Skocz do zawartości

NHL 2017/2018


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Washington Capitals
Typ: Pittsburgh Penguins (60):minus:3:4
Kurs: 2.04
Data: 02.05.2018
Godzina: 01:30
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na 3 spotkanie ćwierćfinałowe najlepszej ligi hokejowej NHL które teraz przeniesie się do PPG Paints Arena gdzie miejscowe Pittsburgh Penguins podejmie zespół ze stolicy Stanów Zjednoczonych a mianowicie Washington Capitals.

W pierwszych 2 spotkaniach było bardzo ciekawie i zespoły podzieliły się zwycięstwami gdzie w na lodzie gospodarzy w 1 spotkaniu wygrali goście ale w drugim spotkaniu sobie odbili i wygrali wyraźnie pojedynek.

Tak samo 3 spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły mają w swoich składach bardzo dobrych zawodników żeby nie być gołosłownym to u gospodarzy Crosby, Guentzel, Hornqvist oraz Letang natomiast u gości Ovechkin, Carlson, Kuznetsov i Backstrom co niewątpliwie ubarwi to spotkanie.

Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy w tym meczu na swoim lodowisku którzy pewnie mają w pamięci żeby uważać na swoim lodowisku i nie zagrać tak jak Capitals u siebie w 1 spotkaniu i nie przegrać bo potem jest trudniej jak wiadomo może zdarzyć się wszystko ale myślę że jednak Pingwiny wyjdą bardzo zmotywowane i zrobią wszystko aby to oni byli górą w tym spotkaniu na swoim lodowisku.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Boston Bruins - Tampa Bay Lightning
Typ: Boston Bruins (60):minus:1:4
Kurs: 2.20
Data: 03.05.2018
Godzina: 01:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na 3 spotkanie ćwierćfinałowe gdzie w TD Garden zmierzą się ze sobą miejscowy Boston Bruins a w gości przyjedzie drużyna Tampa Bay Lightning.

Pierwsze 2 spotkania były rozgrywane na terenie Tampa Bay i zespół z Bostonu zdołał wygrać jedno z nich a mianowicie to pierwsze i to 2:6 ale w tamtym meczu gospodarze raczej nie podjęli natomiast w 2 meczu to już gospodarze wygrali ale byli też zmotywowani bo jak by przegrali 2 raz u siebie to mogłoby być już po zawodach.

Moim typem an to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy tego spotkania w regulaminowych 60 minutach a skłania mnie do tego forma ich zawodników w Play Off gdzie ich zawodnicy są w czołówce najlepszych strzelców licząc bramki i asysty razem i zajmują odpowiednio Pastrnak(2), Marchand(4), Bergeron(7), Krug(13), Krejci(20) oraz DeBrusk(24) co jest niezłym wynikiem do tego z tymi gośćmi akurat zespół z Bostonu na swoim lodzie przegrywa niezwykle rzadko jak również Bruins u siebie są bardzo mocni a goście no cóż nawet ich najlepszy w klasyfikacji zawodnik Kucherov jest dopiero na 11 pozycji i do tego nie potrafią grać w Bostonie na lodowisku Bruins i moim zdaniem kolejny raz to gospodarze będą zwycięzcami w tym spotkaniu TD Garden pomiędzy tymi ekipami.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Winnipeg Jets - Nashville Predators
Typ: Winnipeg Jets (60):minus:1:2
Kurs: 2.20
Data: 03.05.2018
Godzina: 03:30
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na 4 spotkanie ćwierćfinałowe najlepszej ligi hokeja na świecie a mianowicie NHL gdzie w Bell MTS Place zmierzą się ze sobą zespół miejscowego Winnipeg Jets a w gościach zagra drużyna Nashville Predators.

Wynik rywalizacji w tej parze to 2:1 dla Winnipeg Jets i moim skromnym zdaniem jest to wynik rywalizacji sprawiedliwy z przebiegu meczy rozegranych do tej pory.

Ja proponuje w tym spotkaniu wygraną gospodarzy w 60 minutach po bardzo dobrym kursie wystawionym przez bukmachera i już pisze dlaczego gdyż Winnipeg potrafili wygrać na terenie Predators w 1 spotkaniu, w 2 meczu powalczyli i nie dużo brakowało aby to oni byli zwycięzcami i w ostatnim meczu przegrywając już 0:3 potrafili nie dość że odrobić taki wynik to jeszcze dobić rywala wygrywając 7:4 do tego w tym sezonie Play Offów większość ich zawodników gra na równym poziomie jak również posiadają prawdziwego lidera w tej fazie rozgrywek którym jest kanadyjczyk Scheifele strzelec już 8 goli dla zespołu do tego ma niezłych asystentów do wykładania krążka a goście do tego trzeba pamiętać że to Predators uplasowali się wyżej w tabeli i moim zdaniem gospodarze w tym spotkaniu zrobią wszystko aby pojechać w kolejnym meczu na teren Nashville z wynikiem 3:1 na swoją korzyść natomiast goście jakoś nie potrafią się przebić u siebie przegrywają lub wygrywają po dogrywce i w ostatnim meczu dostali 7 goli trwoniąc swoją przewagę i w tym meczu marnie widzę ich szanse gdyż Jets naprawdę będzie zależało na jeszcze lepszym wyniku przed zmianą gospodarza w kolejnym meczu.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Boston Bruins - Tampa Bay Lightning
Typ: Boston Bruins (60):minus:3:3
Kurs: 2.14
Data: 05.05.2018
Godzina: 01:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na 4 spotkanie ćwierćfinałowe w TD Garden pomiędzy Boston Bruins i Tampa Bay Lightning.

