Szwe.Superettan

- Falkenberg - Assyriska , Kurs:1.90 :f:2:0

 

....::::Pozdrawiam::::....

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje typów na dzisiaj:

 

Wło.Serie B

-Empoli FC - Albinoleffe , Kurs: 1.90 :mrgreen: 1:0

 

 

Szwe.Elitserien (Hokej)

- Djurgarden-Mora .Kurs: 5.70:roll::f:4:4było blisko niespodzianki :DD

 

OPISY:

 

Empoli:

1. Empoli FC 6 5 1 0 14:6 16 Empoli Lider 2 ligi wloskiej spisije sie nadspodziewanie dobrze. natomiast:

4. Albinoleffe US 6 4 2 0 11:4 14 w ostatnim meczu u siebie z Cantazaro juz widac zayszke bo tylko remisik 1:1 :) Empoli w dzisiejszym meczu musi udowodnic ze jest glownym pretendentem do awansu do serie A

 

Mora:

Kolejna zmyłka ze strony bukmacherów. Mora zajmuje 6 miejsce w tabeli, natomiast Djurgarden 8, a więc nie wiem o co chodzi z tym małym kursem na Djurgarden, ale wiadomo, że bukmacherzy też muszą zarobić. Tak się przedstawia 5 ostatnich spotkań Djurgarden: 2004-10-09 Djurgĺrdens IF - Färjestads BK 1 - 3 2004-10-07 Timrĺ IK - Djurgĺrdens IF 7 - 1 2004-10-05 Djurgĺrdens IF - MIF Redhawks 5 - 1 2004-10-02 Södertälje SK - Djurgĺrdens IF 4 - 0 2004-09-28 Djurgĺrdens IF - Mora IK 4 - 2 A tak się przedstawia 5 ostatnich spotkań Mora: 2004-10-09 Mora IK - Luleĺ HF 5 - 2 2004-10-07 Färjestads BK - Mora IK 5 - 4 2004-10-04 Mora IK - Timrĺ IK 3 - 2 2004-09-30 MIF Redhawks - Mora IK 1 - 2 sd 2004-09-28 Djurgĺrdens IF - Mora IK 4 - 2 Dla mnie to wygląda na zwycięstwo gości!!

 

....::::Pozdrawiam::::....

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djurgarden powinno wygrac pomimo ze jest nizej w tabeli , gra na wlasnym lodzie gdzie rzadko kiedy przegrywa natomiast Mora jest beniaminkiem calkiem dobrze sie spisuje w lidze ale mysle ze nie tym razem . Czerkawski strzeli z 2 bramki :D . Myśle ze bedzie 5-3 dla Djurgarden a pierwsza tercja 1-0

 

 

A jednak 4-4 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje typów na dzisiaj:

 

Kwalifikacje Mistrzostw Swiata U21:

- Cyprus U21 - France U21 , Kurs: 1.40 :mrgreen: 0:1

 

Kwalifikacje Mistrzostw Swiata U21:

- Azerbaijan U21 - England U21 , Kurs: 1.40 :f: 0:0

 

....::::Pozdrawiam::::....

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje typów na dzisiaj:

 

Dla mnie pewniak na dzisiaj:

Kwalifikacje Mistrzostw Swiata

- ISLANDIA-SZWECJA , Kurs: 1.65 (opis później) :mrgreen: 1:4

 

 

Kwalifikacje Mistrzostw Swiata

- Iceland - Sweden typ: 2/2 Kurs: 2.40 :mrgreen: :f:1p-0:3 2p-1:0

 

 

Kwalifikacje Mistrzostw Swiata

- Chile - Argentina Kurs: 1.70 :f:0:0

 

Kwalifikacje Mistrzostw Swiata

- Wales - Poland Typ: x2 Kurs: 1.55 :mrgreen: 2:3 :mrgreen:

 

Wpomniany opis pewniaka:

