Skocz do zawartości

Australian Open 2018


Monf

Rekomendowane odpowiedzi

AO.jpg.375fdedb41c98cebbcac1e7edc79a6aa.
AUSTRALIAN OPEN 2018
Data , turniej główny: 15 sty 2018 – 28 sty 2018
Kwalifikacje: 10.01-14.01
Pula nagród: 55 milionów AUD
Lokalizacja: Melbourne Park, City of Melbourne, Australia
Miejsce: Melbourne Park

Drabinka mężczyźni : https://ausopen.com/draws
 
Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogromna ilość ciekawych typów w kwalifikacjach, postarałem sie zrobić małą selekcję i wybrać kilka najpewniejszych:

 

00:00 Aldin Setkic-John Patrick Smith , Setkic handi +1,5 seta @ 1,80 1xbet:t:

 

Pierwsze spotkanie typowo 50/50 , ciężko tutaj wskazać zwycięzce meczu,więc sie tego nie podejmuje, oczywiście value po stronie Setkica. Setkic nie rozpoczął zbyt dobrze tego roku bo odpadł w  rundzie kwali w Doha, pokonał Browna w 1 rundzie, w drugiej przegrał z Travaglia. Z kolei Smith ,przebrnął przez 2 rundy kwalifikacji i odpadł w 1 rundzie turnieju z Mischa Zverevem. Jednak te ich wyniki nie maja zbyt duzego znaczenia, to początek roku, ciężko przewidziec kto w jakiej formie, ale obaj osiągają podobne wyniki, poza tym J.P.Smith to mistrz handlowania meczami, jest na mojej czarnej liście i nie ma sensu na goscia grac, bo potrafi roztrwonic każdą przewage, nawet 5-1... Setkic w tym meczu swoje powinien wyserwować bo ten element gry ma nieźle opracowany jak na równorzędnego rywala. Rok temu obaj panowie nie weszli do turnieju głównego i w tym roku także żadnemu z nich nie powinno się to udać, mecz wygląda na wyrównany , a więc wykorzystamy źle wystawione kursy.

 

00:00 Guido Andreozzi-Dustin Brown 2 @ 1.73 1xbet:t:

 

Mój ulubieniec , a z drugiej strony strasznie irytujący facet czyli Dustin Brown posiada tak duże umiejętności i ma możliwości do tego by spokojnie radzić sobie w TOP 50 ma jakąś ogromną blokade w głowie, chyba po prostu za dużo wyjarał na Jamajce za dzieciaka %-) Tutaj też nie ma co za wiele pisać o akualnej dyscpozycji, bo Brown przegrał swoj jeden mecz w tym sezonie z Setkicem, a Andreozzi uległ Tobiasowi Kamke. W dodatku Andreozzi to z natury raczej zawodnik lubiący grać na clayu a nie hardzie. Jak pisałem umiejętnościami Brown bije rywala na głowe , myśle ze na wielkim szlemie zmobilizuje sie i zachowa koncentracje, a jeśli tak sie stanie to wygra to spotkanie bez najmniejszego problemu.

 

01:30 Ilya Ivashka-Dennis Novak , Novak handicap+1,5 seta @ 1,75 1xbet:t:

 

Dennis Novak miał  dobrą końcówkę 2017 roku,  zagrał także w turnieju rangi ATP w Wiedniu i pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie pokonując Andreasa Seppiego i Thomasa Fabbiano i zagrał na prawde dobry mecz na wysokim poziomie z Kylem Edmundem ostatecznie przegrany 1-2. Początek tego roku to porażka w marnym czelku z Taylorem Fritzem. Dennis bardzo dobrze serwuje i jak jestw formie to w wymianach bardzo groźny, grający ofensywny tenis. Ivashka zagrał w turnieju ATP Pune kilka dni temu gdzie odpadł w 1/8 finału, no ale także rywale z którymi grał nie byli wymagający. Białorusin bazuje głównie na mocnym serwisie, w dłuższych wymianach raczej nie ma zbyt wielu szans na pokonanie Austriaka. Obaj Panowie spotkali sie jak na razie raz na mączce w 2016 roku,wtedy Austriak zdeklasował Iwaszke wygrywając 6-3,6-1, myśle że wygranie minimum 1 seta nie sprawi Denisowi zadnego problemu.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Monf
By pershing,

60 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez coś dorzuce:

 

00:00  Kinng - Ignatik - 2 -  1.65 Fortuna  :n:

 

Pierwszym pojedynkiem w który łatwo zagrać, może nie jako singiel ale do kuponu w sam raz to pojedynek Kinga z Ignatikem czyli dwóch zawodników urodzonych na początku lat 90-tych. Dlavzego w tym spotkaniu stawiam na Ignatika ? A dlatego ze koncówke zeszłego roku miał bardzo udaną. A w sumie to początek tego. Gdyż 26 listopada wygrał Challenger we Włoszech. A w Połowie listopada takzę we włoszech doszedł do cwiercfinału. Amerykanin natomiast ostatnie tygodnie ma nie najlepsze , na 10 ostatnich spotkan wygrał tylko 3 z : Alberts, Giron i z Statham. Jak widać po nazwiskach nie są to wielkie nazwiska. Natomiast gdy przychodziło do gry zawodnikami wyżej notowanymi juz przegrywał.

Wielu typerów mówi ze ranking nie gra, ja tez jestem z tego zdania, ale czasami jest dużym wskaznikiem. Myślę ze tym razem także ranking pokazuje poziom ich aktualny poziom: King jest 213 a Ignatik 145. Myślę ze w tym meczu opłaca się grać na Białorusina. 

 

0:00 Kolar - Uchiyama - 1 - 1.66 Fortuna :t:

 

W kolejnym meczu który polecam grac to spotkanie dwóch zawodników siąsiadujacych w rankingu ATP, Zdenek Kolar jest w rankingu 221 natomiast Japończyk 235. Podobnie jak powyżej również i teraz obstawiam zwyciestwo zawodnika wyżej notowanego .  Podobnie jak powyzej głównie obstawiam zwyciestwo patrząc na formę z ostatnich tygodni , 25 letni Japonczyk na 11 ostatnich spotkań wygrał tylko dwa 2 Padziernika z Kugorem a 14 Listopada z Watanuki. Natomiast Kolar ostatno ma zwyczaju wygrywac przynajmniej jedną rundę.Ostatni raz w pierwszej rudzie przegrał 15 sierpna na kortach ziemnych i 21 lutego na kortach twardych. 

W zeszłym tygodniu Obaj grali w turniejach: Japonczyk przegrał w pierwszej rundzie challengera w Australii zawodnikem z Francji Grenierem który w rankingu ATP jest 395, Kolar natomiast w turnieju w Bankgoku awansował do Challengera wygrywając z Isaro, Kecmanovicem by po zaciętym spotkaniu przegrac Kazachem Niedowiesowem. 

A więc tu także stawiam na zawodnika który ostatnio prezentował lepszy poziom czyli na Czecha Kolara. 

 

 

1:30  Broady - Berrettini - 2 -  1.55  Fortuna :t:

 

Kolejny mecz który obstawiam, i kolejny w którym zagram na zawodnika wyżej notowanego gdyż uwazam ze Włoch Berrettini bedący 130 w rankingu ATP jest faworytem w spotkanu 173 rakietą światowego rankingu czyli Brytyjczykiem Broady. Liam Broady to 24-letni tenisista z Wielkiej Brytanii który był uważany kilka lat temu za spory talent. Zawodnik z Włoch rocznikowo jest o dwa lata młodszy. 

W Tym meczu grając na Berrettiniego kierowałem się głównie ich bezpośrednim pojedynkiem z poprzedniego Tygodnia. A mianowicie 30 grudnia 2017 roku na kortach w Doha rozegrali mecz pierwszej rundy kwalifikacji. i w tedy mecz wygrał młodszy z dwójki czyli Berrettinni. Mecz trwał 93 minuty i zakonczył się wynikiem 6:3 7:5 dla Włocha. 

Włoch pózniej W Doha wygrał jeszcze z Mertererem i juz w turnieju głównym z Troickim. Przegrał dopiero z Gojowczykem. 

Jesli jutro zagra tak jak grał w Doha to myślę ze znów bedzie 2:0.

 

 

Edytowane przez zur555
By pershing,

50 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojrzałem jeszcze kilka ciekawych spotkań to się z Wami podziele:

 

Peter Polansky,Joao Domingues, Domingues +1,5 seta @ 2,35 1xbet:n:pechowo
Bardzo ciekawy mecz 1 rundy kwali AO,Domingues bardzo mało grywa na hardzie,ale jeżeli chce wejść do top 100 a chce, to na tym hardzie musi się ogrywać.Jest solidnym przebijaką , który potrafia ganiać rywala po korcie od prawej do lewej, serwis też jak na poziom Polanskiego powinien wystarczyć,no i Portugalczyk bardzo wybiegany,waleczny. Jego rywal Peter Polansky to jak dla mnie także gracz z czarnej listy,wystarczyło obejrzec jego mecz w 1 rundzie turnieju w Brisbane z Millmanem, to jest poprostu tragedia ,psychika dzieciaka, jak coś nie idzie to składa broń i wywiesza białą flagę. Nie lubi biegać, nie lubi być ganianym po korcie, a sam raczej nie ma czym straszyc z lini końcowej.Domingues swoją solidnością i regularnością powinien tutaj ugrać minimum seta, oczywiscie biore pod uwagę fakt że brakuje mu ogrania na hardzie,ale mimo to powinien sobie poradzić.

 

Mathias Bourgue-Arthur De Greef 2 @ 2,41 1xbet :n: 0-1>2-1:/
De Greef w poprzednim roku miał kilka solidnych,fajnych występów w ATP i challangerach i zapadłmi w pamięci,ciekawy zawodnik, dość wysoki z niezłym serwisem i fajnych bh. Z drugiej strony Francuz Bourgue , tutaj ciężko mi coś o nim napisać jeśli chodzi o zalety czy o to w czym jest groźny, no dobry przebijaka, na poziom czelków także w sam raz gdzie dobrze sobie poradzi. Nie jest to mecz gdzie którys z zawodników na papierze jest ewidentnie lepszy i oceniam to spotkanie delikatnie w strone De greefa 60/40 , ponieważ ten jego serwis na hardzie powinien dac o sobie znac no i w wymianach wydaje mi się , że ma więcej do zaoferowania jeśli chodzi o zagrania kończące,zkolei będzie słabszy w grze defensywnej od Francuza, to na pewno. Grali ze sobą w tamtym roku w hali i po zaciętym meczu górą wyszedł Francuz, myśle że toidealna okazja do rewanżu dla De Grefa.

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Di Wu-Dustin Brown 2 @ 1,65 eFortuna :t:

Zaskakujący kurs na Browna, nie spodziewałem się , że aż tak nie doceniają Jamajczyka w barwach Niemiec. Wczoraj pokusiłem sie by napisać kilka słów o jego meczu z Andreozzim i tutaj będzie taki sam scenariusz. Umiejętnościami Dustin bije na głowe rywala, to jest różnica kilku klas i nie ma za bardzo co sie rozwodzić, jedyny problem Niemca to głowa która czasem nie pracuje i tak było w 2 secie z Andreozzim , którego przegrał, jednak umiejętnosci przeciwników na tym etapie są zbyt małe żeby wygrać z Brownem. Jeśli trafia 1 serwisem to nie ma czego zbierać, na returnie oczywiscie 100% ryzyka, wczoraj za wiele nie trafiał , więc pewnie dziś to sie zmieni. Widzę tutaj bardzo szybki mecz i 2-0 dla Dustina, który wczoraj nawet nie cieszył się po wygranej bo wie , że awans do turnieju głównego to jego cholerny obowiązek. Di Wu to jak każdy azjata niezły przebijaka,wybiegany,ale co z tego jak do pocisków Dustina nie będzie w stanie zdążyć. Absolutnie , w każdym aspekcie Wu jest słabszy od swojego rywala, jeżeli tylko głowa Browna będzie pracować na chociaż 30% to on ten mecz wygra :D 

Stephane Robert-Karim Mohammed Mamoun , Mamoun handicap +4.5 gemów @ 1,80 1xbet :t:

Idę tutaj lekko w strone Egipcjanina z następujacych względów: Jego serwis stoi na niezłym poziomie i regularnie bije po 190km/h, w wymianach może nie jest zbyt świetny ale potrafi się w nich utrzymać z zawodnikami na takim poziomie. Druga sprawa to rywal,cyrkowiec Stephane Robert, nigdy niewiadomo czego sie mozna po nim spodziewać, jego serwis wcale nie należy do najtrudniejszych do returnowania, w wymianach powinien mieć jednak przewage. Ta przewaga zapewne będzie widoczna tylko w swoich gemach serwisowych bo Egipcjanin nie dopuszcza do tego ,żeby w jego gemie serwisowym wywiązała się dłuższa wymiana,ale jeśli tak sie stanie to jak pisałem, potrafi się zachować, ma mocne uderzenie z fh po crossie. Robert zgodnie z oczekiwaniami w 1 rundzie pokonał Offnera ale trochę się pomeczył o czym świadczy wynik 7-6,7-5.Z kolei Maamoun wyeliminował Marcelo Arevalo po 3 setowym meczu, Tylko w 2 secie przechodził kryzys z serwisem i dwukrotnie stracił swoje podanie, a poza tym przy swoim serwisie ugrywał wszystkie gemy. Można nawet skłonic się zagrać na wygrana Egipcjanina, nie jest on bez szans.

