Skocz do zawartości

Konkurs dla aktywnych - do wygrania koszulka repry


pershing

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak obiecałem....

 

TOP 10 punktowe (stan 31.05) oraz Aktywni - pisania analiz, podawanie kuponów w dziale NK

 

Zaproszeni:

@Tonny, @maer, @ŻYLETA, @Alibaba, @zibi16, @mbmartin, @poozon, @Cecrusher, @huge, @chmielu, @jack13, @Monf, @marcio11, @GdzieKoza? (prowadzanie projektu taśma)

 

Są jeszcze dwa miejsca, które dopiszę do końca dwa dnia, bo mam na uwadze 3-4 osoby, przejrzę analizy od początku roku %-) Liczę też na Waszą pomoc, bo możliwe, że kogoś przeoczę. Komu Waszym zdaniem dodać jeszcze dwa miejsca?

 

 

W tym temacie proszę każdego o potwierdzenie udziału w konkursie, ktoś może mieć urlop, nie będzie go w terminie trwania MS. Dlatego damy komuś zastępstwo, aby miejsce nie było zmarnowane

 

Jedna osoba wygrywa oryginalną koszulkę reprezentacji Polski:

https://www.r-gol.com/koszulka-nike-polska-breathe-stadium-wyjazdowa-893892-611.html?customized=true

https://www.r-gol.com/koszulka-nike-polska-breathe-stadium-domowa-893893-100.html?customized=true

 

+ nadruk https://www.r-gol.com/nadruki-na-odziezy.html

 

Wartość na grody 349.99 pln + nadruk (np. nick/cokolwiek + numer z tyłu koszulki 15 pln +15 pln)

 

Konkurs w formule knockout, przegrywający odpada, drabinka będzie stworzona według uzbieranych punktów, ten kto ma najwięcej gra z tym kto ma najmniej, itd)

Zasady konkursu:

W konkursie wezmą udział 16 zaproszonych osób

 

Dla każdej pary zostanie założony osobny temat, w którym należy podać 10 dowolnych typów. Każda para ma 7 dni na typowanie. Osoba, której AKO (iloczyn wszystkich trafionych kursów) będzie wyższe przechodzi do kolejnej fazy konkursu i tak do wyłonienia zwycięzcy. AKO liczymy do dwóch miejsc po przecinku, w przypadku takiego samego wyniku liczy się kolejne miejsce po przecinku.

 

Typów nie trzeba podawać w jednym poście, należy jednak je numerować oraz podawać daty spotkań. Maksymalny kurs jednego zdarzenia wynosi 4.5 - można powyżej, ale 4.5 będzie zaliczony.

 

Nie można podawać takich samych typów jak przeciwnik.

 

Sami rozliczacie swoje typy w temacie z pojedynkiem

 

Chcecie 10 typów czy więcej? wolicie większe AKO czy też bardziej typerski - kurs trafiony 1.8 to +0.8 pkt, a każdy nietrafiony typ to -1 pkt? Bukmacherzy? Same polskie czy też dodać Unibet i 1xbet. Kurs maksymalny zaliczony 4.5 czy mniejszy/większy?

 

16/8/4/2 - czyli gracie cztery rundy, same typy z MŚ, jedna runda trwa tydzień, a sam finał konkursy to będą tylko typy z finału %-) MŚ w piłce nożnej

 

====

Na potwierdzenie czekamy do 09.06, potem zostanie zorganizowany mini, szybki konkurs, gdzie będzie można zdobyć miejsce/miejsca do tego konkursu.

