Skocz do zawartości

Australian Open 2018


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

Zagralem cos podobnego w meczu Seppi over 

42 minuty temu, Tonny napisał:

Dzisiaj tylko jeden bet,bo nie mam dostępu do laptopa, będę pisał z telefonu.

 

Edmund - Seppi over ,3.5s 1.55 eFortuna

Chyba nie ma prostszego betu na dzisiaj. Jeden i drugi trochę już pograli na tym turnieju,mieli 5 setów. Są z nich walczaki. Edmund to straszny czajnik, oglądałem go z Gruzinem to jak mu nie poszło w gemie to później już oddawał seta. Seppi to niezły włoski walczak, potrafi grać, tutaj już nie ma miejsca na błędy. Nie rozumiem do końca dlaczego takim dużym faworytem jest Kyle, bo mecz jak dla mnie 50/50. Ale wolę wybrać pewniejsza opcję. Żaden z nich e trzech nie wygra, over musi lekko

 Zagralem wlasnie cos podobnego ,bo over 37,5 nieco wyzszy kurs ,a w zupelnosci zgadzam sie z typem dodatkowo gram setowe handi +1,5 na Grigora I zwyciestwo Mertens z Wta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeden becik na miejscowego faworyta 

Dimitrov, Grigor - Kyrgios, Nick Kursy meczu  Kyrgios, Nick 1.61 unibet :minus:3 taibreki i Dima sie rozkręca powoli ale 

 

Dima gra tu gdzieś na 60% swoich możliwości potencjału to jest moje odczucie gra tak sobie po za 1 runda to męczył sie i powinien odpaść z  McDonaldem. 4 sety z Rublevem dużo prostych błędów nie siedzi mu serwis.Nicka już parę razy opisywałem grałem dal zarobić- gra fajny tenis głowa pracuje nie popełnia większych błędów. Jakby dorósł do wielkich meczów zwycięstw. Bedzie miał wsparcie publiki- bardzo dobry fajny trudny mecz z obu stron z Tsonga  pewny serwis duzo asów mądra gra.To będzie ich 4 mecz i jak na razie 2-1 dla Dimy ostatni na początku tego roku Brisbane -Australia w 3 setach dla Kyrgios mysle ze rano bedzie podobnie 3-1 dla Nicka.

 

 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halep - Osaka over 21.5g 1.9 eFortuna :n:

WTA to wiadomo może być 0-6 0-6 jak i 6-0 6-0 ale wybieram overek. Halep przed turniejem trochę narzekała na Australię, a tu 1/8 także na pewno teraz mobilizacja 100%. Jest ona ułożona tenisistką, nie podpala się, nie gra głupio, tylko cały czas swój tenis. Niezły Maraton miała z Davis, rzadko widuje się 15-13 u kobiet. To pokazuje, że potrafi zachować chłodną głowę w ważnych sytuacjach. Osaka nasza czarnoskóra Japonka, gra mocny tenis, ma kobieta siłę, od początku do końca skupia się na siłowym tenisie, pokazuje to mecz z Barty 12 asów, 24 winnery i tylko 6 ue. Dziwne, ze większy kurs był na nią w spotkaniu z Barty niż teraz z Halep, widać docenili ją bukmacherzy. Będzie dzisiaj ciekawy pojedynek, bo Halep może wygrać spokojem, ale jej baloniki mogą zostać zniszczone przez Osake. Mam nadzieje tylko, że Osaka nie zniszczy Halep za bardzo, trzy sety bardzo możliwe, a wtedy o overek nie ma co się bać. Chociaż 22 gemy powinny nawet wykręcić w dwóch, bo TB bardzo prawdopodobnym mimo tego, że to WTA. Osaka bardzo pewnie trzyma serwis, Halep również.

 

Fogini - Berdych over 3.5 s 1.56 eFortuna :n:

Teraz lecimy w ATP - pomimo, że Berdych ograł Del Potro 3-0 to stawiam, że dzisiaj zobaczymy wyrównane pojedynek. Po drugiej stronie nieobliczalny Włoch, który może ograć każdego, ale też od każdego dostać. Miał pięć setów z Benkiem, ale to nic nie znaczy. Berdych tracił sety z GGL, De Minaur, a ogrywa Del Potro do zera. Ale to Argentyńczyk był niemrawy w tym spotkaniu, nic nie radził sobie na serwisie i returnie. Berdych ma mega słabą głowę, ten człowiek nie jest w stanie wygrać Wielkiego Szlema. Nie wychodzi na takiego spotkanie skupiony, być może nawet pomyśli, że dzisiaj ma łatwiej niż Del Potro, a tu niespodzianka. Fabio w Miami się przygotowywał, dla niego taka temperatura jest jak woda dla ryby. Lekko dzisiaj ugrywa seta.

 

Thiem - Sandgren 3:0 1.77 eFortuna :n:

Sen Sandgrena powinien się dzisiaj skończy ć i może być to niezła pobudka, z głośnym budzikiem. Thiem nierówny turniej do tej pory, szczególnie ten mecz z Kudla, gdzie odrabiał z 0-2 ale znowu mecz z Mannarino pokazał, że tamto to było tylko jednorazowa wpadka. A uważam, że Francuz to dużo lepszy zawodnik od Amerykanina. Tak samo Thiem jest dużo lepszy od Amerykanina, skillowo, czy doświadczeniem na takich kortach, kondycyjnie również. Sandgren nie jest przygotowany na taki dystans w AO, z Marterem w ostatnim secie to już jeden i drugi mieli dość. To był dla niego udany turniej, ale po prostu nie da rady dorównać dzisiaj Thiemowi. Jedyne nazwisko, za które mogę mu bić brawo to Wawrinka, ale ten wiadomo, po kontuzji, po prostu zabrakło czegoś. Reszta zawodników bez szału. Thiem będzie grał swoje, nie będzie się przemęczał, kiedy nie będzie musiał, walczył tylko o potrzebne punkty, nie widzę szans dla Sandgrena.