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bjorn Fratangelo-Zsombor Piros , Piros handicap +1,5 seta @ 1,94 1xbet :n:

Bardzo ciekawy typ tej nocy, 2 runda kwalifikacji, a kursy na młodego Węgra cały czas idą w górę. Fratangelo w 1 rundzie z lekkimi problemami pokonał Kruegera,natomiast Piros sprawił mała niespodzianke ogrywając Bagnisa.Węgra widziałem na czelku w Nowej Kaledonii w meczu z Bennetauem i na prawde zaprezentował się z dobrej strony,solidny na serwisie , operuje dobrym fh, potrafi zagrac dobre drop shoty. Fratangelo to oczywiście o wiele bardziej doświadczony zawodnik, pograł juz troche w turniejach ATP,ale nie jest zawodnikiem który w jakis sposob przewyzsa o klase swojego rywala, jestem pewien że będzie to zacięty mecz i Węgier swoje ugra. Zauważmy że Piros świetnie czuje się w Australii bo rok temu wygrał młodzieżowy Australian Open tracąc przy tym tylko 1 seta i to w finale. W dodatku ten wygrany mecz z Bagnisem gdzie obronił 5 piłek meczowych i wygrał spotkanie zadziałą na niego motywująco, umiejętnosciami jak najbardziej się obroni w tym meczu, miejmy nadzieje , że młody nie spali się i głowa też będzie pracować jak trzeba, a wtedy nie powinien mieć problemów z wygraniem seta.

 

Anna Blinkova-Antonia Lottner, Lottner handicap +1,5 seta @ 2,17 1xbet :t:

Wydaje mi się , że to kolejna promocja od buka, oglądałem tej nocy mecz Lottner z Chiesą i Niemka przetrwała swój słaby okres gry , po przegranym 1 secie i bardzo złej sytuacji w drugim, gdzie obroniła 3 piłki meczowe weszła na wysoki poziom, do którego rywalka nie potrafiła dorównać. Wreszcie zaczęła trafiać z lini końcowej , sporo winnerow pojawiło się na jakiej koncie, do tego dołożyła dobry mocny serwis.Natomiast Blinkova bardzo szybko uporała się z Robertą Vinci, jednak Włoszka jest już od dawna pod formąi nie stanowi wiekszego zagrozenia zwłaszcza dla tenisistki która gra ofensywnie i nie przegra ze swoimi własnymi błędami. Tutaj ten mecz to powinna byc wymiana ciosów z obu stron, wydaje mi się że lepiej może poradzić sobie Lottner , która na pewno mentalnie wzmocniła się po wygranej w 1 rundzie, a jej gra zaczęła dobrze funkcjonować.Warto także pokusić się o wygraną w całym meczu NIemki a kurs ponad 4,0! Nie mówie , że Niemka jest tutaj zdecydowaną faworytką bo tak nie jest,będzie to wyrównane spotkanie,ale value zdecydowanie po stronie Antoni, nie widze jakiegos aspektu gry w którym dana zawodniczka miała by dużą przewagę nad drugą,więc kto wie, może i TB tutaj zdecyduje o poszczególnym secie.

 

 

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00:00 Yuki Bhambri-Carlos Taberner 2 @ 5.05 1xbet :n: jak on od początku meczu z kontuzja...

 

No to teraz bez asekuracji tylko z grubej rury : Yuki Bhambri vs Carlos Taberner, dlaczego uważam , że to Hiszpan wygra spotkanie? Między innymi dlatego, że oglądałem Bhambriego w ATP Pune w meczu z Kadhe, co prawda wygrał,niby łatwo,ale Kadhe to żaden rywal, a Yuki wyglądał bardzo słabo, serwisu nie groźnego,raczej be szału jeśli chodzi o szybkość. W wymianach jak to azjaci i inne Hindusy ,przebijać może,ale żeby miał jakiegoś skilla to raczej nie, poza tym to tępe bicie bez większej rotacji wynikające ze słabego wyszkolenia. Z drugiej strony Hiszpan Taberner , który z natury ręke do tenisa ma, oczywiście uprzedzajac jakies komentarze, pisze o obecnym poziomie i poziomie rywala,wiadomo że grajac z lepszym zawodnikiem z TOP 100 zostanie "zjedzony" . Carlos jednak potrafi dobrze serwować,bardziej stawia własnie na rotacje, kick serwis.Kilka razy oglądałem jego mecze w czelkach, głównie na mączce bo na tej nawierzchni najbardziej lubi grać,ale na hardzie też potrafi być groźny. W 1 rundzie kwali Taberner w 3 secie już był w krytycznej sytuacji w meczu z Monteiro ,ale odwrócił wynik od stanu 1-4 na 7-5 i na pewno w głowie się wzmocnił.Bhambri także nie miał łatwej przeprawy bo w meczu ze Schnuurem głądko przegrał 1 seta, a w meczu zwyciężył głównie dzięki lubiącemu handlować ,drewnianemu Kanadyjczykowi. Kurs na wygraną Tabernera jest bardzo zaskakujący, uważam że stać go na tą wygraną,jeśli tylko zagra mądrze i odrzuci rywala od lini dobrymi slajsami to Hindus sobie z tym nie poradzi. Wszystko zależy także od dyspozycji dnia,bo Bhambri musiałby zagrać na prawde na wysokim poziomie by wygrać to spotkanie, może nazwisko jego rywala nie wygląda groźnie,ale styl gry jaki on prezentuje jest niewygodny dla Bhambriego.

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta Kostiuk - Daniela Seguel 2 kurs 2,1 godz 3:45 :n: jednka wtopa a kurs wzrósł do 2,7 było 1:6 6:4 6:2

 

Marta Kostiuk to ukraińska juniorka ma zaledwie 15 lat. Otrzymała dziką karte do kwalifikacji i jest 500 w rankingu. Zdecydowanie obstawiam na czilijke która jest 200 w rankingu i ma wygranych w sumie 14 itfów przy jednym tylko Ukrainki. W dodatku raz grały ze sobą i wygrała Seguel na nawierzchni ziemnej 6:4 6:1. Przewaga doświadczenia powinna wziąć góre.

 

Aha dodam jeszcze że Kostiuk wygrała zeszłoroczny juniorski AO , więc stąd te kursy i ta dzika karta do kwali.

Edytowane przez Kipa666
By pershing,

10 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00:00 Stefan Kozlov-Dustin Brown 2 @ 2,18 1xbet :t:

Kolejny już raz pisze o Brownie, kolejny raz moge napisać to samo, kurs? chyba jakaś pomyłka, umiejętności? 2 klasy większe, jednak mimo to Dustin Brown znalazł się w tej rundzie w niesamowitych okolicznościach, mecz z Di Wu, wygrany w TB 3 seta 16-14 i co tam wyprawiał to :k: Jednak cieszy mnie jedno w podejściu Browna do tych kwali, on wie że musi je wygrać, że to jego obowiązek, oczywiście gdy jest już na korcie to jego niektóre chore pomysły rozegrania akcji kończą się tak jak się kończą %-) Jeżeli znajdzie się kiedyś taka osoba, która przemówi mu do rozsądku to błyskawicznie zamelduje się w top 50, jak na razie musi grac kwale do wielkich szlemów i myśle ze uda mu się je ukonczyc. Kozlov był taką ciekawą osobą w 2017 sporo wygranych meczy z niezłymi nazwiskami,czy to w ATP czy na wielkich szlemach, jednak moim zdaniem z miesiąca na miesiąc ten chłopak gaśnie, już nie ma takiego elementu zaskoczenia w jego grze, sporo niewymuszonych błędów, serwis nie stwarza zbyt wiele przewagi., z resztą on także męczył się strasznie z noł nejmem Blake Elissem, oraz w 2 rundzie z Hanfmannem.Kolejny raz powtarza się taka sama sytuacja, jeśli Brown utrzyma koncentracje chociaż na 50% to wygra to spotkanie, kurs absolutnie zaskakujący, biore z pocałowaniem ręki

 

03:00 Ivana Jorovic-Bibiane Schoofs, Schoofs handicap +1,5 seta @ 1,61 1xbet

Jak dla mnie pewniak tej nocy i można grać także na wygraną Holenderki w całym meczu. Schoofs ewidentnie od końca 2017 roku łapie, forme, a w ten 2018 weszła w dobrym stylu wygrywając turniej debla w parze z Errani w Auckland bez straty seta, tutaj w kwalifikacjach jak na razie także idzie jak burza, nie straciła seta a pokonała G.Brescie i mocną Naomi Broady. Holenderka ma siłę w łapie, mocne uderzenie z FH który na tym poziomie stwarza jej na prawde dużą przewagę.Serwis też może należeć do jej atutów. Z drugiej strony Jorovic której jeszcze nie oglądałem w tym roku pokonała wiecznie obrażoną i zapłakaną specjalistke od przegrywania meczy Arantxe Rus, a ostatniej nocy ograłą Y.Bonaventure, czyli także bez szału. Niewiele moge powiedziec o jej grze , ale jestem przekonany że nie wytrzyma mocnych wymian , które rozpoczynać będzie Schoofs. Według mnie wygranie minimum 1 seta przez Holenderke to tylko formalnośc, powinna ona także wygrać całe spotkanie i zameldować się w turnieju głownym.

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00:00 Yuki Bhambri-Peter Polansky,Polansky handicap +1,5 seta @ 1,55 Sportingbull :t: 

Tutaj chyba także czekamy do godziny 01/01:30 żeby odhaczyć mecz z kuponu, bo to tylko formalność. Polansky w dobrej formie, spodziewałem się ze może miec problemy w 1 rundzie z Dominguesem, troche się pomeczył ale wygrał bez straty seta, później bez problemu ograny C.Harrison. Bhambri w kwalach w 1 rundzie męczył się ze średniakiem Schnuurem, w  rundzie miał łatwy mecz z Tabernerem,ale tylko dlatego że Hiszpan już od początku meczu miał problemy zdrowotne.Polansky dobrze serwuje, w wymianach także stawia potężny opór jak na takich rywali z którymi gra, ma w łapie mocne uderzenie z FH po crossie i to na pewnoi jego najwieksza zaleta obok serwisu rzecz jasna. Bhambri mimo wszystko nieźle serwował z Tabernerem, a myslałem ze w tym aspekcie będzie wyglądał słabiej, ale może zdarzył mu się taki dzień , że "siedziało" . Polansky z BHambrim grali ze sobą 2 razy w 2017 roku i na Roland Garrosie na mączce Polansky bez problemu wygrał 2-0, natomiast na trawie w Ilkley zwyciezył Bhambri 2-1, zatem jak widać nawet jeśli poległ to seta urwał i nie inczej być powinno dzisiejszej nocy, dla odważnych typ na wygraną Polanskiego @ 3.0.

 

 

00:00 Dennis Novak-Go Soeda , Novak handicap +1,5 seta @ 1,50 Sportingbull :t: 

O Novaku już raz pisałem,jest to zawodnik który po prostu zasługuje na turniej główny, ma ku temu umiejętności.Pozostawił dobre wrażenie na koniec 2017 roku, tutaj w eliminacjach ograł dwóch na prawde solidnych graczy Ilie Ivashke i Danilo Petrovica ( potrafi ten chłopak zaskoczyc, w 1 rundzie wyeliminował Nicolasa Mahuta, wiec nie jest to byle kto ).

Jeśli siedzi 1 serwis Austriakowi to jest praktycznie nie do przełamania, w wymianach bardzo solidny, ze skillem, ma uderzenie kończące, a tego ewidentnie brakuje Japończykowi, jak każdy Azjata wybiegany,odbić potrafi,ale ze skończeniem jest problem, a takich meczy nie da się wygrać bez skilla, no chyba że Novak będzie miał fatalny dzień i popełni ogromną ilość niewymuszonych błędow, jednak tak zdarzyć się nie powinno. Soeda jak na razie nie miał żadnego solidnego rywala w kwalifikacjach dlatego znalazł się w  rundzie,myśle ze tej nocy nastąpi zderzenie z rzeczywistością i bolesna weryfikacja umiejętnosci. Zakład na wygraną przez Novaka minimum 1 seta jest na prawde zaskakujący, duża promocja jak dla mnie, do kuponu czy dubla w sam raz, warto pograć także na wygraną w całym meczu Novaka po kursie @ 2.55 :t: 

Edytowane przez Monf
By pershing,

40 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy turniej głóny i troche swoich opinii wyraże głównie do ATP
 

 Dustin Brown-Joao Sousa 1 @ 2,74
Po raz 1,po raz 2,po raz 3 i po raz 4 także , tym razem po jeszcze lepszym kursie! Dustin Brown ma wzloty i upadki w meczach,cuduje,pajacuje a mimo to wygrywa, bo jak juz sie powtarzałem wielokrotnie umiejętnościami zawsze się obroni. Serwis bardzo potężny , albo bezpośrednio z niego punktuje albo ustawia sobie punkt , oczywiscie za wyjątkiem sytuacji kiedy główka nie pracuje , ale myśle że będzie zdarzać się to coraz rzadziej. Kolejna jego wygrana byłaby sukcesem nie tylko sportowym,ale także fajna kaska do kieszeni wpada , więc może to spowoduje że głowa Browna bedzie pracować na te 50-60% . Souse oglądalem w meczu z Youngiem i niczym wielkim nie zachwycił,dobry przebijaka ,potrafi też i mocno przyłożyć ,ale nie specjalnie garnie sie do gry ofensywnej, a ostrzeliwany przez Browna który swietnie kryje siatke nie będize należało do przyjemnych i jestem przekonany ze sobie z tym nie poradzi, a więc jeśli tylko Dustin nie przegra tego meczu ze samym sobą to będzie dobrze.