Szwecja po zwyciestwie 3:0 nad drużyna Wegier (bramki: Ljungberg, Larsson, Svensson) jest dla mnie zdecydowanym faworytem w meczu ze słaba Islandia, która w ostatnim meczu przegrała na wyjeżdzie z Węgrami 3:2. Napewno bedzie to piekny mecz poniewaz tak gra druzyna Szwecji w skladzie z niesamowitymi napastnikami Larssonem i Ibrahimovicem który jest teraz gwiazda Juventusu. Napewno w tym meczu jest tylko jeden faworyt. Szwecja bardzo zaimponowala gdy wygrala na wyjezdzie 7:0 z Malta. Islandia jest przedostatnia w grupie (4 miejsce) z dorobkiem 1 punkta , a wiec bardzo słabo. Szwecja jest 2 z dorobkiem 6 punktów. Tu nie może być inny wynik niż zwyciestwo Szwecji. Dla mnie 2!!

 

....::::Pozdrawiam::::....

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwecja według mnie to też 100% pewniak i również na nich postawiłem,Argentynę dałem z podpórką, a co do Polski to jestem za rodakami całym sercem,ale mam co do wyniku spore wątpliwości. Każdy rezultat jest możliwy dlatego nie pokuszę się na wytypowanie tego meczu. Obyś miał rację.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje typów na dzisiaj:

Kwalifikacje Mistrzostw Swiata

- Iceland - Sweden typ: 2/2 Kurs: 2.40 :mrgreen: :f:1p-0:3 2p-1:0

Hrabia Lucyfer :twisted:

 

siemka Lucek

wiesz niewiem czy zle zaznaczyłes czy mi sie cos pomyliło ale jak stawiałes Islandia=Szwecja 2/2 to znaczy to ze Szwedzi beda prowadzic do przerwy i wygraja cały mecz wiec kupon wszedł i powinno byc :mrgreen: :mrgreen: chyba ze jest inaczej niz mi sie wydaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne Weekendowe Szaleństwo :arrowl:

Na 15-17 października 2004 roku wybraliśmy parę bardzo dobrych typów które przedstawiam wam do ocenie i pomocy co do postawienia akurat na ten mecz.

OTO ONE/u]

 

England - Premier League

Manchester City - Chelsea London FC

Typ: 2

Kurs: 1.75

Stawka: 500zł

EWK: 875zł

Chelsea to drużyna którą tak wybitny trener jakim jest Murinio posklejał z takich znakomitych zawoników że patrząc na ich jakże znakomitą, pomysłową, techniczną, finezyjną... grę można powiedzieć że pieniądze abramowicza nie zostały wyżucone w błoto a tylko powiekszone do niebotycznych dla nas rozmiarów.

Przechodząc do sedna spotkania Machester City w 5 ostatnich spotkaniach w Lidze zanotowało 2-Z, 2-P i 1-R więc 12 miejce w lidze z dorobkiem 8ptk. powinien ich zadowalać. Natomiast Chelsea w ostatnich 5 spotkaniach: 4-Z 2-R 0-P co daje Drugie miejsce z dorobkiem 20ptk. i stratą do Arsenalu tylko dwóch oczek

Spotkanie odbędzie się 16 Oct 2004 o godzinie 18:15.

Ciekawostką jest to że drużyna z Londynu wygrywała z MC od roku 2000 każy mecz w lidze i nieważne czy to u siebie czy na wyjeździe.

Kurs conajmniej dziwny ale może bukmacherzy mają jakies lepsze info od mojego (w co wątpię ).

Kończąc to rozważanie napiszę tylko o tym że piłkarze grający w Chelsea pokazali sie naprawę z bdb strony w meczach swoich reprezentacji i nie ma żanych kontuzjii a sami piłkarze mają dość czasu żeby zregenerować siły. :twisted:

 

 

Netherlands - 1st division

De Graafschap Doetin - Alkmaar AZ

Typ: 2

Kurs: 2.10

Stawka: 200zł

EWK: 420zł

Az dla mnie było od początku sezony takim czarnym koniem tych rozgrywek Naprawe ten zespół ma poukładane wszystko począwszy od finansów skończywszy na ogrodnikach Dobra forma tego zespołu powinna przynieść kożyść w postaci 3ptk. w wyjazdowym spotkaniu z zespołem zamykającym tabele.