Edytowane przez Tonny
dopisanie analiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś tak:

Su Wei Hsieh-Angelique Kerber 1 @ 8,90 :n:

Hsieh handicap +1,5 seta @ 3,20 :t::t::t:

Hsieh +6,5 gemów @ 2,09 1xbet :t::t::t:

 

Niemka w tym roku jak na razie czaruje i osiąga fenomenalne wyniki,ale nic nie może przecież wiecznie trwać! Rozegrała w tym roku już 12 spotkań singlowych,wygrywając...WSZYSTKIE mecze,mało tego , aż 10 z nich kończyła wynikiem 2-0. Dlaczego też dziś miałaby przegrać? Dlatego , że z tak niekonwencjonalnie grającą tenisistką nie miała okazji się mierzyć, od dawnego czasu już betuje w strone Hsieh i można upolować znakomite kursy,nie inaczej jest dziś. Przybliże moją wizje tego meczu,umiejętnosci,styl gry etc. od myślników :D

 

- Angie nie straciła jeszcze w Melbourne seta,ograła Anne Lene Friedsam,Donne Vekic i Marie Szarapową, nazwiska niby znane , zwłaszcza to ostatnie, ale żeby któraś z tych zawodniczek była w formie to nie można powiedzieć. Praktycznie wszystkie 3 grają strasznie nieregularnie,himerycznie, często strzelają z zamkniętymi oczami z dużą mocą.

- Serwis Niemki pozostawia wiele do życzenia, nie jest to aspekt gry , w którym rywalki drżą ze strachu, a Hsieh na returnie radzi sobie świetnie, w 3 meczach aż 15 krotnie przełamywała swoje rywalki, drugi serwis Kerber na pewno będzie atakowany przez Tajwanke w jej stylu, bardzo dziwnym, ale jakże skutecznym.

- Hsieh operuje zarówno oburęcznym bh jak i oburęcznym fh i co tutaj według mnie będzie miało ogromne znaczenie, rotacja jeśli chodzi o uderzenia i nie pisze tego nawet dosłownie jako podkręcenie/podcięcie piłki, a zmienność zagrań. Do tej pory Kerber mierzyła się z zawodniczkami strasznie przewidywalnymi,można się do ich zagrań odpowiednio ustawić, tutaj będzie zupełnie inaczej,trzeba reagować bardzo szybko,bo Hsieh opóźnia swoje zagrania do maksimum, co jest śmieszny nigdy nie wiesz czy zagra oburęcznym fh czy bh, czy da slajsa czy może fh z jednej ręki, kierunek tych zagrań także jest ciężki do odczytania, bo Tajwanka zagrywa piłkę patrząc na przebieg sytuacji,gry,ustawienia rywalki, jej gra NIE jest SCHEMATYCZNA co strasznie utrudnia rywalkom gre w defensywie. Tajwanka może niepozorna , ale co by nie mówić potrafi zagrać na prawde mocnego winnera, czasem gdy się patrzy na jej zagrania, to jakby były pozbawione grawitacji.

- Ogromny luz, to kolejna pozytywna cecha Hsieh,co pokazała w meczu z Muguruzą, zero stresu, praktycznie zero błędów,rozegranie meczu na pełnym luzie , a zarazemogromnym skupieniu.Umiejętności gry przy siatce ma na mega wysokim poziomie, przeciez to dwukrotna zwyciężczyni wielkich szlemów i była liderka rankingu deblowego, tutaj jej wachlarz zagrań także jest bardzo urozmaicony, ale żeby nie było, z singlem także ma wiele wspólnego, byle noł nejm nie eliminuje TOPU rankingu WTA oraz nie przez przypadek wygrała 2 turnieje WTA i , aż 27 ITF.

-Hsieh w singlu nic nie musi, ona już osiągneła wynik ponad oczekiwania wszystkich,ale wiemy bardzo dobrze, apetyt rośnie w miare jedzenia i jestem przekonany , że Hsieh będzie chciała sprawić kolejną, niespodzianke, mam nadzieje że zachowa przy tym swój luz i niekonwencjonalność.

- Spodziewam się tutaj ogromnych męczarni Kerber i uważam , że ona ten mecz przegra, gra Hsieh będzie dla niej zupełnie czymś nowym, czymś z czym nie miała styczności chyba nigdy , a na pewno przez długi , długi czas. Może się powtórze ,ale kluczem do zwycięstwa Hsieh będzie jej rotacja w grze, nigdy nie wiesz co ona zagra, gra pozbawiona schematów z czym Kerber nie powinna sobie poradzić. W wymianach jak już wyżej wspomniałem Tajwanka będzie stwarzała sobie przewage i mam nadzieje ,że kerber będzie chciałą uderzać mocno,z całej siły bo wtedy szans Hsieh znów rosną, znakomicie gra siłą uderzeń rywalki co pokazała w meczu z bezradną Muguruzą, siatke też pokryje bez najmniejszego problemu.

