Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 09.03.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Arsenal FC - FC Porto

Czy drużyna Porto strzeli bramkę? typ: TAK

kurs: 1.60 Bwin

2010-03-09 20:45

 

Zapowiada się jutro bardzo ciekawie w Londynie, po tym jak Arsenal przegrał w pierwszym meczu 1-2 teraz czas na rewanż. Tylko, że w dalszym ciągu mają duże kłopoty z kadrą. Jutro nie zagrają między innymi Cesc Fabregas, Gallas, Djourou, van Persie.. Oczywiście najbardziej odczują brak Fabregasa. W obronie ma zagrać, podobnie jak w pierwszym meczu Campbell, i to może pomóc w strzeleniu przynajmniej jednej bramki przez gości z Porto. Campbell ma już swoje lata, i było widać że szybkością to on nie grzeszy. Porto ma całkiem niezłych, szybkich piłkarzy w ataku, było widać że Sol nie zawsze nadążał za akcją.. Logiczne, że Arsenal musi atakować a to daje szanse na szybką kontrę ze strony Porto.. Falcao, Hulk, Varela.. ;) Jedyny minus to to że już Fabiański nie pomoże w strzelenia %-) Almunia powrócił do bramki..

Najważniejsi piłkarze Porto wypoczęci, bo w ostatnim meczu ligowym nie każdy zagrał.. Myślę że spokojnie stać ich na zdobycie przynajmniej jednej bramki, mimo iż historia nie przemawia za tym, bo nie zdobyli jeszcze nigdy bramki w Londynie w meczu z Arsenalem.

Stawiam na 2-1 i dogrywkę :D

 

 

Arsenal: Almunia, Clichy, Vermaelen, Campbell, Eboue, Denilson, Nasri, Song, Walcott, Arshavin, Bendtner, Fabianski, Sagna, Diaby, Eduardo, Traore, Eastmond, Silvestre, Vela

 

Porto: Helton i Nuno. Bruno Alves, Álvaro Pereira, Fucile, Maicon, Miguel Lopes, Nuno André Coelho i Rolando. Belluschi, Guarín, Raul Meireles, Ruben Micael i Tomás Costa. Falcao, Hulk, Mariano, Rodrígues i Varela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów, Europa 09.03.2010 20:45

Fiorentina - FC Bayern Monachium typ: 1 kurs: 2.85 UEFA

 

Na dzisiejszy typ dnia postanowiłem wybrać chyba jedno z ciekawszych spotkań jakie w ogóle odbedzie się 9 marca a mianowicie spotkanie z Ligi Mistrzów gdzie aktualnie świetnie spisujący się Bayern uda się do Włochy aby pokonać Fiorentine i awansować do ćwierćfinału. Teoretycznie zadanie Bawarczyków będzie proste biorąc ich aktualną forme oraz 1 bramkowa zaliczkę z pierwszego spotkania, ale to tylko teoria bo tak naprawdę Fiorentina już w fazie grupowej pokazała że zmagania w lidze nie odzwierciedlają ich poczynań w pucharach europejskich ( 5 meczy wygranych i 1 przegrany w fazie grupowej, sprawienie niespodzianki i pokonanie Liverpoolu) myślę więc że dodatkowo atut własnego boiska pozwoli Fiorentinie wygrać chociaż 1 bramką i pokonąć ostatnio dobrze grający Bayern który tak naprawde mimo świetne serii w bundeslidze nie jest maszyna do wygrywania co pokazał mecz z FC Koln. Jak dla mnie kurs bardzo zachęcający bo tak jak już mowiłem liga a puchary to całkiem inna bajka

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-14, 20:17 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna - Liga Mistrzów (Champions League)

 

Spotkanie: Fiorentina - Bayern München : 1 poł./Pełny czas

Typ: x/x

Kurs: 4.20

Bukmacher: Betsson

Godz: 20.45

 

Analiza:

 

 