 

 John Millman-Coric Borna 2 @ 1,75
Chorwat bardzo zaimponował mi wygraną w Doha z Carreno Bustą, może rywal nie jakiś mocny,można móic że Hiszpan przegrał to na własne życzenie, ale coś co trzeba pochwalić to ogromne zaangażowanie w gre Corica, wola walki,chęć zwyciestwa przy fatalnej sytuacji ( jak dobrze pamietam 4-5 0-30 i serwis Hiszpana i 3 smecze do których gonił po całym korcie Coric ,wygrał punkt i odmieniło to losy meczu ) . Coric jest solidny w defensywie, więc tych błędów niewymuszonych za wiele byćnie powinno chyba , że na siłę będzie chciał szybko kończyc akcje i podejmował złe wybory , ale ma też mocne uderzenie kończące. We wspomnianym meczu z Bustą podobała mi się jego gra przy siatce,więć to mozeteż dobre rozwiazanie, Millman nie jest przeciez zawodnikiem ktory bedzie potrafił grac dobre passing shoty czy loby.Millman niby powalczył z Dimą w Brisbane,ale to bardziej Dima walczył ze sobą. John ograł pozniej młodego Popyrina także zaden powod do szczescia to nie jest i porażka do 0 z Mullerem,nie lubie stylu gry Millmana, jest dla mnie drewniakiem i mam nadzieje że Coric poskłada go 3-0 bo to że wygra mecz to raczej fakt niepodważalny.

 

 Ivo Karlovic-Laslo Djere 1 @ 1.82
Co by nie mówić o Karlovicu pewne jest jedno, swoje wyserwuje.Może jego ostatnie wyniki nie napawają optymizmem,ale stary rok jest już za nami,w nowym jeszcze go niewidzielismy,jest solidnym serwismenem, w wymianach z takim rywalem jak Djere także nie jest na straconej pozycji, z reszta to bardziej typ przeciwko Laslo, który kompromituje się w ostatnich dniach. Najpierw porażka z będacym bez formy Kukuskhinem , później miał wygrany mecz z noł nejmem Maxime Janvierem i przegrał w fatalnym stylu, jesli nie istniał w wymianach z odpadkiem challangerów to gdzie mu do wielkiego szlema, szybkie 3-0 dla Ivo,może obędzie sie nawet bez trzech TB.

 

 David Ferrer-Andrey Rublev 2 @ 1,82
Każde pokolenie ma własny czas... To właśnie takie małe starcie pokoleniowe, Ferrer który jest na fali opadającej i najlepsze lata ma już za sobą  zagra z Rublovem , który może sporo w tym ATP namieszać. U obu panów serwis nie robi jakiejś większej przewagi, nie można na pewno uznać , że to wielki atut któregoś z nich.Ferre wiadomo, wybiegany,dobrze czyta gre,dobry przebijaka,każda piłka wraca,ale to za jego najlepszych czasów , a nie w obecnej sytuacji. Rublow ma potężne uderzenie w łapie, doszedł do finału w Doha i z każdym meczem widać było , że wyciaga wnioski, zagrałkilka dobrych meczow, był konsekwentny w wymianach, ganiał rywali, grał przeciw nogom w odpowiednim momencie zmieniał tempo, widać ze uczy sie na swoich błędach i nie jest to już tylko tępe bicie na ślepo. Finału z Monfilisem niestety niewidziałem ,  dni temu zagrał jeszcze pokazówke z Pouillem i wygrał , a więc taki miły początek przygody z Australią.Ferrer w Auckland dotarł także daleko bo do półfinału gdzie przegrał 0-2 z Del Potro, no ale jego rywale : Wu,Sousa,Chung, no szanujmy sie , nie jest to zbyt duży opór. Moim zdaniem Rublev na spokojnie wygra ten mecz, ma wszystkie atuty w rękawie.

 

 Kevin Anderson-Kyle Edmund 2 @ 3,05

Bardzo ciekawy typ,oczywiscie polecam wszystkie możliwe handi na Edmunda , który bardzo dobrze zagrał w Brisbane ,ograł Shapovalova i Chunga i odpadł dopiero z Dimitrovem, gdzie grał na prawde bardzo dobrze od 2 seta, ale w trzecim secie przy 4-4 nagle podkrecił kostke, nie był juz soba, nie chciał tez chyba ryzykowac i oddał 4-6.Serwis u Edmunda od 2 seta świetnie funkcjonował zarówno pierwszy jak i drugi, w wymianach jest bardzo groźny,jak poczuje krew to z każdej sytuacji potrafi zagrac pięknego winnera. Anderson to zawodnik

którego po prostu nie lubie,czas by wreszcie szybko pożegnał się ze szlemem, jak nie siedzi mu serwis to męczy sie niemiłosiernie co miało miejsc przezpół meczu z Pairem, gdyby ten wykorzystał swoja okazje to juz wtedy odpadłby z turnieju z Pune,a tak dopiero w finale ograł go do 0 Simon.Teraz jeszcze na pokazówce przegrał 2-1 z Bagdhatisem co wystawia mu już wogole bardzo słabą opinie. Jeśli jakiś uraz kostki/stopy nie przeszkodzi Edmundowi to wygra ten mecz i zamelduje się w 2 rundzie.

 

 Denis Istomin-Pierre Hughes Herbert 2 @ 2,25

Tutaj krótko,dlaczego w strone Herberta? A bo jest lepszym zawodnikiem tak po prostu, serwisowo lepiej wygląda, w grze z głębi kortu także ma większe mozliwosci od Istomina, w ogóle nielubie gry Denisa, dla mnie totalnie bez skilla, czasem cos trafi ale raz do roku to i kura piernie. Do tego Istomin kreczował w Brisbane w meczu z Harrisonem , więc niewiadomo , może cos mu dolega to wygrana meczu przez Francuza będzie jeszcze łatwiejsza,ale nawet jeśli nie to jestem pewien z Herbert to spotkanie wygra, jest zawodnikiem lepszym pod wzgledem umiejetnosci technicznych jak i wydolnosciowych, Istomin już po trzydziestce to tych sił bedzie co raz mniej. Na prawde nie wiem co musiałoby się stac żeby Herbert tego meczu nie wygrał.

 

Wszystko 1xbet

By pershing,

100 pkt dodane, Edmund liczony 30 pkt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anderson - Edmund 1 1.4 eFortuna (krecz = win/lose) :n:

Polecam tym na Andersona, który powinien sobie na spokojnie poradzić z Edmundem. Pierwszym argumentem jest, że Edmund 10 dni temu skręcił sobie kostkę, jak się nie podda przed meczem to wydaje mi się, że podczas meczu. 10 dni to raczej za mało, żeby kostka się zregenerowała, za piłkami Andersona będzie musiał biegać, bo po samym returnie punktu nie zdobędzie, a Anderson nie będzie przebijał prosto w niego. Tutaj będzie trzeba walczyć + jeszcze męczyć się z dzisiejszą pogodą, może być ciężko. Drugim argumentem jest mocniejsza głowa Andersona, doświadczenie po jego stronie, nie będzie mu się trzęsła łapa przy ważnym serwisie, skupi się na szlemie. Kyle czasem odpala tryb chorej głowy. Jak dla mnie Anderson wygrywa, czy to po całym meczu, czy przez krecz rywala, dlatego bierzemy opcje, że krecz da nam wygraną.

 

Sela - Harrison 2 1.31 eFortuna // dla łowców kursow 0:3 po kursie ponad 2 :t: / :n:

Jak dla mnie pewniaczek, Harrison dobrze się rozbujał przed AO, odpuścił sobie Auckland, żeby zostać w Australii i trenować, a w Brisbane dotarł do finału, bardzo dobre zagranie według mnie, pierwszy turniej traktujesz poważnie, drugi odpuszczasz i trenujesz. W pierwszym warto było zagrać, żeby po tej zimowej przerwie wejść chociaż troszkę w ten rytm meczowy, rozegrać sobie fajne zawody. Sela po dwóch meczach pokazał tylko, że raczej nie ma co  na niego liczyć, o ile porażkę z Verdasco można jeszcze jakoś przeboleć chociaż serwis tam mu chodził tragicznie, tak porażka w chellengerze to już dramat. Dla kasy tam nie pojechał, to w sumie nie wiem po co. Harrison dużo leszy skill, mecz dla niego.

 

Cuevas - Youzhny 1 1.55 eFortuna :t:

Kolejny bet, Rusek to jest dziwny gracz, nigdy na niego bym nie postawił grosza, on nie traktuje tego wszystkiego poważnie, jak mu nie siedzi to nawet nie stara się, żeby siedziało. Po prostu oddaje mecz, dogrywa do końca, na jego twarzy nie widać zbyt dużych emocji, czy to po wygranym ważnym punkcie, czy przegranym. On raczej woli challengery, gdzie jego znajomi w razie czego mogą się dorobić. Cuevas nie jest specjalistą na hardzie, ale traktuje tenis na poważnie, gra w singlu i deblu, zależy mu na dobrych wynikach, walczy zawsze do końca. AO to dla niego ważna impreza, nie przemęczał się przed AO, zagrał tylko w Auckland, słaby wysęp, ale Karen był lepszy. Dla Yozunego będzie to pierwszy mecz w sezonie, także w pierwszym secie nie będzie sobą, w drugim powalczy, a w trzecim już po prostu odda i wróci do hotelu na drinka. Mecz dla Cuevasa!

 

 Tsitsipas - Shapovalov over 39.5g 1.74 eFortuna :n:

To będzie zacięte spotkanie, dwóch zawodników, którzy pomału wchodzą na salony tenisowe. Będzie walka pomiędzy nimi i to duża, Grek słaby występ w Auckland, ale być może chciał już przylecieć do Australii i zacząć się zapoznać z klimatem i kortami. Shapalov też wrócił szybko z Auckland, ale tam po prostu nie miał żadnego pomysłu na Del Potro. Jeden i drugi posiadają mocny serwis, dobre bh i fh. Co wystarczy, aby tu zobaczyć 4 sety, a wydaje mi się, że nawet i pięć. W zwykłym turnieju bałbym się zaryzykować overka, ponieważ są jeszcze młodymi graczami i po przegranym secie mogłoby braknąć sił w głowie, żeby powalczyć jeszcze, ale przy formie na szlemie powiedzmy przy prowadzeniu 2-0 przychodzi takim moment rozluźnienia, do tego pogoda dzisiaj słaba, mogą być przerwy, także w przerwach można sobie poukładać w głowie i wrócić do walki. Over wydaje się być mega pewnym betem.

 

Millman - Coric 1 2.09 eFortuna :t:

Mecz 50/50 więc pobieram większy kurs. Gram na gospodarza, bo to za nim będzie publika, nie młodym chorwatem. Millman miał dobry mecz z Dimitrovem, ale padakę z Mullerem, gdzie w 1 secie miał 40-15, dwie setowe i się po prostu brzydko mówiąc zesrał. Teraz będzie zupełnie inne widowisko, Coric nie jest specjalistą od chłodnej głowy, młody podpala się strasznie. Coric ma mentalność WTA, często nie ma pomysłu na grę, boi się zaryzykować. Zawsze, kiedy oglądam mecze Corica to nie mogę na to patrzeć, czyli prawie nie oglądam chyba, że mam na jego rywala coś postawione. Jego bezsilność mnie przeraża. Milmaan będzie miał tutaj duże pole do popisu, a potrafi rzucać po linii piłkami. Może i był wysoko, ale szybki zjazd, to był po prosto jeden strzał. Publika poniesie Millmana wierze w to.

 

Ferrer - Rublev over 3.5s 1.46 eFortuna :t:

Mecz 50/50, ale tutaj nie mam pomysłu kto może wygrać, wiem tylko, że będzie wyrównany mecz. Ferrer dobre mecze przed AO, walczył, jak za dawnych lat, ale nie weźmie tego w trzech setach. Rubleva stać tak samo na zwycięstwo, ale też nie w trzech setach, to jeszcze nie ta mentalność. Głównym argumentem jest dla mnie wiek Ferrera, żeby iść w ten over i ambicja Rubleva. Zapowiada się nam ciekawe spotkania weterana z nadchodzącym top graczem tenisa. Rublev ma papiery do gry na hardzie.

