Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2010


pershing

Na kogo będziesz głosował w wyborach prezydenckich 2010?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo będziesz głosował w wyborach prezydenckich 2010?

    • Bronisław Komorowski
      14
    • Jarosław Kaczyński
      5
    • Grzegorz Napieralski
      3
    • Andrzej Olechowski
      2
    • Andrzej Lepper
      2
    • Waldemar Pawlak
      3
    • Janusz Korwin-Mikke
      16
    • Marek Jurek
      1
    • Kornel Morawiecki
      0
    • Bogusław Ziętek
      0
    • nie zagłosuje
      3


Rekomendowane odpowiedzi


Bronisław Komorowski - zaangażowany w życie polityczne, całkiem niezły polityk, potrafi się wypowiadać i przy okazji mówić z sensem, różni się na + od innych kandydatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie glosuje na nikogo nie ma takiego godnego kandydata

:ok: mam to w dupie, ktokolwiek to będzie i tak będzie to samo gówno w tym kraju...

 

 

Może jak będzie pogoda pójdę i oddam głos na Andrzeja L. %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem czy pójdę na wybory, można teraz mówić, że to obowiązek, każdy głos się liczy, ale nie jestem z tych co nie idą, ale potem i tak narzekają na partie rządzące, etc. %-)

 

PO chce zblokować "hazard" w internecie, co pewnie i tak im sie nie uda, ale dla mnie same chęci, to jest ograniczenie wolności człowieka..

 

I gdzie masz te szumny ustawy? Wszystko ucichło, po prostu wpadli w pułapkę z tzw. afera hazardową, a tak naprawde mało co z tym zrobili, chodziło tylko o poprawę wizerunku, co jakiś czas ten temat będzie powracał i tyle. A po drugie myślisz, że tylko ONI? PiS to dopiero miał radykalne pomysły, uffffff

 

Na ten moment miałbym dylemat z dwoma całkowicie odmiennymi osobami, a mianowicie spokojny, wyważony Komorowski - zawsze to lepsza współpraca z rządem, a nie jak przedtem z śp. Lechem Kaczyńskim, co robimy? no jak co, Jarku veto ! A z drugiej strony JKM - teoretycznie mniej reprezentatywny, mówi to co chce, czasem dziwne poglądy, ale nie jest słodki, nie mówi tego co chcą ludzie usłyszeć, a Nasze państwo, społeczeńswo niczego się nie nauczyło, jak byli tak i ciągle są naiwni po okrągłym stole...Chce zalegalizować poker, bukmacherkę czy prostytucję? Co w tym złego? To jest niemoralne? Ludzie to mogą źle odebrać? Pewnie, lepiej podnieść akcyzę, vat, składki, ogólnie podatki, a i tak na austradzie 50km, 20km jest remontowane i jedziesz na ograniczeniu, lokalne drogi to oranki, najlepsza jakość jest w zimie, bo śnieg zakrywa dziury, łaty, itd. Dlatego lepiej "szarą" strefę zostawić w spokoju, niech sobie żyje swoim rytmem.

 

Reszty nie widzę, Olechowski niby bezpartyjny, raz przegrał batalię, nie wiem co z Jarosławem Kaczyńskim, bo jakby nie było śmierć brata i bliskich osób z pracy musi oddzialać w jakiś sposób na człowieka, a na ile to sposób na kampanię, sposób na władzę, czyli poprzedni długofalowy plan Pisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam odcinek South Parka pt. "Douche and Turd", szczegolnie dla tych, ktorzy nie zamierzaja glosowac, bo nie ma dobrych kandydatow. To beda moje drugie wybory (jednak obserwowalem tez te wczesniejsze Leszek kontra Olek) i musze powiedziec, ze moral tej przez wielu uwazanej za glupia bajki jest absolutnie ponadczasowy %-)

 

Swego czasu chcialem glosowac na Cimoszewicza ... szkoda, ze sie wystraszyl i wycofal :bz:

Jak patrze na liste kandydujacych to pewnie pojde i zaznacze 2 nazwiska ...

 

Btw. Bardziej mnie interesuja wybory samorzadowe, bo to glownie one beda zmieniac nasze najblizsze otoczenie. Na prezydenta Polski bedziecie mogli tylko psioczyc, a tych z samorzadow ... z nimi powiedzmy da sie pogadac w cztery oczy :smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosuje na JKM. Niestety nie ma szans, bo reżimowa telewizja pokazuje tylko Kaczyńskiego i Komorowskiego, ale czym większe poparcie dla Pana Janusza tym większe będzie zainteresowanie jego osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jeszcze niewiem na kogo oddam swój głos ale raczej nie na Jarka. Wszyscy tak narzekali i naśmiewali się z byłego prezydenta żeby teraz wybrać jego kopię ? To dla mnie nielogicznego, no i do tego dochodzi jeszcze brak pierwszej damy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powódź nie sprzyja Komorowskiemu, zaraz zaczną się lamenty, że rząd nic nie robi, ch***wa pomoc albo jej brak itp. i Komorowski straci...

 

Smoleńsk+powódź = Kaczor wygra wybory :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Internet wybieral prezydenta, to kto wie, moze JKM by sie liczyl w tych wyborach. 2 tura to raczej murowana. Ja to na dany moment jestem pewien, ze nie zaglosuje na Jarka ale tez i na Komorowskiego. Chodzi mi po glowie ten JKM, ale musze sie dokladniej zapoznac z jego programem itd. Aczkolwiek facet ma dobre pomysly, patrzac tylko na to co do tej pory poznalem.

 

W ogole wg mnie obrzydliwa rzecza w wykonaniu Jaroslawa K. jest "wykorzystywanie" tragedii w Smolensku do swojej kampanii. Nie jest to moze jakos bardzo uzywane, ale zaraz po ogloszeniu, ze bedzie startowal powiedzial cos w stylu "Musze wypelnic testament brata i kontynuowac jego dzielo". I taki szary Kowalski co to nie wie na kogo zaglosowac, albo ma to w d... pojdzie jednak i pomysli sobie "O zginelo tylu ludzi, musze oddac im hold, a Jarek w tv mowil ze jak na niego zaglosuje to bedzie ok."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...