Dzis zdecydowałem sie postawic na mecz ligi mistrzów pomiedzy Włoska Fiorentiną a Niemieckim Bayern München. Zespoły te walcza o awans do czołowej ósemki ligi mistrzów. W pierwszym meczu pomiedy tymi zespołami góra byli piłkarze Bayern München którzy wygrali mecz 2-1 . To zwyciestwo nie przyszło im łatwo .Otuż pierwszego gola strzelili z rzutu karnego a drugiego w 89 minucie. dzis spodziewam sie zacietej walki mysle ze Bayern bedzie grał na remis chcac utrzymac zaliczke z poprzedniego meczu. Mimo ze w lidze sa oni liderem to przechodza ostatnio kryzys gdyz zremisowali oni dwa ostatnie mecze które grali na wyjezdzie z zespołami FC Kőln, FC Nürnberg. A jak wiemy zespoły te zajmuja odrazu za strefa spadkowa. Jeszcze gozej spisuje sie włoska Fiorentina która na ostatnie 9 meczy wygrała 1 mecz 2 zremisowała a az szesc przegrała. Lecz jak wiemy liga mistrzów rzadzi sie innymi prawami .Tu kazdy zespół walczy w kazdym meczu gdyz sami wiemy jaki to zaszczyt grac w tej lidze. Spodziewam sie wyniku 0-0 ale jak bedzie to juz boisku pokaze

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-14, 20:20 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej,Szwajcaria

Davos - Kloten

09.03.2010 19:45

Typ 1

Kurs 1.85

Expekt

 

 

Analiza: Bardzo ciekawe spotkanie z bardzo dobrym kursem na gospodarzy.Liga szwajcarska w końcu weszła w fazę play-off.Pierwsze spotkania i pierwsze rozstrzygnięcia.Lepiej mają gospodarze dzisiejszego spotkania którzy sezon skończyli z wyższym stanem punktów na koniec.Dziś hokeiści Davos myślę że nie powinni mieć problemów z pokonaniem przyjezdnych graczy.Zawsze dobrze z nimi im się grało i często wygrywali te spotkania.Tak też powinno się skończyć w dzisiejszym spotkaniu.Atut własnej tafli i własnej publiczności z pewnością zmotywuje hokeistów gospodarzy do walecznej gry pełnej bramek na ich korzyść.Pierwszy mecz to też jest na pewno motywujące aby bardzo dobrze wejść w fazę play-offów.Końcówka sezonu należała do Davos więc myślę że podtrzymają tą formę także w play-offach.Dziś Typ Dnia według mnie to Davos po bardzo wysokim kursie rozpoczynającym pierwszy mecz!!!

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-14, 20:23 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna - Argentyna (Nacional B)

 

Spotkanie: Platense - Union De Santa Fe

Typ: Platense

Kurs: 2.50

Bukmacher: Expekt

Data/Godzina: 09.03.2010/21:30

 

Analiza:

 

Spotkanie 26 kolejki w argentyńskiej Nacional B pomiędzy 15 i 5 drużyną ligi. Bukmacherzy nie stawiają w roli faworyta żadnej ekipy, zanosi się więc na wyrównany pojedynek. Platense ciągnie ze sobą serię 2 meczów bez wygranej, podobnie jest z zespołem Union de Santa Fe, który dwa ostatnie spotkania zremisował. Obie drużyny liczą dzisiaj na przełamanie i wydaje mi się, że przed dużo większą szansą staną gospodarze. Goście w poprzednich kolejkach grali z niżej notowanymi rywalami i nie poradzili sobie, wygląda na to, że przechodzą pewien kryzys. Ostatni mecz z Ferro Carril Oeste na pewno pozostawił jakieś ślady w psychice zawodników Union, którzy dali sobie wydrzeć zwycięstwo w 93 min. spotkania. Odwrotna sytuacja miała miejsce w meczu Defensa - Platense, gdzie dzisiejsi gospodarze uratowali remis w końcówce spotkania. Ale nie z tego powodu stawiam na Platense, otóż do składu gospodarzy wraca dwóch zawodników, tj. Rodríguez i Duarte. Poza tym pojawiły się poważne kłopoty kadrowe u gości i tak ze składu wylecieli: Torres (17/2), Guerra (17/5), Colzera (19/4) i Correa (22/4). Jeżeli dodamy do tego fatalną grę na wyjazdach gości to możemy być pewni swego, zaledwie 10 punktów zdobytych w 12 meczach stawia Union w cieniu innych drużyn z czołówki. Moim zdaniem Platense poradzi sobie z rywalem.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-14, 20:26 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...