Obecnie co mi przychodzi na myśl tej rywalizacji to że oba zespoły wygrały swoje 1 mecze w delegacjach na terenie rywala i ciężko coś wywnioskować dlaczego zespoły grające u siebie dają sobie tak prosto wbijać gole przez zespół przyjezdny ale może to wina rywalizacji.

Krótko i na temat po tym spotkaniu rywalizacja przeniesie się do Tampa Bay Laghtning na kolejne spotkanie i nie wiadomo czy jeśli Boston przegra kolejny mecz u siebie to będzie miał możliwość powrotu do własnej hali na swoje lodowisko.

Myślę że w tym spotkaniu Pastrnak, Marchand, Bergeron i spółka do tego po prostu nie dopuszczą i na wyjazd będą chcieli pojechać z remisem w rywalizacji i możliwością co by się na tym wyjeździe nie stało powrotu na swoje lodowisko bo jak już odpaść to po walce do oporu tak więc myślę że gospodarze na ten mecz wyjdą bardzo zmobilizowani i osiągną swój cel czyli wygraja to spotkanie i wyrównają stan rywalizacji na 2:2.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora podać jakieś dobre bety.....Boston - Tampa Bay kto więcej minut karnych Boston 2,3 Totolotek :minus:

 

Bardzo fajny zakład wystawia nasz toto....Tutaj krotko bardzo ważny mecz w tej serii dla popularnych niedźwiadków.Ja jestem ostrożny do typowania 1x2 a juz w szczególności do rzucania pieniędzy na tego typu zakłady ale....-Boston z małym nożem na gardle miałem przyjemność oglądać mecze obu drużyn w tej serii i walki emocji nie brakuje. Boston ma problem w tej parze nie potrafi narzucić swojego stylu gry, graja bardzo agresywnie sporo kar łapią i to niestety kosztuje ich bramki co przekłada sie na 2-1 w serii dla Tampy nawet w wygranym meczu 6-2 to podopieczni Bruce Cassidego łapali więcej kar.Dzisiaj moze byc bardzo nerwowo jeśli ten mecz nie potoczy sie po myśli niedźwiadków....możemy miec kary bojki a prowokować mogą hokeiści Bostonu 5- myślę ze kluczowe jest przygotowanie fizyczne a Tampa pod tym względem wygląda lepiej zdominowała diabły fizycznie wygrywając serie 4-1 a Boston toczył nie sam owity boj z Toronto wygrany 4-3.

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Nashville Predators - Winnipeg Jets
Typ: Nashville Predators (60):minus:2:6
Kurs: 2.08
Data: 06.05.2018
Godzina: 03:30
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na 5 spotkanie ćwierćfinałowe o puchar Stanleya w najlepszej NHL gdzie w Bridgestone Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Nashville Predators a w gościach pojawi się drużyna Winnipeg Jets.

Rywalizacja w tej bardzo ciekawej parze wkracza w decydującą fazę i od teraz zespoły rozgrywają już tylko po 1 spotkaniu na własnym lodowisku i nie będzie już możliwości pomyłki bo może być ona bardzo kosztowna.

Do tej pory 2 mecze były na terenie Predators gdzie drużyny podzieliły się zwycięstwami jak również na terenie Jets miało to miejsce czyli raz wygrał gospodarz a raz gość.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie spotkania, myślę że szwed Forsberg, reprezentant Kanady Johansen pociągną w tym bardzo ważnym dla Predators spotkaniu całą drużynę do bardzo dobrej gry i bardzo dobrze zaopiekują się najlepszym zawodnikiem gości Scheifele którego jak wyłączą to będzie im się prościej i lepiej grało i na pewno zawodnicy Predators o tym wiedzą kto może najbardziej im zagrozić tak jak wie to ich trener i moim zdaniem stosując się do rad swojego trenera Petera Laviolette ułatwią sobie bardzo drogę do awansu do kolejnej rundy gdyż na błędy już pozwolić sobie nie bardzo można na tym etapie rywalizacji.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Washington Capitals - Pittsburgh Penguins godzina 01-00 

 

 

dwa bety Capitals z remisem 1,51 astekbet :t: i   Phil Kessel Suma punktów poniżej (1.5) 1.45 :n:asysty przy power pleyach 

 

 

 