- 13 mecz singlowy w przeciagu 21 dni, to także może dać się we znaki, zwłascza przy wyniszczającym stylu gry Tajwanki

 

Koniec końców. Kerber będzie musiała się nabiegać, napocić by nie dopuścić do niespodzianki, musiałaby zagrać na prawde jeden z najlepszych swoich meczów , zaskoczyć rywalke zmianą kierunków,być może częstym wybieraniem się do siatki, chociaż nie sądze by był to dobry pomysł bo Tajwanka jako znakomita deblistka nie powinna mieć problemów z lobami. Jak tak myśle to w każdym elemencie Hsieh ma wiele do powiedzenia, oczywiście gdy jest w FORMIE, a obecnie jest i tow bardzo dobrej.Moim zdaniem Hsieh jest w stanie wygraćto spotkanie i tak też się stanie! Zapraszam do oglądania, po godzinie 03:00 Polskiego czasu w eurosporcie lub eurosporcie 2 ! 
 

 

EDIT.No i wszystko szło zgodnie z planem, z tym co pisałem, pełna kontrola, szkoda tylko że ta płeć nie używa mózgu, nie ma co ich wypuszczać z kuchni, powinna  dograc i wygrać ten mecz z zamknietymi oczaami...

Edytowane przez Monf
By pershing,

specjalne punkty bonusowe konkurs - 70 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj idę strikte w zakłady poboczne parę z nich ma Fortuna trosze testuje to na sucho bo nigdzie idzie takich betów nie widziałem głównie patrze na statystki jakaś swoja czutka i co nie co obserwacji w miarę możliwość to tak po krotce z opisem jak to widzę 

 

Berdych T. - Fognini F.  więcej podwójnych błędów   Fognini F. 1,7 :plus:Fortuna Berdych bardzo pozytywnie rozbił Del Potro w 4 setach ograł Garcia-Lopez i Alex de Minaur zawsze solidny do pewnego momentu bo potem trafia na wielkich tura- głowa odpada, gotuje sie grając na ogol słabo.  Tutaj jest faworytem i powinien to wykorzystać .Fabio to taki wariat (handlarz) lubi oddawać gemy piłki za darmo a jak ma dzień to gra jak w transie głównie na mączce ale jest dość uniwersalny.Tutaj jedna 5 setowka z Benneteau odprawił Donskoy w 4 i  Zeballos na dzień dobry. H2H 2-2 grane dość dawno ostatni  w 2015 w Rzymie dla Czecha . 3 mecze grane na cleyu jeden na us open gdzie Czech rozbił Włocha w 3 setach  75 60 60 rok 2011 .Tutaj jak dobrze wyszukałem i z tego co widziałem Fabio juz 15 podwójnych- Berdych serwuje dobrze tylko 2 podwójne. 

 

izi 4-1 i szybkie 3-0 teraz Fedex i czyżby koszmary Berdycha wróciły 

 

 

Thiem D. - Sandgren T  więcej gemów (1.set/2.set) opcja z remisem 1 set 2,17 :minus: Fortuna trochę loteria wróżenia z fusów czysty hazard :p .Co  by nie mówić pisać Amerykanin już swoje zrobił tutaj odprawił Stana W , Chardy obu w 3 setach Niemca Marterera w czterech przegrywając 1-seta. Serwuje solidnie mało podwójnych błędów  pewnie odpadnie ale...THIEM zagrał słabo z KUDLA było juz 2-0 a ja tu troszkę widzę podobieństwo obu zawodników.

 

Amerykański dream trwa dalej...kto tu będzie rewelacja tego turnieju ....Hyeon Chung

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

specjalne punkty bonusowe konkurs - 30 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o wiele bardziej nietypowo,ale polecam się zainteresować, mecze juniorów ma w ofercie na pewno STS i 1xbet doda na pewno oferte na live,nie wiem jak inne buki .

 

Jaime Floyd Angeele-Aiden McHugh 1 @ 2,50 :n: 3-0,5-3 w 3 secie w TB > 5-7 :lol:

Bardzo zaskakujący kurs na chłopaka , który otrzaskał się już troche w ITF i te wyniki miał niezłe, wygrywał jako dog z Luisem Chax'em czy Simeone Rossierem, a to jak na itf niezła półka.Typuje na niego gdyż jest dla mnie zawodnikiem bardziej znanym, o wiele częściej jego nazwisko przewijało mi się w ITF,ostatnio występował nawet w czelku w Canberze, ale tam w 2 rundzie odpadł z Bourchierem, ale Harry to już o wiele wyższy poziom, w dodatku Floyd kreczował. Brytyjczyk Hugh wygrał swój ostatni mecz bardzo dawno temu,jesli chodzi o ITF, ostatnie  spotkania to porażki z Grenierem,Willisem,Farquarsonem i Koncenym, wygrywając tylko 1 seta. Floyd w 1 rundzie ograł rozstawionego z czwórką Uisunga Parka 2-0 , co jest bardzo dobrym wynikiem. W rankingu ATP także wyższe miejsce zajmuje Floyd i moim zdaniem tutaj buk wykazał się małą wiedzą wystawiając taki kurs,  polecam ten typ!
 

