Skocz do zawartości

Toto liga Toto gol forumek kontra kumulacje


ŻYLETA

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i panie robim kupony na kumulacje te od 100tys. toto gol totoliga @strateg1 kolega pewnie będzie chętny @smika ja tez i chyba osik by dorzucił @subcio nie mowie o jakiś dużych zrzutach ale ....jakieś wasze propsy ode mnie szlo by takie cos ....przy 64 zl na 4 to mamy 16 zl....więcej osób mniej do zrzutki ale...z3.jpg.7e6dceb06b5c211e8e3793cd8a0ba9a4.jpgtu moja wersja podstawowa bazowa za 2pl i do 64 jeszcze mozna 2-3 opcje dołożyć wtedy wychodzi całkiem niezły kuponik 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kilka lub kilkanascie lat temu znałem gościa ktory też zrzucał sie z kolegami na system w toto-liga i grali na lige angielską aż ktoregoś razu trafili 13 i pule podzieli nie małą miedzy sobą.I co ciekawe jak w zestawie do typowania był mecz mocnej drużyny ze słabeuszem np.Liverpool-Ipswich to wcale nie dawali  typu 1 a taki mecz obstawiali trojdrogową  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie 3 drogowo mozna wrzucić na kupon raz moze... w toto lidze  troszkę inaczej to wygląda łatwiej tam- szybciej te kombinacje rosną ale nie ma żadnej fajnej puli do gry moim zdaniem ale...jak cos :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, smika napisał:

Kilka lub kilkanascie lat temu znałem gościa ktory też zrzucał sie z kolegami na system w toto-liga i grali na lige angielską aż ktoregoś razu trafili 13 i pule podzieli nie małą miedzy sobą.I co ciekawe jak w zestawie do typowania był mecz mocnej drużyny ze słabeuszem np.Liverpool-Ipswich to wcale nie dawali  typu 1 a taki mecz obstawiali trojdrogową  

Wiadoma sprawa, wpadka faworyta i 100% januszy jest wyeliminowanych z gry o główną pule. Wszyscy co mają pojęcie o tej grze to tak grali. Piszę grali, bo aktualnie mało kto gra, gra jest za droga, przy nędznych kumulacjach, żeby w ogóle tracić czas na rozpisywanie systemów. 

Totolotek zamiast zrobić z TL i TG swoje produkty flagowe, które wyróżniałyby ich na tle,  i tak przecież nędznej konkurencji, totalnie te gry zaniedbał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smika widzisz jak na razie jest....jak w piosence bylo nas 3 Ja ty i supcio jak trafi do tematu....@ @subcio strateg chyba nie obecny na forumku on tak czasem ma ze znika i sie pojawia 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna  i  by  zagrac w 20 osob  jak sa kumulacje  ponad 200 tysi    to  przy wygranej  1 stopnia   10 tysi na lebka wychodzi    no oczywiscie jakbysmy byli  jedyni  co wygraja  hehe   wiecej osob mniej kosztow  a i zarobek  10 tysi  mnie urzadza    ... to jest nas 3 jak narazie tak  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@supcio tylu chętnych nie będzie ale jakby 4-5 osób było to super to jak lecim z tym zestawem co wrzuciłem jakieś wasze propsy i jak to robimy ogólnie ? ja bym gral tylko te wieksze kumulacje jak ich będzie kil;ka typu toto gol liga to wybierzemy która nam bardziej będzie odpowiadać  Pasuje panowie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ŻYLETA jeśli chodzi o ten zestaw z typami co wrzuciłeś to w pozycji 6 dołożyłbym 1 gol M'gladbach.

 

@Tonny zrzucamy sie po pare groszy i gramy jeden kupon na toto-liga lub toto-gol

 

Co do wpłat to ustalić do soboty po ile zrzutka i wpłacić do @ŻYLETA na skrilla a on wpłaci skrillem do totolotka.To taka moja propozycja tylko

Edytowane przez smika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po sugestiach chłopaków i dodaniu bramek crystal palace i   M'gladbach  koszt tego kuponu to 8  zl wygloda on tak 859943498_z3korekty.jpg.c26bc304606133989ec71b0c594c844e.jpg

 

 @Tonny cos by tez wrzucił od siebie ?  co do zbiorki Skrill ecco moze byc konto bankowe jak komu wygodnie jest nas 4 wiec wychodzi po 2 zl 

 

@supcio @smika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na tabelke co zapodał @ŻYLETA i gdzie twoim zdaniem byś dodał jakis gol.Na przykład jest że Hofenheim strzeli 1 gola i jak uważasż że strzeli 2 gole do dostawiasz 2 albo jak uważasz że nic Hofenheim nie strzeli dostawiasz 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mamy zestaw 6 meczy i typujemy wyniki bramkowe + oznacza ze dana drużyna musi strzelić minimum 3 bramki czyli dajmy na to Barca -Real i typujemy 3-3 to dajemy +:+ ale jest Real wygra 4-3 5-3 to zakład nam wchodzi i tak samo jak Barca wygra 3-6 3-5 itp itd za kazda dodatkowa opcje kupon nam sie powiększa jesli chodzi o sume zakupu jego tak +- o o.50 zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tych wszystkich typach poprawkach co wrzucił @supcio koszt kuponu to 128 zl wygląda tak z33.jpg.4305e9059e5c8ca6bc8f32a61f51f3c1.jpg

 

jak odejmiemy cos z opcji podwójnych to kupon ma wartość 64 zl i wygląda tak z3a.jpg.6009324f009b8e2b613e6687d86f4819.jpg

 

jeszcze jedna opcja za 96 zl 1855369638_z3b.jpg.756ab09b9977e4a65734c561d15e8441.jpgobcinamy Gladbach zostają z 1 golem a dokładamy Bayernowi opcje z golem i 2 bramkami czyli praktycznie fuul opcja bo nie liczymy ze Lewy i spółka gola nie strzela...podobnie mozna zrobić z Barca zamieniając ja...wiec jest kilka opcji jutro piątek rzucie okiem powiedzie co i jak a moze cos innego każdy wytupuje po 1 meczu i 2 wspólnie czekam na opinie pozdrawiam 

 

@Tonny @smika @strateg1

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy obciąć Frankfurt zostawić 2 gole będzie mniejszą wartość kuponu do zapłaty albo gdzieś coś dołożyć kwestia dogadania wypowiedzenia się wszystkich chyba imo najtrudniejszy mecz jest ten Barcy z Realem bo....często ostatnio grają ze sobą plus LM w zanadrzu ale mam czas na obgadanie tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację @Tonny co do frankfurtu żeby zabrać plusa bo jak popatrzyłem na tabele i ostatnie 5 meczy między oba ekipami to tylko raz Frankfurt strzelił im i to 2 gole tylko a reszta to 1 gol lub 0.

Przypominam że pierwszy mecz z tego zestawu zaczyna się już jutro o 13.30 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ŻYLETA changed the title to Toto liga Toto gol forumek kontra kumulacje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...