Skocz do zawartości

Zakup telefonu komórkowego


pershing

Rekomendowane odpowiedzi


z minusów jak dla mnie:

-spora waga

-czasem sie przytnie

-klawiaturka chodzi dosyć lekko, ale sama z siebie się nie otwiera

-po wgraniu najnowszej wersji androida w wiadomosciach nie rozumie polskich wyrazów i podkreśla je, ale podobno jest jakiś tam patch do tego :))

-bateria tragedia, ale w sumie czego się spodziewać od smartfona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-czasem sie przytnie

Kierwa, ja mam Blade'a i na standardowym romie z playa ani zacinki a poinstalowane fpyte :szok:

 

-bateria tragedia, ale w sumie czego się spodziewać od smartfona

Dzisiaj o 8 rano odlaczone - zostalo 81% baterii a i zdjec kilka zrobilem, na wifi siedzialem i bez wifi na necie tez, z 10 minut rozmowy i kilkanascie smsow. Na razie to mi wyglada ze slabe baterie w smartfonach to jakis stereotyp.

 

PS.

Za 1300 na allegro chodza Desire HD, ja bym cholercia dolozyl jakbym juz mial kupowac taki drogi telefon. :bz:

Albo HD2 okolo 800 - tylko tu juz nie Android a WM. Albo HD7 tez z WM okolo 1100.

 

No ale podsumowujac, to ja, majac kupowac telefon za 1000 zl - wolalbym juz dac 1300 i kupic tego Desire HD. To jest kierwa komp z opcja dzwonienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale podsumowujac, to ja, majac kupowac telefon za 1000 zl - wolalbym juz dac 1300 i kupic tego Desire HD. To jest kierwa komp z opcja dzwonienia.

 

A czym się tak znacząco wybija ten Desire HD że zainwestowalbyś w niego b@rto ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 8 rano odlaczone - zostalo 81% baterii a i zdjec kilka zrobilem, na wifi siedzialem i bez wifi na necie tez, z 10 minut rozmowy i kilkanascie smsow. Na razie to mi wyglada ze slabe baterie w smartfonach to jakis stereotyp.

 

to musisz mieć mega baterię... nie powiem, bateria trzyma w miare dobrze jeżeli nic nie robisz (przykład dziś od 13:00 do chwili obecnej zjadło raptem 5%, ale nic nie robiłem z telefonem), zas przy takim wifi to ciągnie niemiłosiernie

 

 

mój pierwszy smartfon więc takie mam zdanie... wczesniej miałem zwyklaki i może przez to porownuję tak te baterię, ale jest dalekooo w tyle, no ale nie ma co się kłócić o baterie, tyle opcji tel ma wiec nie ma sie co dziwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale podsumowujac, to ja, majac kupowac telefon za 1000 zl - wolalbym juz dac 1300 i kupic tego Desire HD. To jest kierwa komp z opcja dzwonienia.

 

A czym się tak znacząco wybija ten Desire HD że zainwestowalbyś w niego b@rto ??

Porownujac go do Desire Z to:

- lzejszy

- wyswietlacz w Z = 3,7 cala, w HD = 4,2

- procek w HD 1GHz, w Z 800 MHz. Nie wiem kierwa co trzeba zrobic zeby to sie zaczelo mulic albo co. :bz:

- aparat w HD 8 MPx ale zapewne masz to gdzies %-) Do dobrych zdjec wystarcza nawet 3 MPx

No jesli zalezy Ci na sprzetowej QWERTY to oczywiscie bierz Z. W sumie jak przyjrzalem sie dokladnie tematowi, to moge dojsc do wniosku, ze Z idzie podkrecic do 1 GHz dosc prosto i wtedy praktycznie roznily by sie wielkoscia wyswietlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
pany doradzcie warto wydawac okolo 500zł na samsung wave s5330 ?? (moja siostra chce kupic), jakie sa wady/zalety tego telefonu ?

znajdzie sie cos lepszego za ta cene ?? (smartfony)

Odradzam zdecydowanie ten telefon!!! Przecież w tej cenie można mieć Xperie X8 z Androidem... Lepiej sobie poczytaj jakieś testy o tym telefonie, od razu Ci się odechce kupować ten szmelc. :piwo1:

 

Chomik @ to nie ten telefon. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nokie C2-02 i jestem zadowolony. Dałem tylko 350PLN, a po moich poprzednich aparatach miałem spory uraz w ogóle. Albo bateria słaba, albo jeszcze gorsza, brak zasięgu, ech. A tu wszystko w porządku, trzyma długo moc, z zasięgiem kłopotów nei mam. Jedyna wada, to ten znany z Nokii biały ekran, który pojawia się od czasu do czasu.