 

Potwierdzili swój udział:

koza, maer, cecrusher, chmielu, zibi16, monf, zyleta, tonny, poozon, martin, huge, marcio, alibaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam udzial

8 minut temu, pershing napisał:

Chcecie 10 typów czy więcej? wolicie większe AKO czy też bardziej typerski - kurs trafiony 1.8 to +0.8 pkt, a każdy nietrafiony typ to -1 pkt? Bukmacherzy? Same polskie czy też dodać Unibet i 1xbet

 

10 typow styka, ja preferuje konkurs typerski,

konkurs AKO to bedzie konkurs pt"ustrzel jak najwiekszy kurs w okolicy 4.5" 

Dodac 1xbet %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziękuje za zaproszenie do zaszczytnego grona, nie spodziewałem się %-) skoro zapraszacie no to będę :))

10 typów to chyba max %-) kursik to mi to rybcia, większe ako :))  no i koniecznie 1xbet

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pershing ale tys jest narwaniec napaleniec ja tak napisalem o tym konkursie na przyszłość a nie juz teraz :P Forum jest naj i widać ze sie staracie szkoda ze nie macie większego wsparcia . Fajnie ze @chmielu wchodzi w cos takiego bo dobry kolega jest w te klocki a mało go w takiej rywalizacji elita itp .... tylko hokeja będzie miał mało :P co do betów firmy te najbardziej popularne na 10 typów moze na jednostki czyli każdy bet 10 j teoria kolegi od Chmur :P 

By pershing,

wystarczy napisać "super konkurs" czy coś %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na flachę wołają to się nie odmawia, tym bardziej, że tak elitarne grono, więc i ja zgłaszam gotowość %-)  z @ŻYLETA mam lekko niekorzystne h2h, więc może drabinka ułoży się korzystnie i dojdzie do hitowego meczu przyjaźni :piwo1:

 

10 typów wystarczająco i zdecydowanie bardziej typerski niż AKO. Za dodaniem 1xbet także jestem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ŻYLETA napisał:

 Fajnie ze @chmielu wchodzi w cos takiego bo dobry kolega jest w te klocki a mało go w takiej rywalizacji elita itp .... tylko hokeja będzie miał mało :P 

I to jest kluczowe dla powodzenia w tym konkursie :D Ale przynajmniej będzie, będzie zabawa... @ŻYLETA schlebiasz, ale jak się spotkamy to nie będzie skrupułów %-) Bez ochraniaczy i kasków, wygrywa lepszy typer :)) 

:piwo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zaproszenie - potwierdzam swój udział.

- 10 typów jest ok;

- preferuję konkurs bardziej typerski;

- jestem za dodaniem bukmacherów Unibet i 1xbet;

- jestem za kursem maksymalnym 4.50.

 

Powodzenia dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy potwierdzili swój udział:

Zasady:

- 10 typów

- konkurs typerski, czyli ->  jak liczymy? np. trafiłeś kurs 2.2 = otrzymujesz +1.2pkt, trafiłeś 1.82 = otrzymujesz 0.82 pkt, natomiast każdy nietrafiony typ to -1 pkt !

- buki polskie + Unibet oraz 1xbet

- maksymalny zaliczony kurs to 4.5

- nie wolno grać tych samych typów co rywal, jedynie przeciwstawne

- fair play, liczy się dobra zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie dział z konkursem:

https://obstawianie.com/forum/337-knockout/

 

Stworzony na pośpiechu, w niedzielę uzupełnię regulamin, od tego momentu tam zadawajcie pytania związane z edycją knockout MS.

 

Obiecuję zrobić następny taki konkurs dla aktywnych wrzesień/październik (również jakiś gadżet o wartości ~300 PLN). Jak macie jakiś pomysł dt nagrody, dajcie znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 10.06.2018 o 03:02, pershing napisał:

Obiecuję zrobić następny taki konkurs dla aktywnych wrzesień/październik (również jakiś gadżet o wartości ~300 PLN). Jak macie jakiś pomysł dt nagrody, dajcie znać...

 

Pasowałaby Wam taka nagroda: zestaw książek sportowych, auto/biografie, itd. Zwycięzca wybrałby sobie pakiet o wartości ~300 PLN 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko to jesteśmy umówieni na pierwszy tydzień października z konkursem %-) TOP 10 punktowe awans + wybiorę 3/4 osoby aktywne piszące analizy, itd A 2-3 osoby z eliminacji. Zapewne takie same zasady jak w obecnym konkursie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...