Skocz do zawartości

Toto liga Toto gol forumek kontra kumulacje


ŻYLETA

Rekomendowane odpowiedzi


1 wariant taki za 24 zl gol.jpg.0c9667332f59fc5dc17b336c0f31cdc3.jpg

 

2 wariant 48 zl gol11.jpg.503045c5ca9be09195b84e48d77ca453.jpg

 

3 wariant 64 zl 1gooo.jpg.aca0dddcf989ebb977c2e413e186637e.jpg

 

w tych wariantach 1-2 Gladbach ma 1 gola tak jak na 3 zdjęciu- czeski błąd sorry ale spierze sie na Kosza a potem Legia 

 

ps Wpłaty Skrill ecco i konta bankowe mam 3 jak cos mBank nest i rayfaisen wiec...bede wieczorem jak cos jeszcze poprawić złe zrobiłem to piszcie 

 

@smika @supcio @Tonny

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj dane żyleta do mbanku ja sie w ten weekend dostosuje bo jeszcze nie przeczytałem dokładnie o co tam chodzi :kappa: bo tu musimy trafić dokładny wynik? I w nastepny usiądę i sie przyłożę dzisiaj skupiam się na was, chociaż sie spotkamy prulywatnie jak po kasę będziemy się łapać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tonny tak musi trafić minimum 3 dokładne wyniki za 6 trawień pula jest fajna w zależności ile osób trawi co trafi i le za gra przechodzi na następne zestawy.Nie jest to łatwa sprawa ale myślę ze na te fajne kumulacje możemy pograć łatwiej będzie jak zagramy totoliga tam masz 13 spotkań i typujesz 1 x 2 możesz łączyć 1x i możesz dać maks 1x2 ale to drogie jest jak na razie słabe pule tam sa bo zostały trawione 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@supcio @smika mi juz kasę wysłał na skrilla zeby nie kombinować ze będzie musiał cos dosyłać itp +  razem z @Tonny poszło uzgodnienie wiekszosc jest za taka opcja  wiec dorzucę te 2 bramki do Realu tak jak chcesz do wariantu 2 koszt kuponu będzie 96 zl czyli na głowę będzie po 24 zl kupon będzie wyglądał tak 127725841_gramy.jpg.83da06ef95b7cee5e08e562c3b1dda4a.jpg

 

myślę ze na początek to i tak jest ok suma nie mała a zobaczymy jak na pójdzie dane do wpłaty na co chcesz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze nie będzie to problemem dla was ze kupon zagrany w punkcie juz tlumacze dlaczego...na karcie w punkcie mam promocje po zagraniu totogola totoligi za minimum 10zl 1 kupon bukmacherski bez podatku na karte gracze tgz male gram grubo po za tym mam blisko do punktu po 2 na stronie totolotka mam jakiś bonus z strony konkurencyjnej za konkurs który nie mija i trzeba wykonać obrot a niecące mi sie bawić w to bo kurwy maja drakońskie metody wiec...poszło tak poza tym kase musiałem wyłożyć bo jak wiadomo czasem wszystko ciężko zgrać .... z @Tonnyjestem ugadany na konto ze przeleje chłopak sie uczy wiec niech spokojnie studiuje @smika tak jak wyżej pisałem wpłacił na skrilla 30zl reszta odeslac czy zostaje na poczet następnych kuponów ktore mysle razem napewno @smikazrobimy bo ty sam wiesz jak to jest z projektami nie zawsze wpadają a....jeszcze tylko @supciomusi sie ogarnąć i dac znać gdzie wpłaci ale myślę ze nie będzie to problem bo pol sb próbował na kusić na nasze granie "P mam nadzieje ze cos trawimy Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bez rożnicy gdzie zagrasz kupon oby był puszczony.Reszte zostaw na nastepne projekty bo wiem jak to jest z tym,trzeba mieć do tego cierpliwośc i sukces rodzi sie w bolach.

 

Jeżeli masz bonus nie skonczony w Totolotku to faktycznie tam nie wpłacaj bo już gdzieś słyszałem że ktoś miał z tym jakiś problem

Edytowane przez smika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smika wiesz on tam duzy nie jest bo chyba 50 x 3  do 200 zl ale musi być trebel i chyba jedno zdarzenie z kursem  .2,00 a całość 2,5 zeby sie do obrotu liczyło a mi sie z tym nie pali.... jak mam resztki na skrilu to wpłacam i sobie dzióbie ale tak jest wszystkie bonusy nie obrocone w totolotku nie tracą trzeba wykonać obrót to jest chore...ale sie czyta zgadza na regulaminu    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ŻYLETA changed the title to Toto liga Toto gol forumek kontra kumulacje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...