Skocz do zawartości


Janusz.bet

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Okazja, której nie możesz przegapić, tylko dzisiaj (9 października br.) w STS! Z okazji awansu Polski na mundial każdemu Graczowi STS damy 50 PLN bonusu.

 

Sprawdź, jak go otrzymać.

 

Odbierz do 50 PLN! Wpłać i załóż się na co chcesz, a otrzymasz bonus. Niezależnie od tego, czy zakład wejdzie czy nie. Bonus jest uzależniony od wysokości wpłaty i stawki zakładu.

 

1. Czy bonus jest dla wszystkich?

Tak, bonus jest dla wszystkich Klientów, którzy mają już założone konta w STS i odebrali już wcześniej bonus startowy.

 

2. Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus?

Wpłać pieniądze i dokonaj zakładu w dniu 9 października. Twój pierwszy kupon zawarty w tym okresie musi zostać rozliczony do końca poniedziałku, abyś otrzymał bonus. Możesz się założyć na co chcesz. Zarówno w zakładach zwykłych, jak i w zakładach live. Nie jest istotne, czy kupon zostanie rozliczony jako zwycięski, czy jako przegrany. I tak otrzymasz bonus.

Powinieneś go otrzymać bezpośrednio na konto bonusowe do dwóch godzin od momentu rozliczenia kuponu. Najpóźniej nastąpi to 12 października.

 

3. Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

– Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 50 PLN i dokona zawarcia zakładów za 30 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 30 PLN.

– Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 50 PLN, i dokona zawarcia zakładów za 70 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 50 PLN.

– Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 100 PLN i dokona zawarcia zakładów za 100 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 50 PLN.

– Jeżeli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 50 PLN, dokonał zawarcia zakładów za 50 PLN, ale doszło do zwrotu wysokości 20 PLN, Klient uprawniony jest do otrzymania bonusu wysokości 30 PLN.

 

4. Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 zł bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

 

5. Jak zagrać środkami z konta bonusowego?

Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy po zalogowaniu na STS.PL kliknąć w górnym pasku strony na okienko „Bonus”, tak aby po prawej stronie pojawiła się zielona ikonka. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.

 

6. Co jeśli założę się pieniędzmi, które wpłaciłem na przykład w maju?

Bonus nie zostanie przyznany.

 

7. Co jeśli mam od dłuższego czasu konto w STS i kliknąłem, że chcę odebrać bonus powitalny, ale nie dokonałem pierwszego depozytu?

Zapraszamy do gry. Niemniej „Bonus za awans” jest dla Ciebie niedostępny. Otrzymasz za to bonus startowy.

 

8. Co jeśli mój kupon zostanie rozliczony dopiero 10 października?

Bonus nie zostanie przyznany.

 

POWODZENIA W TYPOWANIU!

 

=> STS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Odbierz 50 PLN! Wpłać i załóż się dziś na co chcesz, a otrzymasz bonus. Bonus otrzymasz niezależnie, czy trafisz postawione zakłady.

 

Wysokość otrzymanej kwoty zależy od kwoty, którą wpłacisz i łącznej stawki dziś postawionych zakładów. Pamiętaj! Akcja trwa tylko dziś, więc wszystkie zakłady powinny zostać rozliczone przed północą.

 

Obok znajdziesz listę najczęstszych pytań oraz odpowiedzi.

 

=> STS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie masz jeszcze konta w STS ? Po prostu je załóż, a dostaniesz od nas freebet w wysokości 30 PLN! To akcja specjalna, z której trzeba skorzystać!

 

Jako pierwszy bukmacher w Europie zostaliśmy sponsorem indywidualnego zawodnika esportowego – Pawła „innocenta” Mocka. Celebrując ten fakt, przygotowaliśmy MEGA korzystną akcję dla nowych klientów. Co trzeba zrobić, by wziąć w niej udział?

Wystarczy, że założysz konto na STS.pl, a w trakcie rejestracji w polu „kod promocyjny” wpiszesz MAJOR(akcja trwa od 11 do 28 stycznia bieżącego roku). To wystarczy, by freebet 30 PLN wylądował na Twoim koncie gracza! Bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto, będziesz mógł sprawdzić się w typowaniu!

 

=> STS

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mbmartin napisał:

Nie wiem czy ktoś pisał o tym ,ale za sciagniecie aplikacji mobilnej sts, wyskakuje kod i mamy 20zł bonusu ;)

Trzeba się najpierw zalogować na telefonie i pobrac czy po pierwszym zalogowaniu do aplikacji wyskakuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2018 o 12:20, zur555 napisał:

Trzeba się najpierw zalogować na telefonie i pobrac czy po pierwszym zalogowaniu do aplikacji wyskakuje ?

Musisz pobrać apkę STS ze strony:

https://www.sts.pl/pl/mobile-app/cpgn1/

 

Następnie się tam zalogować, po lewej stronie masz boczne menu, zakładka "bonusy i i akcje" a potem wszystko intuicyjnie :)) (każdy ma własny numer vouchera)

 

Dodam tylko, że obrót 3x20 - tylko wygrane kupony, kursy nie mniejszy niż 1.91

 

U mnie kwota 20 PLN dodana instant 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziś (19.01.2018) do 23:59. Bonus dla nowych użytkowników aplikacji STS w systemie Android lub iOS. Pobierz aplikację, zaloguj się w niej na swoje konto, potwierdź chęć aktywowania bonusu i odbierz 20 PLN. Nie musisz spełniać żadnych dodatkowych warunków. Proste, prawda?

