Skocz do zawartości

TYPY - Hrabia Lucyfer [Diabelskie TYPY]


Lucyfer21

Rekomendowane odpowiedzi

Jakżesz miło i Piekielnie was wszystkich witam. Tych wiernych i tych niewiernych którzy potrzebują nawrócenia.

 

Zaczynam typowanie w nowym temacie i kilka słow o nim:

- Będę tu zamieszczał swoje kupony... jakie gram w realu tzn. Expekt.

czasem bedzie to kupon jeden czasem dwa.. zależy jak bogata jest oferta i ile zdarzen mnie zainteresuje na tyle aby zainwestowac w nie swoje pieniazki..moze byc ze nieedzie typów..

-Typy ktore tu zamieszczam sa zawsze dobrze przemyslane.. jednak nie zawsze jest czas aby zamiescic odpowiednia analize.. przedstawic wszystkie argumenty przemawiajace za trafnoscia danego typu.. dlatego.. informuje.. ze mimo ze typy beda bez opisow (gdy bede mial czas bede je zamieszczal) sa dobrze przemyslane..

- NAJWAŻNIEJSZE!! Prosze o nie zasmiecanie tematu... aby byl czysty i przejrzysty..

Mile widziane komentarze i cenne uwagi..

 

Diabelski chochliki chcą się bawic widzac ze pan ma dobry humor. :D

A czemu nie zaczynamy:

 

# 1 #

Kwalifikacje Mistrzostw Swiata

N.Ireland - Poland 2 , 1.95 0:3 :mrgreen:

Turkey - Georgia over , 1.55 1:1 :(

Denmark - Ukraine 1 , 1.75 1:1 :(

Austria - England 2 , 1.60 2:2 :(

łączny kurs: 8.46

wka : 20.00 PLN

możliwa wygrana: 169.20 PLN

Jednym slowem ale KAPA

 

# 2 #

Kwalifikacje Mistrzostw Swiata

Austria - England 2:2 :(

Typ: 2

Kurs: 1.60

tawka : 100.00 PLN

możliwa wygrana: 160.00 PLN

 

Anglia,która chce zająć pierwsze miejsce w "naszej" grupie nie może przegrywać z takim średniakiem jak Austria.Nawet mimo braku kilku kluczowych zawodników jak Rooney czy Ferdinand powinni sobie bez problemu poradzić.Nie daję żadnych szans drużynie Austrii. Po prostu muszą szukać punktów w potyczkach z innymi rywalami.

 

Tak to jest jak sie przeciwnika lekcewazy!!! Angole teraz od polski dostaniecie :D

Pozdrawiam

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


# 3 #

Szwe.Superettan

Assyriska - Boden 0:0

Typ: 1

Kurs: 1.60

 

Komentarz jest w pewniakach.

 

Cholera wszystko mnie zawodzi ;( nawet selektywne wybieranie pewniakow nic nie daje.

Mam nadzieje ze te okropne fatum niemocy w typowaniu dobrych typow szybko odejdzie odemnie.

Ale sie smutno robi ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zblizają sie ciekawe mecze wiec trzba cos postawic :D

 

# 4 #

 

USA - Russia 1x 5:2

Sweden - Czech Republic 1 1:6 porażka totalna

Johansson Joachim - Llodra 1 3 :0

system: 2/3

stawka : 30.00 PLN

wygrana: 21.50 PLN zawsze cos czekam teraz na reszte.

 

# 5 #

Kwalifikacje Mistrzostw Swiata

Kazakhstan - Ukraine , 2 :mrgreen:

Lithuania - San Marino , 1 :mrgreen:

Israel - Cyprus , 1 :mrgreen:

Norway - Belarus , 1 :(

Luxemburg - Latvia , 2 :mrgreen:

Slovakia - Liechtenstein , 1 :mrgreen:

Portugal - Estonia , 1 :mrgreen:

 

# 6 #

Portugal - Estonia , 1 :mrgreen:

Poland - England , 2 :mrgreen:

Sweden - Croatia , 1 :(

 

Pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cerO - masz absolutną rację!!