Napewno jest ryzykiem grać przeciw drużynie która boryka sie z kontuzjami i kompletnym brakiem koncepcjii na gre Oni mogą zagrać jakby grali o wszystko i bedzie klapa Ale AZ juz nieraz w tym sezonie pokazywało że jest przygotowane na różne niespodzianki Dla mnie kurs zachęcający i ja to gram....2...

Ciekawostka AZ od 3 sezonów wygrywa zawsze z De Graafschap :shock:

 

 

Spain - 1st division

Espanyol Barcelona - FC Barcelona

Typ: 2

Kurs: 1.90

Stawka: 500zł

EWK: 950zł

Wielkie Derby miasta Barcelona D wszystkie bilety już awno sprzedane i siekiery dawno już na ten mecz kupione Na to kibice czekają co połówke sezonu Jednak teraz znowu kibice Espanyolu choć tak dobrze się spisującego w lidze (5 miejsce) odejdą ze stadiony ze spuszczonymi głowami. Bracelona KRÓLUJE Tak to prawda dzisiejsza barcelona jest naprawdę skupiskiem gwiazd ale tak przemyślanie dobranych że stworzyli drużynę która powinna wygrać wszystko. Dla mnie pewna 2 D

Ciekawostka FC Barcelona króluje nieprzewanie w derby od sezonu 2002

Spain - 1st division

FC Valencia - Seville FC

Typ: 1

Kurs: 1.55

Stawka: 300zł

EWK: 465zł

Valencia D och gdzie jest ten zespół który walczył w finałach LM dwa razy z rzędu

Teraz jest inna Valencia ale te same cele, nowi zawodnicy ,świetny trener, i KIBICE!

Mecz powyższonego ryzyka. Spotykają się Druga z trzecią drużyna Hiszpańskiej Primera Division Gospodarze wygrają ten mecz napewno wkładdają w niego MAX swoich umiejętności i zaangarzowania! dla mnei pewna 2 :twisted:

Ciekawostka !! Valencia Ma nieprzerwaną passe zwyciest nas Sevillą od sezonu 2002 :D

 

Życzę piekielnie wysokich wygranych i miłego weekendu....Ja Bawie sie przez 3 dni na mojej diabelskiej imprezie za granicą :DD Do poniedziałku!!!!!

 

....:::Pozdrawiam::::....

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne Weekendowe Szaleństwo :arrowl:

 

OTO ONE/u]

Chelsea to drużyna którą tak wybitny trener jakim jest Murinio posklejał z takich znakomitych zawoników że patrząc na ich jakże znakomitą, pomysłową, techniczną, finezyjną... grę

 

Nie gralbym Chelsea, osobiscie nie podoba mi sie jak graja, Ty pewnie oceniasz ich gre przez pryzmat meczu lm z Fc Porto, jednak na wyspach nie blyszcza, zwyciestwa 1 bramka mnie nie przekonuja, Mourinio stawia na taktyke, na defensywe, ktora gra dobrze, inaczej wyglada sprawa z atakiem, MC nie jest jakims wymagajacym przeciwnikiem, jednak bralbym pod uwage w tym spotkaniu remis, tym bardziej ze nie zagra "czolg" :mrgreen: , tak wiec atak Chelsea zostanie oslabiony, Kezman jak do tej pory nic nie pokazal w premiership (wychodzi w koncowkach), po kontuzji powraca babayaro, mutu, bridge, nadal kontuzjowany robben, mysle ze najbezpieczniej jest chyba postawic na under2,5. Ponadto niektorzy grali w el. m. s. wiec moga miec ostatnie mecze w nogach. Do MC powraca po kontuzji Reyna i Siebierski.