Alexander Crnokrak-Ondrej Styler 1 @ 2,30 :n: szkoda słó :fp:

Jak dla mnie kolejny zaskakujący kurs u juniorów, Australijczyk o wiele bardziej znany grajek, sporo grywa po ITF i jego nazwisko o wiele częściej przewija się na listach niż nazwisko jak dla mnie totalnego noł nejma Stylera.Znalazłem tylko 7 spotkań w historii gier Czecha i statystyki są bardzo słabe gdyż wygrał tylko 2 mecze. Natomiast Crnokrak rozegrał już 28 spotkań w SENIORSKIM tenisie, bo o statach z seniorów pisze i wygrał 15 z nich, także dość dobrze wygląda to na papierze. Jak dla mnie znakomity typ i kolejne niedopatrzenie buka, który zapewne kieruje się tyko statystykami z juniorów,a tam można je nabijać bo na większosci turniejów grają mega warzywa i dla wyróżniajacych się zawodnikó nie stanowią żadnego oporu,jak widać Australijczyk ma większe chęci na wejscie do seniorskiego tenisa, w którym gra już od 2 sezonów a ma dopiero 17 lat, na pewno zdobyte doświadczenie w grze ze starszymi popłaci i Crnokrak wygra to spotkanie, moim zdaniem w 2 setach, gorąco polecam!

 

Martinez Sanchez/Demoliner-Chan/Venus 1 @ 2.10 :t: 6-2,6-1 easy 

Tutaj krótko,oglądałem Martinez o Demolinera w 1 rundzie i zagrali mega dobry mecz, oboje trzymają pewnie swój serwis,zarówno Martinez jak i Demoliner, na returnie oboje są groźni, ich gra jest bardzo zróznicowana, świetnie uzupełniają sie przy siatce, bo czesto w mikscie mamy do czynienia z sytuacja gdy facet chce byc wszedzie, chce zniwelowac wady koleżanki i okazuje się , ze tam gdzie byc powinien to go nie ma i to na pewno można powiedziec o Venusie. Seriwosow moim zdaniem i Chan i Venus prezentują się gorzej od swoich kolejnych rywali, myśle tylko że Chan może być mocniejsza w wymianach z głębi kortu od Martinez,jednak Demoliner fenomenalnie kryje siatkę wiec moze nie miec to , aż takiego znaczenia. Powinien być to easy bet.

 

WNIOSEK taki, że nie ma sensu grać tych dzieciaków bo to jest śmiech,obaj mieli wygrane mecze i obaj oddali a Angele to już w ogóle :k: nigdy wiecej juniorów

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor Dimitrov-Kyle Edmund, Edmund handicap +1,5 seta @ 2,31 :t: / Edmund wygra mecz @ 3,92 1xbet :t:

Czas na rewanż! Tak opisałbym tą potyczkę, ponieważ obaj Panowie grali ze sobą nieco ponad 2 tygodnie temu w Brisbane i górą z tego starcia wyszedł Bułgar  , wygrywając 2-1, jednak po wygraniu 1 seta później kontrole przejmował Kyle i dominował w tym spotkaniu, na jego nieszczescie podkręcił sobie kostke przy stanie 4-4 w 3 secie i oddał 4-6. Na początku turnieju grałem na niego z Andersonem,jednak miałem wątpliwości co do jego stanu zdrowia, jednak wygląda na to ,że wszystko jest w odpowiednim porządku. Ten turniej to życiowa szansa dla Edmunda, o którym pisałem juz rok temu i wróżyłem mu ciekawą przyszłość no i nie myliłem się, awansował do tego ćwierćfinału w dobrym stylu,z wyjątkiem 2 setów w meczu z Basilashvilim,ale to też ważne że potrafił przetrwać trudniejszy okres i wyjść z niego zwycięsko. Dimitrov jak na razie nie miał zbyt wielu problemów z wyjątkiem jednego meczu ,ale też rywale nie utrudniali mu życia. W 1 rundzie pokonał 3-0 Denisa Novaka, w 2 rundzie mógł już być za burtą ostatecznie ograł w 5 secie McDonalda, Amerykanin grał dobre zawody a Dima zdecydowanie poniżej swojego poziomu i tutaj myśle tylko brak doświadczenia i troche strach zgubił McDonalda.Później 2 wygrane mecze z niestabilnymi emocjonalnie Rublevem i Kyrgiosem w  setach. Edmund dobrze wie gdzie szukać słabych stron Dimitrova i pokazywał to wich ostatnim spotkaniu, regularnie obijał BH , który zaskakująco fatalnie funkcjonuje u Bułgara, masa niewymuszonych błędów grając backhand'owym slajsem czy tez próbując zagrać winnera, a przeciez jeszcze niedawno to byłajego wielka zaleta. Edmund dobrze trzyma serwis, na returnie jest bardzo niebezpieczny, gra mocno, nie przebiera w środkach, w ważnych momentach nie zwalnia ręki , nie widać u niego bojaźni. Panowie jak na razie grali ze sobą 2 razy i dwukrotnie 2-1 wygrywał Dimitrov , moim zdaniem tym razem zwycięży Edmund i zamelduje się w półfinale, nauczony poprzednim pojedynkiem ma na pewno dobry game plan na ten mecz, kontuzja nie powinna przeszkodzic ,bo chyba nie ma po niej śladu.