Pobierz aplikację jak najszybciej. Pamiętaj! Akcja trwa tylko dziś (19.01.2018) do 23:59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

793247957_ScreenHunter393.jpg.cf5ee87526

 

-> STS

 

zal.gif

LEGALNY BUKMACHER STS Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 21.02.2012r. o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która przyjmuje zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Spółka powstała w 1997 roku i od tego momentu z powodzeniem działa na terenie całego kraju, zatrudniając blisko 1.300 osób. STS nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansował krajowych konkurentów.

 

STS udostępnia usługi nie tylko za pośrednictwem ponad 420 nowoczesnych punktów przyjmowania zakładów czy strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m. in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie e-sportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu. Spółka oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych online – także użytkownikom urządzeń mobilnych – w ramach STS TV. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje blisko 2.000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

 

STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Cracovii, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz Vive Kielce, a także innych klubów i związków sportowych. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

 

 

Organizatorem zakładów wzajemnych urządzanych na stronie STS jest:

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o.

ul. Porcelanowa 8

40-246 Katowice

 

 

Płatności:

 

  • dotpay
  • payU
  • tpay
  • Skrill
  • neteller
  • visa
  • mastercard

 

 

LEGALNY BUKMACHER STS Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 21 lutego 2012r. o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Największy polski bukmacher, a niestety jeden z gorszych. 

Przygody ze znikającą ofertą live czy częste przerwy techniczne to zna chyba każdy gracz. Kursy w porównaniu z TOTALbet czy ETOTO, a nawet Fortuną bardzo niskie.

Dodatkowo chociaż są częste bonusu dla nowych graczy to ja chociaż przez tyle lat wpłaciłem do nich bardzo dużo to nigdy nie dostałem nawet marnych 5zł.

Na plus błyskawiczne wypłaty i spora oferta live na piłkę nożną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza firma z wszystkich ziemniaków, oferta taka biedna, że szkoda gadać. Tam czasem nie ma nawet oferty z rr na ekipy z Ligi Mistrzów to o czym mu tu mamy rozmawiać :bz: Od ETOTO to oni się mogą uczyć co to znaczy mieć ofertę z zakładami sportowymi. No i to chyba jedyna firma gdzie nie ma nawet 5 minutowej oferty na grę bez podatku, a konkurencja robi mnóstwo takich okazji. Ocenić was w skali do 5 na 1 to i tak na wysoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaliście troszke złą skale by ocenić tego bukmachera, ponieważ nie widze oceny 0 . Ocenić tego bukmachera na chociażby 1 , to zdecydowanie zbyt wiele. Najgorsza firma jaka istnieje na świecie. Oferta żałosna, kursy fatalne,oferta live śmieszna, błędy i problemy techniczne na tej stronie pojawiają się co chwile, tam częsciej cos nie działa niż działa,obsługa klienta na poziomie podstawówki,w dodatku swoje błędy w kursach live rozliczaja tak jak im sie podoba, wygrasz to masz zwrot,przegrasz to masz przegraną. Załosny bukmacher, najgorszy na rynku, nigdy nikomu nie polece rejestracji w tym czymś ;) Ocena: 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solidne 1albo ledwie dwa  za fatalne kursy tylko niespodzianki grać choć też trochę  zaniżane  to był mój pierwszy bukmacher legalny  gdzie była bardzo dobra oferta kiedyś wplacalo się 200 dostawało 200 i można było od razu wypłacić 200 główne i grać samym bonusem jedyny  plus że obsługiwali nettelera gdzie musialem  przelac  ale po ostatniej wypłacie z ofertą działy się jaja znikały niektóre ligi na których robiłem zyski wiec  wyczyściłem konto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny firma z takim doświadczeniem na rynku  gdzie nie wpłaciłem kasy tylko za bonus i konkursy grałem czasem mozna jakaś perełkę znaleźć sporo błędów, ale nigdy nie wiem jak rozlicza owy bet jedyne ścierwo co nie daje żadnych promek na podatek wiadomo juroszek i za to i.....m :loser: kiepska strona i aplikacja ale to lider januszowego rynku i te kupony- bilety jak :juve1: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żenada, porównywanie zagraniczych buków do tego naszego post PRLowskiego gniotu to tak jakby porównywać gówno do twarogu. Nie ma najmniejszego sensu. W dłuższej perspektywie podatek i brak bonusów Cie zniszczy.Myślcie gdzie wpłacacie kase i komu dajecie zarobić.BRawo za zniszczenie Bukmacherki i Pokera w wolnym kraju :D

 

dałbym zero jakby można bylo a tak1/5

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonus na dzisiaj: 25 zł bonus powitalny

Podczas rejestracji wpisz: pewne25

Kod łączy się z innymi promocjami.

 

Więcej na temat bonusu: https://www.sts.pl/pl/bonusy/kod-promocyjny-sts-na-start/

 

Polecam.

Edytowane przez bonusy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby changed the title to STS
  • Gruby unpinned this temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...