Zaczynamy grac starym systemem tzw. "Pewniaków"

 

Fin.Veikkausliiga

Haka - HJK

Typ: 1

Kurs: 1.70

 

Haka jest miom faworytem od dawien dawna i naprawde zawsze stawiam albo na nia albo na over bo po 1. oni kochaja strzelac bramki a po2. kochaja wygrywac a przed walsna publika idzie im to dosc łatwo. czyli pewny zysk.

 

Kwalifikacje Mistrzostw Swiata

Szwecja - Chorwacja 0:1 :(

Typ: 1

Kurs. 1.80 Huj w dupe tym skandynawom :evil:

 

Zrobił na mnie wrażenie wynik ostatniego pojedynku Szwedów wygranego na wyjeździe 0:7 Jestem przekonany, że gdy staną oko w oko z groźniejszym rywalem poradzą sobie bez problemu. Chorwacja pomimo wygranej w sobotnim meczu i to przekonywująco nie zachęca swą grą do obstawiania na nią. Wiadomym jest jednak faktem, że piłkarze z Croatii mobilizują się zawsze na mecze z gigantami footbolu, ale myślę, że starczy im sił na strzelenie tylko jednego gola honorowego.

 

Pozrawiam was (tych którzy nadal wierzą we mnie) i reszte też oczywiscie !!

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto przedstawiam typy które chciałbym zagrać na ten weekend i Licze BARDZO na ciekawe opinie i pomocne ciekawostki dotyczące druzyn.

 

AC Milan - Livorno 1 , 1.16

Barcelona - Sevilla 1 , 1.50

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2 . 1.45

Haka - HJK 1 . 1.65

Kurs łączny: 4.16

 

Dzieki za każdy SENSOWNY komentarz. kupon (czyli wszystkie te mecze)najprawdopodobnie zostawnie puszczony jutro puźnym wieczorem więc licze na was.

 

Pozdro. ;( Zasmucony Hrabia Lucyfer ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy jest sens aby podawać tutaj dalej typy jesi niewidze jakiegokolwiek zainteresowania tym tematem. Nikt nic nie napisal o meczach wiec moze mnie nie lubicie albo cos innego :( nie wiem ale resztką nadziei podaje typy na weekend:

 

Fin.Veikkausliiga

Haka - HJK

Typ: 1

Kurs: 1.70

stawka : 100.00 PLN

możliwa wygrana: 165.00 PLN

 

Haka jest miom faworytem od dawien dawna i naprawde zawsze stawiam albo na nia albo na over bo po 1. oni kochaja strzelac bramki a po2. kochaja wygrywac a przed walsna publika idzie im to dosc łatwo. czyli pewny zysk. reszta analizy w peniakach

 

i taki optymalny ługi kuponik:

AC Milan - Livorno , 1.16

Barcelona - Sevilla , 1.50

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków , 1.45

Haka - HJK , 1.65

PSV - RKC Waalwijk , 1.20

stawka : 100.00 PLN

możliwa wygrana: 500.00 PLN

 

Pozdrawiam :evil: Hrabia Lucyfer :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Lucyfer

Że nikt niekomentuje twoich typów ostatnio to wynika przede wszystkim z tego ze niema co komentowac gdyz stawiasz spotkania , które jak kazdy formuowicz wie sa przeanalizowane z kazdej strony.Poprostu niema co zazucic tym typom ,nikt przeciez niechce komentowac w taki oto sposob: dobre typy jak niebedzie niespodzianki to wejdzie bez wniku ,gdyz to niema kompletnie sensu ;) a jak juz napisałem ten post to dopisze ze na twoim kuponie zrezygnowałbym z Haki :p po pierwsze ze juz dałes ja na 1 kuponie wiec niema co ryzykowac staraty dwóch kuponow naraz ,a po drugie ostatnie mecze miedzy tymi druzynami wygladały tak :

