Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Ostersunds - Arsenal
Typ: 1x    
Kurs:  2.78    
Godz: 19:00
Bukmacher: Totolotek

W tegorocznej edyji Ligi Europy od samego startu faz pucharowej czeka nas kilka hitów, a takie mecze jak choćby Napoli z cwelem wydają bardziej pasować się prestiżem do Champions League. Czysto typersko moją uwagę przykuwa jednak mecz w teorii Dawida z Goliatem, gdzie Ostersunds powalczy na własnym stadionie z Arsenalem. Znamy jednak podejście niektórych brytyjskich drużyn do Ligi Europy, a gospodarze nie mają nic do stracenia, w dodatku ambicji na pewno im nie zabraknie. Zresztą podopieczni Wengera "lubią" od czasu do czasu się skompromitować, a warunki w Szwecji na pewno nie będą należały do łatwych. Dziś w ten sposób próbuję skorzystać z tej bezpodatkowej opcji w Totolotku, bo kurs na remis lub wygraną gospodarzy wydaje się dość korzystny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...