Skocz do zawartości

wypłata pieniędzy , PROSZĘ O POMOC


radecki2828

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wypłatą pieniążków z sportingbull174.com . Od niecałego miesiąca opcja przelwu na kartę czyli bezpośrenio na konto bankowe, została zablokowana. Pisałem do nich i niby problemy techniczne ale nie wiadomo kiedy znowu beda możliwe przelewy kartą i z tego powodu proponowali mi założenie konta na Skrillu, Nettlerze bądź ecoPayz. Następnie wpłatę z któregoś z tych portfeli intenetowych niewielkiej kwoty na konto sportingu a później ze sportingu będzie możliwość przelewu do portfela internetowego. Dopiero z portfela będe mógł przelać kasę na swoje konto bankowe. Mam nadzieje, że jakos zrozumiale opisałem sprawę. Jestem totalnie zielony w tego typu przelewach i dlatego zwracam sie do Was o pomoc i podpowiedź jak najlepiej z tego wybrnąc i nie stracić kasy bo wiem, że jakas strata bedzie na pewno (przewalutowanie i może cos jeszcze).  Co wybrać, czego używacie ? czy to bezpieczne ? wiem, że zdarzaja sie problemy z weryfikacja konta bądź blokowaniem kiedy znajdzie sie na nim wieksza ilośc pieniędzy lub jakakolwiek:/ ... nie będe sie już rozpisywał.  BARDZO PROSZĘ O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrób konto na ecoPayz, dodatkowo dostaniesz kartę do bankomatu, z której bezpiecznie sobie możesz wybrać siano, co prawda będziesz stratny na przewalutowaniu, ale to chyba jest najmniejszy problem w całej tej aferze.

 

https://obstawianie.com/topic/35905-ecopayz-alternatywa-skrill/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze najważniejsza rzecz której się obawiam to weryfikowanie konta. Czytałem już wiele przypadków np. o słabej jakości skanów dowodów osobistych  pomimo, ze wysyłane były w bardzo dobrej jakości a nawet cyfrowej, czego skutkiem było nadal zablokowane konto i zamrożone pieniądze. Sprawy ciągnące się bez końca :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radecki2828 a ty dorosły jesteś....kolega Juroszka czy jak ?  jak ja lubie takich nieogarnięty co nic nie wiedza a kasę wygrywają....załóż skrila najlepsza opcja prosta standardowa weryfikacja wypłaty Sportingbull robi dziennie na ten portfel w godzinach  13-00 -13-15 ze skrilla tez masz wypłatę darmowa na konto bankowe wiec żadnych kosztów nie ponosisz do końca wakacji chyba jest taka opcja a normalnie chyba kolo 25 zl prowizji wiec ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...