 

Chan/Hlavackova-Mladenovic/Babos 2 @ 2,65 1xbet :t:

Mladenovic w singlu przegrywa wszystko co sie da, licznik chyba już ma 15 spotkań z rzędu, także solidny wynik %-) Jednak w deblu prezentuje jakiś poziom i może być tak , że całkowicie porzuci gre singla na rzecz debla bo tam jakieś sukcesy osiągnać może, czyli zrobi to co większość singlowego szrotu. Warunki do gry w debla ma bardzo dobre, a jeszcze w parze z Babos prezentuja podobny styl gry, bardzo ofensywny i agresywny. W poprzedniej rundzie oglądałem wakcji Chan/Hlavackova i zagrały solidne spotkania, w szczegolnosci Latisha Chan zwróciła moją uwage, dobrze serwowała i fenomenalna przy siatce,świetnie czytała gre, ALE tylko wtedy gdy wymiane z głębi kortu rozgrywała jej siostra Chan,z którą wiele lat grała w parze deblowej, zwróciłęm uwage i przy zagraniach Srebotnik praktycznie nie istniała na siatce, a Katerina ma podobny styl gry do Mladenovic czy Babos. Moim zdaniem ten kurs to bardzo duża pormocja , Mladenovic/Babos o wiele większe doświadczenie we wspólnej grze w parze, są rozpędzone,a Chan/Hlavackova nie miały jeszcze jakiś mocnych rywalek, zwłaszcza rywalizowały z Azjatyckim stylem tenisa, tutaj może nastąpić zderzenie z Europą i według mnie Timea w parze z Kiki wygra ten mecz, być może nawet w 2 setach.Polecam

 

 

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dimitrov - Edmund / Dimitrov over 12.5 as 1.7 STS :n: 4 sety + słaba dyspozycja Dimitrova i tylko 7 asów

Po ostatniej nieudanej nocy, dzisiaj próbuje zupełnie coś innego, idę w stronę asów Grigora Dimitrova. Spodziewam się długiego spotkania, także linia dla mnie okej. Ostatnie wyniki Grigora to: 16vsKyrgios(4 sety), 13vsRublev(4 sety), 8vsMcDonald(5 setów), 7vsNovak(3 sety). Jak możemy zauważać z meczu na mecz coraz bardziej się rozkręcał, Edmund nie należy do gościa, która nie wiadomo jak się wygina przy returnie, więc nie będzie starał się odbierać tych większych rakiet. Kyle potrafi również trzymać swój serwis, więc powinniśmy zobaczyć całkiem niezłe widowisko co za tym idzie będą ważne gemy, w których będzie trzeba się tym serwisem ratować. Czy to pojedyncze punkty w TB, które też defacto trzeba będzie zdobyć serwisem. W 2017 roku Dimitrov zdobył 563 asy z czego 408 na hardzie, jak widać ten gość ma potencjał, w całej karierze 2942 asy z czego 1995 na hardzie. Czas podrasować trochę ten wynik Grigor! Jazda!

 

Nadal - Cilic / Cilic over 4.5 podwójne błędy serwisowe 1.8 STS :t::t::t:

W ATP zostajemy w bardzo podobnej kategorii jak wyżej, idziemy za podwójnymi błędami Marina. Przede wszystkim ciężko będzie dzisiaj Marinowi, Nadal to wariat, będzie biegał, fajnie się go ogląda w tym AO, więc Cilic będzie musiał ryzykować, jak będzie chciał coś osiągnąć w tym meczu. Dodatkowo jego głowa też czasem ma własny plan na mecz. Będzie się irytował, jak wynik nie będzie po jego stronie i będzie strzelał podwójnymi. W tym turnieju nie miał jeszcze wymagającego rywala, ale przyjrzymy się co robił: 4vsBusta(4 sety), 2vsHarrison(3 sety), 0vsSousa(3 sety), 3vsPospisil(4 sety). Jak widać ani razu by nie pokrył tej linii, ale też kogo innego miał po drugiej stronie kortu. Możemy cofnąć się wstecz i przegrany mecz ze Schwartzmanem w czterech setach i tam 9 podwójnych błędów, a żeby było ciekawiej to w secie, którego wygrał miał 0 podwójnych. Także jak widać wynik niewygodny głowa Cilica nie jest już taka spokojna, inny rywal, inna motywacja. Dzisiaj może być ciężko o zachowanie spokoju, gramy w końcu o półfinał Wielkiego Szlema. Także Marin do roboty, 5 podwójnych to nic trudnego.

 

Mertens - Svitolina / Mertens over 4.5 podwójnych błędów serwisowych 1.6 STS :n: 2 podwójne ale to dzięki dobrej formy, ograła Svitoline 6-4 6-0 brawo

Przechodzimy do WTA i kopiujemy bet jak w meczu Nadal - Cilic. W WTA wydaje się to dużo łatwiejsze, kobiety bardzo łatwo psują swoje serwisy, często lepiej im się returnuje niż serwuje. Mertens dzisiaj może zagrać dość ciekawe spotkanie, całkiem nieźle wygląda na tym turnieju, ale to Svitolina jest przypisywana jako jedna z tych co mogą wygrać ten turniej. Ale nie zapominajmy co zrobiła Ostapenko w poprzednim sezonie, także wszystkie karty otwarte, Mertens do roboty. Zerkniemy na to co robiła do tej pory: 6vsMartic(2 sety), 5vsCornet(2 sety), 4vsGavrilova(2 sety), 6vsKuzmova(2 sety). Tylko w jednym spotkaniu dana linia zostałaby przez buka rozliczona na minus. Dzisiaj nowa historia dla Mertens, walka o półfinał, nie ma mocnej głowy, może się za bardzo podpalić i po prostu spalić się na serwisie. Svitolina też czasem oddaje jednego seta, żeby zregenerować się i w kolejnym zniszczyć przeciwniczkę, także nasze szanse wzrastają.

