Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Skoki narciarskie
Spotkanie: skocznia normalna, konkurs indywidualny - Igrzyska Olimpijskie
Typ: Andreas Wellinger w top 3 - Tak
Kurs: 3,24
Godz: 13:35
Bukmacher: 1xbet

PEWNIAK - TAK

 

 

Ani mi się kolego nie pomyliło, ani sobie tego kursu nie wymyśliłem, gdyż ani nie mam tak aż tak bujnej wyobraźni, ani aż tak bardzo nie zależy mi na zostaniu Typerem Miesiąca. Wiem, że to niewiarygodne, ale taki  był po prostu aktywny kurs o tej godzinie, już po kwalifikacjach, na to zdarzenie u tego buka. Nie wiem z czego to wynikało, ale taki właśnie był. Niestety oczywiście nie mam screena, bo nie pisałbym tego wywodu. Ale...  Z tego co zauważyłem bukmacher 1xbet ma tutaj nawet swój profil. A więc chyba dla Ciebie jako moderatora nie będzie chyba problemem, poprosić ich historię zmian kursu na ten konkurs skoków, bo zapewne taką historią dysponują.

A co do tego typu jako typu konkursowego w Typerze Miesiąca, to zdaję sobie sprawę, że może być on chyba trochę nie fair w stosunku do innych uczestników, gdyż ten kurs rzeczywiście był "nierealny" i być może wynikał z jakigoś błędu buka ( choć wcześniej i później też mieli trochę dziwne niektóre kursy na te skoki ).

W związku z tym proszę o anulowanie tego ostrzeżenia, a jeśli chodzi o sam typ to zrób sobie z nim to co uważasz za stosowne i uczciwe.

Z drugiej strony, jeśli na skoczni będzie tak jak przewidują wiało, to nie jest to wcale taki "Pewniak " :D                    r

Edytowane przez alwex33
Wyjaśnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis -CHALLENGER MEN - SINGLES: Launceston (Australia), hard
Spotkanie: Granollers-Mousley
Typ: powyżej 9.5 gema ( Indywidualna suma Mousley)
Kurs: 1,808
Godz: 1:00
Bukmacher: 1xbet

 

By Alibaba,

+80,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...