 

Carreno-Busta - Kubler 1 1.30 efrotuna :t:

Jak dla mnie dobry bet, do tasiemki. Co z tego, że gospodarz, ale nawet na tego czajnika mogę postawić. Taki słaby drugi sezon mu się nie trafi, a raczej końcówka sezonu, bo to co on wtedy grał to już był dramat, może dlatego wystawili nam, aż 1.3? Bo przecież powinien być to kurs rzędu 1.1 maksymalnie. Doświadczenie i skill po stronie Busty, zagrał dramat z Coricem, bo mógł easy wygrać, ale nie wiem co się stało, może Doha mu się nie podobało? Później sobie pograł 4fun z Goffinem i Ebdenem, ale o dziwo te dwa mecze wygrał, na pewno podbudowało mu to trochę jego ego i podejdzie do gry z większą pewnością. Dla Kublera fajna przygoda, ale to się skończy na trzech setach, jak wygra to po prostu widać, że Hiszpan musi kończyć z tenisem.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

110 pkt dodane (te kursy ~1.3 liczyłem po 15)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka kolejnych bardzo ciekawych betów na kolejną noc:

Cedrik Marcel Stebe-Maximilian Marterer 1 @ 2,53 eFortuna :n: Marterer mecz życia, siedziało mu wszystko, w takiej dyspozycji to i djoka by ograł

Jak dla mnie jeden z lepszych typów tej nocy, mecz dwóch szwabów grających ofensywny tenis, obaj z techniką na bakiel,ale moc w łapie mają, więcej moge napisać o Stebe , bo jego widziałem częściej pod koniec 2017 roku gdzie imponował formą i między innymi ZDEKLASOWAŁ Marterera 6-2,6-1 co prawda na mączce, ale styl gry Stebe bardziej pasuje pod hard,więc tymbardziej powinno być podobnie. W tym roku Stebe kreczował w meczu z Rublevem w Doha,więc tutaj pojawia się jedyny znak zapytania,czy kontuzja mu nie przeszkodzi, ja myśle że nie, nie kulał strasznie tylko pewnie zapobiegł ewentualnym problemom, w 2 tygodnie powinien dojść do siebie i byc w pełni dyspozycji. Zkolei Marterer grał,ale jak grał to nie ma co za bardzo pisać, pokonał w kwalach do turnieju w Doha, Mouse Shanana Zayieda...A później przegrał z Berettinim,a także z Seppim w 1 rundzie czelka w Canberra. Moim zdaniem Stebe ma więcej atutów w swoim ręku,zarówno serwis ma lepszy jak i z lini końcowej jego zagrania sieją większy popłoch,w  dodatku ta niedawna deklasacja, moze działac pozytywnie na podejście i psychike,jeśli kontuzja nie przeszkodzi to Marcel wygra ten mecz,dlatego gramy w buku gdzie krecz=zwrot

 

Marton Fucsovics-Radu Albot 2 @ 2,88 1xbet :n: szykował się piękny comeback ale brakło myślenia w decydującej fazie
Tutaj troche bardziej ryzykowny typ,ale bardzo możliwy, Albot jest niewygodnym graczem dla każdego rywala, a zwłaszcza dla teakiego pokroju Węgra który z umiejętnosciami technicznymi nie stoi najlepiej.Marton bazuje głównie na mocnym serwisie, w wymianach raczej bez żadnych rewelacji, nie zna za bardzo pojęcia rotacji :D Z kolei Albot jest bardziej regularnym,powtarzalnym i te jego umiejętnosci są wyrównane bo zarówno na serwisie potrafi sprawic wiele problemów returnującemu i w drugą stronę,jako returnujący jest bardzo niewygodny, w wymianach stara się cały czas zmieniać długości piłek, a żeby sobie z tym poradzić trzeba umieć zagrać dobrego slajsa z niskiej piłki,zagrac passing shota itp. Dla mnie Węgier jest stworzony do takiej siłowej gry, potrafi wykorzystać i zagrać z siłą uderzenia rywala,ale żeby samemu coś wymyśleć z trudnej piłki z niskim kozłem,czy takiej wrzuconą slajsem gdzieś w linie końcową to już gorzej . Grali ze sobą jak na razie 4 razy,ale wszystko dawno temu to byli inni zawodnicy,z  wyjątkiem meczu w 2017 ,z kolei był to mecz na mączce a to nie jest nawierzchnia Albota, na hardzie , w dodatku w meczu granym do 3 wygranych setów powinien sie uporać z Węgrem.


Vesely-Safranek ,Safranek +2,5 seta @ 1,55 / dodatkowo Safranek wygra mecz @4.03  1xbet :n::bz:
Początkowo miałem dać over 3,5 seta,ale zmieniłem zdanie. Oglądałem Safranka w kwalach do AO z Renzo Olivo i na prawde tak mocnego Czecha dawno nie widziałem, absolutnie wszystko mu wchodziło,zaczynając od serwisu,przez dropshoty ,winnery , kończąc na returnie, Olivo był totalnie bezradny a nie jest jakimś pierwszy leszczem do bicia.Wkolejnej rundzie zdeklasował także dobrze serwującego Whittinghtona i w ostatniej rundzie odprawiony takżeCOllarini,wszystko na sucho,bez straty seta. Vesely rok zaczął fatalnie, od porażki w Pune z Ricardo Ojeda Larą :fp: Później w Auckland cudem wygrał z Albotem, na dobrą sprawe Radu przegrał na własne życzenie ( 6-3 w TB). Kolejna wygrana Vesely'ego to wymęczone 2-1 z Querreyem, ktory także w formie nie jest i porażka z Bautista 0-2. Jeżeli Vesely trafia 1 serwisem to jest groźny,jest ciężko go przełamać,ale jeśli przychodzi kryzys na serwisie a przyjdzie na pewno i to nie raz jest już ciężko bo w wymianach nie prezentuje się najlepiej, kuleje u niego gra ofensywna gdzie robi bardzo udżo niewymuszonych błędów, paradoksalnie lepiej radzi sobie w defensywie,potrafi zagrać fajne minięcie czy passing shota gdy rywal wisi na siatce. Jednak Safranek jest w formie,jest rozpędzony,zapoznał się już z kortami w melbourne i moim zdaniem ma sporą szanse by nawet wyeliminować swojego rodaka. Tego żewygra minimum 1 seta jestem pewien, miejmy nadzieje że mnie nie zawiedzie i wygra także cały mecz.


Mannarino-Berettini 
Berettini handi +2,5 seta @ 1,50 1xbet :n:
Tutaj krótko i na temat, Mannarino nie jest zawodnikiem potrafiącym zachować pełną koncentrację na tak długim dystansie, zdarzy mu się nie jeden kryzys,wiele niewymuszonych błędów bo on ma to po prostu w DNA,a regularny Berettini jest w stanie zaskoczyc, na serwisie radzi sobie bardzo dobrze, wygrana z Martererem czy Troickim w Doha na pewno też dobrze o nim świadczy. Swoje na pewno wyserwuje, a przy ewentualnym TB czy nawet w gemie serwisowym Mannarino , Francuz zrobi kilka głupich UE i Włoch powinien to wykorzystać,dopatruje się tutaj nawet małej niespodzianki i wygranej Włocha,ale nie podniecajmy się, seta powinien wygrać na spokojnie. W tej potyczce kibicujemy zięciowi Zbyszka Bońka :wuwu:



 

David Goffin-Mattias Bachinger, Bachinger handi +9,5 gemów @ 1,72 :t: / Bachinger handi +7,5 gemów @ 3.1:t: << TYPY GŁÓWNE > oraz dodatkowo Bachinger wygra minimum 1 seta @ 3.15 1xbet :t: 
No i mecz na który czekałem  i kilka typów do niego, bo uważam że lekceważenie Niemca jest tutaj bezpodstawne. Handicapy gemowe powinien pokryć na spokojnie, świetnie się tutaj czuł w kwalifikacjach i bez większych problemów poza meczem ze Stakhovskym przez nie przebrnął. Oglądałem go z Duckworthem i serwis funkcjonuje znakomicie, dodatkowo w tym spotkaniu uraczył widzów kilkoma na prawde znakomitymi winnerami jednoręcznym BH po lini, posyłane były z taką mocą że nawet wybiegany Goffin nie miałby co z tym zrobić, to w kontekście ewentualnego wygrania seta przez Bachingera, natomiast same handicapy gemowe powinien on pokryć swoim dobrym serwisem,na prawde wątpie że Goffin bedzie w stanie przełamać go 4 razy to i tak w najgorszym układzie bo jak Bachinger będzie rozpoczynał to może zostać połamany nawet 6 razy a handi 9.5 wejdzie %-) O Belgu za bardzo nei ma co pisać, wiadomo solidny , waleczny na wyższym poziomie, dobry występ w Hopman Cup,ale już pokazówka przed kilkoma dniami przegrana z na prawde przeciętnym Carreno Bustą nie świadczy o nim dobrze. Handicapy gemowe jak dla mnie to znakomite typy , myśle że seta także może urwać, a może i coś więcej? ...

 

Peter Gojowczyk-Mikhail Kukuskhin 1 @ 1,65 1xbet :t:
To także powinien być jeden z pewniejszych typów tej nocy, regularny Gojowczyk dobrze pokazał się w Doha,dobrze pokazał się także później w Auckland, co prawda osiągnął tylko a może i aż ćwiercfinały i przegrywał nie z byle kim bo Monfilisem i Robinem Haase. Pokonał mocnego Socka i niezłych Smyczka,Krajinovica i Berettiniego. Dobrze radzisobie na serwisie, w wymianach staje się coraz bardziej agresywny, ma możliwosci do gry ofensywnej więc uważam że w tym spotkaniu zmusi do defensywy "Kukłe" , który także zmaga się z problemami ,nie wiem jednak czy zdrowotnymi czy psychicznymi bo oglądając jego mecz w 1 rundzie czelka w Australi z totalnym noł nejmem J.Beale można było się łapać za głowe, po przegraniu 1 seta oczywiscie skreczował,ale nie było widać żeby coś mu dolegało,albo sie maskuje albo jest w tak fatalnej formie.Która z opcji by to nie byłanie będzie w stanie pokonać solidnego Niemca, gramy w 1xbet/sbull etc, czyli tam gdzie krecz=przegrana.

 

Ricardas Berankis-Stan Wawrinka 2 @ 1,58 fortuna :t:

Kolejny mecz , który wygląda na bardzo łatwą kasę od buka, pod względem umiejętnosci Wawrinka przerasta o głowe swojego rywala i tu nie ma co wymieniać bo jest zawodnikiem o wiele lepiej wyszkolonym w każdym aspekcie. Stan może nie grać, może grać słabo , ale jak przyjdzie wielki szlem to jest cholernie groźny, w 2017 przed turniejem w Genevie poprzedzającym Roland Garros,przegrywał wszystko by później wygrać turniej w swoim kraju i dojść do finału wielkiego szlema.Od słabego wystepu na Wimbledonie nie widzielismy go na korcie , ale jestem pewien że jest dobrze przygotowany i przy nieobecnosci Murraya,problemach Djoka i Nadala ma gdzieś z tyłu głowy myśli o tym by znów zaskoczyć i być moze osiągnąć świetny wynik na AO. Berankis to absolutnie rywal ponizej jego poziomu, w tym roku wygrywał z Bartonem i Boltem i 3 krotnie przegrywał z Opelką,Vukicem i Mannarino, także nad czym my tutaj w ogóle dywagujemy, kurs absolutnie z kosmosu,pewna wygrana Wawrinki,myśle ze w 3 setach, jednak gramy w bukmacherze gdzie krecz=-zwrot bo nie mamy pewności co do stanu zdrowia Szwajcara.

 

Lara Arruabarena-Rachel Hogenkamp 2 @ 2.43 1xbet :n: z 50 UE w 2 setach Hogenkamp...

Na koniec truskawka na torcie,patrząc na forme Hogenkamp ( 8 porażek z rzędu) można załamać ręce, ale moim zdaniem to już ten czas w którym Holednerka wraca na swój najwyższy poziom, a jeśli na niego wchodzi to jest niezwykle groźna, bo ma mocny serwis , a zlini końcowej jej mocne uderzenia sprawiają wiele problemów,zwłaszcza takim zawodniczkom jak Arruabarena , która siły fizycznej nie ma.Hiszpanka osiąga także bardzo słabe wyniki , jej styl gry jest zupełnie odmienny od stylu Hogenkamp i jeżeli Rachel nie będzie popełniała masy błędów to wygra to spotkanie nawet w 2 setach,jak pisałem uderza bardzo mocno a Lara nie ma siły fizycznej by byc w stanie te zagrania skontrować, bo do biegania przyczepić się nie można, ale będzie problem z tym żeby ta piłka wracała na strone Hogenkamp, co znowu jest kluczem do wygrania meczu z Holenderką , która nie jest w stanie zagrać kilka razy mocno i w punkt w jednej wymianie. Wszystkie atuty w ręku ma Hogenkamp,jeśli nie zginie od własnej broni to zamelduje się w 2 rundzie.

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lauren Davis - Jana Cepelova 2 1,67 Fortuna :n:dobrze zaczęła słabo skończyła :bz:

 

Bedzie to pierwsze starcie pomiędzy obiema zawodniczkami. Lauren Davis rozpoczęła ten sezon bardzo słabo przegrywając w pierwszych rundach w Auckland i Sydney odpowiednio 0:2 z Sachią Vickery gdzie udało jej się ugrać tylko trzy gemy oraz również 0:2 Larą Arrubareną-Vecino z którą ugrała łącznie osiem gemów. Jana Cepelova w tym samym czasie rozegrała w Hobart również dwa spotkania najpierw pokonując 2:1 Janę Fett a następnie przegrywając 1:2 z Alison Van Uytvanck. Wprawdzie Davis miała całkiem udany poprzedni sezon ale w tym póki co nie wiedzie jej się zbyt dobrze. Dlatego ja tu uderzam w stronę Cepelovej. Mecz tuż tuż i nie ma co tu się rozpisywać. Patrząc na ich obecną dyspozycję myślę, że minimalnie lepsza powinna być właśnie Słowaczka.

 

Ashleigh Barty - Aryna Sabalenka 2 3,15 Unibet :n:podobnie jak wyżej :bz:

 

Chyba najciekawszy dziś pojedynek żeńskiego tenisa. Z jednej strony faworytka australijskich kibiców Ashleigh Barty z drugiej nieprzewidywalna, co raz mocniejsza Białorusinka Aryna Sabalenka. W tym właśnie spotkaniu wbrew bukom liczę właśnie na niespodziankę i wygraną Aryny. Obie są w bardzo dobrej formie na początku sezonu. Barty zaliczyła już finał w Hobart po drodze pokonując Tsurenko, Cepede, Perez, Strycovą, Gavrilovą oraz ulegając w finale Kerber. Sabalenka w tym samym czasie grała w dwóch turniejach najpierw w Shenzen gdzie pokonała Niculescu i Kovinic przegrywajac dopiero z Halep, później w Hobart wygrywała z Bouchard i Zhang a przegrała z Tsurenko. Takim swoistym handicapem dla Sabalenki może być te kilka dni więcej odpoczynku od Barty. Wprawdzie Sabalenka jest jeszcze niestabilna emocjonalnie bo przytrafiają się jej proste głupie wręcz błędy ale jednak gdy zaskoczy w danym spotkaniu staje się piekielnie mocna i na prawdę bardzo ciężko ją wtedy pokonać, bo potencjał ma imponujący. Liczę tu na bardzo ciekawe, zacięte spotkanie, żeby dobrze się oglądało i mimo wszystko na niespodziankę czyli wygraną Aryny Sabalenki.

