Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 01.05.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NBA, godz. 04:00

Utah - Denver

Typ: Utah -4,5

Kurs: 1.91

Buk: Betsafe

Analiza: W rywalizacji jest 3-2 dla Jazzmanów. Teraz mecz u siebie i jeśli chcą przejśc dalej to muszą dzisiaj wygrać z Denver, bo później mecz w Pepsi Center gdzie ciężko się gra każdemu. Denver w tegorocznej rywalizacji w PO z Utah jeszcze nie wygrali w ich hali (105:93, 117:106). W ostatnim meczu Denver wygrało u siebie 116:102 i tym samym przedłużyli sobie szansę na awans. Moim zdaniem gospodarze wygrają tutaj co najmniej 5 punktami, w rs Utah przegrali tylko 9 z 41 gier u siebie, Denver grało słabo na wyjazdach bo 19-22. Denver w tym sezonie tylko raz na 4 gry na parkiecie Utah wygrało z nimi, było to 3 stycznia, goście wygrali 105:95. Nuggets jest to drużyna własnego parkietu (34-7 w rs). I jak Utah dziś tego nie wygrają to mogą się pożegnać z PO :) Urazy w Denver doznał ostatnio Nene, wysoki center, który dostał z nogi w kolana od C. Boozera i jego występ soti pod dużym znakeim zapytania, Dnever ma problemy z graczami podkoszowymi, bo Andersen i Martin grają z urazami, do tego doszedł ostatni z wysokich podkoszowych Nene i mimo braku Okura i Kirilenki w Utah wydaje mi się, że przyjezdni zostaną rozjechani przez ekipę Derona i Carlosa. Od sezonu 1998/1999 Utah grało u siebie z Denver 26 razy, gospodarze wygrali 22 razy, a różnicą minimum 5 punktów wygrywali 19 razy. Dla mnie pewna 1 :)

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-10, 21:55 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Manchester City - Aston Villa

Data: 1.05.2010 16:00

Typ: 1 (-1.5)

Kurs: 3.35

Bukmacher: Betsson

 

Analiza: Bardzo ciekawy mecz czeka nas dzisiaj o 16:00 w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Do starcia dojdzie pomiędzy szóstym i piątym zespołem w lidze, czyli odpowiednio Manchesterem City, a Aston Villą. Bukmacherzy w roli faworyta stawiają drużynę gospodarzy i ja jestem tego samego zdania. Manchester City to bardzo silny zespół, który ma świetnych zawodników w swoim składzie. Przed takim zespołem jak Manchester City stoi zadanie conajmniej zdobyć prawo gry w europejskich pucharach. Do czwartego w tabeli Tottenhamu tracą zaledwie 2 punkty, więc mają duża szansę awansować. Tottenham ma jeszcze jedno spotkanie w zanadżu. Manchester City wygrał 17 spotkań oraz doznał 6 porażek, a także zanotował aż 12 remisów. Mają dobrą passę u siebie. Wygrali 11 spotkań, 4 remisując oraz doznali 2 porażki, a ich bilans bramkowy wynosi 38:18. Aston Villa w tym sezonie też gra bardzo odbrze, jednak będą musieli uznać wyższość zawodników City. W pierwszym meczu padł remis 1:1. Myślę, że City bedzie się chciało zrehabilitować za przegrany w ostatnich sekundach mecz z "Czerwonymi Diabłami", A ich ostatnie mecze pokazują, że są w wyśmienitej formie.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-10, 21:57 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Dortmund - Wolfsburg

Data: 1.05.2010 15:30

Typ: X2

Kurs: 2.36

Bukmacher: Betsafe

 

Moim zdaniem bukmacherzy przesadzili z takim faworyzowaniem Borusii w tym pojedynku. Bez watpienia najwiekszy wpływ na kursy ma obecna sytuacja w lidze tych druzyn. Dortmund zajmuje piąte miejsce w lidze i ciagle walczy o Europejskie puchary. Wolfsburg jest ósmy jednak nie ma juz na nie zadnych szans.Po mimo ,ze Borusja lepiej spisywala sie w tym sezonie w moich oczach to zeszłoroczny mistrz Wolfsburg ma ciagle wiekszy potencjal. W dodatku zaraz po Bayernie ma najdrozszy sklad w lidze wyceaniany na ok 154 miliony Euro. Gdzie Borusii Dortmund wyecniany jest na ponad 50 milionow Euro mnie. W dodatku Wolfsburg ma jednego z lepszych napastników na swiecie. Mowa tu oczywiście o Edin Dzeko. Tak wysoki kurs z podpórka jest dla mnie warty gry.W dodatku gospodarze w tym pojedynku wystąpią poważnie osłabieni. O ile mi wiadomo zabraknie tam Svena Bendera, Sebastiana Kehla i Mohameda Zidana. W zspole Wilków sytuacja kadrowa jest zdcydowanie lepsza. Nie zobaczymy tam dzisiaj tylko kapitana Josué,który pauzje dziesiątą żółtą kartkę otrzymaną przed tygodniem.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-10, 21:59 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milton Keynes Dons - Brighton & Hove Albion

