Skocz do zawartości

27. kolejka Premier League (10.02 - 12.02.2018)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Ja widze wygraną Newcastle @ 5,70 ze słabiutkim zespołem z Manchesteru. United prezentuj sie fatalnie w każdym aspekcie graja po prostu dno. Totalny antyfutbol na który nie da sie patrzec, no chyba że jest się masochistą. Obrona fatalna, nie ma tam nawet pół piłkarza , który by coś sobą reprezentował. W ofensywie żadnej siły rażenia, Lukaku z nadwagą który nie ma żadnych umiejętności, pseudo gwiazdeczka Rashford, jedynie Lingaard coś tam jeszcze gra i mam nadzieje że jak najszybciej wydostanie się z tego bagna , no chyba że chce zmarnować sobie kariere. Newcastle poukładane taktycznie nie powinno tutaj stracić gola, więc licze na jakieś skromne 1-0 po kontrze, chyba że MU także w swoim stylu postawi autobus , ale mimo wszystko NUFC powinni coś wcisnąć i wygrać to spotkanie bo grają z ekipą która nie ma żadnej wartości...ma tylko wartość pieniężną i nic więcej!

By pershing,

wypowiedź - 30 pkt dodane

By Alibaba,

Raz na rok to i ślepej kurze trafi się ziarno :nioh:

By pershing,

88 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.02.2018 15:15

 

NewcastleKWip625n-0YEaWFzn.png-Wh0Sh09K-M1OzaIfN.pngManchester Utd

Manchester United wygra 1,59 Betsson
:n:
Manchester United wygra do zera 2,40 Betsson:n:

Manchester United wygra i poniżej 3,5 2,14 Betsson:n:

Lukaku strzeli i United wygra 3,00 Betsson:n:

Lukaku gol 2,30 Betsson:n: ukradli gola

Sanchez Asysta 3,50 Betsson:n:



Wbrew złośliwej i nie rzetelnej opinii @Monf %-) Stawiam na wygraną gości co więcej sądzę, że ten Lukaku, który podobno ma nadwagę zdobędzie gola. Poza tym goście nie powinni stracić nawet bramki bowiem obrona in plus. Co do ofensywy kolejną asystę powinien zaliczyć nowy nabytek Alexis Sanchez. Jedyne z czym mogę się zgodzić z @Monf to to, że za dużo bramek tu nie padnie. Newcastle ewidentnie bez formy w pięciu ostatnich spotkaniach dwa razy przegrali oraz trzy razy zremisowali. United w zgoła innej dyspozycji bowiem w tym samym czasie odnieśli cztery zwycięstwa oraz doznali jednej porażki. Obie ekipy przystąpią do tego meczu bez większych osłabień. Newcastle United wygrało zaledwie dwa z dwudziestu ośmiu meczów z Manchesterem United w Premier League. Ostatnie zwycięstwo Srok miało miejsce u siebie w 2012 roku a zatem śmiem twierdzić, że dziś też nic nie ugrają. Dodatkowo Czerwone Diabły wygrały dziewięć z ostatnich trzynastu ligowych spotkań na St Jame’s Park co tym bardziej skłania do stawiania na gości. Manchester United zachował czyste konto w pięciu z ostatnich sześciu meczów w Premier League. Łącznie zespół Jose Mourinho kończył ligowe spotkania na zero z tyłu piętnaście razy, myślę, że dziś przy dobrej obronie będzie podobnie. Romelu Lukaku w starciach z Newcastle w Premier League notuje bramkę lub asystę średnio co 65 minut. Belg w starciach ze Srokami zdobył 6 bramek i miał 4 asysty i sądzę, że dziś także poprawi swój dorobek. Jak dla mnie Czerwone Diabły nie powinny tu mieć problemu z wygraną, więc stawiam, że wygrają do zera, poniżej 3,5 gola, Lukaku strzeli a Sanchez zaliczy asystę.

