Skocz do zawartości

Listek - typy


Listek

Rekomendowane odpowiedzi

26. Argentyna-Meksyk over 2.5 (2.05)

27. union" Berlin v Bayern München 2 (1.5)

 

 

ako - 3.1

 

Ad. 26 - Argentyna, ze potrafi strzelac bramki juz to udowodnila, wygrywajac az 6:1 w swoim inauguracyjnym meczu z Ekwadorem. Wtedy gniuszem strzeleckim popisal sie zawodnik Barcelony Javier Saviola strzelajac hattrick klasyczny. Meksyk, w swoim pierwszym meczu, zremisowal 2:2 z Uruwajem (prowadzili 2:1, bramke stracili grajac z przewaga 1 zawodnika w 87 minucie). Nieobliczalnosc Meksykanczykow polega na tym, ze potrafia strzelic piekne bramki, ale kiepsko u nich z koncentracja a i obrona nie jest pierwszych lotow. Mysle, ze jesli Argentyna zdobedzie bramke, to predzej czy pozniej Meksykanczycy sie otworza, bo nei beda mieli nic do stracenia a wtedy mozemy miec koncert strzelecki jednych jak i drugich. Mysle ze przynajmniej 3 bramki w tym meczu pasc powinny ...

 

 

Ad. 27 - Mecz towarzyski dwoch druzyn niemieckich. Zdegradowana do 3 ligi Unia Berlin podejmie wicelidera i wielce niespelniony Bayern Monachium, ktory z pewnoscia jeszcze w pamieci ma miniony sezon, w ktorym nie udalo im sie siegnac po tytul mistrzowski. Jesli w skladzie Bayernu bedzie chociaz kilku doswiadczonych zawodnikow, nie powinni oni miec problemow z pokonaniem 3-ligowca. Wiadomo ze nei zagra Pizzaro, ktory niedosc ze jest na Copa America, to jeszcze doznal kontuzji i juz w tym turnieju nie wystapi. Podejrzewam , ze ten mecz bedzie mial podobny przebieg, jak inny dzisiejszy sparing pomiedzy druzynami Nurnbergi i TSK Coburg-Scheuerfeld , ktory zakonczyl sie zwyciestwem tych pierwszych 15:1 (1 bramke strzelil nowy nabytek Tomasz Hajto). Z pewnoscia Unia nie powinna dac sobie strzelic az tylu bramek, ale mam nadzieje ze Bayern zaaplikuje druzynie ze stolicy conajmniej 5 bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22. Hodd v Sandefjord 1X (1.48 ) :frown: (0:3)

23. Haugesund v Aalesund X2 (1.32) :mrgreen: (0:1)

 

ako - 1.95

 

 

24. IFK Mariehamn v PP-70 1X (1.16) :mrgreen: (3:1)

25. MP v KuPS Kuopio 1X (1.67) :mrgreen: (2:2)

 

ako - 1.94

 

 

26. Argentyna-Meksyk over 2.5 (2.05) :frown: (0:1)

27. union" Berlin v Bayern München 2 (1.5) :mrgreen: (1:5)

 

ako - 3.1

 

skutecznosc typow (pilka nozna) - 12/17(71 %)

skutecznosc typow (inne) - - 5/9 (56 %)

skutecznosc typow (wszystkie) - 17/26(65 %)

skutecznosc kuponow (pilka nozna) - 4/9(45%)

skutecznosc kuponow (inne) - 0/4(0 %)

skutecznosc kuponow (wszystkie) - 4/13 (31 %)

 

 

No to juz moglem dopisac do statystyk Bayern bo dostalem info ze wygrali tak jak przewidywalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celu uzyskania roznych informacji odwiedzam rozne fora (glownie pomaga mi w tym BA - forum zagraniczne, tam czesto pisza o roznych kontuzjach, uzywam strony, na ktorej sa tabele i mozna porownac dokonania danych druzyn).