Obie propozycje do dubli gdzie gram to z rożnymi innymi zdarzeniami.Kursy nie duże ale bardzo realne moim zdaniem.Caps wyglądają bardzo dobrze fizycznie mimo nie sam owitego boju z niebieskimi kurtkami i moim skromnym zdaniem to jest ich atut.Pens im dłużej miała ta rywalizacja trwać mieli miec łatwiej-moim zdaniem tak nie jest  cala seria jest bardzo wyrównana wiadomo mamy 2-2 ale dla mnie jako całość Ovi i spółka wyglądają lepiej od obrońców trofeum.Mimo braku z powodu zawieszenia Wilsona. Wash gra swój hokej.Ostatnio bardzo równy mecz gdzie zawiódł Ovi (szczęśliwy gol Gino Malkina ) wielki Aleksander zaliczył mecz bez celnego strzału bodajże taka sytuacja miała miejsce w NHL po raz 4 w jego historii.... Dzisiaj znając Ovechkina ruszy na pełnej  K....i będzie lepiej tak jak w meczu numer 3 w Paints Arena gdzie mocno pod....miejscowych kibiców. Wiadomo odwieczna jego rywalizacja z Crosbym....  Pingwiny to wielka klasa jeśli chodzi o swoje gwiazdy nawet jak graja słabiej potrafią punktować... numer 1 Crosby ostatnio średni mecz ale 2 asysty Gino Malkin ważny jego powrót do drożyny duzo jakości dał daje  i spokoju niesamowity Jake Guentzel co chłopak robi w pley offach to głowa mała....Juz rok temu kręcił nie sam owite cyferki a teraz jest tylko lepiej dojrzał i widać tego efekty...Na budzie pewny Matt Murray no i weteran Kessel moim zdaniem najsłabszy z wielkich  pingwinów...dzisiaj spodziewam sie niesamowitej walki i jednak wygranej gospodarzy musza do maksimum odcinać Sidneya i Jake bo to sa kluczowe ogniwa Pens nie będzie łatwo ale...Caps graja z taka niesamowita agresywności energetyka tam każdy zapier...za guma do obrony- az miło to sie ogląda dobrze broni Holtby świetny agresywny Orlov. Ostatnio było mało bramek bo 3-1 ale gol do pustej i ta bramka nie bramka Malkina u siebie Wash jest wstanie zdominować i wyłączyć Pens co juz zrobili...dobra z fartem i nie spać oglodać Kessel maks pkt dzis bedzie kompletnie bezproduktywny....:P 4-1 moze 4-2 Ovi go go go stołeczni :}}} 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

30+19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był bardzo emocjonujący mecz, warto było go zobaczyć:) . Washington Capitals wygrali 6:3. Wynik może wskazywać na to, że to gospodarze byli lepsi, ale trzeba przyznać, że akurat w tym spotkaniu to Pingwiny grały znacznie lepiej, oddali więcej strzałów i stworzyli sobie ogromną ilość 100% okazji. Wspaniale bronił Holtby i można powiedzieć, że to on wygrał ten mecz Waszyngtonowi, wiele razy ich uratował jak choćby przed bramką na 4:3 dla Capitals. Wtedy Pingwiny miały super szansę, Holtby obronił i zaraz poszła zabójcza kontra Waszyngtonu.

 

Ciekawostka: Jeśli w serii jest 2:2, to według statystyk w 79% serię wygrywa ta drużyna, która wygra piąty mecz. W tym przypadku Penguins mają większe szanse niż 21%, co zresztą widać po kursach na wygranie serii.

 

Moim zdaniem o awansie zadecyduje siódmy mecz w Waszyngtonie. U siebie Penguins raczej nie dadzą się wyeliminować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights
Typ: San Jose Sharks (60):minus:0:3
Kurs: 2.18
Data: 07.05.2018
Godzina: 01:30
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam do najlepszej ligi hokejowej NHL gdzie w 6 spotkaniu ćwierćfinałowym w SAP Center zmierzą się ze sobą miejscowe San Jose Sharks a w gości przyjedzie ekipa Vegas Golden Knights.

Obecny stan rywalizacji to 3:2 dla Vegas Golden Knights po ostatniej wygranej na swoim lodowisku.

Rywalizacja ta ułozyła się tak że oba zespoły przegrały po 1 swoim domowym spotkaniu ale od ostatniego spotkania w 5 serii każdy taki błąd będzie kosztował bardzo sporo tak jak w tym spotkaniu będzie to koszt zakończenia rywalizacji pomiędzy tymi zaspołami.

Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy w 60 minutach którzy od razu powinni wziąć się do roboty i Pavelski, Couture i spółka powinni zrobić wszystko aby nie mieć wcześniejszych wakacji tylko doprowadzić w tej rywalizacji do remisu po 3 i liczyć na łut szczęścia wtedy na terenie Knights a że jest to para wyrównana to moim zdaniem tak się właśnie stanie że rywalizację rozstrzygnie dopiero 7 spotkanie bo w tym lepsi okażą się gospodarze w regulaminowym czasie gry.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Winnipeg Jets - Nashville Predators
Typ: Winnipeg Jets (60):minus:0:4
Kurs: 2.10
Data: 08.05.2018
Godzina: 03:30
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na 6 spotkanie ćwierćfinałowe NHL gdziie w MTS Centre zmierza się ze sobą miejscowe Winnipeg Jets a w gości przyjedzie zespół Nashville Predators.

Do tej pory w tej rywalizacji Jets przegrali 1 mecz u siebie z Predators a Predators u siebie 2 spotkania z Jets i to wyraźnie jak widać w tym sezonie NHL Play Off pary są bardzo wyrównane i goście też potrafią wygrywać na obcym lodzie.