 

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka moich typków na AO z luźnymi sugestiami :p 

 

Kyrgios, Nick - Troicki, Viktor 1° set Tennis U/O (8.5)   Under  :minus:  2,80 Ja wiem ze Monf sie nie zgodzi z typem :p ale po takim kursie za drobne singielek . Tak po prawdzie Serba tutaj juz nie powinno być w 1 rundzie wymęczył winnera z miejscowym Alex Boltem przegrywając po 2 setach 2-0 i ....Nick wiadomo czasem lubi coś odwalić na korcie ale tutaj bierze to maks w czerech setach lubi dobrze mocno rozpocząć w 1 rundzie spacerek z brazolem Rogerio Dutra Silva w pierwszych dwóch setach bez historii do 1 i 2 pewny mocny serwis.Grali raz ze sobą raz i  1-0 dla greckiego kangura 6-1 6-2 

 

 Karlovic, Ivo - Sugita, Yuichi - 1° set Tennis U/O (10.5)   Over    2,10 :plus:Tutaj gram tez na Japończyka po 1,65. Ivo wiadomo serwis nie lubi długich wymian wiek swoje robi nie sprzyja graniu w Australii przy tej pogodzie będzie Chorwat  męczył sie. Pewnie i tak za daleko tu nie zajdzie maks ta runda jeszcze...  liczę na to ze dobry lotny na nogach Sugita za meczy Chorwata będzie szukał wymian spokojnie przebijając piłki, ale troszkę będzie musiał po biegać zeby Karlo zaczął popełniać błędy.  Ivo król asów liczę ze spokojnie dobrze wejdzie w mecz i tutaj realny tai brek w 1 rundzie z Serbem Laslo Djere były 2 w 1 secie i w ostatnim .Sugita zmiótł w 1 rundzie Sock  wygrywając 3-1 w 1 secie do 1 z tego co się orientuje panowie se sobą nie grali jeszcze.

 

włoskie betn1

 

Cuevas Pablo - Harrison Ryan tutaj gramy 3 x :minus: bety  Cuevas Pablo +3.5 gema  @ 1.80 over 37,5 gema 1,833  i win Cuevas Pablo @ 2.30  po grane w yogano 

 

Krotko obaj nie zachwycili w pierwszej rundzie i tutaj na 3 setach raczej sie nie skończy-  Pablo ograł  w 3 setach pana kontuzje Youzhnygo  nie bez problemu 7-6 6-3 7-5.Lubi walczyć myślę ze jest wstanie wygrać to spotkanie  po tym  co pokazał Amerykanin mozna ryzykowac... 5 setowka z przeciętnym sprzedawczykiem Dudi Sela problemy z własnym podaniem duzo prostych nie wymuszonych błędów grali raz ze soba dawno bo 2008 i Rayan wygrał 6-4 6-3. 

 

 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba troche odbić poprzednią noc,a więc dziś widze to tak:

 

Joao Sousa-Marin Cilic, Sousa handi +2,5 seta @ 2,08 :n: cilic pokazał moc

Nie jestem fanem Sousy, solidny grojek, liczyłem ze odpadnie z Brownem ,jednak uporał się w 5 setach, tutaj myśle że wyrwie minimum 1 seta Marinowi, który ostatnio coś na bakiel z formą.Porażka w Pune z Simonem,gdzie miał mecz w garści, później przegrana pokazówka z Ebdenem co było bardzo zaskakujące. W 1 rundzie pokonał Pospisila 3-1,ale niewiele brakowało zeby była 5 setówka, nie ma stabilnej formy,popełnia sporo UE, co przy regularności Sousy może się źle skonczyc. Portugalczyk spokojnie jest w stanie wygrac tego seta, w szczegolnosci swoją regularnoscia,solidnością i walecznością, Marin słabnie w oczach i wiele w Australian Open nie zawojuje.

 

 

Diego Schwartzmann-Casper Ruud 2 @ 3,92 Typ dodatkowy / Ruud handicap +1,5 seta @ 2,43 > TYP GŁÓWNY :n:

Kursy lecą na łeb na szyje, jeszcze rano na Ruuda było prawie 5,0 i buki mądrze robią bo Casper pokazuje się z bardzo dobrej strony, zagrał bardzo dobry turniej w Auckland, w kwalifikacjach do AO ograł Ito,Popko i niezłego Escobedo. W 1 rundzie turnieju głównego po długim boju wyeliminował Halysa. Norweg dobrze serwuje i w wymianach jest groźnym rywalem, ma mocne uderzenie z forehandu,chętnie atakuje.Natomiast Schwartzmann tutaj ewidentnie pod formą,najpierw porażki w 1 rundzie z Dołgopołowem i Feliciano Lopezem bez wygrania nawet seta, a tutaj w 1 rundzie z ogromnymi problemami ale ograł Lajovica także po 5 setach. Upatruje tutaj wygranej Ruuda , który obecnie jest bardziej regularnym graczem i jego forma jest stabilna, natomiast po Diego niewiadomo czego się spodziewać, jak na razie nic dobrego nie pokazałi ten turniej może się dla niego skończyć już tej nocy.

 

 Nick Kyrgios-Viktor Troicki,Troicki handi +2,5 seta @ 2,32 / Troicki wygra mecz @ 8.0 :n: mógł ugrać wiecej

Bardzo lubie Kyrgiosa i to zawsze raczej gram w jego strone, jednak tutaj coś czuje w kościach że nie będzie wesoło, Kyrgiosowi jak się chce i sie skupi w 100% to jest w stanie wygrywac z najlepszymi,ale to rzadki przypadek u niego. Troicki to taki rywal , który potrafi sprawić niespodzianke,którego stać na dobre wyniki, co prawda słabo rozpoczął ten rok,od porazek w 1 rundach, tutaj na AO takżę zaczął od 0-2 z Boltem, w 5 secie przegrywał juz 0-3 i nagle wygrał 6 gemów z rzędu, posiada dobry serwis, w wymianach zawsze jest groźny,bardzo chatrakterny,więc jeśli poczuje krew to może nam sie zrobic znakomite widowisko. Chwila nieuwagi Kyrgiosa, jakies chimery ,obrazi sie na swiat czy poczuje sie zbyt pewnie i Serb możeto wykorzystać,później swoje wyserwuje i set Australijczykowi ucieknie, może być tak że własnie obudzi się za późno Żyleta :p Upatruje tutaj dużej niespodzianki mimo ogromnej sympatii dla Nicka.

 

Yuichi Sugita-Ivo Karlovic 2 @ 2,57 :t:

Przepraszam kolege wyżej tutaj też uważam odwrotnie :D Sugita owszem bardzo solidny gracz, ograł Socka, ale z tym samym Sockiem wygrał kilka dni wczesniej na Hopman Cup. No i nie znamy głowy Sugity, jak poradzi sobie z gościem , który cały czas trafia Ci serwisem po 200km/h , serwuje kilkadziesiąt asów. W takiej sytuacji, trzeba przede wszystkim trzymać swój serwis i czekac na gorszy gem serwisowy rywala lub TB( chociaż w dwóch Tie breakach z Djere, ani razyu nie stracił serwisu ) . Co by nie móic w tych wymianach nie wygląda tak źle Ivo, no chyba ze jest ganiany od lewje do prawej,to wiadomo ze pobiegnie 1 raz,może i drugi ,ale nie więcej, jednak nie wiem czy przy serwisie Ivo , Japończyk bedzie w stanie choc na chwile przejąć inicjatywe. Może byc też tak , że porwie się z motyką na słońce, będzie bardzo chciał przełamać Karlovica, a w swoim gemie ucieknie koncentracja jakiś błąd,przełamanie i seta ucieka. Moim zdaniem podobny scenariusz jak meczu z Djere, 2TB wygrane przez Karlovica i jeden set wygrany przez Ivo bez rozgrywki tie breakowej ,może zamknie to nawet w 4 setach :)

 

Gilles Muller-Malek Jaziri, Jaziri handi +2,5 seta @ 1,83 TYP GŁÓWNY :t: / Jaziri wygra mecz @ 6.30 :n: niewiele braklo 

Jaziri w meczu z Caruso nie wyszedł na pierwsze 2 sety, później było już tylko lepiej, mecz oglądałem od stanu 1-2 i Jaziri zaimponował mi swoją grą, rozegrał to jak profesor, na dużym spokoju, na doświadczeniu rozrzucał rywala. Włoch kryczał,skakał,cudował z medical time żeby wyprowadzić Jaziriego z równowagi ,a ten nic, grał tylko lepiej. WIadomo , że Muller to zupełnie inna bajka niżCaruso, z potężnym serwisem i dobrą grą przy siatce, ale grając nawet ze słabym Delbonisem miał kryzysy w swoich gemach serwisowych i jeśli Jaziri podejdzie na spokoju to będzie w stanie tutaj zawalczyc, a być może i wygrać mecz. Na pewno do poprawy jest serwis, bo w meczu z Włochem w ogóle Tunezyjczyk go nie miał.Na returnie spisywał się mądrzei przede wszystkim grał bezbłędnie,a to także jest klucz do wygrywania meczy pokroju Mullera, gdy piłka będzie wracała niskimi slajsami na jego stone,zacznie psuć. Myśle że napędzony tym comebackiem Jaziri na spokojnie wygra 1 seta , a może także i mecz.

 

 z 1xbet

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było w dziale tenisowym, mało czas, ale dzisiaj jestem i rzucam swoje propozycje!

 

Kicker - Lacko over 3.5s 1.84 eFortuna :t:

Jeden i drugi nie byli faworytami w swoim poprzednim spotkaniu, a mimo to grają dalej. Kicker pokonał gospodarza - Thompsona, a Lacko pokonał Raonica. Dzisiaj dużym faworytem jest Lacko, ale ja na pewno bym nie grał po kursie 1.15, dobrą opcją na to spotkanie jest over. Nie sądzę, że Lacko będzie miał drugi mecz z taką dobrą skutecznością, na rywala słabszego zawsze przychodzi rozluźnienie, Kicker potrafił wygrać z publicznością to dlaczego ma nie ugrać seta z Lacko? Hard to może nie jest jego ulubiona nawierzchnia, ale powinien sobie poradzić. Pięć setów ujechał, punkty po pierwszym serwisie na poziomie 62% to jak na gracza, który bardziej woli clay bardzo dobry wynik. Prawie 50 winnerów i dobry poziom returnu. Według mnie warto pograć po takim kursie. Powodzenia!

 

Thiem - Kudla 3:0 1.8 eFortuna :n:

Thiem w pierwszym spotkaniu bardzo pewna wygrana 3:0 wszystkie sety 6:4. Kudla przeszedł kwalifikacje, w pierwszej rundzie dostał Johnsona, z którym udało mu się wygrać. Dzisiaj nie będzie już tak łatwo, Dominic po dość dobrym poprzednim sezonie w tym ma chęć na jeszcze więcej, AO to długi turniej dlatego najlepiej nie grać tu zbyt dużo, na słabych rywali być skupionym tak słabo jak na najmocniejszych i ugrywać ich w trzech setach. 15 asów, 50 winnerów, prawie 80% po pierwszym serwisie, jak widać Thiem uważa tak samo jak ja. Dla Denisa sen AO raczej tu się kończy, nie jestem w stanie uwierzyć, że wygra on to spotkanie. Mam nadzieje, że Thiem będzie skupiony od początku do końca i wygra to bez większego problemu.

 

Chung - Medvedev over 37.5g 1.8 eFortuna :n

Tutaj spodziewam się mega wyrównanego spotkania, jeden i drugi to nowe pokolenie tenisa, które kiedyś znajdzie się w top10. Medvedev świetna seria, wygrał poprzedni turniej, tutaj już pokonał gospodarza, jest chłop nakręcony i dobrze się czuje na hardzie. Chung wygrał poprzez krecz, ale i tak robił z Miszą co chciał. Panowie dobrze trzymają serwis, ale też dobrze czują się na returnie. Żaden z nich nie wygra do zera, a cztery sety na lajcie kryją nam over, a ja nawet uważam, że będzie tutaj i pięć setów i ze dwa tb. Dla nich każda kolejna runda to nowe doświadczenie,a  mają potencjał do gry w tenisa i umiejętności, więc są w stanie pokonać każdego, kto ich zlekceważy już na starcie.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Querrey-Marton Fucsovics , TIE BREAK w meczu? TAK @ 1,55 :t:

Zaczynamy od meczu rozgrywanego o 1:00 w nocy, jak dla mnie absolutny pewniak , obaj zawodnicy opierają swoją gre na bardzo mocnym serwisie, Querrey w 1 meczu z Lopezem w 3 sety zaserwował ich aż 28! Amerykanin nie powinien mieć żadnych problemów z tym żeby utrzymywać swój serwis, natomiast Węgier także serwisem stwarza sobie dużą przewagę,w wymianach jest bardziej regularny jednak od Querreya. Myśle że obaj zawodnicy będą skupiać się przede wszystkim na swoich gemach serwisowych, a w tak długim wymiarze czasu bo spotkaniu granym do 3 wygranych setów TB jest raczej nieunikniony. Myśle , że tutaj Węgier może ugrać nawet coś więcej, a kurs na niego jest bardzo kuszący. Moim zdaniem zobaczymy w tym meczu conajmniej dwie dodatkowe rozgrywki tie break.

