Skocz do zawartości

Zakup telefonu komórkowego


pershing

Rekomendowane odpowiedzi


Zależy od sieci którą ci znajdzie ;) Bo znajduje wifi sieci otwarte bez potrzeby wpisania kodu ale zazwyczaj sporej mocy sygnału one nie mają lub sieci zabezpieczone do których potrzebny jest kod( tak jakbyś np. chciał z liveboxa(jeśli masz) miec neta w telefonie za free to musisz wstukać 26 cyfrowy kod wep)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis posiadacz SE Xperia X10 mini albo mini pro? Opinii mi potrzeba, bo kolega dal mi do rak i podoba mi sie to cacko. :p

 

Byłam o krok od wzięcia tego telefonu (mini pro), ale słaba bateria i mocno trzeszcząca obudowa mnie od tego odwiodły. Ładnie wygląda, dobrze się pisze smsy, ale w mojej ofercie miał np. tylko Androida 1.6, a nie 2.1, jak inne telefony (tak, wiem, można samemu upgrade zrobić), troszkę mały wyświetlacz i aparat mimo 5mpx już nie był z serii cyber-shot, więc nie robił takich świetnych zdjęć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkad pamietam, przyzwyczajony bylem do nokii, mialem ich w pizdu i choocho, ale ostatnim czasy, dorwalem Iphone 4, i miazdzy wszystkie fony...

 

jak ktos ma troche sosu, to kupowac Iphone, Tryzylion dostepnych aplikacji , rozwala system :)

 

nie ma jak to recenzja fona w innym wydaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Klawiatura czy daje rade, nie które telefony z tym typem klawiatury mają takie małe klawisze ze nie da rady wybranego nacisnąć tylko 4 na raz , ogólnie wygląd i czytelność czy nie zamula przy jakiś włączonych aplikacjach , mp3 czy dobra czy głośnik pierdzi , ogólnie czy dobry czy do Odry można wrzucić .

 

 

 

 

Jeszcze czy bateria długo trzyma i czy dobrze sprawuje się połączenie z netem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura daje radę nawet na moje "paluchy" Wygląd zależy co się komu podoba, mnie osobiście pasuje taki fon (metalowa obudowa, dobrze leży w ręce ) Bateria ok. 3-4 dni o ile nie siedzisz na gierkach i necie. Głośnik daje radę. Ogólnie telefon oceniam na 4.5/5 Net działa ok do tego nawigacja nie najgorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Siemka! Poszukuję telefonów, które mogą pełnić rolę routera wifi. Chodzi dokładnie o to, że wole korzystać z neta na ipodzie touch niż na tel, tylko nie zawsze mam dostęp do wifi, a na tel zawsze mam pakiet na neta i chciałbym udostępniać go na ipoda. Jeżeli znacie jakieś telefony z taką funkcją to dajcie znać. Z tych które już wiem że mają to HTC Desire tyle że wolałbym jednak coś tańszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Siema, szukam tela o duzej wartosci, chce go kupic w mixie lub abonamencie tak do 200pln i miec co miech max 40pln raty(abonament lub mix). Siec obojętnie jaka. Poprostu chce kupic i sprzedac aby na nim zarobic, macie jakies propozycje, z gory dzieki za pomoc :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Szukam fona...

 

Dotyk - koniecznie pojemnosciowy, czyli wiekszosc Nokii chyba odpada, moze byc z qwerty ale nie musi.

Ma miec: GPS, WiFi, foto koniecznie z autofocusem i dioda (wielkosc czy 3,2 czy 5 - obojetne).

System: zapewne android, ale nie pogardze bada czy innym.

 

Cena, gdzies tak 700-800. Troche szkoda mi wywalic ponad 1000 zl na xperie mini pro (nie x10) czy jeszcze wiecej na galaxy sII.

 

Na oku mam: ZTE Blade, Motorola Defy i Milestone (tu przewaga Milestone I - cena), Samsung 551.

 

Jakies propozycje poza tymi? Ewentualnie jacys posiadacze owych mogliby sie wypowiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

pały nie przysłali jescze telefonu więc mam wyjubane

na oku mam

htc xl sensation z wyjebanymi sluchawkami od dr dre

samsunga galaxy nexus i galaxy note

note mega wielka urwa 5.3cala więc raczej odpada

cos polecają w granicach 2.5k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...