Moim zdaniem w tym spotkaniu niespodzianka że Jets przegrają u siebie się nie zdarzy gdyż widać że ten zespół jest w gazie gdyż potrafił ograć Nashville na ich terenie i to bardzo wyraźnie i to aż 2 razy.

Zawodnicy Winnipeg Jets w Play Offach grają bardzo skutecznie i posiadają w swoim składzie zawodników którzy mogą ten zespół pociągnąć w ciężkim momencie takich jak Scheifelle czy Stastny i zawsze któryś jest z nich w gazie do tego mają niezłych pomocników w ciężkich momentach takich jak Bufeglier czy Wheeler i moim zdaniem skorzystają z tak dogodnej okazji by zakończyć ta rywalizację już w tym spotkaniu w swoim MTS Center i to w regulaminowym czasie spotkanie.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ale czerwono w temacie panowie.... Mamy mega pley offy chyba najlepsze w amerykańskim sporcie w NBA nie ma takiej równej rywalizacji...  Jakies dobre typki  na winnera stanleya ?  @merdalion @chmielu  jak ta Vegas idę na majstra co....niezła historia będzie drużyna bez gwiazd na szybko pozbierana ....no moze poza Faluerem na budzie... prawdziwy amerykański dream. Ja myślę ze w końcu im braknie doświadczenia w tych meczach topowych.Tak przy kawie myślę....  ze Tampa z swoja ofensywa jest wstanie to ugrać wszystkie formacje super na budzie wiadomo Vasyl - Ovi i spółka naładowani jak nigdy no i przeszli Pens tez maja bardzo zbilansowany zespól Kuzniecow nie wiem czy nie lepszy od Oviego..... .No i Preds chyba najlepsza obrona Rinne ale strasznie chimeryczni w ataku i słabo na swoim lodzie ....jETS tez niezła in + historia mało kto na nich liczył a tu....gema 7 no no no sie porobiło i wszystko na tvp sport z dobrym komentarzem co sie rzadko zgadza w Polsce z amerykańskim sportami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nashville Predators - Winnipeg Jets godzina 02-00 TVP SPORT !!!!!   Bojka w meczu 3,45 Betsson:n:  i Predators win z dogrywka 1,63 :minus:Betsson  Rinne co za występ 10 minut i dwa farforce ktore ustawiły mecz.....ostro było ale sędziowie dali pograć a w każde starcie od razu wkraczali...porażka na całej linii

 

 

Dobra to juz dziś...zarywamy nocke i uj... sól krem ala krem siódmy boj.Szkoda ze jedna ekipa musi odpaść...życie - Jets w ogóle graja taki mecz po raz pierwszy i własnie liczę na doświadczenie chłopaków z  Nashville. Coz wywinęli sie z opresji zagrali kapitalne spotkanie w Kanadzie gdzie obrona chodziła tak jak zawsze a w ataku...to poezja filmik wyżej jedna z akcji ale to co zrobił Forsberg to głowa mała złamał kij przejął z boksu i wywalczył krążek strzelił gola...poezja. Preds u siebie w tej serii graja słabo moim zdaniem poniżej oczekiwań a jest to świetna hala z niesamowita publika która żyje kibicuje a nie wpierd...popcorn. Coz obie ekipy będą walczyć do końca liczę na ta bójkę w meczu bo po prostu ktoś nie wytrzyma- pewnie zacznie sie spokojnie uważnie ale jak ktoś strzeli odskoczy to...ogólnie predatorzy graja bardzo agresywnie duzo hitów mocna gra  ciałem taki twardy hokej. Wiadomo Jets nie pękają ciekawie na co pozwolą sędziowie nikt pewnie nie będzie chcial osłabić swojego zespołu i łapać kar bo...Jets pokazali ze potrafią fantastycznie grac w ataku na lodowisku rywali maja świetny zespól z  Scheifelle Laine na czele.Walka i emocje gwarantowane bet jest po dobrym kursie i myślę ze wypali w meczu numer 3 piątkę  zaliczyli Jacob Trouba z Nickiem Bonino jest kilku chłopaków którzy chodzą na buzowanii  jak...dobrych betów i szczęścia.  

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Nashville Predators - Winnipeg Jets
Typ: Nashville Predators (60) :minus:1:5
Kurs: 2.10
Data: 11.05.2018
Godzina: 02:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam do NHL gdzie w ćwierćfinale w 7 decydującym spotkaniu o awans do półfinałów w Bridgestone Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Nashville Predators a w gości przyjedzie Winnipeg Jets .

W rywalizacji tej wygląda to bardzo dziwnie gdyż najpierw zespoły przegrały po 1 spotkaniu u siebie a ostatnio zawsze wygrywają goście co można chyba tłumaczyć co najmniej w ostatnim przypadku raczej chyba chęcią przedłużenia szans na awans a nie odpadniecie po 6 spotkaniach.

Ten mecz może być właśnie moim zdaniem przełamaniem Predators w swojej hali gdzie akurat w tej parze zaliczyli słabe mecze ale to spotkanie to już inny kaliber i inny cel.