 

Novak Djokovic-Gael Monfilis, Monf +2,5 seta @ 1,66 :t:

Nie mogłem typować inaczej :D 3mam kciuki z całych sił za Gaela i mam nadzieje że ogra Djoka, możę do 14 razy sztuka ? %-) bo na hardzie jeszcze nigdy Serba nie pokonał. Djoko wraca po długiej przerwie spowodowanej kontuzją i widaću niego świeżość, chęć do gry i radość z niej, wygląda na to że znów może poważnie zamieszać, ale przeciez Francuz także jest w dobrej formie, rok rozpoczął świetnie bo wygrał turniej ATP w Doha. W 1 rundzie ograł w 3 setach Jaume Munara natomiast Djoko w takim samym rozmiarze ograł Donalda Younga, także jak na razie nie mieli porządnego testu. Nie ma co ukrywać , że Monfilis lubi troche "pajacować" , grać pod publike przez co czasem traci głupio punkty,a czasem wygrywa je w sposób , jaki sie fizjologom nie sniło %-) Serwis w meczu z Munarem w ogóle nie funkcjonował u Francuza, więc tej nocy powinno być dobrze , jak to u niego zawsze w kratke, to już jeden z ostatnich sezonów dla Monfilisa by zapisać się w tej historii tenisa i zgarnac wielkiego szlema, co jest niestety mało możliwe,ale ciężko uwierzyc że gracz z takimi możliwosciami niema żadnego cennego wygranego turnieju na swoim koncie. Może to czas , w którym wreszcie zobaczymy solidnego Francuza? Nawet jeśli zagra "swoje" będzie robił show to i tak seta powinien ugrać,ale licze na jego wygraną, budzik na 4 już nastawiony :wuwu:

 

 

Fernando Verdasco-Maximilian Marterer , Marterer +2,5 seta @ 1,55 TYP GŁÓWNY :t: , dodatkowo> Marterer wygra mecz @ 4.08 :t: 

W 1 rundzie byłem wręcz przekonany , że Stebe ogra Marterera , jednak oglądajac ten mecz niedowierzałem, Max zagrał chyba "mecz życia" absolutnie wszystko mu siedziało,czego by się nie dotknął zamieniał w złoto,punkty których nie dało się wygrac on jakos odbijał i wpadały po liniach, na serwisie strasznie solidny, bardzo dużo winnerów.Jednak jak pisze albo to był jednorazowy wyczyn,albo Niemiec łapie forme, na prawde wysoką formę, grajać na takim poziomie jest w stanie zajść tutaj bardzoooo daleko.Jego rywal Fernando Verdasco i tutaj niewiadomo czego się spodziewać po Hiszpanie. Wymęczona wygrana z Selą,porazką z Rublovem, później gładkie 0-2 z De Minaurem w Sydney i nagle wygrana 3-0 z Bautistą Agutem w 1 rundzie wielkiego szlema, co prawda to Bautista też mocno przyczynił się do tego rezultatu, widzimy jednak że Verdasco nie jest stabilny, w meczu miewa mnóstwo wzlotów i upadków, a rozpędzony Marterer może je wykorzystać w 100% i sprawić niespodzianke. Seta powinien wyrwać bez problemu, możę wygrać takze całe spotkanie, jeśli utrzyma forme ze spotkania 1 rundy to zrobi to na 100% bo zagrał w każdym aspekcie fenomenalnie i był poza zasięgiem.

Agnieszka Radwańska-Lesia Tsurenko 1 @ 1,60 :t:

Agnieszka po prostu ten mecz wygrać musi, to jest pierwszy z argumentów i najbardziej kluczowy :D Polka już sporo meczy zagrała w tym roku, jedne słabsze drugie lepsze,jednak nic sie nie zmieniło, jej solidność, spokój i profesjonalizm. Tutaj w 1 rundzie słaby 1 set, nie jedna zawodniczka by się zagotowała a Isia na spokojnie zagrała swoje i wygrała.Tsurenko w meczu z Vikhlyantseva także odwróciła losy meczu ze stanu 0-1, no ale nie ma co w ogóle porównywac Rosjanki do Agnieszki, dwa inne światy. Tsurenko to nie jest taka rywalka z którą Polka mogłaby sobie nie poradzić, to by musiałoby być nagłe załamanie formy, zapomnienie umiejętnosci jakie ma. Wiadomo , że serwis nie stworzy Radwańskiej wielkiej przewagi, mimo tego że bardzo poprawiła ten aspekt gry, ale w wymianach zabiega swoją rywalke oraz sprawi , że Tsurenko będzie miała dosyć :D Styl gry tej zawodniczki absolutnie nie ma szans na to żeby uporać się z naszą rodaczką.

 

Naomi Osaka-Elena Vesnina 1 @ 1,98 :t:

Ostatnie ze spotkań, które opisuję, dlaczego typ na "japonke" ,a dlatego że ma lepszego skilla , mocne uderzenie kończące,lepszy serwis,lepszą wydolność i ogólnie jest zawodniczką , która jeśli tylko w głowie sobie wszystko poukłada ma szanse w tenisie osiągnąć bardzo dużo. Nie przez przypadek pokonywała w ostatnich miesiącach Angelique Kerber,Pavlyuchenkovą czy Venus Williams. Jest zawodniczką , która stawia wszystko na grę ofensywną, ma z czego uderzyć i jeśli nie popełnia bardzo dużo niewymuszonych błędów to na prawde jest bardzo niewygodną rywalką o czym mogły się już przekonać TOP'owe zawodniczki. Vesnine na pewno nie stać na takmocne i intensywne wymiany , bo Osaka narzuca na prawde wysokie tempo. Kluczem będzie jej głowa, jeżeli nie zrobi z 50 niewymuszonych błędów to wygra ten mecz i zamelduje sięw kolejnej rundzie. Jak dla mnie 2-0 dla Osaki.

1xbet

Edytowane przez Monf
By Gruby,

+70pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djokovic - Monflis 3:0 2.1 eFortuna :n:

Ja zupełnie w inną stronę niż kolega wyżej. Novak wraca po kontuzji, ale w pierwszym meczu było widać, że jest rządny gry, w poprzedni sezonie był mega nieswój, cały czas na bombie grać nie można, musiał się trafić taki kryzys. Younga ograł bez problemu i wydaje mi się, że dzisiaj też tak będzie, nie można oczywiście Donalda porównywać do Gaela, bo to dwa różne światy, ale to nie oni się spotkają ze sobą tylko Gael z Novakiem. Monflis to człowiek, który może ograć Djoko owszem, ale nie potrafię postawić na niego, on w ważniejszych spotkaniach robi show kosztem wyniku. W pierwszej rundzie oddał swój serwis 4 razy, dzisiaj oddanie chociaż raz będzie go już kosztować przegraniem seta. Djokovic w porównania do Monflisa wyjdzie skupiony, będzie chciał od początku, żeby spotkanie było na jego korzyść. Publika będzie się bawić grą Gaela, ale wynik będzie dla Novaka.

 

Sandgren - Wawrinka 2 1.4 eFortuna :n:

Idealny becik do dubla, czy tripla. Wawrinka z meczu na mecz będzie wyglądał coraz lepiej, wybiegał w pierwszym meczu cztery sety, dał radę(troszkę słabo, bo pierwszy serwis tylko na poziomie 50%, ale no wiadomo, po kontuzji brakuje ogrania), także dzisiaj też da. Gramy w efortunie becik krecz = zwrot gdyby coś tam, ale według mnie nic takiego nie będzie. Jego dzisiejszy rywal to challengerowiec, nie sądzę, że się postawi Stanowi. W pierwszej rundzie ograł Chardego, ale przecież ten to też poziom challenger ostatnimi czasy. Doświadczenie w takich turniejach po stronie Stana, wszyscy go znamy i wiemy, jak traktuje turnieje rangi 250, czy 500, a jak wielkiego szlema. Mecz będzie jednym z ostatnich dzisiejszego dnia w Australii, także wiele osób przyjdzie go oglądać, Stan lubi takie spotkania. Jak dla mnie bierze to w trzech setach, ale na spokojnie do dubelka czysta wygrana.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kilka betów krotko Tonny co nie co skrobnął- za chwilkę Monfik zarzuci dogami pewkami :p 

 

 

Halep, Simona - Bouchard, Eugenie over 18,5 1,85 w betn1:minus:

+1,5 seta 2,85 Unibet:minus:

+5,5 gema 1,62 STS ale marża tam jest...i czysta 2 po 6 i 5,84  :minus:

 

Bet numer jeden kobiety których z reguły nie gram bo wiadomo.... W cale sie nie zdziwię jak tu sie skończy szybkim 6-1 6-2 dla faworytki ale...nie takie wtopy w damskim tenisie sie działy. Gram w rożnych kombinacjach kilku firma- cos tam wyczytałem o kontuzji Rumunki ma jakieś problemy z noga czy kostka troszkę męczyła sie z Destanee AIAVA 7-6 6-1 wiec czemu by nie miała pomęczyć sie z młoda Genia .Kanadyjka grac potrafi a może potrafila- potencjał jest. Tamten sezon cały praktycznie a juz końcówka i początek tego roku bardzo slaby.  Tutaj wygrała swój pierwszy mecz  tym w 1 rundzie ograła  Oceane Dodin 6-3 7-6 szalu nie ma przegrała z Aryna Sabalenka 6-4 6-3 z którą Simona wygrała gładziutko będzie to ich 4 spotkanie na razie Helap 2-1 grały w 2014 roku Bouchard wygrała na Wimbledon jedna 3 setowka a tak to panie kończyły w 2 setach.

 

 Nicolas - Lacko, Lukas - Total ( 33.5 )   Over    odd: 1.85 betn1 :plus:

 

Ciekawe spotkanie obaj ze sobą jeszcze nie grali -obaj raczej sprawili niespodzianki. Słowak napewno zrobił duza niespodziankę ogrywają Raonicia po walce w czterech zaciętych setach teraz trafia na Argentyńczyka który raczej preferuje mączkę w 1 rundzie odprawił miejscowego w 5 etach .Nicolas dobry technicznie lubi wymiany podtrawi walczyć myślę ze jest wstanie ugrać seta linia nie jest jakoś specjalnie wygórowana. Tutaj chwilka słabości dekoncentracji i mamy seta dla jednego bądź drugiego. Lacko po kursie w stylu 1,15 raczej nie do gry moze live 

 

 

Sandgren, Tennys - Wawrinka, Stan - Total ( 35.5 ):minus:    Over    Odd: 1.80 betn1  Tutaj linia tez niska zjadliwa wydaje mi sie ze na 3 sie nie skończy .Z tego co mi wiadomo panowie ze sobą nie grali do tych czas-  cos tam czytałem o problemach Stana z kolanem w 1 rundzie seta urwał Berankis był taibrek. Wiadomo Szwajcar powoli sie rozkręcą. Amerykanina miałem chwilkę przyjemność oglądać odprawił weterana Chardego w 3 setach myślę ze gorszy niz Litwin nie jest 

 

e tam  Amerykańskie non nemy sa najlepsze jakby wszyscy mieli takie przygotowanie fizyczne (zapasy lekka atletyka uczelnie) Menatalne jak jankesi to...chyba 5-2 w 1 jest :p 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli interesujesz sie tenisem i Sandgren to dla Ciebie noł nejm to :k:  nie mowie ze on tutaj wygra mecz, czy chocby seta,ale jest conajmniej rozpoznawalnym zawodnikiem,wygrał kilka czelków w singlu i w deblu. Uporał się z CHardym bez mydła 3-0, Stan stracił seta ze słabiutkim Berankisem takze moze byc ciekawie.

PS. Jesli Twój wpis bedzie liczony jako analiza to :k: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak jeszcze naszło, żeby na grubiej wejść w Gasqueta

 

Gasqueta - Sonego 1(-7.5g) 1.95 eFortuna

Rychu lubi sobie pogrywać w wielkich szlemach, skupiony na 100%, Kavica mega easy odprawił, Sonego fajnie przeszedł kwale, ograł sobie Haasa ale dzisiaj już raczej odpada. Francuz to zupełnie inny typ czlowieka niż Robin. Dobry serwis, dobrze pracujący backhand, trochę Sonego się będzie musiał nabiegać dzisiaj, bo returny będą kąsały, a pogoda dzisiaj w Melb rewelacyjna, 37 stopni ma być dzisiaj najwięcej.  Taka luźna propozycja, bez większego rozpisu, bo 03:10 na zegarkach. Powodzenia Pany

 

Co do tego, że crachmel nie zna Sandgrena to nic dziwnego, Stan wraca po kontuzji, musi się oswoić z kortem, ale on jak taka ospała lokomotywa, powoli się rozpędza, traci punkty, czy sety, ale jak już się rozpędzi to jest kozak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grigor Dimitrov-Andrey Rublev 2 @ 2,84 :n: 

Bułgar przechodził przez męki w meczu z McDonaldem i wygrał to spotkanie głównie dzięki błędom Amerykanina w najważniejszym momencie, gra Dimitrova pozostawiała wiele do życzenia. Zacznijmy od jego serwisu, a wiele mówi statystyka 2 podania, po którym wygrał TYLKO 28% piłek, to jest po prostu tragedia. Wiadomo, że Rublev serwisem także nie czaruje i w meczu z bagdhatisem w ogóle mu nie siedział,ale i tak wygrał bez problemu w 4 setach. Rosjanin jest bardzo agresywny w wymianach, atakuje 2 serwis na retunie, także spodziewam się tutaj wielu przełamań podania Dimitrova, bo ten 2 serwis ewidentnie szwankuje. Ostatnio Dima ma także problemy z backhandem ,który był przeciez jego mocną stroną,mnóstwo błędów popełnia grając nawet slajsami. Andrey nie przebiera w środkach,bije mocno,ale jest co raz mądrzejszy na korcie, co raz bardziej konsekwentny i regularny. Rublev jest obecnie według mnie lepiej dysponowany i ten mecz może zakończyć się podobnie jak na US Open w 2017 roku gdzie Rosjanin odprawił Bułgara do domu w 3 setach.

