Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Hertha - Borussia
Typ: 2
Kurs:  2.2
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek

Dziś z piłkarskich hitów chyba przede wszystkim spotkanie w Bundeslidze. W Berline gospodarze podejmą gości z Dortmundu, a moim faworytem są tu przyjezdni. Sporo plotek o osłabieniach Borussii, lecz w zasadzie w Dortmundzie są już do tego przyzwyczajeni i od dłuższego czasu zmagają się z mniejszymi lub większymi problemami kadrowymi. Najważniejszy wydaje się powrót Łukasza Piszczka i pokazała to już poprzednia kolejka, gdze udało zachować im się pierwsze od dłuższego czasu czyste konto w Bundesidze. Hertha specjalnie nie rozpieszczała w Stuttgarcie i moim zdaniem dziś też polegnie. W Totolotku dziś możliwośc gry bez podatku, więc akurat żeby zagrać na Borussię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...