 

W tej kategorii cenowej - zdecydowanie wart polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nokie C2-02 i jestem zadowolony. Dałem tylko 350PLN, a po moich poprzednich aparatach miałem spory uraz w ogóle. Albo bateria słaba, albo jeszcze gorsza, brak zasięgu, ech. A tu wszystko w porządku, trzyma długo moc, z zasięgiem kłopotów nei mam. Jedyna wada, to ten znany z Nokii biały ekran, który pojawia się od czasu do czasu.

 

W tej kategorii cenowej - zdecydowanie wart polecenia.

Zalezy co kto lubi. Brak WiFi, maly wyswietlacz, do tego oporowy, chyba brak navi. Do zwyklego dzwonienia to wystarczy np. k800i za 200-220 zl - nowy ofc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Pany, który z tych telefoników najbardziej się opłaca wziąć?

 

Samsung Galaxy 551

Samsung Galaxy ACE

HTC Wildfire S

Sony Ericsson Xperia neoV

 

HTC - bawailem sie bo kolega mial i nic ciekawego nie ma jezelio o to chodzi

Sony ericsson - jezeli o niego chodzi to Xperia i xperia mini to wadliwe byly nie wiem jak jest z neoV

samsunga galaxy ace nie widzialem i tego drugiego tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Odświeżę trochę temat - nie znam się za bardzo na telefonach dlatego pytanie do ekspertów, których pewnie tu nie brakuje w każdej dziedzinie ;). Który z telefonów poniżej byście wybrali i dlaczego ?

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gts5360galaxyy/

 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/optimusl3/

 

 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/nokia/500/Nokia-500.html

 

 

Zaznaczam, że chodzi mi tylko o te trzy modele więc nie polecajcie innych modeli. Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez chce cos kupic, w plusmixie. Nie ukrywam, ze tel odrazu sprzedaje bo mam swoja nokie a pracodawaca laduje mi tel co miecha wiec izi mixa moge sobie wziac z tym samym numrem. Na jakim telefonie w plusmixie najwiecej zarobie? Moge ladowac 50zl max/month.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakowiak, ja bym wybieral miedzy LG a Samsungiem. Nokia ma tylko 256 ramu, no i Symbian... Nie wiem czy mocno go poprawili, ale ja, przez 4 lata skutecznie sie zniechecilem do niego i teraz tylko Android ewentualnie WM. LG wiekszy wyswietlacz, lepsze nagrywanie video i to pewnie na taki bym sie zdecydowal. Jednakze oba telefony sa podobne (no poza wlasnie wyswietlaczem i kamera) wiec wybierz taki, ktory bedzie Ci sie bardziej podobal. Technicznie nie za wiele znajdziesz roznic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

To ja teraz mam pytanie, moze jest ktos pracujacy u operatorow i mi doradzi...

 

Szukam sobie oferty - moje warunki sa nastepujace:

Mam 1 osobe w sieci Plus, do ktorej wykonuje jakies 90% polaczen i moze 95% smsow. Chcialbym zeby do tej osoby bylo za darmo i rozmowy i najlepiej smsy - ewentualnie zeby byla mozliwosc kupna pakietu smsow za 5 zl. Liczba minut, ktore wydzwaniam (poza ta jedna osoba) jest doslownie marginalna - moze 30 miesiecznie a moze i nie. Dlatego nie potrzebuje jakiegos wyzylowanego minutami abo. Telefon - sprawa drugorzednia.

Aktualnie mam Plus na karte. Abo szukam w granicach 40-50 zl miesiecznie. Wiem, ze raczej problem bedzie z uzyskaniem takiego zestawienia, ale moze...

 

Z gory dzieki za pomoc.

 

 

Ps. Oczywiscie poza abo moze byc mix, ale warunki pozostaja te same - darmowe rozmowy i smsy do przynajmniej 1 osoby w plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...