 

Tyle na dzisiaj

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandgren - Chung under 37.5g 1.66 eFortuna :t:

Na prawdę nie wiem co Sandgren robi jeszcze w tym turnieju, gość miał łatwiejszą drabinkę od Chunga, ale i tak powinien już odpaść w poprzedniej rundzie, Thiem tam mnie zawiódł niesamowicie. Wczorajszej nocy testowałem overy na umiejętności serwisowe graczy, ale tej nocy idę tutaj w under gemowy. Chung jak profesor ograł Djoko, w tych zaczarowanych okularkach ma chyba jakąś moc. Sandgren już nie miał siły z Niemcem, także jak przyjdzie mu grać ze spokojnym Chungiem, który dobrze serwuje, a jeszcze lepiej returnuje to padnie na korcie. Chung bardzo mądra gra kątowa, nie podpala się, serwuje przyzwoicie. Zagrali w Auckland i tam Chung wygrał 2-1, ale dzisiaj zupełnie inny turniej, inny prestiż i już można powiedzieć zmęczenie temperaturą jaka jest w Melborune. 38 gemów raczej tu nie zobaczymy, stawiam na mniej. Powodzenia!

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tonny Spełnia swój sen amerykański :p Ja uważam ze linia nie jest jakoś wygórowana....czytałeś to co wrzucił na swojego twetka ? Tam cala ekipa rodzina mu kibicuje spotykają sie itp matka sie chyba z radości połamała :p Teraz juz go DONALD Trump wspiera wiec...im dalej w las to  chyba juz koniec ale....seta moze urwać naprawdę gra tu dobrze  pokonał nie byle kogo- presja raczej po stronie Chunga to co zagrał z Nole to:klask:...zresztą czas gry jest ciekawy tutaj 3 sety a czas gorszy o dwadzieścia parę minut niz w 5-wce Sandgrena. Ważna kwestia czy Chunga stać na utrzymanie takiej koncentracji dyspozycji przez 3 sety....mój nochal mi podpowiada  ze nie- będzie 3-1 do Azjaty.  Tennys wyjdzie tu na luzie gra turniej życia dobrze serwuje na ile to wystarczy....over 3,5 seta do gry  do jakiejś skromnej taśmy ,po za tym mecz meczowi nie równy...kryzysy sie zdarzaja duzo lepszym stabilniejszym zawodnikom a tu Ani Chung, ani Sandgren nie doszli do czwartej rundy Grand Slam przed tym Australian Open . W czwartek ktoś zostanie półfinalistą Grand Slam.

Sandgren - Chung over 3,5 seta 1,68 unibet :minus: 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego tweeta, że matula wpadła na stół bilardowy,ale pewnych rzeczy nie oszukasz. Amerykański sen dzisiaj się kończy,nie uwierzę,jak sandgren przejdzie dalej,to będzie dla mnie ustawka. Umiejętności po stronie chunga,teraz tylko to wykorzystać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj coś czuje , że Chung zadławi się tą wygraną, to było zbyt spektakularna wygrana ze zbyt dużym nazwiskiem, popadnie w hurra optymizm,pomyśli ze umie wszystko i wszystko trafi i żeby się nie nadział  przypadkowo :p Niewiele wskazuje tu na wygraną Sandgrena, w sumie tak samo jak w każdym spotkaniu od początku turnieju, wcale bym nie tykał underów/overów bo to zagadka, raczej poszedłbym w strone Sandgrena że ugra seta bo to jest wielce prawdopodobne i nie zdziwie sie wcale jak ugra mecz.

 

PS. Tony , a ilu tu już sie przewineło z mega umiejętnosciami i gdzie są? już dawno w domu przed telewizorem, czuje że Chung zachłysnie się tą wygraną z Djoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja jeszcze jeden bet ale ....to tematu wyżej Chunga to prawda jest taka ze jest lepszy na Lini napewno gra inaczej technicznie-  co do ustawki to za duze słowa oni obaj mogą zagrać mega piach na poziomie wta bądź itf to jest mecz o duza stawka. Ktos go musi wygrać Chung ma papiery na dobrego tenisistę ale Sandgren dobrze serwuje on nic nie musi będzie grał swoje jasne jakiś kryzys moze sie zdarzyć przyjść to normalne obaj nie maja doświadczenia w tego typu meczach na tym etapie takiego turnieju i dla obu jest to szansa życia. Tu i teraz swoje 5 minut a amerykanie maja w swoich głowach to fajnie pookładane.Wiadomo kto jest teraz faworytem tego turnieju jeśli Fedex tego nie zgarnie to... łatwiejszej drogi szwajcar do triumf dawno nie miął....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berdych, Tomas - Federer, Roger Liczba asów Poniżej 25.5 1.88  unibet :plus: luz blus taki paradoks 4-17 w asach sporo podwójnych Rogera i chyba kryzys fizyczny Czecha bo szanse były na 4 sety nawet powinny być % 1 podanie słabe Medical byl... 