Typ: Brighton & Hove Albion (-1.5)

Kurs: 3.65

Bukmacher: Expekt

 

Dzisiaj odbędą się mecze przedostatniej kolejki w angielskiej League One. W jednym z mniej znaczących spotkań zmierzą się drużyny ze środka tabeli, które o nic już nie walczą i chcą spokojnie dograć do końca sezonu. Milton ma nieciekawą passę 9 meczów bez zwycięstwa, z kolei Brighton wygrał swoje ostatnie 2 mecze i widać, że forma drużyny jest wysoka. Faworytem są piłkarze przyjezdni, którzy będą mieli ułatwione zadanie bo gospodarze mają nieciekawą sytuację kadrową. Przez problemy związane z kontuzjami i absencjami ze składu wypadło wielu zawodników i bez wątpienia będzie to miało znaczący wpływ na przebieg gry. Kursy na gości cały czas lecą, ale wbrew pozorom typ nie jest zbyt rozpowszechniony i według mnie warty ryzyka. Dla porównania Betsson na to zdarzenie wystawił kurs o 0.6 mniejszy, więc to kolejny powód dla którego polecam ten typ.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-10, 22:00 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01.05.2010 19:00

Spotkanie: GKS Katowice - Wisła Płock

Typ: 1

Kurs: 2.05

Buk: Betsafe

 

Analiza: O 19 na Bukowej 1 w Katowicach, miejscowy Górniczy Klub, podejmie walczącą o utrzymanie Wisłę z Płocka. Minimalnym faworytem spotkania są gospodarze, którzy na bukowej grają niezwykle dobrą piłke, w tym sezonie przegrali tylko jedno spotkanie, strzelili 18 bramek i 8 stracili, ponad to zajmują 6 miejsce w tabeli i gdyby wygrywali mecz za meczem mogą powalczyć o Ekstraklase, ostatnie dwa mecze GieKSy nie poszły po ich myśli najpierw zremisowali w Ostrowcu Świętokrzyskim, a 4 dni puźniej przegrali w Ząbkach. Wisła Płock obecnie plasuje się na 15 miejscu, na wyjeździe odnieśli 3 zwycięstwa, z czego ostatnie dwa mecze wygrali na wyjeździe, mają również 5 remisów i porażek. w bramkach 14:19. Uważam że to spotkanie wygrają miejscowi, spotkanie będzie stało na równym poziomie, ale wsparcie własnej publiczności powinno pomóc. W rundzie jesiennej w Płocku padł remis 3:3. W ekipie Nafciarzy zabraknie najlepszego strzelca Daniela Koczona, który w meczu z Widzewem nabawił się urazu. Piłkarz ten strzelił 11 goli w 22 swoich występach. W zespole GKS-u nie zagra Mateusz Sroka.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-10, 22:00 ]

:n:

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-10, 22:02 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska III liga

 

Bytovia Bytow (1) - Chojniczanka Chojnice (0)

Typ: Chojniczanka Chojnice (0)

Kurs:2,59

godz:16.00

Buk: Betsafe

 

 

Dzis o godz 16.00 odbedzie sie mecz o mistrzostwo trzeciel ligi pomorsko-zachodnio-pomorskiej. Drużyna gospodazy walczy o utrzymanie a gosci o awans .Zdecydowałem sie na to spotkanie poniewaz zespół Chojniczanki Chojnice w ostatniej kolejce dosc niespodziewanie zremisował z ostatnim w tabeli Darzborem 1-1. dzisiejsze zwyciestwo pozwoliło by im zwiekszyc przewage nad druga w tabeli Rega Trzebiatów do 4pkt. tak słaba pozycja gospodazy w tym sezonie jest zwiazana z głupim mysleniem zarzadu który chciał jak najdalej dojsc w pucharze polski .Co prawda doszli oni daleko ale w starciu z wisła kraków uleglii 2-0 teraz zapewne skońvczy sie to spadkiem z ligii. Drużynie gosci bardzo zalezy na awansie do 2 ligii i moim zdaniem beda oni chcieli wykorzystac słaba gra zespołu z Bytowa

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-10, 22:04 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...