 

EDIT: Zapomnialem dodac ze MC lubi czasami wyciac numer, pamietam jak w poprzednim sezonie przegrywali mecz za meczem a rozjechali u siebie MU 4:1. Under ladnie wszedl :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutkie podsumowanko:

 

England - Premier League

Manchester City - Chelsea London FC :f:1:0

Typ: 2

Kurs: 1.75

Stawka: 500zł ;(

 

Netherlands - 1st division

De Graafschap Doetin - Alkmaar AZ :mrgreen: 1:3

Typ: 2

Kurs: 2.10

Stawka: 200zł

EWK: 420zł :mrgreen:

 

Spain - 1st division

Espanyol Barcelona - FC Barcelona :mrgreen: 0:1

Typ: 2

Kurs: 1.90

Stawka: 500zł

EWK: 950zł :mrgreen:

 

Spain - 1st division

FC Valencia - Seville FC :f:1:2

Typ: 1

Kurs: 1.55

Stawka: 300zł ;(

 

Reasumujac:

postawione: 1500zł

Wygrana: 1370zł

Strata= 130zł ;(

 

Gramy dalej dzisiejszy propozycje typów:

 

Szwe.Allsvenskan

- Malmö FF - Landskrona Kurs: 1.50 :f:0:1

 

Liga Portugalska

- Vitoria Setúbal - Académica Kurs: 1.75 :mrgreen: 1:0

 

....:::Pozdrawiam::::....

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają sie puchary więc grzechem jest czegoś nie zagrać :DD

 

Liga Mistrzów

- AS Monaco FC - Olympiacos CFP :mrgreen: 2:1

Typ: 1

Kurs: 1.60

Stawka: 100zł

EWK: 160zł :mrgreen:

 

Liga Mistrzów

- Liverpool FC - RC Deportivo La Coruńa :f:0:0

Typ: 1

Kurs: 1.95

Stawka: 250zł ;(

EWK: 487,5zł

 

Liga Mistrzów

- Juventus - FC Bayern München :mrgreen: 1:0

Typ: 1

Kurs: 1.85

Stawka: 100zł

EWK: 185zł

 

Liga Mistrzów

- AC Sparta Praha - Manchester United :f:0:0

Typ: 2

Kurs: 1.80

Stawka: 100zł ;(

EWK: 180zł

 

Liga Mistrzów

- Panathinaikos FC - Arsenal FC :f:2:2

Typ: "2"

Kurs: 1.75

Stawka: 500zł ;(

EWK: 875zł

 

Liga Mistrzów

- AC Milan - FC Barcelona :f:1:0

Typ: over 2.5

Kurs: 1.65

Stawka: 200zł ;(

EWK: 330zł

 

....:::Pozdrawiam::::....

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj proponuje takie typy:

 

Puchar UEFA

Amica Wronki - Rangers :mrgreen: 0:5

Typ: 2

Kurs: 2.60

Stawka: 400zł

EWK: 1040zł :mrgreen:

 

Puchar UEFA

Beveren - VfB Stuttgart , 1.55 :mrgreen: 1:5

Benfica - Heerenveen , 1.40 :mrgreen: 4:2

Schalke 04 - FC Basel , 1.45 :f:1:1

Kurs łączny: 3.14

Stawka: 250zł ;(

EWK: 786zł

 

Życze Wysokich wygranych :evil:

 

....:::Pozdrawiam::::....

Hrabia Lucyfer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano bedą profesjonalne typy przygotowane przez moje diabelskie chochliki na WEEKEND. Dzisiaj w ofercie buka znalazłem tyko 3 typy gone zagrania:

 

Niem.2.Bundesliga

1860 Munich TSV - Karlsruhe SC :oops: 1:1

Typ: 1

Kurs: 1.60

Stawka: 250zł :(

EWK: 400zł

 

Ireland - Premier League

Cork City FC - Saint Patricks Athletic :lol:3:0

Typ: 1

Kurs: 1.60

Stawka: 150zł :lol:

EWK: 256zł

 

Portugal - 1st division

Boavista Porto - Estoril Praia :oops: 0:0

Typ: 1

Kurs: 1.50

Stawka: 100zł :(

EWK: 150zł

 

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych :DD Pamietajcie jutro do 12 beda typy na weekend. Narqa 4all

 

....:::Pozdrawiam::::....

