Skocz do zawartości

PC vs TV+konsola


mario91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialem kupic sobie jakas fajna karte graficzna do obecnego kompa, karta ok. 900-1000 jednak musialbym zmienic monitor bo mam samsunga 23 cale - bez hdmi %-) jakis tani samsung 24 calowy to jakie 500-600 zł. Według Was co lepiej opyla się kupić, nowy TV  + konsola czy monitor + karta ? PS4 czy Xbox one ? Kiedy czytalem, ze w iksach nie bedzie mozna grac w gry pozyczone np. od kolegi tylko ja kupie i ja moge tylko w nia grac na swojej konsoli, ps4 tez to dotyczy ? Bo chyba z przerobkami poki nie mozliwe ? %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem juz xboxa 360, ale gralem na monitorze 23 cale - było git, dla mnie wystarczajaca zabawa, a czasami jak pogralem na wiekszym TV jak mi sie chcialo przenosic wszystko na doł to juz w ogole super :) Zapewne jak bym juz posiadal zestaw, to w kilka najlepszych produkcji ladowalbym sporo %-)

Edytowane przez mario91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, majster77 napisał:

crachmel podrzuć na priv jakieś linki do tych kont z grami na ps4 po 10 zeta. też bym popykał w coś a nie mgę znaleźć takich współdzielonych kont

W ps4 jest tylko taka opcja jak Twój znajomy ma w bibliotece gry i raz się u Ciebie na konsoli zaloguje na swoje konto to wtedy tez możesz grać w te gry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pany a jak to jest z telewizorami do konsol X one X albo PS 4 pro ? Jak czytam artykuły jakies np. na benchmark to polecaja 48-50" ofc. z 4k ale tez z dobrym HDR i tam rekomendacje to telewizory za minimum 3k - 3,5k+ . A jak to bedzie wygladac np. na jakims Samsungu za 1600-1800 zl, ktory tez ma 4k i HDR ? Ja nie jestem profesjonalnym graczem, ale czy roznica bedzie bardzo duza ? Jednak jesli juz mam wydac 1,7k za konsole i drugie tyle za TV no to wiadomo tez chcialbym wykorzystac moc sprzetowa prawie jak najmocniej %-) Na jakich wy gracie ?  

Edytowane przez mario91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kinem się pod pytania maria.

Dodatkowo mógłby ktoś doradzić albo jaki tv wybrać by starczył do gier na PS4 albo jakiego PC ogarnąć i ile by to kosztowało typowo pod gierki FIFA,nba, virtual tennis

 

Będę wdzięczny :5:

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...