2004-05-20 HJK - FC Haka 0 - 0

2003-10-02 HJK - FC Haka 0 - 0

2003-05-18 FC Haka - HJK 0 - 1

2002-10-23 Haka - HJK 1 - 1

mimo ze wyniki w tym sezonie obu druzyn sa zupełnie inne gdyz Haka zdecydowanie prowadzi w tabeli natomiast HJK pląta sie w srodku niej ,wydaje mi sie równiez ze zawodnicy HJK beda bardziej zmotywowani gdyz porazka w tym meczu oznacza raczej koniec szans na gre w jakimkowiek pucharze ,natomiast piłkarzom Haki musi kiedys nadejsc ten słabszy dzien ... :) aha i jeszcze jedno strasznie nielubie te finskiej ligi bo zawsze to co przewidze nietrafiam miejmy nadzieje ze tym razem tez tak bedzie bo szkoda jak by ci to zawaliło kupon :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne wątpliwości co do meczu Pogoń-Wisła. Niby wszystko przemawia na korzyść wisły, należy jednak pamiętać że z Pogonią w Szczecinie zawsze grało jej się trudno. Pogoń u siebie to jest zupełnie inna drużyna, mogąca napsuć wile krwi wiślakom. Do tego w wiśle nie zagra "król środka pola" czyli Mauro Cantoro. Ja podparłbym remisem, ale zdaje sobie sprawę że to już się nie opłaca. Może najlepiej byłoby z tego meczu zrezygnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grucha mi sie jednak wydaje ze Wisła poradzi sobie z Pogonia (napewno lepiej grajaca u siebie bo na wyjezdzie spisuje sie niezaciekawie ) gdyz Wisła rozdaje karty w naszej lidze ,jak niezagra cantoro zo zapewne zastapi go kukiełka który zapewne pragnie pokazac sie z jak najlepszej strony bo do dzis słysze głosy ze po co on Wisłe :p (musze dodac ze jest on wychowankiem Siareczki :mrgreen: )

2003-04-12 Pogon Szczecin - Wisla Krakow 0 - 1

2002-09-14 Wisla Kraków - Pogon Szczecin 3 - 0

jak widac Pogon niema jakiej ciekawej recepty zeby strzelac brmaki Wisłe :p natomist Wisła Pogoni napewo cos nastrzeli bo w pomocy bedzie szarpał Gorawski a w ataku brameczki ktos strzeli ,jak nie Zurawski (na którego jakos niemogłem patrzec jak on gra ,ale po meczu z Anglia mnie prezkonał :lol: ) to napewno wtedy cos ustrzeli ostatnio niezawodny Franek łowca bramek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczalny sklad Milanu to:

Dida - Maldini, Stam, Nesta, Cafu - Serginho, Gattuso, Kaka, Pirlo - Crespo , Shevchenko.

na lawce min.Tomasson,Rui Costa,Inzaghi,Seedorf,Kaladze i Simic!!

Swietni zawodnicy na kazda pozycje, z tym skladem jedna z mocniejszych druzyn w Europie jedynym minusem wydaje mi sie obrona Stam,Maldini i Cafu dawno po 30stce ale Livorno to zadna porzadna druzyna:) zbieranina srednich kopaczy, raczej napewno czeka ich spadek z serii A, gladnie zwyciestwo 3:0

 

Barcelona - Sevilla

W pierwszym meczu Barca wygrala bez problemow grajac bez Ronaldinho,Edmilson i Sylvinho z Sevilla zagra juz Ronaldinho nie wiem czy w pelni sprawy bedzie Deco, na treningu kadry nabawil sie lekkiego urazu nie wiem czy wystapi w sobote, co do Edmilsona i Sylvinho nie wiem czy zagraja. Pierwszy mecz w tym sezonie na wlasnym stadionie, Camp Nou bedzie pelny:) Eto i Larsson nie pozwola im nie wygrac:) powtorka z pierwszego meczu 2:0 dla Barcy

 

PSV tez nie powinno miec problemow a co do Wisly i Haki nie wypowiadam sie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och nareszcie wstąiło troche wiary we mnie. Dziekuje za bardzo ciekawe komentarze i analizy. Za niespełna godz. zacznie sie spotkanie HAKI i bede je śledził bardzo uważnie :D

HAKA go go go.....run forest run :mrgreen:

Pozdrowiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fin.Veikkausliiga

Haka - HJK , 3:2

Typ: 1

Kurs: 1.70

stawka : 100.00 PLN

możliwa wygrana: 165.00 PLN :mrgreen:

 

było gorąco ale dobrze sie skończyło :D

co o postu shadow_no - to niebardzo wiem o co ci chodzi :/ mówie ze przechodzę do starego systemu gry jakim są single za większe pieniądze bo to w ostatnich miesiącach przyniosło spore :D dochody :D.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC Milan - Livorno , 1.16 :lol: 2:2 ( ale przekręt :D 8min. Dida czerwona i klapa)