Ja typuję na to spotkanie wygraną Nashville w regulaminowym czasie gry bo coś mi się wydaje że zrobią wszystko aby od razu odskoczyć na 1-2 bramki i potem już grać spokojnie do końca spotkania i nie dać się sprowokować a mają kim straszyć bo tacy zawodnicy jak Forsberg czy Johanson nie wspominając o innych mogą zrobić naprawdę różnicę do tego swoja hala w której jest naprawdę gorąco to tez może być ich bonusem na korzyść gospodarzy a Winnipeg no cóż i tak swoje zrobili grając z tak mocnym rywalem fakt mają też Scheifelle ale jednak ja optuję że gospodarze jednak odskoczą i zrobią swoje nie dając rozwinąć skrzydeł zespołowi gości gdyż tutaj nie mogą już sobie pozwolić na żaden błąd bo cena jest tego meczu bardzo wysoka.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tampa Bay Lightning- Washington Capitals godzina 02-00    Stamkos-Kuznetsov  kto więcej pkt Kuznetsov  w razie remisu zwrot 1,86 :t:Betsson spokojnie duet Ruskich swoje zrobił....w sumie wypadło mi z ze wrócił Wilson i Burakovsky .Tampa zaskoczona i lekko zardzewiała ale podobnie zaczęła serie z Bostonem od klęski 

 

Dobra spróbujemy sie przełamać wrócić do tego co było dobre czyli bety na zawodników- za drobne jak nie to mała przerwa z nhl....Taka moja czutka poparta dobrymi wynikami i statami . Krotko obaj bardzo dobre pley offy. Center Tampy 10 pkt za 3 gole 7 asyst ostatnio sie dość mocno przebudził .Ciężko mi tu typować jak to będzie wyglądało trzeba pooglądać i moze cos sie z tego urodzi... Błyskawice sa tu faworytem ale ja bym Oviego i spółki nie skreślał. Evgeny gra bardzo dobrze jest niesamowicie ważnym zawodnikiem w układance trenera 7 goli i 7 asyst= 14 pkt . 2 mecze więcej od Stemkosa ale... Ważnym czynnikiem moze byc brak Backstrom on świetnie te krążki wykłada partnerom- wiec więcej minut dostana Ovi Kuznetsov i od tej 2 będzie bardzo duzo zależało...

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

30+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights
Typ: Winnipeg Jets (60):plus:4:2
Kurs: 2.08
Data: 13.05.2018
Godzina: 01:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie półfinałowe w najlepszej na świecie NHL gdzie w MTS Centre zmierzą się ze sobą miejscowe Winnipeg Jets a w gości przyjedzie zespół Vegas Golden Knights.

Niby Winnipeg Jets rozegrał do tej pory ogólnie 2 mecze więcej w swoich parach niż goście którzy dzisiaj do nich przyjadą ale raczej w tej fazie nie ma to jeszcze takiego znaczenia gdyż Jets byli najlepiej grającym gospodarzem w sezonie zasadniczym i choć w poprzedniej rundzie mieli problemy z grą na własnym lodowisku to myślę że teraz się one skończą do tego ten ich Scheifele rozgrywa bardzo dobre Play Offy do tego ma też 3 innych kolegów bardzo wysoko w klasyfikacji i pod tym względem gospodarze wyglądają lepiej od gości bo jak nie Scheifele to Stastny albo Bufiglien lub Wheeler i naprawdę bardzo dobrze to wygląda i moim zdaniem gospodarze postarają się uniknąć głupich błędów aby dobrze zacząć tą fazę Play Offów i poradzą sobie z gośćmi w regulaminowych 60 minutach gry.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
Typ: Tampa Bay Lightning:minus:2:6
Kurs: 1.91
Data: 14.05.2018
Godzina: 02:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na 2 spotkanie półfinałowe do ligi NHL gdzie w Amalie Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Tampa Bay Lightning a w gości przyjedzie Washington Capitals.

W pierwszym spotkaniu tych 2 zespołów to goście wygrali 2-4 co musiało się tak skończyć bo z przebiegu spotkania byli zespołem lepszym do tego bardzo dobre zawody zagrał Ovechkin i Kuznetsov z Capitals co spowodowało że już po 2 tercjach było 0-4 i było po zawodach do tego jak się dostaje kary za zbyt wielu zawodników na lodzie to inaczej się to skończyć nie mogło dodatkowo w czasie tej kary Tampa straciła 2 gola czyli sobie sama trochę winna że im się tamten mecz nie ułożył a Capitals zrobili co zrobili czyli wygrali.

W tym spotkaniu przewiduję że to gospodarze wygrają w 60 minutach gdyż raczej wygrać muszą to spotkanie gdyż jak się nie uda to mogą już na swoje lodowisko nie wrócić w tym sezonie NHL do tego powinni się skupić w tym spotkaniu na wyłączeniu z gry Ovechkina który jest mózgiem i wykonawcą Capitals i jak to im się uda to patrząc że goście grają bez Backstroma to może być dobrze dla nich i gospodarze wtedy będą mieć dużo łatwiej w tym spotkaniu i moim zdaniem tak się stanie że bardzo zmotywowani zawodnicy Tampy będą potrzebować tylko 60 minut aby wygrać ten mecz.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights
Typ: Winnipeg Jets (60):minus:1:3
Kurs: 2.08
Data: 15.05.2018
Godzina: 02:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam do najlepszej ligi świata NHL gdzie w 2 meczu półfinałowym w MTS Centre znowu zmierzą się ze sobą Miejscowe Winnipeg Jets a w gościach zagra Vegas Golden Knights.