 

A kazda analize to juz pisze sam, ale glownei w oparciu o tabele z wyzej wymienionej strony ... jak widac ostatnio niezbyt skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jutro proponuje :

 

28. Gomel FK - Tirana SK "1" :evil: (0:2)

29. Tbilisi FC - Shamkir FC "1" :mrgreen: (2:0)

30. Serif Tiraspol - Jeunesse Esch "1" :mrgreen: (2:0)

 

Tak bez analizy bo tu nie bardzo jest co analizowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam znowu powracam do analiz, zobacyzmy jak pojdzie po tej przerwie ;)

 

28. Tornio-Lahti 1X (1.33)

29. Jaro - Tempere 1X (1.55)

ako - 2.1

 

Ad. 28 - Na przeciwko siebei stana druzyny ze srodka tabeli. Gospodarze sa o jedna lokate wyzej zajmujac 8 miejsce w extralidze finskiej, wiec jak nietrudno sie domyslic ich rywale sa na 9 pozycji. Torino bardzo dobrze gra u siebie , na 7 spotkan wygrali az 5, przegrywajac tylko 2. Co ciekawsze wlasnie ostatnio przyszla swietna forma w spotkaniach u siebie, 3 mecze - 3 wygrane , wiec bilans naprawde swietny. Fakt, ze ich rywalem z wyjatkiem Tempere (6) nie byli zbytnio wymagajacy, bo byly to druzyny z 12 i 14 miejsca ... Ale liczy sie forma. Faktem jest rowniez, ze forma jak kazda w koncu musi odejsc, dlatego nastawuam sie na remis w tym meczu, dzieki czemu Torino nadal bedzie niepokonane od 4 kolejek na wlasnych smieciach.

Ich rywale, druzyna Lahti na wyjezdzie radzi sobie raczej nienajlepiej, wygrywajac 1 mecz, remisujac 3 i przegrywajac 2. Ogolnie jest to druzyna, ktore czesto remisuje (8 razy w tym sezonie - najwiecej sposrod wsyzstkich innych druzyn). Ich bilas ostatnich 4 spotkan bez porazki (3 remisy 1 zwyciestwo) przerwala przegrana z TPS Turku na wlasnym boisku 1:2

W bezposrednim pojedynku padl remis 1:1 i bylo to calkim niedawno bo 7 maja. Mysle, ze obie druzyny jakos specjalnie swoich umiejetnosci od tego czasu nie podniosly, i wydaje mi sie ze i w tym spotkaniu druzyny te podziela sie punktami. Mysle , ze mecz nie bedzie obfitowal w zbyt wiele bramek, dlatego tez stawiam ostroznie na Torino, ktorzy w lidze strzelili 1 bramke wiecej, natomiast o 5 mniej stracili. Warto rowniez wspomniec, ze gospodarze maja dopiero 12 rozegranych spotkan, natomiast druzyna Lahti ma juz 14.

 

Ad. 29 - Przedostatnie w tabeli Jaro zmierzy sie z 6 druzyna Tempere. Mimo takiej roznicy w pozycjach nei nalezy skreslac druzyny gospodarzy, ale najpierw opisze sytuacje w tabeli. Druzyna Jaro w meczach u siebie odnotowala bilans 2 zwyciestw, 1 remisu i 2 porazek. Niestety ostatnie 3 spotkania koczyly sie dla nich porazka. Kolejno 0:3 z Haka(1) , 1:0 z Lahti (9) oraz 5:1 z Interem Turku (2). Od zarania dziejow (oraz z poprzedniej analizy) wiemy, ze zla jak i dobra passa kiedys sie koncza. Mysle ze tym meczem gospodarze zatrzymaja te fatala passe i wywalcza conajmniej 1 punkt.

Druzyna Tempere na wyjazdach ma przyzwoity bilans 3 zwyciestw , 1 remisu i 2 porazek. Ich ostatnia serie 9 spotkan bez porazki, przerwala przegrana na wyjezdzie z Tp 47 Torino. Co ciekawe druzyna Tempre na wyjazdach strzelila jak i stracila po 4 gole, co znaczy ze strzelanie nie idzie im najlpiej. Na domiar zlego ich druzyne nieco zasypala plaga kontuzji, w tym najlepszego strzelca (7 bramek w 14 spotkaniach). Bedzie brakowalo rowniez in nych kluczowych zawodnikow (Schewleff , Salmela , Lahtinen i Junnila ). Ich najlepszy strzelec (Antti Pohja ) pauzuje za kartki, Schewleff i Salmla sa kontuzjowani a Lahtinen i Junnila szykuja sie na pobyt w wojsu (jak kto woli armii). Dlatego jest to niewatpliwie szanse dla zagrozonej spadkim druzyny Jaro, musza ja tylko zwietrzyc. Co ciekawe w meczach bezposrednich druzynie Tempere jeszcze nie udalo sie wygrac, 3 razy wygrywalo Jaro, 2 razy byl remis.

