Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


Z ostatnio oglądanych przeze mnie filmów mogę polecić:

 

Beowulf (film taki sobie, ale animacja świetna)

Shoot'em Up (film wykurwisty)

Grindhouse obie części :D

I Am Legend

Babel

Children Of Men

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im the legend [ale to zależy od tego czy dana osoba lubi dany gatunek] :))

 

raczej czy ktoś oglądał 28 dni/tygodni później, czy resident evil :zdegustowany: bo jak tak to troche motyw badziewny, a jak nie to will smith :D i dialogi z manekinami %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im the legend [ale to zależy od tego czy dana osoba lubi dany gatunek] :))

 

raczej czy ktoś oglądał 28 dni/tygodni później, czy resident evil :zdegustowany: bo jak tak to troche motyw badziewny, a jak nie to will smith :D i dialogi z manekinami %-)

 

Oj nie zgodzę się z Tobą... Moty badziewny... pomyśl, że film jest na podstawie książki z 1954 roku. Wtedy jeszcze nie było Residenta.

Jakoś nigdy nie przepadałem za Willem, bo grał trochę głupkowate, wiecznie rozbawione role. W tym filmie taka miła odmiana. Moim zdaniem ten film, to jedna z najlepszych ról Smitha.

Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to efekty, a szczególnie wykonanie wampirów, które wyglądają wszystkie jednakowo. No i może odejście od oryginalnego, książkowego zakończenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im the legend- jest fajny tak do połowy :)) potem zaczyna sie noc żywych trupów :/

 

 

 

 

własnie jestem po seansie Palimpsest-polski film ale jakby z innej bajki-ja sie chce to sie potrafi zrobic dobry film w tym kraju :)) -polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

powiem ci, że jeszcze nie ma tego filmu w sieci ;p są tylko jakieś prywatne kinonwki, na które szkoda tracić czasu i często jest tak z polskimi filmami, że jak sie chce dobrą jakość to trzeba czekać na wydanie tego filmu na dvd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...