 

Dla mnie linia dość wysoka z kilku powodów obaj świetnie serwują- staty za chwilkę ale tak nie wiadomo jak w mecz wejdzie Berdych. Główa jak on to sobie pookłada bo h2h wiadomo w sumie masakra na korzyść Szwajcara.Tomasz z reguły gra do 3-4 rundy a potem wielcy pokroju Rożka sprowadzają go na ziemie z hukiem.Tutaj linia taka bo w meczu z Del Po Czech jeb....az 21 asów  przy 9 Juana .Te mecze Berdycha  sa tu bardzo szybkie 3 sety wielkiej gry nie ma on dominuje robi swoje z Fogiem 3-0 bez historii w asach 3-10 z przebijakiem  G.GARCIA-LOPEZ w czterech setach 12-8 w asach .Z australijska nadzieja  DE MINAUR 4 sety ale bardzo krótkie jednostronne i 5-4 w asach.Wiec w meczach Czecha tutaj linia tylko raz przekroczona- buki albo liczą na wielki boj 4-5 setów taibreki i grad asów Berdycha , bo Roger nie wkłada wielkiej mocy w swoje serwisy gra je raczej technicznie kontowo na ciało.Lubi pójść do siatki wiadomo jak trzeba odwołać sie do serwisu to i asa machnie ale tutaj wygląda to tak z GASQUETEM cos tam pograli walczyli ale suma summarum 3-0 w   asach 3-12.Z FUCSOVICSEM 3-0 asy tylko 6-5.Z grającym tu dość dobrze szczególnie w deblu Niemcem STRUFFEM 7-17 w asach  3-0 w setach ale to chyba było najtrudniejsze spotkanie Rogera ale pewnie grane na mak.50/60% możliwości swoich... Aljaz i 1 runda to....2-12 w asach i 3-0 wiec ani razu linia nie przekroczona wszystko w 3 setach i teraz pytanie jak to będzie wyglądało. 1 set pewnie sporo odpowie ale maks seta moze urwać Tomas taibrek moze byc myślę ze obaj ustrzelą w granicach 10 asów moze Czech w tym elemencie wygrać(maks 15 asów)  bo tak jak mowie szwajcar lata swoje ma i on tu sie nie bije o statystki ma cel to wygrać i chyba łatwiejszej drogi dawno nie miał. Teraz Berdych  potem chyba spacerek i jeden z najdziwniejszych finałów AO.
 

 

 

 

Edytowane przez ŻYLETA
By Gruby,

+20pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ewentualne literówki, błędy etc.

Pisane z telefonu 

 

Marin Cilic-Kyle Edmund -> 2 kurs 3,58 godzina

09:30 

Dwaj zawodnicy z tej części drabinki o których cały czas pisałem że są w stanie dojść do półfinału, A kto wie może nawet wygrać wielkiego szlema ... No i nie pomyliłem się, po meczu z sousa typowalem Cilica do wygrania tego turnieju jednak zmieniłem zdanie po ćwierćfinałach. Brytyjczyk bez żadnej presji, na dużym luzie i z ogromną mocą uderzeń przechodzi przez poszczególne rundy, on już osiągnął życiowy sukces i nic nie musi w przeciwieństwie do Chorwata. Edmund miał w tym turnieju wzloty i upadki jednak za każdym razem wychodził z nich obronną ręką , ręką w której ma niesamowita sile uderzeń o czym boleśnie przekonał się chociażby Dimitrov. Każdy wolniejszy 2 serwis to return że strony Brytyjczyka z mocą 150km/h minimum %-)

Nie chce przesadzać i wynosić tu Kyle ponad gory ale jest w swietnej formie i ma dac poukładane w głowie. Cilic po ostatnim słabym okresie znów zaczął grać na wysokim poziomie,funkcjonuje serwis i ten jego jednoreczny forehand sieje postrach, będzie to wojna na serwis i na forehandy z ogromną mocą, obaj panowie nie przebueraja w srodkach. Jest jednak jeden malutki aspekt który moim zdaniem da wygrana Edmundowi, jest to gra w defensywie i przejście z defensywy do ofensywy. Kyle jak mało kto potrafi zagrać Winnera  nie do obrony już z praktycznie straconej piłki.Gdy Cilic będzie trafiał po liniach Edmund na pewno bedzie do tych piłek dochodził natomiast inaczej może być w drugą stronę, z tymi forehand' ami miał duży problem o wiele sprawniejszy od Cilica , Dimitrov , więc tutaj jeśli Brytyjczyk się nie spali bardzo przybliży się do 1 finału wielkoszlemowego w karierze. Cilic po wygranej z Nadalem jest stawiany w roli pewniaka do finału, A to także presja której może nie udźwignąć. Już odbiegając też od samego stylu gry i umiejętności, przed startem AO z turniej i wycofał się Andy Murray po czym wszyscy brytyjscy komentatorzy płakali, A życie lubi pisać zaskakujące scenariusze i kto wie może to Edmund nieoczekiwanie zostanie zastępca i następcą Murraya i wygra cały turniej. Mimo tego że jest rudy bardzo mu tego życzę bo dał zarobić duża kasę i jego tenis może się podobać. Czekam na dobry mecz, mam nadzieję że będzie to wojna na atomowe forehand'y z której zwycięsko wyjdzie Edmund by później wygrać cały turniej. Niby niemożliwe powiecie, smiejcie sie, komentujcie, ja widzę to tak jak napisałem KYLE EDMUND ZWYCIĘZCA MECZU Z CILICEM i ZWYCIĘZCĄ AUSTRALIAN OPEN 2018. 