Tu byc moze wart zagrania bedzie rowniez under 2.5 goli, ale ja daje 1X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28. Tornio-Lahti 1X (1.33) :mrgreen: (3:1)

29. Jaro - Tempere 1X (1.55) :frown: (0:3)

ako - 2.1

 

Jednak znowu duuupa... I tym faktem jestem bardzo poddenerwowany i koniec z takimi typami teraz bedzie skutecznie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , witam !

To beda moje ostatnie typy przed wyjazdem, obejmujace kilka dni.

Beda bez analizy, bo nei chce mi sie pisac, ale przegladalem tabele i wybiore te , ktore wg mnie maja najwieksze szanse powodzenia.

Kursy z gamebookers:

 

30. Bryne-Hodd 1 (1.55)

31. Sandefj.-Tromsdal. 1 (1.2)

32. V.Hauges.-Raufoss 1X (1.44)

33. Moss-H.Haugesund 1X (1.22)

34. Kristian.-Mandal 1 (1.45)

35. Orgryte-Kalmar X2 (1.5)

36. GAIS Goteb.-Gavle 1X (1.28 )

37. Osters V.-Enkoping 1X (1.22)

38. Villarr.-Sp.Moskwa 1 (1.5)

39. Thun-Hamburg X2 (1.32)

40. Liberec-R.Kerkrade 1X (1.17)

41. Torpedo M.-CSKA M. 1X (1.48 )

42. S.Peter.-L.Moskwa 1X (1.32)

43. Samara-Krasnodar 1 (1.4)

44. Kazan-Wolgograd 1 (1.44)

45. Basel-Aarau 1 (1.27)

 

ako - 129 zł :mrgreen:

 

Dobra to na tyle tego fajnego szalenstwa :mrgreen:

 

Jesli ktos chce to niech sprobuje puscic tego tasiemca za 2 zl (w profku wygrana wyjdzie wieksza bo kursy sa nieco wyzsze) :mrgreen:

 

No a ja zycze juz milych wakacji , choc przed wyjazdem z pewnoscia jeszcze tutaj zajrze kilka razy 8)

 

Pozdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30. Bryne-Hodd 1 (1.55) :mrgreen: (2:1)

31. Sandefj.-Tromsdal. 1 (1.2) :mrgreen: (2:1)

32. V.Hauges.-Raufoss 1X (1.44) :mrgreen: (4:3)

33. Moss-H.Haugesund 1X (1.22) :| (2:3)

34. Kristian.-Mandal 1 (1.45) :| (0:0)

35. Orgryte-Kalmar X2 (1.5) :mrgreen: (1:1)

36. GAIS Goteb.-Gavle 1X (1.28 ) :| (1:4)

37. Osters V.-Enkoping 1X (1.22) :mrgreen: (1:1)

38. Villarr.-Sp.Moskwa 1 (1.5) :mrgreen: (1:0)

39. Thun-Hamburg X2 (1.32) :mrgreen: (2:2)

40. Liberec-R.Kerkrade 1X (1.17) :mrgreen: (1:0)

41. Torpedo M.-CSKA M. 1X (1.48 ) :| (0:1)

42. S.Peter.-L.Moskwa 1X (1.32) :| (0:2)

43. Samara-Krasnodar 1 (1.4) :mrgreen: (2:1)

44. Kazan-Wolgograd 1 (1.44) :| (1:1)

45. Basel-Aarau 1 (1.27) :mrgreen: (6:0)

 

No i na dzien dobry 1 typ juz bledny ...

Dobrze, ze przerwe sobie robie, ze swiezym umyslem podejde do typowania ligowego, ale wtedy juz bede gral w realu wiec nie bedzie grania niepewnych spotkan ... to jest pocieszajace, zobaczymy jakie beda pozniej efekty :mrgreen:

 

----

Dobrze ze postawilem wlasnie takie mecze, jak widac 2 z rosyjskiej mi nie weszly, przynajmniej to mnie upewnia w przekonaniu zeby na live ich nie grac, dlatego wazne zeby nie lamac swoich zasad. Pozdro

 

----

Jeszcze mala prosba do modow z tego tematu, po moim wyjezdzie prosilbym aby ktorys z was wyedytowal tego posta i zaznaczal czy mecz trafiony czy nie i w nawiasie wynik, tak jak ja to robie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...