Barcelona - Sevilla , 1.50 :mrgreen: (pewniak jak reszta ponizej)

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków , 1.45

Haka - HJK , 1.65 :mrgreen:

PSV - RKC Waalwijk , 1.20 :mrgreen:

 

A zeby ni bylo ze na niedziele nic nie ma znalazle rodzynka i peniaka:

 

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, 1.45

Brescia - Juventus FC, 1.80

łączny: 2.61

stawka : 44.25 PLN

możliwa wygrana: 115.49 PLN

 

Wisły niebede opisywał ale Juve tak:

Brescia Calcio z sezonu na sezon gra coraz gorzej, w zasadzie nie mają dobrego napastnika a Baggio jest tak stary że sam dużo nie zdziała. Drużyna nie dokonała znaczących wzmocnien. Juventus natomiast mimo iż posiada w szeregach takie gwiazdy jak Del Piero, Buffon którzy są autorami zwycieztwa z NOrwegią rep. Włoch oraz Trezegueta, Nedveda, Thiurama, Montero, Zanetti i wielu innych wzmocniła znacząco swój skład: doszli dwaj znakomici napastincy Zlatan Ibrahimovic z Ajaxy i Emerson zRomy. a takze kapitan rep. Włoch Cannavaro z Interu.

 

Pozdrawiam

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie poniedziałków, ale jesli mój portfel ma zwiekszać swoje rozmiary od napływu pieniędzy to trzeba coś postawić:

 

Szwe.Allsvenskan

Helsingborg - Trelleborg

Typ: 1

Kurs: 1.45

stawka : 100.00 PLN

możliwa wygrana: 145.00 PLN

 

No wiec rozpisywanie nad celami gosci w tym sezonie nie ma sensu. Mialo byc utrzymanie a narazie serwiją porażkami i remisami ze słabymi druzynami. Natomiast goscie to druzyna która plasuje sie aktualnie na 9. miejscu i raczej na pierwsza czwórke nie ma szanas ale z ostatnim zespołem niepowinni przegrać.

 

Pozdrawiam :twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze jeden typ. ale z braku czasu bo sie spiesze bez opisu:

 

Fin.Veikkausliiga

TPS - Haka

Typ: over 2.5

Kurs: 1.75

stawka : 100.00 PLN

możliwa wygrana: 175.00 PLN

 

Pozdrawiam :twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TPS - Haka 0:0 :frown: oj i wkoncu sie pomyliłem co do Haki nie ma over-a

Helsingborg - Trelleborg 2:0 :mrgreen: no trzymali mnie w niepewności do końcowych minut. bramki w 87 i 89. :D

 

Kolejne Diableskie TYPY jutro popołudniu :DD

 

Pozdrawiam :twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchary, puchary jak ja KOCHAM puchary :mrgreen:

 

Puchar UEFA

 

FC Terek Grozny - FC Basel 1893

Typ: 2

Kurs: 2.05 Exp. :shock:

stawka : 100.00 PLN

możliwa wygrana: 205.00 PLN

 

Swoisty prezent od Buków dla chcących poprawić swoje stany kont

Terek przeszedł naszą drużynę ( LEch) tylko i wyłącznie fatalnej grze i mentalności naszych poznańskich piłkarzy. Basel w ostatnim meczu u siebie wygrał 8:1 i potwierdził że jest w znakomitej formie i napewno to pokaże to również w tym spotkaniu.

 

FK Austria Wien - Legia Warszawa

Typ: 1

Kurs: 1.80 Exp.

stawka : 100.00 PLN

możliwa wygrana: 180.00 PLN

 

Austria viedeń gra teraz znakomicie i jest " na fali", w ostatnim meczu ligi austriackiej pokonali GAK na wyjeździe. Powinni naszej Legii wklupać ze 4:0 :shock: to by się warszawiaki tak nie wywyższali że mają "dobrą" pakę. Przypadkowe,naciągniete mecze to niewystarczy na zespół o 2klasy lepszy czyli prosty rachunek= AUSTRIA WIEN!!