W pierwszym spotkaniu tych zespołów moje przypuszczenia w pełni się sprawdziły gdzie po niecałych 8 minutach pierwszej tercji było już 3:0 dla Jets i nie było już co z Knights zbierać do tego formą błysnęło kilku zawodników gospodarzy gdyż Scheifele z golem i asystą, Bufyglien z golem i asystą, Wheeler z 3 asystami także widać że zawodnicy ci są w formie a wśród gości była bieda i Karlson obudził się dopiero pod koniec 3 tercji i strzelił gola a po za tym to bieda i nędza jak by byli już zmęczeni tym sezonem.

Kolejny raz postawię na gospodarzy w tym spotkaniu którzy będą chcieli pojechać na teren rywala prowadząc już 2:0 w klasyfikacji i tam szukać na spokojnie dla siebie wygranej a patrząc na ich obecną formę to wydaje mi się że jak wygrają to spotkanie to ta rywalizacja nie będzie trwała 7 spotkań i Jest szybciej sobie awansują do finału NHL niż sami się tego by spodziewali.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights  Bojka w meczu 4,2 betsson :minus:

 

Znowu próbujemy....tutaj prosta sprawa miedzy tymi drużynami iskrzy bardzo.Dużo kar wiadomo jaka stawka, walka to podstawa- ekipa Odrzutowców jest świetnie przygotowana pod względem fizycznym graja bardzo agresywny hokej. W 1 meczu jak wpadli na rywali....to po 8 minutach było 3-0 i sporo sie działo był moment pod bramka Flaera ze potworzyly  sie 3 pary gdzie w jednej juz byli bez rękawic ale sędziowie dość twardo i zdecydowanie wkraczali...Rycerze troszkę zardzewiali dali sie zdominować ta przerwa chyba ich wybiła z rytmu za długo odpoczywali...Golden maja problem bo Jets graja świetny hokej bardzo ofensywny i musza cos zmienić. W ekipie  Gallanta praktycznie punktuje 1 formacja reszta odstaje w szczególności 3 i 4 nie daje tyle ile w ekipie Winnipeg  obie formacje . Kanadyjczycy maja to fajnie poukładane i bardzo wyrównany skład  sa mocno naładowani i bardzo realne jest tu 2-0. 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
Typ: Washington Capitals (60):minus:2:4
Kurs: 2.35
Data: 16.05.2018
Godzina: 02:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na trzecie spotkanie półfinałowe najlepszej ligi hokejowej NHL gdzie w Catital One Arena zmierzą się ze sobą miesjcowe Washington Capitals a w gości przyjedzie zespół Tampa Bay Lightning.

W pierwszych 2 spotkaniach lepsze było Washington Capitals i to na terenie Tampa Bay Lightning wygrywając 2-4 oraz 2-6.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie gry 60 minut gdyż z tego co widać zespół ten się napędza z każdym kolejnym spotkaniem i wcale bym się nie ździwił jeśli rywalizacja już w tej parze nie wróciłaby do Tampy do tego zawodnicy Capital to w tym momencie sama śmietanka Ovechkin strzela i asystuje tak jak Kuznetsov do tego dochodzi asystent Carlson i nawet nie widać braku Backstroma gdyż jego robotę dobrze wykonują Eller oraz Oshie a u gości tak naprawdę coś się wybija tylko Stamkos ale sam to on nic nie zdziała na tylu zawodników Capitals i moim zdaniem w tym spotkaniu będzie tak samo i Washington Capitals rozstrzygną to spotkanie w 60 minutach i w czwartym spotkaniu będą mogli zakończyć tą rywalizację.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets
Typ: Vegas Golden Knights (60):plus:4:2
Kurs: 2.33
Data: 17.05.2018
Godzina: 03:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na 3 spotkanie półfinałowe najlepszej ligi NHL w którym w T-Mobile Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Vegas Golden Knights a w gości przyjedzie Winnipeg Jets.

W rywalizacji jest remis 1:1 gdyż na terenie Winnipeg raz wygrali Jets a raz wygrali Vegas Golden Knights.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Golden Vegas w regulaminowym czasie spotkania, myślę że już w tym spotkaniu będą chcieli wyklarować sobie sytuację i przed 2 spotkaniem u siebie prowadzić w rywalizacji 2:1 i moim zdaniem tak będą zmotywowani i ich zawodnicy liderzy typu Audy-Marchessaul, Karlson oraz Smith bardzo się postarają zadowolić swojego trenera i dać mu tak jak i sobie możliwość wysforowania się na na prowadzenie po 4 meczu 3:1 a goście grają dobrze ale myślę że w końcu tak się stanie że gospodarze wygrają 2 razy u siebie i tak się moim zdaniem stanie w tej parze w T-Mobile Arena.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets

mecz nr 3 (stan 1:1)

 