Piszę ten post w pełni trzezwy :D powodzonka

Kyle Edmund wygra AO 2018 @ 15.00 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem szczerze mówiąc co myśleć o tym meczu Chung - Federer. Chung fajne zawody zagrał, półfinał AO, ale spory pech dla niego, bo trafia na Federera. Jakby trafił na Cilica to może może by wygrał? Z drugiej stron no ograł Djokovica co prawda po kontuzji, ale do zera. Federer nie stracił na AO jeszcze seta, jego rywale mieli szanse, ale po prostu brakowało im jaj. Publiczność w Australii kocha Rogera, ale może pokochają Chunga? Trochę ma popadać w Melborune, nie będzie już tego 40sto stopniowego upału, także też fajnie. Chung ostatni mecz łatwo w trzech setach to pewnie masował się w hotelu, aż masażysta upadł. Może jego matriksowe okulary dadzą ugrać seta? Kurs na to zdarzenie 1.82 w eFortuna Na pewno będzie ciekawe widowisko, postaram się wstać na czas.

 

p.s do hejterów nie traktujcie tego jako analizy, a luźnego przemyślenia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinez Sanchez/Demoliner-Babos/Bopanna 1 @ 2,83

Jak dla mnie absolutnie niezrozumiały kurs na to spotkanie, para Hiszpańsko-Brazylijska o wiele bardzie ograna w duecie i w bardzo dobrej formie, będzie to już ich 12 wspólne spotkanie, natomiast dla Babos i Bopanny dopiero 4, zaczeli swoją wspólną gre od tego Australian Open. Martinez z Demolinerem już zanotowali dobry wynik na WImbledonie w zeszłym roku gdzie odpadli w półfinale z późniejszymi zwycięzcami i wimbledonu i US Open Jamie Murrayem i Martina Hingis, także wstydu nie ma. Tutaj jak na razie 3 mecze i 3 wygrane , wszystko w 2 setach bez żadnych problemów. Demoliner na lajcie trzyma swój serwis , Martinez Sanchez jak na kobiete też bardzo dobrze sobie radzi w tym aspekcie no i oboje znakomicie kryją siatke , w grze na małe pola Babos/Bopanna nie są w stanie zrobić im żadnej krzywdy. W wymianach z głębi kortu moim zdaniem też lepiej powinna wyglądac para Hiszpansko-Brazylijska. Babos i Bopanna chcą grać mocno , nie do konca patrzac na ustawienie rywali i tutaj powinni zostać za to skarceni. To o czym juz wspominałem w poprzednich analizach, w mikście ważne jest to by sie uzupełniać i Demoliner w pełni ufa swojej kolezance i nie wpienia się w jej robote, natomiast Bopanna jest troche nadgorliwy i nie raz ładuje sie tam gdzie nie trzeba, a tam gdzie później powinien być to go nie ma :) Jestem przekonany że Matinez z Demolinerem wygrają to spotkanie i zameldują się w finale miksta, są bardziej ograni i jak dla mnie lepiej się zupełniają co jest kluczem do wygranej w mikście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyeon Chung - Federer, Roger Najwięcej Podwójnych błędów serwisowych Hyeon Chung +1.5   :plus:   1.57  unibet   Ja na bazie własnych obserwacji statystyk krotko taki jeden bet  Chung rewelacja ale Rozek idzie jak torpeda spokój wszystko ma po swojej stronie , myślę ze Azjata  nie wytrzyma presji i po prostu będzie popełniał więcej prostych błędów . Ten serwis jego nie jest mocny na tyle zeby zrobił Rogerowi krzywdę-  będzie Szwajcarowi leżał jeszcze ze sobą nie grali i to moze działać na + dla młodego Koreańczyka. Po prostu jakiś czas będzie musiał upłynąć zeby szwajcar poznał na co go stać- czy ugra seta nie wiem średnio Roger popełnia tutaj 2 błędy serwisowe Chung 3 .

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halep, Simona - Wozniacki, Caroline Tenis  / Australian Open - Kobiety Dziś 09:30  Suma podwójnych błędów serwisowych Ponad 5.5  :plus:1.68  Unibet 0-6 w podwójnych dobry meczyk ale siadła kondycyjnie Simona miała problemy choć jakby grały do 3 wygranych setów to kto wie czy...2-2 i dwa trupy na korcie :p 

 

Obu pan w tym finale mogło nie być-dla mnie Helap wygra po 3 setach ale  jak to w kobiecym tenisie bywa zwrotów akcji napewno nie zabraknie. Dramaturgi także  idę w błędy myślę ze ich nie zabraknie. Obie przynajmniej powinny zaliczyć po 2-3 podwójne jak nie więcej  w zależności od tego czy będą 2 czy 3 sety i jak długie to spotkanie będzie. Caro poprawiła serwis myślę ze serwuje lepiej od Rumunki ale Helap gra bardzo agresywnie lubi atakować- Dunka gra kontowa dla obu doświadczonych zawodniczek jest to szansa życia. Wygranie 1-go wielkoszlemowego turnieju a wiec emocje będą brały gore. Rumunka ma tam jakieś drobne problemy zdrowotne ale myślę ze da z siebie wszystko to powinno być długie ciekawe spotkanie bez żadnego kreczu.Linia jak i kurs znośny do gry .H2H 4-2 do  Caroline w 2017 grały dwa razy i 2-0 dla Dunki w tym dość gładkie 6-0 6-2  z ciekawostek to były 3 setowki miedzy paniami ale nigdy nie było taibreku moze dziś :p 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

20 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...