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend !!!! :lol: Diabelskie typy i musi być diabelska skuteczność!!!! :twisted:

 

Niemcy - I Bundesliga

FC Kaiserslautern - Bayer 04 Leverkusen 0:0 :f:

Typ: 2

Kurs: 2.45

Stawka: 100zł :oops:

EWK: 245zł

 

Myśle ze Bayer Leverkusen pokona gospodarzy.W tym sezonie goście graja rewelacyjnie.Nie wygrali jeszcze w tym sezonie meczu na wyjezdzie ale grali z bardzo mocnymi zespołami.Z Kaiserslautern nie powinni miec zadnych problemów.Gospodarze sa w tym sezonie beznadziejni.Wygrali tylko jeden mecz na cztery mecze u siebie.Zajmuja oni przedostatnie miejsce w tabeli.Bayer Leverkusen ma jeszcze rewelacyjnie grajacego Jacka Krzynówka.Dla mnie pewna 2

 

Polska - I liga

POLONIA WARSZAWA-GROCLIN DYSKOBOLIA 1:0 :shock:

Typ: 2

Kurs: 1.85

Stawka: 200zł :oops:

EWK: 370zł

 

Groclin jest napewno zdecydowanym faworytem tego meczu co udowodnił w ostatniej kolejce ligowej pokonując na wyjeździe Legię Warszawę 1:0.

Jutro Groclin zapewne zagra w takim ustawieniu: Bramka: Mariusz Liberda, Obrona: Mariusz Pawlak, Ivica Kriżanac, Radek Mynar, Igor Kozioł, Pomoc: Sebastain Mila, Radosław Sobolewski, Piotr Piechniak, Marcin Zając, Atak: Adrian Sikora, Tomasz Moskała.

Oto 5 ostatnich spotkań Groclinu: 2004-10-16 Legia Warszawa - Groclin Dyskobolia 0 - 1 2004-10-02 Groclin Dyskobolia - Odra Wodzislaw 1 - 0 2004-09-26 Cracovia Krakow - Groclin Dyskobolia 2 - 0 2004-09-18 Groclin Dyskobolia - Zaglebie Lubin 3 - 1 2004-09-11 Amica Wronki - Groclin Dyskobolia 1 - 3

A oto 5 ostatnich spotkań Polonii: 2004-10-15 Cracovia Krakow - Polonia Warszawa 2 - 1 2004-10-02 Polonia Warszawa - Zaglebie Lubin 1 -1 2004-09-25 Amica Wronki - Polonia Warszawa 1 - 0 2004-09-18 Polonia Warszawa - MKS Pogon Szczecin 3 - 3 2004-09-11 Wisla Plock - Polonia Warszawa 4 - 1 Groclin w lidze zajmuje drugie miejsce i jeśli wygra ten mecz to zostanie liderem, Polonia jest w lidze dwunasta czyli trzecia od końca. Jak dla mnie pewna 2!!

 

Włochy - Serie A

AC SIENA - JUVENTUS 0:3 :twisted:

Typ: 2

Kurs: 1.6

Stawka: 100zł :mrgreen:

EWK: 160zł

 

Siena bez Rasiaka to już nie ta sam drużyna...he, he. Juventus to zdecydowany faworyt tego meczu i zapewne go wygra. Drużyna z Turynu jest liderem Serie A, myśle że tak zostanie do końca sezonu i Juventus będzie mógł świętować kolejny tryumf w lidze. Juventus w ostatnim meczu wygrał 1:0 z Bayernem, wcześniej wygrał z Messina 2:1, jeszcze wcześniej wygrał na wyjeździe 1:0 z Udinese, w Lidze Mistrzów wygrał z Hapoel Tel-Aviv 1:0 i zremisował u siebie z beniaminkiem z Palermo 1:1. Są to zwycięstwa nie efektowne ale bardzo efektywne.

