Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2010


pershing

Na kogo będziesz głosował w wyborach prezydenckich 2010?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo będziesz głosował w wyborach prezydenckich 2010?

    • Bronisław Komorowski
      14
    • Jarosław Kaczyński
      5
    • Grzegorz Napieralski
      3
    • Andrzej Olechowski
      2
    • Andrzej Lepper
      2
    • Waldemar Pawlak
      3
    • Janusz Korwin-Mikke
      16
    • Marek Jurek
      1
    • Kornel Morawiecki
      0
    • Bogusław Ziętek
      0
    • nie zagłosuje
      3


Rekomendowane odpowiedzi


Starsi ludzie beda glosowac na Jarka. Zobaczymy co bedzie ja jeszcze do konca nie wiem na kogo zaglosuje Komor lub JKM.

 

NIe starsi ludzie tylko mohery od Rydzyka , a to roznica :)

Zagłosuję na mniejsze zło tj. na Kaczyńskiego. Szersza argum

 

Mniejze zlo :D JK ? hmm ostatnio bylem naprawiac komputer u pewnego emerytowanego profesorwa kiedys spytal sie mnie na kogo che glosowac stwierdzilem , ze jeszcze nie wiem natomiast kiedy ja spytalem sie czy na kaczora czy na kmora odpowiedzial mi tak :

"jesli kandydowalby Jarek i Diabel z rogami i ogonem czarny jak smola to i tak zaglosowalbym na diabla" %-) , jest to dosc madry czlowiek w swoim wieku takze chyba wie co mowi :p

Nie glosuje na nikogo nie ma takiego godnego kandydata, aby mógł być wart mojego głosu :p Albo jest tylko jeszcze o tym nie wiem :)

 

Mozna sie z tym zgodzic , ale czy nie oddanie glosu na kogokolwiek nie zblizy JK na prezydenta jak to bylo w poprzendich wyborach ? , duzo ludzi olalo sprawe bo bylo pewne , ze Donaldihnio wygra a tu klops %-)

 

 

:ok: mam to w dupie, ktokolwiek to będzie i tak będzie to samo gówno w tym kraju...

 

 

Może jak będzie pogoda pójdę i oddam głos na Andrzeja L. %-)

 

Co prawda to prawda , moze lepiej na kononowicza %-)

Korwin-Mikke %-) przynajmniej śmiesznie będzie %-)

 

Chyba jedyny co przez te wszystkie lata nie zmienil pogladow ;) Ale czy dobry ? tez ma swoje pierdolniecie :/

 

Imo jeśli Komorowski zostanie prezydentem to państwem będzie rządziła jedna partia - PO.

 

wg mnie bedzie to napewno lepsze anizeli PO vs PiS , jedni jak i drudzy robili sobie psikusy Vetujac ustawki , dobre to bylo dla kraju ?

 

Reszty nie widzę, Olechowski niby bezpartyjny, raz przegrał batalię, nie wiem co z Jarosławem Kaczyńskim, bo jakby nie było śmierć brata i bliskich osób z pracy musi oddzialać w jakiś sposób na człowieka, a na ile to sposób na kampanię, sposób na władzę, czyli poprzedni długofalowy plan Pisu?

 

tez chcialem na olechowskiego , ale jak powiedzial , ze swoje glosy odda Kaczorowi to stwierdzilem kolejny poje**y robi PO na zlosc , zalozyciel tej partji i robi pod gorke ? Zmienil poglady ?

 

 

 

Brakuje jednej opcji i szkoda , ze nie wystartowal bo na pewno bylby dobrym reprezentantem kraju , ktorego znaja wszyscy :) Radosław Sikorski

 

A głos oddam .. sam ku**a nie wiem %-):/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powódź nie sprzyja Komorowskiemu, zaraz zaczną się lamenty, że rząd nic nie robi, ch***wa pomoc albo jej brak itp. i Komorowski straci...