 

Andreas Seppi-Ivo Karlovic 2 @ 2,45 TYP GŁÓWNY, Karlovic DW 3-0 @ 7,90 DODATKOWO :n: 

Na shoutboxie spora rzesza za Seppim,jednak zastanawiam się dlaczego. Karlovic ma już swoje lata, obawy że ta 5 setówka z Sugitą może go kosztować,jednak wcale taknie uważam,Ivo jak na korcie biega to głównie do przodu,do siatki :D  Wzdłuż kortu może przebiegnie się ze 2 razy jak nie przejmie przewagi w punkcie to odpuszcza także nie powinno byc problemów z kondycją. Kolejna sprawa, żeby przełamać Karlovica w gemie to trzeba mieć skilla,mocne uderzenie kończące i troche farta, Seppi może liczyc chyba tylko na farta bo takiego uderzenia żeby zaskoczyć wiszącego na siatce Ivo na pewno nie ma.Do Karlovica przyczepiła się łatka drewniaka i drwala, no w sumienic dziwnego,ale jak gość o takich warunkach ma byc dobry technicznie czy biegowo,mimo tego wzrostu potrafi zaskoczyć w wymianie i zagrać mocnego winnera,o czym nie raz przekonał się ostatnio Sugita,który przecież w defensywie jest klase lepszy od Seppiego a i tak był bezradny. Karlovic w meczu z Sugitą 53 asy i 110 zagrań kończących, 85% piłek wygranych po 1 serwisie,także te liczby chyba mówią same za siebie jeśli chodzi o akcje przy serwisie Chorwata, a nie takich zawodników jak Seppi Ivo przełamywał. W dodatku Seppi też do najmłodszych nie należy to będzie jego 8 mecz w przeciągu 11 dni , kolejny w ogromnym upale, więc może kondycyjnie to i Włoch okaże się gorszy. Moim zdaniem będzie to podobny mecz do tego z Laslo Djere i Karlovic wygra w 3 setach!

 

Denisa Allertova-Magda Linette 2 @ 2,38 :n: brak mózgu 

Troszke kierując się sympatią i patriotyzmem typuje tutaj zwycięstwo Magdy :D Tak samo jak w 1 czy 2 rundzie gdy była stawiana na przegranej pozycji pokazała się z bardzo dobrej strony tak mam nadzieje , że w 3 rundzie wielkiego szlema mnie nie zawiedzie. Allertova idzie tutaj jak burza od kwalifikacji i myśle że co za dużo to nie zdrowo, to będzie dla niej 6 mecz w przeciągu 7 dni, nie jest przygotowana do takiego wysiłku i regularnej gry na takim poziomie, na pewno będzie odczuwać spore zmęczenie ,a przy jej stylu gry wiąże się to z dużą ilością niewymuszonych błędów, podobnie jak Magda gra ostro,ofensywnie, ma siłe i predyspozycje do grania winnerów,ale do tego żeby wytrzymać wymiane z Polką trzeba być w pełnej dyspozycji bo kosztuje to dużo sił. Sen Allertovej trwa i tak już za długo, Polka szybko ją z tego snu wybudzi i powinna poradzić sobie w 2 setach, poziom zmęczenia nie pozwoli Czeszce utrzymać się w wymianach z Polką co spowoduje że popełni bardzo dużo niewymuszonych błędów.

 Luksika Kumkhum-Petra Martic 2 @ 2,2 :t:
Podobna sytuacja jak wyżej, Kumkhum nie jest przyzwyczajona do tego żeby grać z taką częstotliwością, w dodatku pokonanie Larsson i Bencic w dodatku w 2 setach na pewno kosztowało ją wiele sił,jednak te wyniki na prawde są znakomite i sama gra bardzo przyzwoita. Tylko tutaj mamy pewną różnice Larsson i Bencic biją w ciemno siłą x ramie, jak trafiają to nie ma co zbierać,ale zdarzaja sie takie mecze gdzie popełniają mnóstwo niewymuszonych błędów.Natomiast Petra Martic gra tutaj bardzo regularnie, bardzo konsekwentnie, nie popełnia wiele błędów. Tutaj spodziewam się troche trudniejszego meczu i chyba nawet 3 setówki, która pogrąży Kumkhum , kolejnego meczu w tak krótkim odstepie czasu przy 40 stopniach temperatury nie bedzie w stanie wytrzymać.

 

Elise Mertens-Alize Cornet 2 @ 2,66 :n: 
Nie chce się powtarzać,ale to już 11 spotkanie dla Mertens w przeciągu 17 dni,przejdźmy do rzeczy jednak, wygrała mecz z Gavrilova w poprzedniej rundzie, a raczej to Daria go oddała, bo prowadzac 5-0 w 1  secie majac 9 piłek setowych przegrała 5-7 popełniając fatalne,ogromne błędy, mertens w sumie niczym nie zaskoczyła, trzymała tempo wymian i nie popełniała wielu błędów co wystarczyło do wygranej z psychiczną GAvrilova :D Cornet za to sprawiła niemałą niespodzianke ogrywając będąca w swietnej dyspozycji Goerges, oczywiscie Francuzka bardzo regularna, praktycznie bezbłędna. Miałą tylko 11 winnerów , a wygrałą 6-4,6-3 co tylko pokazuje ,że jest solidna, wszystko wraca na druga strone,a Goerges nalezy do zawodniczek , które jak za czesto piłka wraca to wyrzucaja i to seriami.Tutaj spodziewam sie podobnego scenariusza, Cornet zabiega rywalke, piłki beda wracac na strone Mertens, ta bedzie szukała czegoś nowego by zagrać winnera co zapewne skończy się błędem.W dodatku Cornet jest zawodniczką, która potrafi zagrać fajne minięcie gdyrywalka atakuje siatke, dobrze wyszkolona technicznie. O tej godzinie na kortach w Melbourne temperatura będzie sięgać nawet 41 stopni, jestem pewien, że kondycyjnie lepiej wyglądac będzie Francuzka i ona wygra to spotkanie. 

 

Edmund-Basilashvili TB w meczu? TAK @ 1,77 :t:

Obaj zawodnicy bardzo dobrze wyglądają na tym turnieju, Edmund tak jak pisalem w 1 rundzie sprawił niespodzianke ogrywając Andersona, później zdeklasował Istomina, natomiast Gruzin ogral w 4 setach Geralda Melzera i także zdeklasował w 3 setach Bemelmansa. Spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania , jednak myśle że Edmund wygra , jednak obaj dobrze trzymają swój serwis i grają agresywnie. Basilashvili nie grał jeszcze tutaj TB , a więc to także najwyższy czas by tak się stało. Obaj Panowie grali ze sobą we French Open w 2016 i rozegrali dwa tie breaki. Tej nocy może być podobnie, mecz nie powinien obfitować w dużą liczbę przełamań, co wiąże się z TB.

 

-> 1xbet

PS. Wiem , że w kilku meczach tutaj odnosze się do zmęczenia,ale na prawde może miec ono znaczenie, nawet gdy jesteś w formie z organizmem nie wygrasz, zwłaszcza w upale 40 stopni, a w tenisie nikt za ciebie tej roboty nie odwali, dla niektorych zawodniczek to będzie walka samych ze sobą, ze swoim organizmem a nie z rywalką.Przynajmniej tak być powinno. Pozdro

EDIT.Uderzyłem w wieksze kursy,spodziewałem sie kilku niespodzianek,jednak to nie tej nocy.

Edytowane przez Monf
By pershing,

95 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Busta - Muller 1 1.60 eFortuna :t::t::t:

Już wiemy czego można się spodziewać po zawodnikach i dzisiejszej nocy pobieram bet w stronę Hiszpana. Zagrają przed 17, także pogoda będzie z 40 stopni, im dłużej spotkanie będzie trwało tym większe szanse będzie miał Carreno. Muller jest już po jednym spotkaniu pięciosetowym i to z kim? Z Jazirim... Widać, że jego forma nie jest najlepsza. Carreno miał spacerek z Simonem, który skreczował, także bardziej wypoczęty jest Hiszpan. Co prawda śmieszne mówić o zmęczeniu, ale chyba każdy z nas wie jaki to jest wysiłek grać w takim upale, tutaj trzeba walczyć z samym sobą, a nie rywalem. W wymianach dużo lepszy jest Carreno, Muller będzie próbował wszystko kończyć pierwszym serwisem, po drugim serwisie miał z Jazirim ciut ponad 30%, także bez szału.. Z Carreno nie zdziwię się jak zjedzie poniżej 30%. Jak dla mnie must bet na Carreno.

 

Seppi - Karlovic 1 1.60 eFortuna :t::t::t:

Karlovic powinien odpaść już z Sugita, ale mimo wszystko gra dalej, też jest po pięciu setach, to jest problem takich kolosów. Cały mecz nie trzymają serwisu na takim poziomie i muszą męczyć się pięć setów. Ivo już ma swoje lata, jego gra polega na tym, że broni się serwisem, w wymianach jest on mega drewniany, gdyby grali na clayu to kurs na Seppiego byłby 1.30, tutaj też już trochę zaspane, bo można było łapać 1.8 które było w dzień wystawienia. Seppi w pierwszej rundzie małe problemy, ale Yoshito wciągnął nosem. Dobry % puktów po pierwszym i drugim serwisie. Nie jest zmęczony, wytrzyma w upale. Ivo miał mega wyczerpujący mecz, może mu braknąć sił dzisiaj przy kolejnych pięciu setach. Ciężko będzie go połamać, ale wiecznie trafiać nie będzie, już się wystrzelał z Sugita, bo tam miał niezłe liczby.

 

Schwartzman - Dologpolov over 3.5s 1.48 eFortuna :t::t::t:

Tutaj spodziewam się, że panowie po jednym secie wezmą. Schwartzman może nie jest stworzony do harda, ale walczak z niego niesamowity, biega do piłek jakby śmigał na clayu. Dolgopolov to człowiek, który ma duże umiejętności, ale po prostu ma problemy z głową, taki sam jak Fogini, czy Paire. Szkoda, że tacy gracze się marnują. Spotkali się 31 grudnia w Brisbane i tam Dolgo wygrał 2-0. Dzisiaj będzie zupełnie inne spotkanie, pełne skupienie przez trzy sety? Ani jeden ani drugi nie ma takich umiejętności. Sesja wieczorna, będzie coś około 30 stopni. Schwartzman jest przyzwyczajony do gry w takiej pogodzie, publiczność już większa, będzie dla kogo grać. W następnej rundzie możliwość zagrania z Nadalem, też niezła okazja, żeby się pokazać przed jeszcze większą publicznością i mieć możliwość ograć taką gwiazdę na Wielkim Szlemie. Nieregularność jednego i drugiego pcha mnie do tego, żeby da overek.

 

Edmund - Basilashvili over 3.5s 1.69 eFortuna :t::t::t:

Tutaj tak samo jak wyżej, będzie wyrównane spotkanie, nie ma co się podpalać na Edmunda, Nikoloz to nie Istomin, on się tutaj postawi. Dla niego te upały nie są straszne, on trenuje w takich egzotycznych krajach. Widać było w meczu z Rubenem, jak dobrze się czuje, tutaj chłopy wychodzą prawie w samo południe, odczuwalna będzie blisko 45 stopni, to może być męcząco. Nie ma szans, żeby Edmund wygrał do zera, ba ja uważam, że nawet Basilashvili może się tutaj skusić o wygraną. Jak ktoś chce grać na wygraną Gruzina to polecam gdzieś, gdzie za krecz zapłacą, Edmund może będzie chciał zachować twarz to skreczuje chroniąc się ostatnia kontuzją. Kursik na 4 sety bardzo fajny, polecam.

 

Dimitrov - Rublev over 3.5s 1.51 eFortuna :t::t::t:

Kolejny mecz,w którym gram over setowy, aż mnie to martwi, bo jak widzę takie mecze to zazwyczaj później wychodzi z tego dramat, ale no żal nie grać. Dimitrov o mały włos się nie zblaźnił i nie odpadł, chociaż przegranie seta 0-6 to już chyba można nazwać błazenadą. Dzisiaj też spotkają się w upale, będzie mógł mieć Dima problemy. Rublev fajny zawodnik, jak mu siedzi serwis to dobrze się go ogląda, ale boje się, że jego głowa nie wytrzyma. W meczu z Ferrem miał okazje zamknąć drugiego seta w TB i spartolił wygranego tiebreaka. W meczu z Bagieta miał problemy z serwisem, proste błędy, jakiś brak skupienia, czy coś nie wiem... Może w dzisiejszym meczu, jak nie jest faworytem, a ma okazje pokonać kogoś topowego, rozstawionego z numerem trzecim to się skupi i w ważnych sytuacjach nie zawiedzie? Wiadomo doświadczenie po stronie Dimitrova, ale on też często lekceważy graczy, bo proszę was, przegrać z McDonaldem 0-6? No to juz jest dramat. Także 4 sety mile widziane!