Jak pojedynek Jets z Nashville był trudny do typowania, tak ten też zapowiada się na niezły cyrk %-) Niemniej popieram kolegę @maer w graniu gospodarzy, niemniej wliczyłbym do typu dogrywkę. Mała rzecz, a może ucieszyć ;) Vegas u siebie bardzo mocne w sezonie, jak Winnipeg zresztą. Obie ekipy to rekiny swoich tafli. W ostatnich 10 meczach w T-Mobile Arena gospodarze 8-krotnie schodzili z tarczą, w tym w obu meczach w pierwszej rundzie z LA i 3-krotnie z SJ w kolejnej rundzie. Przegrali jeden bardzo zacięty pojedynek z Rekinami po dwóch dogrywkach i z Arizoną w sezonie zasadniczym jak już wszystko w zasadzie było jasne. Dobrze im się gra na swoich śmieciach, to widać w każdym meczu. Świetnie funkcjonuje pierwsza linia: Smith/Karlsson/Marchessault, wspomagani przez obrońców Schmidta i McNabba, choć ja osobiście widziałbym Theodore w miejsce jednego z nich. W/w trio zdobywa większość bramek w meczach Rycerzy, a przecież jest jest druga znakomita linia Neal/Perron/Haula, która znakomicie wspomaga główne siły napędowe. No i nie wolno zapominać o filarze formacji defensywnej, jakim jest Fleury między słupkami bramki gospodarzy :)) Niejednokrotnie pokazywał najwyższą klasę w na przełomie ostatnich lat, jeszcze za czasów kiedy grał jako Pingwin %-) Zawsze powtarzam, że dobry bramkarz to podstawa na playoffy, dlatego taka Philadelphia nigdy nie dojdzie do finałów, choćby nastrzelali z 1000 bramek to stracą 1100 ;]  Tu mamy parę, gdzie w bramkach stoją zawodowcy, a o zwycięstwie decyduje nierzadko forma czy dyspozycja dnia, czasem mankamenty czy głupie straty, jak pierwsza bramka Atletico dzisiaj w finale LE :))  Ale atut własnej hali to zawsze pewny argument, choć w tym sezonie w payoffach już dowodzili nieraz, że to stek bzdur, ale ja będę przy tym obstawał. Jak drużyny są w miarę równe w sile, to własna hala i dyspozycja bramkarza zadecyduje. Plus mam wrażenie, że druga linia Jets z Laine'm czy Ehlers'em troszkę odstaje, mała skuteczność, niewiele goli. Oni opierają się teraz na pierwszej linii, ale i ona bywa kapryśna. Duet Wheeler/Scheifele potrafi zdobyć w sumie ze 4 gole, by potem w kolejnym meczu mieć w sumie 1 asystę :bz: Nie ma tej równości, którą widzę u zawodników Vegas. Dlatego idę dziś w gospodarzy, z dogrywką bo niestety wyczuwam taką ewentualność. Tradycyjnie drugi typ musi być, a dziś zagrałem punkt Smitha, który niesamowicie dyryguje grą Rycerzy i z meczu na mecz notuje seryjne asysty. Niektóre podania jego to ciężko ogarnąć :szok: Bardzo dużo daje dla drużyny i kolegów, którzy z tych podań korzystają. Punktował w obu meczach z Jets do tej pory, a nawet więcej - w każdym meczu h2h z Jets w tym sezonie, dla Vegas inauguracyjnym. Jest w formie i rządzi, polecam :)) 

 

Vegas (z dogrywką) 1.8 1xbet :t: 

R.Smith zdobędzie punkt 1.60 eFortuna :n:  

Edytowane przez chmielu
Rozliczenie.
By pershing,

30+19+2x15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets    Jets   więcej minut karnych Handicap 0 przy remisie równej ilości minut karnych  zwrot kurs 1,86 :plus:1xbet 

 

Tutaj krotko chłopaki już podali swoje typy dość ciekawe....mnie kusi moja bojka w meczu- spadki na to zdarzenie dość sporo bo 2,65 ale odpuszczam idę w kary  bo wyglądają dobrze ......obie ekipy łapią ich dość duzo graja twardo iskrzy po miedzy tymi ekipami i myślę ze kiedyś ta bojka padnie. Mamy 1-1 ostatnio Jets zostali troszkę upokorzeni przez złotych rycerzy na ich tafli wykorzystują proste blendy świetnie zagrali z kontry spokojnie dość kontrolując ostatni mecz.Vegas u siebie bardzo mocne ale zdecydują detale i bramkarze...obie ekipy graja dobrze ciałem na bandach i trzeba powiedzieć ze sędziowie pozawalają na twarda grę zdecydowanie kar powinno byc więcej no ale ze mamy pley offy i jesteśmy za oceanem... tam czasem wymiany po twarzy przy bramce i bandzie spokojnie uchodzą na sucho...w poprzednich meczach 20 minut karnych w tym meczu  jedna kare więcej odrzutowce miały  i w 2 meczu  14 minut karnych  znowu jedna kara więcej Jets - wiec myślę ze dzisiaj będzie podobnie Vegas łapie tych kar troszkę mniej bardziej agresywni sa Big Baff i spółka czyli Jets . Po za tym graja na wyjeździe i musza sie bardzo postawić przed ekipa rycerzy która napewno podbudowana ostatnim zwycięstwem ruszy do przodu maja własna publikę plus dobrze grając u siebie w całym sezonie i pley offach jak ładnie napisał Chmielu. 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

30+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
Typ: Washington Capitals (60):minus:2:4
Kurs: 2.48
Data: 18.05.2018
Godzina: 02:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na czwarte spotkanie półfinałowe NHL gdzie na lodzie Capital One Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Washington Capitals a jako goście zagrają zawodnicy Tampa Bay Lightning.