 

Istnieje opcja ogłoszenie klęski żywiołowej, wtedy wybory byłyby na jesień, dobra opcja, ludzie trochę ochłoną, na "gorąco" wiadomo jak działają ludzie. Ale z drugiej strony czego nie zrobią, opozycja powie, że to była decyzja tylko i wyłącznie polityczna. Zresztą wszystko możliwe, sporo osób już mówi o tzw. "roku bez lata"

 

Zdaniem niektórych synoptyków, w czerwcu pogoda ma się nieco poprawić. Niestety w lipcu znowu mogą pojawić się ekstremalne zjawiska pogodowe. Ponoć czekają nas ulewne deszcze i lodowaty wiatr, a także pojawiające się miejscami trąby powietrzne. Temperatura powietrza ma być niewysoka, tylko przez parę dni termometry pokażą plus 25 stopni.

Takie warunki pogodowe popsują nawet najlepiej zaplanowany urlop. Przed niesprzyjającą polską aurą można spróbować uciec na południe. Jeśli jednak za złą pogodę będzie odpowiadać wulkan na pogodne wakacje nie trafimy nigdzie.

 

jak będą rano jakoś te losowania prezydentów to raczej nie pójdę bo będę spał

 

Nie bardzo rozumiem, przecież cisza wyborcza konczy się chyba o 20:00....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bierzecie pod uwagę możliwość oddania w ogóle głosu, to JK liczy właśnie na rozdrobnienie głosów...

Im więcej oddamy na JKM czy tym podobnych " kononków" , dla Jarosława to największy podarunek, On się tylko z tego cieszy...

Ja tam sumiennie pójdę dać głosa na Bronka... :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bierzecie pod uwagę możliwość oddania w ogóle głosu, to JK liczy właśnie na rozdrobnienie głosów...

Im więcej oddamy na JKM czy tym podobnych " kononków" , dla Jarosława to największy podarunek, On się tylko z tego cieszy...

Ja tam sumiennie pójdę dać głosa na Bronka... :piwo1:

 

Przykre jest takie rozumowanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na KORWINA, bo chcę legalnie zagrać z kolegami w pokera ;P

 

a tak poza tym, to nie chcę płacić na ZUS, ubezpieczenie zdrowotne, od bezrobocia

chcę pić piwo bez akcyzy, lać benzynę do baku bez akcyzy

pić niezdrowe soki zawierajce benzoesan sodu i mniezdrowe mleko (przy okazji rezygnuje z doplat do mleka)

 

i nie chce zeby babcia z PCIMIA DOLNEGO doplacala do moich studiow, i do moich samotnych podrozy w 30 tonowym wagonie PKP, bo to jest NIE FAIR!!!

 

niech bezie LOGICZNIE

niech bedzie NORMALNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezydent ma tyle do gadania, że hohohohoh, juz to widzę paliwo bez akcyzy :k:

 

może nie podpisac traktatu lizboskiego ( a raczej MÓGŁ), jest zwierzchnikiem sił zbrojnych, może blokować ustawy (a ciężko mu się potem przeciwstawić, bo 2/3 to dużo głosów), może wnosić projekty ustaw i najważnejsze może wygłaszać orędzia żeby ludziom do rozumu przemówić!

 

odpowiedzcie szcerze: czy nie jest złodziejstwem zabierać kowalskiemu pieniadze z wyplaty wbrew jego woli? traktowac go jak bydlo, ktore sie samo nie ubezpieczy?

