Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


Właśnie skończyłem oglądać "The Kingdom" i mogę wszystkim polecić ten film. Akcja dość wartka, temat ciekawy i dobrze opisany. Jedyne co mi przeszkadzało, to standardowe amerykańskie sentymentalne zakończenie, ale oprócz tego film niezły. Osobiście daję mu 8/10.

 

Oprócz tego byłem niedawnow kinie na "Cloverfield". Jeśli ktoś myśli, że to horror, to niech nie idzie, bo bać się nie ma czego. Ogólnie film kojarzy mi się ze spotkaniem "Godzilli" z "Blair Witch Project". Ogólnie autorom należy się duży plus za koncepcję i sposób opowiedzenia historii. Jednak bo obejrzeniu film pozostawia uczucie pewnego niedosytu. Po zakończeniu projekcji chyba połowa sali myślała: "wtf?". Ale sam film ma swój urok, więc polecam ;)

 

Ogladaliscie nowy odcinek Prison Break? Uciekają już? :mrgreen:

 

Już uciekli :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, sprawa jest. Siostra sobie zażyczyła - Polski film - Samotność w Sieci (zapewne jakieś ścierwo %-) ) ma ktoś - najlepiej rapidshare, ale torrent też może być, pochwałka będzie :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam film "Uśpieni" (Sleepers). Dora obsada, poruszająca historia młodych chłopców, którzy trafiają do poprawczaka, w którym przeżywają koszmar i co odbija się na całym ich późniejszym życiu. Film pokazuje jak łatwo zepsuć młodego człowieka swoim egoizmem i jakie głębokie konsekwencje ma to w jego dalszym życiu. Film daje do myślenia, ukazuje też pewne dylematy związane z wiarą i moralnością. Generalnie jeśli ktoś lubi filmy, które wnoszą coś do życia a nie tandetne sensacje to polecam. Grają: Brad Pitt, De Niro, Dustin Hoffman i inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wracaj szybciutko jeśli ci się podobał 1 sezon :) 2 zaje*** :)) w 3 w pierwszych odcinkach nuda ale później na poziomie 1 i 2.

fakt w 3 sezonie na początku nuda aa trochę ale jak już sie rozkręci ...;] 4 sezon jak na razie nie przynudza :smiech: :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w każdym razie nie polecam filmu the girl next door i nie chodzi o tę komedię %-) straszny, zepsuty o patoligii (znęcanie, torturowanie pewnej dziewczyny przez... właściwie wszystkich w tej mieścince :zdegustowany:. Obrzydliwe... brr %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnio ogladanych filmow polecam :)) :

To nie jest kraj dla starych ludzi ( dialogi Chigurha rządzą ;) )

In the Valley of Elah

1408

Juno

i nasz rodzimy Rezerwat

 

a ze starszych filmow komedie Freddy got Fingered :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...