 

Liga mistrzów

 

Arsenal FC - PSV Eindhoven 1 , 1.30

Celtic FC - FC Barcelona x2 , 1.30

łączny. 1.69

stawka : 100.00 PLN

możliwa wygrana: 169.00 PLN

 

No i jeszcze czekam na jakies informacje otyczące meczów:

- Wisły

- Olympique Lyonnais

 

Pozdrawiam :twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga mistrzów

 

Arsenal FC - PSV Eindhoven 1 , 1.30 :mrgreen:

Celtic FC - FC Barcelona x2 , 1.30 :mrgreen: łączny. 1.69

wygrana: +69.00 PLN :mrgreen:

 

Moze jeszcze cos dzisiaj z LM wybiore i dam na forum. pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Numerować te typy bo się wtedy łatwiej je liczy i opisuje:

reszta jest wczesniej:

 

#15#

AFC Ajax - Juventus 2 , 2.30 :mrgreen: 0:1

Wisla Kraków - FC Dinamo Tbilisi 1 , 1.25 (dzisiaj)

Kurs łączny: 2.88

stawka : 100.00 PLN

możliwa wygrana: 288.00 PLN

 

Ajax-Juventus

Na temat tego spotkanie znalazłem wiele ciekawych rzeczy (czy to z gazet cz z netu)

Juventus doskonale rozpoczelo sezon zwyciestwem z Brescia 3:0 na wyjezdzie i to w dobrym stylu. Po przyjsciu Capello ten zespol sie odrodzil, jest to trener stworzoiny do wygrywania i wlasnie dlatego zostal sciagniety do Turynu. Ibrahimovic bedzie sie chcial pokazac bylym jak i nowym pracodawca. Do formy powraca filar a zarazem kapitan Fabio Cannavaro, to wlasnie on bedzie kierowal szykiem obronnym i opiekował się świetnym napastnikiem ajaxu czyli Maxwell-em. Ajax nadal zagra bez Van Der Vaarta, wiec to duze oslabienie, a gra podopiecznych Ronalda Kumana poprostu w pewnych momentach meczu jest niepodobna do tej co prezentowali w zeszłym sezonie.Remis Ajax-u w prawie wygranym meczu (3:3) a prowadząc 3:0 mówi nam że młodziki z holandii jeszcze muszą się wielu żeczy (koncentracjii) nauczyć. Juve musi pokazac, ze to bedzie ich sezon i wygrac pierwszy mecz w LM.

 

#16#

Liverpool FC - AS Monaco FC 1 , 1.85 2:0 :mrgreen:

Wisla Kraków - FC Dinamo Tbilisi 1 , 1.25 (dzisiaj)

łączny kurs: 2.31

stawka : 100.00 PLN

możliwa wygrana: 231.00 PLN

 

Liverpool-Monaco

Liverpool prowadzony przez Rafaela Beniteza w ostatnim meczu pokazał że praca tak wybitnego trenera przynosi porządane efekty tj. zaczynają grać szybciej, dobra współpraca wszystkich formacjii na boisku, i dwóch rozgrywających genialne piłki ale też potrafiących strzelic bramkę zza pola karnego a mianoiwcie: Gerrard i Xabi.

Co do składu druzyny z Anfield Road to nie ma poważniejszych kontuzjii i w ataku moim zdaniem wystąpi Baros i L.Garcia (geniusz).

Z kolei przechodząc do Monaco to są oni przecieź finalistą ostatniej edycji LM ale niestety polityka transferowa druzyny z Małego państewka jest fatalna i po odejsciu Rothena, Morientesa oraz Giuly oraz tego ze druzyna jest takim małym szpitalem:

Z powodu kontuzji nie wystąpią Joseph Oshadogan, Shabani Nonda, Jaroslav Plasil, Lucas Bernardi, Javier Chevanton . a w ataku druzyny z księstwa wystapią Adebayor i Kallon.

Ja oczekuję, że spragnieni kibice zrobią na trybunach prawdziwy kocioł i jeśli Liverpool zagra tak jak w ostatnim meczu ligowym to o wynik tego spotkanie jestem spokojny.

 

No i ten PEWNIAK na 1000%

Wisla Kraków - FC Dinamo Tbilisi

Krakowianie od naprawdę długiego czasu są w znakomiej formie i naprawdę jakoś oprucz REAL-u nie znaleźli druzyny która może im zagrozić. Dinamo nie jest jakimś wielkim zespołem to taki europejski średniaczek tróey wystepuje w eliminacjach bo mu sie udaje.