czy niemoge sie nieubezpieczac albo ubezpieczac sie w prywatnej firmie, ktora nie przeje kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że na Janusza Korwina-Mikke :ok: zresztą nie pierwszy raz. Chłop ma jaja i nie mówi tego co ludzie chcą usłyszeć w danej chwili tylko to w co wierzy. zgadzam się z nim w wielu kwestiach. na niego także z osobistych powodów, czekam na sprawę już 2 lata bo trwa śledzwo! aż strach pomysleć ile będzie trwała sprawa :zdziwiony: prokurator mi wrzucił dozór i tak chodzę na tą komendę się podpisywać 4 razy w tygodniu. tylko za to że ktoś coś tam powiedział na mnie, a ja nie chciałem na innych! w końcu może za rok będzie sprawa dadzą w zawieszeniu na 2-3 lata bo dać muszą w innym przypadku ubiegałbym się o odszkodowanie. i jak tu żyć! w końcu jestem skarany na 6 lat. do pracy dobrej nie pójdziesz bo jak będzie wyrok to dyscyplinarka i czekać musisz aż zawias się skończy! kur** czy to logiczne? powinna być decyzja sądu w 2 miesiące. może by się coś zmieniło wreszcie. u nas w polityce jest albo na lewo albo na prawo a centrum nie widać! widzę, że dużo osób myśli rozsądnie może w końcu się uda :piwo1: ile ludzi siedzi za pół grama marychy która jest mniejszym złem od wódki??? a my podatnicy bulimy na ich utrzymanie??? nie lepiej wprowadzić tak jak JKM chce legalizację i trzepać kasę na akcyzie??? stare pokolenie nic nie rozumie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym rzecz, że ja nie miałem nic i nic nie znaleźli ale niby mają dowody. a prawnik mój nie może nic zrobić bo sprawa się nie zaczęła jeszcze bo trwa śledztwo... to jest parodia. i jak tu życ. jedynie mi załatwił od niedawna że śmigam tylko raz w tygodniu na podpis. inna bajka, że zatrzymali niby 26 handlarzy w rzeczywistości zwykłych chłopaków co palą blunty i nie sa jakimiś gangsterami czy łobuzami. znaleźli uwaga.... 2 gramy hahahaha i chcą im przybić zorganizowaną grupę przestępczą i zniszczyć im całe życie, ale to nie temat na takie rozmowy. pozdrawiam i głosujcie na JKM bo parodia się dzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszszce o paleniu i nie tylko...

 

nawet sobie nie zdajecie sprawy ile rocznie podatnicy wydaja na "WALKĘ Z NAROKTYKAMI", a kto chce to i tak kupi!

 

sęk w tym, że ani politycy, ani policja, ani handlarze tak na prawde nie chca legalizacji narkotykow, bo nie byłoby brania lapowek, nie byloby wysokich cen, bylaby konkurencja!

 

OT CO!

 

glosuj na JKM!

prawo "CHCĄCEMU NIE DZIEJE SIĘ KRZYWDA MUSI POWRÓCIĆ"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Patrząc jak szalenie wszyscy w internecie zapowiadali, że będą głosować na JKM...to słaby padł wynik(2,5%).Albo to był kit albo połowa głosujących w internecie to niepełnoletni.

Kandydaci PiS i PO nie są lepsi, lecz jestem pewien, że zagłosuję na Bronka...to tzw. wybór mniejszego zła.Kaczyński zmienił się tak jak Palikot...na chwilę.A słowa Jarka po wyborach "Jesteśmy lewicowi" są wręcz żałosne...

Rozumiem, że można krytykować obecny rząd za jedną czy za drugą sprawę...normalne, lecz PiS robi to wręcz co drugi dzień, a przypomnę, że mieli szansę się wykazać i zbyt długo władzy w rękach nie mieli...ale to już tak poza tematem.

 

Osobiście obydwaj kandydaci mi się nie podobają, lecz zdecydowanie pomiędzy Kaczyńskim a Komorowskim wybieram tego drugiego :))

 

Z resztą...ważniejsze są wybory samorządowe niż prezydenckie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie co tylko nie PIS!!!!! Tak naprawdę PO nie wystawiło niestety najlepszego kandydata, więc mój głos idzie na Janusza :) Jego artykuły w Angorze to obowiązkowa lektura dla każdego obywatela ;)

 

:)):piwo1: tu sie zgadzam i tak też głosowałem i głosować będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...