Skocz do zawartości

Elite Obstawianie PRO


Szypii

Rekomendowane odpowiedzi


  • 4 months later...

Witam,

 

Kolejna edycja Elity Yourbet startuje 30-sierpnia, wpisowe wynosi 200zł, na ten moment nie znam ilości osób, jeżeli ktoś jest chętny, a nie ma dostępu do działu, proszę tutaj napisać, wtedy zapoznacie się z regulaminem, etc. :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do organizatorów ligi :) i reszty bo z chęcią bym zagrał coś takiego to może można by było stworzyć ligę dla tych co mają mniej kasy np wpis po 20-30 zł ?? to by była taka 2 liga co Wy na to ?? Bo 100 zł to jak dla mnie o wiele za dużo niestety ... :( a bym zagrał coś takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do organizatorów ligi i reszty bo z chęcią bym zagrał coś takiego to może można by było stworzyć ligę dla tych co mają mniej kasy np wpis po 20-30 zł ?? to by była taka 2 liga co Wy na to ?? Bo 100 zł to jak dla mnie o wiele za dużo niestety ... a bym zagrał coś takiego

 

Yo !

Jestem organizatorem ligi Yourbet, nie ma problemu, abym stworzył Wam ligę low stakes :) Dam Ci dostęp do Naszej, abyś sobie obadał regulamin, etc. Jak coś daj znać, zrobię nowy, ukryty dział, tylko Ty będziesz organizatorem tej ligi, dwie dla mnie to za dużo

 

 

 

ja odpadam, wrzesień stoi pod znakiem nauki, 3 poprawki mam

Dajesz Iras, takie typowanie zajmuja mało czasu, to tak jak zrobienie super kuponu, rach ciach i masz zrobione %-) Wykaż się i pokaż na co Cię stać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do organizatorów ligi :) i reszty bo z chęcią bym zagrał coś takiego to może można by było stworzyć ligę dla tych co mają mniej kasy np wpis po 20-30 zł ?? to by była taka 2 liga co Wy na to ?? Bo 100 zł to jak dla mnie o wiele za dużo niestety ... :( a bym zagrał coś takiego :)

Na taka opcje to i ja chyba bym sie pisal. Na pewno jeszcze kilku, jesli nie kilkunastu ludzi by sie zglosilo, bo nie samymi grubymi rybami forum jest usiane. :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja być może byłbym chętny (jeszcze nie wiem czy do ligi grubszych czy chudszych %-)), ale najpierw chcę obadać regulamin, jak to wygląda :))

Mogę prosić o dostęp do tego działu na chwilkę, lub jakiś screen? :cwaniak:

 

[ Komentarz dodany przez: pershing: 2010-07-31, 17:47 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie nas 15 to lige skończymy w grudniu. Więc macie 5 miesiący na zebranie pieniędzy. Wychodzi 40 zł na miesiąc, ile kuponów w jednym miesiącu za 40 zł postawicie? :D Dołączać się i nie marudzić %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram w wyższej lidze. Mam jednak pytanie, czy np. dużo będę stratny jak wyjadę gdzieś na powiedzmy 2 tygodnie ? Na jakiej zasadzie opiera się liga, muszę na bieżąco podawać typy ?

 

[ Komentarz dodany przez: pershing: 2010-07-31, 22:12 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem chetny napewno na ta z malym wpisowym moze dolacze do grubych rybek okaze sie pod koniec miesiaca do kiedy trzeba dac kokretnie znac pewnie chodzi o wplate kasy mozna tez prosic o dostep do regulaminu Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...