Wisła na własnym boisku jest jeszcze bardziej zmotywowana. Szkoda ze w Expekcie nie ma OVERA bo bym dal i niezastanawiał się D:

 

Pozdrawiam. Myśle że wyczerpałem temat tych meczyków :D

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jestem fanem Juve, i wiem, że moj zespoł wygra to spotkanie, ale w twojej analizie znalazłem kilka bugów :| Po pierwsze Maxwell jest lewym obrocą, a nie napastnikiem, a druga sprawa to Capello("trener stworzony do wygrywania"), tak, tak do wygrywania, ale nie z holenderskmi drużynamii, jako zawodnik i trener nie wygrał ani jednego spotkania z Ajaxem, najbardziej pamietliwy jest finał Ligi Mistrzow(był wtedy trenerem Milanu), dostał lanie od Ajaxu %-)

 

PS. Sorki za zaśmiecenie twojego tematu, ale te błedy musiałem skorygować, a Juve wygra(pisałem o tym w pewniakch), chociaż na jednym kuponie mam 02. Pozdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj wielki wieczór :D Długo przed TV bedą wszyscy siedzieć i oglądać zmagania w P. UEFA miejmy nadzieje ze typy wejdą a portfele bedą coraz grubsze :D

 

Co do typów na Weekend to powinny sie pojawić dzisiaj wieczorem albo jutro.

Ale mysle ze raczej dzisiaj po 22 bo jutro nie ma mnie :D

 

Pozro 4all i zycze wysokich wygranych :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: Diabelski dzisiaj jest ten dzień i PAN Piekła jest zadowolony z pracy swoich chochlików :twisted:

 

FC Terek Grozny - FC Basel 1893 1:1 Putin zadziełał :(

Typ: 2

Kurs: 2.05 Exp.

stawka : 100.00 PLN

możliwa wygrana: 205.00 PLN :(

 

 

#16#

Liverpool FC - AS Monaco FC 1 , 1.85 2:0

Wisla Kraków - FC Dinamo Tbilisi 1 , 1.25 4:3

łączny kurs: 2.31

stawka : 100.00 PLN

możliwa wygrana: 231.00 PLN :shock: :mrgreen:

 

AFC Ajax - Juventus 2 , 2.30 0:1

Wisla Kraków - FC Dinamo Tbilisi 1 , 1.25 4:3

Kurs łączny: 2.88

stawka : 100.00 PLN

możliwa wygrana: 288.00 PLN :shock: :mrgreen:

 

No i Jeszcze wygrana Austrii została na dzisiaj ;)

 

Pozdrawiam

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na szybciutko bo net mi się wyłącznył przed chwilką ale juz jest :D

 

Puchar UEFA

Újpesti TE - VfB Stuttgart 1:3 heeh pewny typ

Typ: 2

Kurs: 1.50

Stawka: 100

EWK. 150

 

Faworytem tego spotkania jest Stuttgart. Przed wszyastkim z dwoch powodow. Pierwszy to sama liga. Niemiecka jest silniejsza o wiele klas od Wegierskiej.Druga sprawa to fakt ze Sttutgart to obecny lider niemieckiej bundesligi. Natomiast Upjest zajmuje 7 miejsce w lidze ze slabym dorobkiem (2 zwyciestwa i dwa remisy). Jak dla mnie pewna 2.

 

Papa bee po 22 :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: Pan nagrodzi swoje pracowite chochliki chwilką wytchnienia i zabawy :DD ale nie na długo bo kolejne typy już czekają aby moje piekielne maleństwa mi je przedstawiły :twisted:

 

Puchar UEFA

Újpesti TE - VfB Stuttgart 1:2 SZybko ale dobrze i to się LICZY :DD

Typ: 2

Kurs: 1.50

Stawka: 100

EWK. 150 :mrgreen:

 

FK Austria Wien - Legia Warszawa 1:0 Trzymali w napięciu do końcowych minut :D

Typ: 1

Kurs: 1.80 Exp.

stawka : 100.00 PLN

możliwa wygrana: 180.00 PLN :mrgreen:

 

Pozdrawiam tych co wierzą i tych którzy dopiero zaczną.