Przewidywane składy:
 

Newcastle United: Darlow – Dummett, Lejeune, Lascelles, Yedlin – Kenedy, Shelvey, Diame, Ritchie – Perez – Gayle

Manchester United: De Gea – Shaw, Rojo, Smalling, Valencia – Pogba, Matić – Sanchez, Lingard, Mata – Lukaku

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Monf napisał:

Ja widze wygraną Newcastle @ 5,70 :t: ze słabiutkim zespołem z Manchesteru. United prezentuj sie fatalnie w każdym aspekcie graja po prostu dno. Totalny antyfutbol na który nie da sie patrzec, no chyba że jest się masochistą. Obrona fatalna, nie ma tam nawet pół piłkarza , który by coś sobą reprezentował. W ofensywie żadnej siły rażenia, Lukaku z nadwagą który nie ma żadnych umiejętności, pseudo gwiazdeczka Rashford, jedynie Lingaard coś tam jeszcze gra i mam nadzieje że jak najszybciej wydostanie się z tego bagna , no chyba że chce zmarnować sobie kariere. Newcastle poukładane taktycznie nie powinno tutaj stracić gola, więc licze na jakieś skromne 1-0 :t: po kontrze, chyba że MU także w swoim stylu postawi autobus , ale mimo wszystko NUFC powinni coś wcisnąć i wygrać to spotkanie bo grają z ekipą która nie ma żadnej wartości...ma tylko wartość pieniężną i nic więcej! 


Oj Panie @Alibaba:bz:
Moja jakże nierzetelna i złośliwa analiza sprawdziła się w 100% ! Co tu dużo mówić, poukładane Newcastle spokojnie od początku meczu realizowało swój plan, oczywiście nie obyło się bez pomocy sędziego , który nie podyktował ewidentnego rzutu karnego dla ekipy Srok! No ale mimo tego , ekipa Beniteza zrobiła swoje,strzeliła bramke po parodii jaką wykonała defensywa MU. No i co to pisałem, żadnych umiejętności ofenyswnych , smiać mi się chciało z tych paralitycznych prób oddawania strzałów i pudłowania do pustej bramki :lol: Pan z nadwagą także zrobił swoje, czyli niczym nie zagroził bramce rywali... a fakt strzelił gola po tym jak najpierw sfaulował rywala , nic więcej ten chłopak raczej nie potrafi. Na plus w MU na pewno Ashley Young,Ashley dobra rada, uciekaj z tego klubu poki czas a może coś jeszcze wygrasz, a te przepłacone gwiazdeczki typu:Pogba,Sanchez i do tego wora jeszcze Lukaku nie maja nic do zaoferowania. W Newcastle rządził i dzielił król środka pola, Pan Profesor JONJO Shelvey, jak dla mnie nie ma dyskusji i nagroda MAN OF THE MATCH dla tego gracza, robił co chciał z gwiazdeczkami, do tego świetne zawody debiutującego w bramce Dubravki, znakomity Ritchie,Gayle,Perez i można tak wymienić.

Jak pisałem pewna wygrana NUFC 1-0 :t::t::t: 
 

@pershing jakieś punkciki za trafienie kursu 6 i DW 1-0 kurs około 12,poparte solidnymi argumentami,które sprawdziły się w 100% :)%-) 

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea -1,5 @ 2,03

Chelsea -2,5 @ 3,52

Chelsea strzeli +2,5 @ 2,45

1xbet

 

Dziś Chelsea wyjątkowo mocna! Bardzo wzmacniają ekipe absencje nieskutecznego Alvaro Moraty i jakże " znakomitego transferu" = T.Bakayako, chłop jest tak słaby , że miałby problemy z tym żeby załapać się chociażby w fatalnym MU %-) ...to juz trzeba być bardzo słabym trenerem żeby kogos takiego ściągać do siebie. Ja nie lubie patrzec na Chelsea  pana pseudotrenera "Antonio włoski antyfutbol Conte,strzel na 1-0 i muruj" , ale to najwyższy czas by zdominować rywali, może zawodnicy przestaną się słuchać tego amatora i zagrają po swojemu,a  wtedy na pewno wygrają dużą ilością bramek. Po kompromitacji z Watford i porażce 1-4, na pewno zrobią wszystkoby dziś zmazać plame i dać radość swoim fanom. Mam nadzieje , że dziś ta śmieszna trenerzyna pójdzie wreszcie po rozum do głowy i przestanie krzywdzić najlepszego zawodnika drużyny Chelsea Edena Hazarda i ustawi go na jego pozycji a na "dziewiątce" zagra Olivier Giroud, bo pomysł z przesunięciem Belga do ataku i granie mu piłek żeby powalczył w powietrzu:k: to jest po prostu dramat. Jak widzimy kunszt tego człowieka mianującego się trenerem piłkarskim jest bardzo ubogi i licze , że na dniach wyleci ze Stamford Bridge kontynuować swoją żenade we Włoszech. Podsumowując, Hazard jeśli zagra na swojej pozycji to nie da żyć obronie WBA i na pewno strzeli gola, czuje także gole Giroud, który stylem gry pasuje do zespołu The Blues. Chelsea po prostu musi wypunktować WBA , mają większy potencjał w każdym aspekcie, jeśli tylko na ławce usiądzie Zappacosta i Drinkwater a Hazard zagra na swojej pozycji a na szpicy zagra Giroud, to będzie po prostu demolka :)) Blue is the colour... %-)

