Skocz do zawartości

Elite Obstawianie PRO


Szypii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zorganizować kolejną już edycję słynnej "Elity"

 

Tym co nie wiedzą na czym to polega już wyjaśniam. Powiedzmy że do ligi przystąpi 20 uczestników. Gramy wtedy mecze każdy z każdym + rewanże. W jeden kolejce podajemy 10 spotkań. Za trafione typy otrzymujemy gole w zależności od trafionego kursy ( zasady jak w PY)

 

Gdy w puli jest powiedzmy 1000 zł to z reguły rozdzielamy to na pierwsze 3 miejsca + król strzelców.

 

Zaczelibyśmy w połowie sierpnia lub na początku września. Zależy jak by wam pasowało.

 

Wpisowe myślę nie mniej niż 100 zł. Liczba miejsc nie ograniczona :D Najwyżej podzieli się te ligi na 2 a potem zrobi sę grupę mistrzowską.

 

Wpłaty musiały by być zebrane u jednej osoby. Najlepiej pershing czy Bepe. Wpłacać należałoby do tygodnia przed rozpoczęciem ligi aby uniknąć sytuacji z poprzednich edycji.

 

Kto chętny zapisywać się w tym temacie. Wiem, że jeszcze dużo czasu ale każdy będzie miał 2 miechy by nazbierać pieniążki i przygotować się psychicznie do ciężkiej rywalizacji %-)

 

Pozdro :D

 

 

Lista chętnych:

 

1. Szypii

2. bigbraine777

3. pershing

4. Mazur

5. szczureK

6. PokerFish

7. yaras_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nieograniczona :zdziwiony:

 

to ja też chętny. Dawno nie grałem, może mnie do startu nie zbanują :k:

 

[ Komentarz dodany przez: pershing: 2009-06-28, 11:49 ]

eee, to raczej nie zagrasz %-)

 

[ EDIT ]

aha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem po co podnosic wpisowe ... Ostatnio mielismy spora grupe i nie sadze, aby podniesienie wpisowego mialoby ten stan podtrzymac. Powiem wiecej - wielu moze odstraszyc. Konkurs jest organizowany na zasadzie "zaufania", ja z tym problemu nie mam, ale inni juz moga miec.

Rownie dobrze mozna podniesc wpisowe do 500zl i zagrac w 6 osob %-) Ale czy o to tu chodzi?

 

Aha, odnosnie samego udzialu ... Jesli tylko kasa pod koniec sierpnia pozwoli, oczywiscie zagram, ale jest absolutnie za wczesnie, aby stwierdzac takie rzeczy teraz. Przed nami wakacje, cieszmy sie nimi, odpocznijmy nieco od bukmacherki ;) Przynajmniej ja tak zrobie :D I wcale nie dlatego, ze nie ma NHL %-) %-)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Na dole strony macie dział "Elite Yourbet"

 

Dałem do niego dostęp zainteresowanym osobom, czyli:

bigbraine777

pershing

Mazur

mln

Szypii

szczurek

GieKSiarz81

chmielu

erbak

PokerFish

 

Możecie już tam działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim zalem, ale nie bede mogl wziac udzialu w tej edycji. Od wrzesnia zaczynam kampanie wrzesniowa, a tak sie sklada, ze wszystkie poprawki platne. Ogrom kasy zerznie ze mnie uczelnia w tym roku, wiec powoli przyzwyczajam sie do roli czesciowego sponsora ;) Zwyczajnie nie bedzie mnie stac na wpisowe, przynajmniej przez pierwsze do konca pazdziernika (juz zasuwam na 2 zmiany, zeby zarobic :/ ), takze nie bede oryginalny i zycze powodzenia oraz trafnych typow :))

:piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witam,

 

Organizuję nową elitę, start I kolejki już 15 marca bądź 19 marca, wpisowe do tej edycji będzie wynosić 200zł, trwałoby ona maksymalnie do końca maja, nie zagra więcej niż 10 osób, a więc kto pierwszy ten lepszy :) Zasady te same, jak ktoś ma jakieś pytania prosze pisać w tym temacie.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...