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Piekielnie was wszystkich witam :twisted: :arrowl:

Moje chochliki wczoraj zabalowały ale cały czas paniętją o swoim panu i dzisiaj przyniosły panu świerzutkie gorące a przedewszystkim DOBRE typy:DD

 

Fin.Veikkausliiga

Haka - MyPa

Typ: 1

Kurs: 1.65

Stawka: 150zł

stawka 150.00 PLN

możliwa wygrana 247.50 PLN

 

W poprzednim meczu ligowym stawiałem na Hakę ;) , gdy grałą na wyjeździe opisując, że gdy wygra zapewni sobie już tytuł mistrzoski a stawiałem wtedy na Over. Tak się jednak nie stało (0:0), a teraz wiem dlaczego - 8) Haka chce tego dokonać przed włąsną publicznością. Bilans meczy pomiędzy Haką a MyPą na stadionie Haki - 10 zw. Haki 2 rem. 3 zw. MyPy br 30:14 Bilans jest bardzo przekonywujące, ale co już napisałem wyżej główną motywacją będzie wygrana przed własną publicznością i zdobycie mistrzostwa parę kolejek przed końcem sezonu. Haka to wygra... jestem tego Pewien albo zniszczę jakąś niewierną krainę :evil:

 

Wlo.Serie A

SS Lazio - Reggina

Typ: 1

Kurs: 1.57

stawka 100.00 PLN

możliwa wygrana 157.00 PLN

 

Lazio bardzo miło mnie zaskoczyło swoją formą w obecnym sezonie. Po odejsciu trenera praktycznie nic sie nie zmieniło Lazio to dalej dobra druzyna i pokazuje to i w lidze wygrywając z Sampdoria Genoa (0:1) czy tez po wczorajszym zwuciestwie na wyjeździe w P. UEFA :DD z koleii Reggina w ostatniej kolejce zremisowała u siebie z dobrze grającym Udinese i w tym meczu moim zdaniem nie ma co liczyć na jakiekolwiek ptk.

 

Pol. 1 Liga

Wisła Kraków - Amica Wronki

Typ: Over 2.5

Kurs: 1.60

stawka 100.00 PLN

możliwa wygrana 160.00 PLN

 

Typ poparty tym ze obydwa zespoły grają niezwykle ofensywnie a obrońcy często popełniają proste błedy i pada dużo bramek. Mnie zadowoli wynik 2:1 dla wisły i 2 bramki Zurawa :DD Over stawiam dlatego ze wisła Dinamo zlekcewazyla a amica lubi wykorzystywac takie sytuacje uspienia przeciwnika i moze zrobic niespodzianke, wiec wole zagrac pewniej :DD

 

 

Nor.Tippeligan

Vĺlerenga - Molde

Typ: 1

Kurs: 1.65

stawka 100.00 PLN

możliwa wygrana 165.00 PLN

 

Kurs jest zachecający a druzyna na którą chce postawic jest naprawde teraz na FALI po wygranej nad Rosenborg Trondheim na wyjeździe aż 1:4 to jest naprawde wyczyn.

Bilans gospodarzy u sibie jest bdb i własnie to jest ich duzym atutem i to przezemawia również na kożyść Vĺlerengi :DD

 

Szwe.Allsvenskan

Trelleborg - IFK Göteborg

Typ: 2

Kurs: 1.70

stawka 100.00 PLN

możliwa wygrana 170.00 PLN

 

Gospodarze tego meczu zastanawiają sie w jaki sposób mogą zatrzymać tak rozpędzony pociąg jakim jest druzyna z Geteborgu, która wygrała 6 ostatnich meczy w lidze czy to u sibie czy na wyjezdzie i znacznie sie zblizyli do czołowki a celem tej duzyny jest Mistrzostwo wobec tego grają z ostanią drużyną niepowinni stracic nawet bramki strzelając ile wlezie :DD Imponująco wygląda ta passa Geteborgu :DD

 

Narazie chochliki moje drogie dały panu tyle typów.

Możliwe że jeszcze cosik się dołoży ale to napiszu wam tutaj :D;)

POZDRAWIAM

:twisted: Hrabia Lucyfer :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...