 

Allertova - Linette 1 1.59 eFortuna :t::t::t:

Może i Allertova już trochę spotkań tutaj zagrała, ale po prostu to jest cud, że Linette nadal gra w tym turnieju. Myślałem, że w poprzedni meczu skreczuje, jakby przegrała tego pierwszego seta to pewnie tak by było, ale wygrała i w drugim to już Kasatkina go przegrała. Allertova pewnie przebrnęła przez kwale, w głównym też nieźle sobie radzi. Dzisiaj trafiła na słabszą rywalkę mimo, że ranking tego nie odzwierciedla. Najlepiej grać gdzieś, gdzie krecz = wygrana/przegrana. Linette pograła sobie w debla w 40 stopniach, a Allertova relaksowała się w hotelu i regenerowała. Dzisiaj nic innego jak must win.

 

Kyrgios - Tsonga 1 1.39 eFortuna :t::t::t:

I jeszcze taki typ na szybkiego, bo 40 minut do startów zostało. Kyrgios wiadomo odpał w głowie, ale człowiek gra u siebie, Australia go szanuje nawet za to jakim jest cyrkowcem. Wygrał w Brisbane, tutaj już ograł dwóch rywali, mało wymagających, ale w pierwszym spotkaniu dał rywalowi tylko dwie szanse na stratę serwisu, Troicki trochę bardziej mu się postawił, ale też ograł go pewnie 3-0, dał się złamać, ale było to łamanie powrotne na korzyść Victora, także nic strasznego się nie stało. Tsonga miał mega farta, pięć setów z Denisem i w ostatnim secie Denis ma 5-2 i nagle jego głowa przestaje myśleć i robi się 5-7 rzadko spotykany widok. Młody po prostu się podpalił, Tsonga nie gra nic specjalnego, zresztą nigdy nie grał. Nie ma szans, żeby Kyrgios oddał przed własną publicznością mecz dla Tsongi. Z kimś lepszym ulegnie, ale nie z nim. Kursik do dubla/tripla jak znalazł.

 

Powodzenia dzisiaj panowie!

Edytowane przez Tonny
By Gruby,

+140pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seppi, Andreas - Karlovic, Ivo  - 1 1,55 :plus:Tutaj inaczej niż MOnfik ale konsekwentnie przeciwko weteranowi.Zgadzam sie w 200% ze ważne będzie cardio przy tym upale i zmęczenie odegra kluczowa role. Tutaj trzeba 3 sety wygrać bądź miec warta ze ktoś odpuści skreczuje obaj doświadczeni- wiekowi ale 5 lat robi różnice nawet jak Ivo duzo nie biega to wkłada w ten serwis maks swoich możliwości, a tutaj na 3 setach sie nie skończy. Warunki typowo fizyczne po stronie Chorwata serwis, ale  Andreas bazuje na bieganiu to jest inna gra. Fakt ten czynnik ze gra tu od 11 dni  8 mecz może miec znaczenie ale jak na razie 2 rundy dość spokojne fakt ze wielkich nazwisk tu nie było bo Nishioka ale 3-0 bardzo gładko Francuz  Moutet 3-1.Grali ze sobą 3 razy i bilans 2-1 dla Ivo ale bardzo dawno te mecze ostatni 2015 a tak to 2008 i 2007 2 razy 3 setowka oczywiście taibreki były  tu jest  2-0 dla pana Ivo i tutaj widzę 1 seta dla Ivo pewnie w taibreku może i 2 seta tez Chorwat ugra ale  potem Włoch będzie miał swoje chwile 

 

Kyrgios, Nick - Tsonga, Jo-Wilfried Total ( 38.5 ) :plus: Over  odd 1,75  hm to powinno byc wyrównane spotkanie minimum te 4 sety ale...popularny Ali mnie jakoś nie przekonuje 2 runda  tutaj bój z młoda gwiazdka z kanady Shapovalovem  36 63 16 7-64 75 wyszło duże doświadczenie w końcówce. Spacerek z kwalif. z USA   Kevinem  Kingiem w 3 setach.  h2h dla Jo grali raz 2017 we Francji i 2-1 na twardej  7-65 26 64.O Nicku juz pisałem na razie spokojnie po 3 sety troszkę postawił sie Troicki .Obaj podtrawia bardzo dobrze serwować- Nick ma wszystko oprócz głowy...jest  młody,gra  u siebie.Jest dużym talentem ma  fantazja w grze warunki. Tsonga na pewno bardziej doświadczony tutaj jest 10 lat różnicy- zresztą walory atrybuty podobne wada ta sama  u Francuza głowa najważniejszy  element tez kuleje podczas dotychczasowej kariery mnóstwo szans ale większość niewykorzystanych. To musi być fajne długie spotkanie z mnóstwem zwrotów akcji jakiś taibrek może 5 setowka.

 

Mertens, Elise - Cornet, Alize   -   1     1.50  :plus: Tutaj Monf to fajnie opisał.Ja krotko  to sa kobiety pewnie zwrotów nie zabraknie przełamań ale Mertens potrafi grac wykorzystywać błędy bezlitośnie- co pokazała z miejscowa jakby nie było to Alize potrafi walić po autach jak mało kto, oddawać piłki i gemy za darmo 

 

po grane u włoskich braci betn1 taśma miłego oglądania :p 

 

 

Edytowane przez ŻYLETA
By Gruby,

+60pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Monf napisał:

Kolejna sprawa, żeby przełamać Karlovica w gemie to trzeba mieć skilla,mocne uderzenie kończące i troche farta

skill = return, dobra technika, szczegolnie radzenia sobie z kick service/slice service

mocne uderzenie koncowe = bzdura totalna, ludzie bez sily w lapie lamali w przeszlosci IVO, 80% sukcesu to dobre zreturnowanie serwisu, sila tutaj jest najmniej istotna bardziej liczy sie kierunek i wysokosc na jakiej returnujesz

fart = true, bo nawet jak masz bp, to malo do powiedzenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to ,że jest to mój dopiero pierwszy typ na Australian Open...

Zaimponowało mnie to ,a nawet szczególnie wzruszyło ,że tacy zawodnicy jak Marton Fucsovics i Nicolas Kicker są już w 1/16 turnieju. Niespodziewane ,a co ciekawe jeden z nich dojdzie do 1/8 . Nie są to właśnie zawodnicy z górnej półki , kolejno 80 i 93 miejsce w rankingu ATP...

Zaciekawił mnie ,dlatego ten mecz ,bo według bukmacherów to Fucsovics jest zdecydowanym faworytem, otóż zgodzę się z tym ,ale nie całkowicie , gdyż uważam ,że Kicker seta na pewno ugra i jest to jeden z głównych typów na ten mecz . W sumie w pierwszej i drugiej rundzie Kickerowi nie dawano już szans z Thompsonem i Lacko , a to jednak odprawił ich z kwitkiem , tym razem też może być trudno ,dlatego nie będę ryzykował , chociaż kurs po raz kolejny warty ryzyka. Co ciekawe obaj grali ze sobą tylko raz i to nawet w tym roku i to właśnie Marton ograł Nicolasa dosyć gładko ,bo 6-3,6-0 . Myślę ,że tym razem nie będzie tak łatwo ,bo też stopień i ranga turnieju znacznie większa. 

 

Mój typ na mecz:

Marton Fucsovics - Nicolas Kicker 

Więcej niż 34.5 gemów w meczu 

@1.90 ETOTO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, GdzieKoza? napisał:

skill = return, dobra technika, szczegolnie radzenia sobie z kick service/slice service

mocne uderzenie koncowe = bzdura totalna, ludzie bez sily w lapie lamali w przeszlosci IVO, 80% sukcesu to dobre zreturnowanie serwisu, sila tutaj jest najmniej istotna bardziej liczy sie kierunek i wysokosc na jakiej returnujesz

fart = true, bo nawet jak masz bp, to malo do powiedzenia,


Siła jako taka jest istotna potrzebna do utrzymania serwisu na rakiecie ,może tez samo ustawienie ciała, bo tu sama technika nie wystarcza przy mocy 210km/h żeby ten return był niebezpieczny dla Ivo , może troche nad wyraz to ująłem ale dzieki za opinie :okok: Nie sądziłem, że Seppi sobie z tym poradzi,jednak przyznaje Wam racje, Ivo sie nie popisał, jednak mógł to wygrać.

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maximilian Marterer-Tennys Sandgren 1 @ 1,72 

Marterer objawieniem tego turnieju, gra na wysokim poziomie,zdemolował najpierw STebe, później w dobrym stylu ograł Verdasco,a dziś nie powinien mieć problemów z pokonaniem Sandgrena. Tennys wygrał 3-0 z wawrinką w poprzedniej rundzie,ale każdy kto oglądał mecz wie, że Stan ani nie biegał,ani nie miałmocnego uderzenia nie mowiac juz o kończącym,to było przepychanie piłki na drugą strone, wystarczyło trafic w linie nawet lekko i już było po szwajcarze. Marterer bardzo dobrze serwuje, swietnie radzi sobie na returnie, biega, walczy ma moc w łapie. Sandgren w defensywie na pewno sobie nie poradzi gdyż z bieganiem u niego bardzo słabo, zostanie 2 razy przegoniony od lewej do prawej i po chwili na pewno zepsuje albo wystawi na smecza Niemcowi.Sen Amerykanina skończy się już  w tej rundzie i jestem o tym przekonany, wszystki atuty sąpo stronie Marterera.

 

Alexander Zverev-Hyeon Chung 1 @ 1,71
To już zbyt wysoki poziom dla Koreańczyka, dobry grajek, w każdym aspekcie ma tam jakieś umiejętności , ale nie ma szans na pokonanie Zvereva jeśli ten jest w optymalnej formie. "Sasha"

zaczał ten turniej średnio, bo w obu wygranych meczach ze średnimi rywalami tracił seta, ale może i lepiej, może stanie sie wreszcie zawodnikiem turniejowym i powoli wchodzac w turniej, ta najlepsza forma przyjdzie w najwazniejszym czasie.Niemiec jest bardzo groźny w każdym elemencie tak na prawde, zaczynajac od mocnego serwisu, przez return kończac na końcowym uderzeniu. Chung jasne , że będzie biegał i walczył, te piłki będą wracać, ale to musiałoby być ogromne załamanie formy Niemca i masa niewymuszonych błędów , żeby tego meczu Zverev nie wygrał. Moim zdaniem kurs absolutnie z kosmosu, dubel Marterer + Zverev wygląda znakomicie!

 

Marton Fucsovics-Nicolas Kicker, Kicker +2,5 seta @ 1,69

Korci nawet na wygraną Kickera, ale jest to ryzykowny typ,wiec gramy bezpiecznie. Obaj panowie na tym etapie to zaskoczenie jednak bardziej chwaliłbym Kickera, bo Węgier ograł Albota , który absolutnie nie miał swojego dnia i grał fatalnie i mega drewnianego Querreya, na którego nie da sie obecnie patrzeć, oddaje chłop wszystko co sie da, niesamowite warzywo %-)
Kicker ograł w 1 rundzie Thompsona, który tez Bogiem nie jest,ale grał solidnie.W 2 rundzie ograł i to dość łatwo pogromce Raonica czyli Lukasa Lacko i tutaj znów bardzo regularna gra Kickera, bardzo dojrzale rozegrał to spotkanie.Na początku roku Węgier zdeklasował w Pune Kickera wygrywając w 2 setach, po cichu licze na rewanż i wygraną ARgentyńczyka, jednak to w singlu, seta powinien urwać bez żadnego problemu bo jest w dobrej dyspozycji, a Węgier swoje wyserwuje,ale zeby wygrać 3-0 to na pewno nie, nie jest na tyle regularny.

Tomas Berdych-Juan Martin Del Potro 2 @ 1,67

Oj Juan wraca do dawnej formy i już od jakiegoś czasu czai się na wygranie ważnego turnieju, nie powiem że stawiam go w roli faworyta, ale kandydatem na pewno jest. Serwis funkcjonuje, w wymianach trzyma sie mocna, fajne uderzenie kończące, ma czym straszyć i przede wszystkim mało błędów popełnia. Z drugiej strony będący pod formą Berdych, robiący dużo niewymuszonych błędów, ten jego serwis także straszy co raz mniej, a drugi to już spokojnie do przejecia inicjatywy returnującego.Jeśli zdrowie pozwoli , a wygląda na to że wreszcie wszystko jest okej, to Argentyńczyk zamknie to maksimum w 4 setach. Grali ze sobą na hardzie w 2017 w Cincinnati i wtedy górą był Delpotro wygrywajac 2-1.Tutaj licze na potwierdzenie dobrej formy Delpo i przekonującą wygraną, może namieszać solidinie w tym turnieju.

 

1xbet

By pershing,

40 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tylko jeden bet,bo nie mam dostępu do laptopa, będę pisał z telefonu.

 

Edmund - Seppi over ,3.5s 1.55 eFortuna :t::t::t:

Chyba nie ma prostszego betu na dzisiaj. Jeden i drugi trochę już pograli na tym turnieju,mieli 5 setów. Są z nich walczaki. Edmund to straszny czajnik, oglądałem go z Gruzinem to jak mu nie poszło w gemie to później już oddawał seta. Seppi to niezły włoski walczak, potrafi grać, tutaj już nie ma miejsca na błędy. Nie rozumiem do końca dlaczego takim dużym faworytem jest Kyle, bo mecz jak dla mnie 50/50. Ale wolę wybrać pewniejsza opcję. Żaden z nich e trzech nie wygra, over musi lekko

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...