 

EDIT. No i mamy Giroud na "9" , Hazard wraca na swoje, tylko ten Zappacosta zamiast WIlliana :fp: Ale spokojnie WIlli wejdzie w drugiej połowie i też strzeli,3-0 to najmniejszy wymiar kary dla WBA!

 

Edytowane przez Monf
dodanie informacji o składach
By pershing,

88 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Monf napisał:

Chelsea -1,5 @ 2,03 :t: 

Chelsea -2,5 @ 3,52 :t: 

Chelsea strzeli +2,5 @ 2,45 :t: 

1xbet

 

Dziś Chelsea wyjątkowo mocna! Bardzo wzmacniają ekipe absencje nieskutecznego Alvaro Moraty i jakże " znakomitego transferu" = T.Bakayako, chłop jest tak słaby , że miałby problemy z tym żeby załapać się chociażby w fatalnym MU %-) ...to juz trzeba być bardzo słabym trenerem żeby kogos takiego ściągać do siebie. Ja nie lubie patrzec na Chelsea  pana pseudotrenera "Antonio włoski antyfutbol Conte,strzel na 1-0 i muruj" , ale to najwyższy czas by zdominować rywali, może zawodnicy przestaną się słuchać tego amatora i zagrają po swojemu,a  wtedy na pewno wygrają dużą ilością bramek. Po kompromitacji z Watford i porażce 1-4, na pewno zrobią wszystkoby dziś zmazać plame i dać radość swoim fanom. Mam nadzieje , że dziś ta śmieszna trenerzyna pójdzie wreszcie po rozum do głowy i przestanie krzywdzić najlepszego zawodnika drużyny Chelsea Edena Hazarda i ustawi go na jego pozycji a na "dziewiątce" zagra Olivier Giroud, bo pomysł z przesunięciem Belga do ataku i granie mu piłek żeby powalczył w powietrzu:k: to jest po prostu dramat. Jak widzimy kunszt tego człowieka mianującego się trenerem piłkarskim jest bardzo ubogi i licze , że na dniach wyleci ze Stamford Bridge kontynuować swoją żenade we Włoszech. Podsumowując, Hazard jeśli zagra na swojej pozycji to nie da żyć obronie WBA i na pewno strzeli gola, czuje także gole Giroud, który stylem gry pasuje do zespołu The Blues. Chelsea po prostu musi wypunktować WBA , mają większy potencjał w każdym aspekcie, jeśli tylko na ławce usiądzie Zappacosta i Drinkwater a Hazard zagra na swojej pozycji a na szpicy zagra Giroud, to będzie po prostu demolka :)) Blue is the colour... %-)

 

EDIT. No i mamy Giroud na "9" , Hazard wraca na swoje, tylko ten Zappacosta zamiast WIlliana :fp: Ale spokojnie WIlli wejdzie w drugiej połowie i też strzeli,3-0 to najmniejszy wymiar kary dla WBA!

 

 

premier league majster :)) Mógłbym ich ustawiać personalnie na pozycjach :bz: Hazard wrócił na swoje i 2 brameczki, Giroud na dziewiątce i 2 asysty,miał kto złapac piłke,przetrzymać,zagrać klepke :klask: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...