 

I taki kuponik: ;)

Wigan - Coventry, Kurs: 1.55 4:1 :mrgreen:

Empoli FC - Crotone, Kurs: 1.50 0:0 :evil:

Benfica - Nacional, Kurs: 1.35

Kurs łączny: 3.13

Stawka:100zł

EWK: 313zł

 

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych dla WSZYSTKICH!!!!

 

....:::Pozdrawiam::::....

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza niedziela może być tą po której trzeba bedzie zaprzestać uszczuplać portfel i poczekac z graniem na lepsze czasy :evil:

 

Nie bede pisal stawek niech to bedzie moja sloka tajemnica!!!!

 

ENGLAND: Premier League

Manchester Utd - Arsenal :f:2:0

Typ: over 2.5

 

 

SPAIN: Primera Division

Barcelona - Osasuna :mrgreen: 3:0

Typ: 1

 

 

ITALY: Serie A

Milan - Inter :f:0:0

Typ: over 2.5

 

 

PORTUGAL: I Liga

Benfica - Nacional :mrgreen: 2:1

Typ: 1

 

 

BELGIUM: Jupiler League

Anderlecht - Genk :mrgreen: 4:2

Typ: 1

 

 

TURKEY: 1. Super League

Fenerbahce - Sakaryaspor :mrgreen: 6:0

Typ: over 2.5

 

Zostawiam was z moimi typami. Pojawie sie znienacka późnym wieczorem żeby wpisac wyniki spotkań.

A TERAZ ŻEGNAM WAS.....nie oglądajcie sie za siebie bo diabeł jest wszędzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1 Listopad i Kolejny zestaw meczy ktore zagrałem :D Mam nadzieje ze bedzie to DIABLESKI POWRÓT :twisted:

 

 

Niem.2.Bundesliga

1860 München - Dynamo Dresden 2:0 :twisted:

Typ: 1

Kurs: 1.50

Stawka: 200zł

EWK: 300zł :mrgreen:

 

Gospodarze muszą sie wkońcu obudzic z letargu a mają ku temu możliwośc ponieważ grają u siebie z druzyna z miejsca 17.którzy bronią sie przed moim zdanie i tak juz okonanym spakiem. do rzeczy. TSV marzy sioe powrót do 1 bundesligi i z druzyna nizej notowana musza wygrac. Ostatni mecz pomiedzy tymi zespolami był:Sat 01-04-1995 1860 Munich TSV 1.FC Dynamo Dresden 3:1 Dla mnie pewna 1!!!!!

 

Irl. Premier League

Shelbourne - Longford 3:1 :twisted:

Typ: 1

Kurs: 1.50

Stawka: 150zł

EWK: 225zł :mrgreen:

 

Irlandzka pilka toczy sie swoimi prawami.tzn. Gospodarze ostro ida po mistrzostwo ligi i narazie sa na 1 miejscu z dobrym bilansem spotkan u siebie: 8 6 2 natomiast goscie jak co sezon beda sie starac utrzymac w 1 lidze.W ostatnich kolejkach obu dryzyn forma nie jest zachwycajaca ale Shelburn jesli mysli o mistrzostwie to musi takie mecze wygrywac.

 

Por.Liga Portugalska

Vitoria Setúbal - Vitoria Guimarăes 1:0 :twisted:

Typ: 1

Kurs: 1.80

Stawka: 200zł

EWK: 360zł :mrgreen:

 

Victoria Setubal zaskoczyla mnie tak wysoka pozycja ale zapewne jest to spowodowane dobra forma i taktyka tej druzyny. 4miejsce Setubal i 14 miejsce Gumiares ma swoją róznice. Gospodarze w ogulnym rozrachunku sa bardzo skuteczni a goscie przyjada z nastawineim ukradniecia chociaz jednego ptk. lub przegrania tego meczu w najmniejszym rozmiarze :DDDDD

 

...:::POZDRAWIAM:::...

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...