W rywalizacji tej pary półfinałowej prowadzi Washington Capitals 2-1 po dwóch wygranych na terenie rywala i ostatniej przegranej na swoim lodowisku.

W ostatnim spotkaniu tych zespołów na terenie Capitals moim zdaniem goście mieli dużego farta gdyż żaden z hokeistów z Waszyngtonu nie zagrał na miarę swoich możliwości dlatego po tak słabym meczu w wykonaniu Capitals nie dziwi wygrana Tampy, ani Ovechkin nic nie strzeli ba nie miał nawet asysty, Kuznetsov strzelił dopiero bramkę przed końcem spotkania w 3 tercji przy stanie 1-4 czyli jak już było pozamiatane dla gospodarzy, Eller też zagrał kiszkę, dalej nie ma Backstroma jak i Carlson bez żadnej asysty i chyba wyglądało to tak jak by zawodnicy Capitals zapomnieli jak się gra w hokeja i w takim przypadku nie dziwię się że to goście wygrali tamto spotkanie bo chyba nie musieli się w takim wypadku nawet za bardzo męczyć.

Myślę sobie że po takim kursie jaki wystawił bukmacher warto zagrać że gospodarze wygrają to spotkanie w 60 minutach i już daje argumenty za tym typem, po pierwsze kolejny mecz będzie na terenie Tampa Bay i będzie tam ciężko Capitals wygrać, lepiej prowadzić spokojnie przed wyjazdowym spotkaniem 3-1 niż remisować 2-2, myślę że zawodnicy Capitals zostali odpowiednio zmobilizowani przez swojego trenera i taki mecz w ich wykonaniu jak ostatni na swoim terenie już się nie zdarzy do tego nic chyba się 4 razy nie zdarza i w tej serii nie wygrają goście 4 raz z rzędu bo jak można nie wykorzystywać takiego bonusa jak swoje lodowisko i doping swojej publiczności do tego zawodnicy Capitals chyba jednak w tym spotkaniu zagrają dużo lepiej i taki Ovechkin, Kuznetsov i spółka zrobi wszystko aby wygrać to ważne dla nich spotkanie a goście no cóż będą musieli szukać na drugą wygraną w rywalizacji szansy na swoim lodowisku bo dzisiaj już Capitals ich nie zlekceważą i moim zdaniem zagrają na swoim wysokim poziomie i nie będzie zmiłuj dla gości i na moje po tym spotkaniu wynik półfinału będzie brzmiał 3-1 dla Washington Capitals

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washington Capitals - Tampa Bay Lightning  moje sugestie i opis 

 

 Kuzniecov over 0,5 pkt  1,5 Astekbet dobry kurs :t:

 

taki szaleniec ale z szansami....Aleksandr Owieczkin zdobędzie co najmniej 1 bramkę i otrzyma 2 minuty kary  – uwzględniając dogrywkę 9,00 Unibet:minus:

 

jakiś zakład bez ryzyka jest za 10 zl jeszcze....Po takim kursie.... car gra ostro wiadomo bramki strzela ale kary także łapie lubi i potrafi grac ciałem nikomu i nigdy nie odpuszcza a jego rządzą wygrywania zdobywania bramek jest kosmiczna plus ten wielki puchar na horyzoncie...

 

 

Ovechkin- Kucherov kto więcej pkt w razie remisu tyle samo pkt  zwrot  Ovieczkin 1,78 betsson :t: 1-0 od 4 minuty... moment  1-1 i od 11 minuty praktycznie do końca 1 tercji  Caps z przewaga zawodnika 5-4 bo non stop kara Tampy i nic nie wpada...to sie robi 2-2 i meczu nie wygrywa ale Tampa ostatnie bardzo dobra poprawiła gre a Caps chyba troszkę fizycznie opadli z sil szczególnie w obronie to widać...

 

 

Dobra to dzisiaj ja zapraszam do Oviego i Kuzniecova na gem numer 4.Krotko i troszkę sztampowo mega ważny mecz mamy 2-1 do Capitals i.... ostatnio w  Captital Arena  Tampa sie przebudziła ale to za sprawa słabej postawy stołecznych...myślę ze drugi  tak slaby mecz u siebie Caps sie nie trafi z ekipa Błyskawic. Ovechkin bez pkt a  Kuznetsov mimo bramki w końcówce meczu byl dobrze kryty...Patrząc na statystyki wszystkich  graczy... Caps bija na głowę Tampę Ok przebudził sie Stamkos razem z Kucherovem zagrali bardzo dobre spotkanie- troszkę lepiej zaczął bronic Vasilevsky i od razu Tampa złapała wiatr w żagle.... ale moim zdaniem to byl wypadek przy pracy i po prostu slaby występ stołecznych głównie gwiazd, które sa sercem i dusza tego zespołu robią wielka robotę i takie mecze sie po prostu  zdarzaja w pley offach. Capitals zagrali bardzo słabo w obronie Tampa wykorzystała swoje szanse w pawer pleyu.... ale tak łatwo nie bylo jak kolega wyżej pisze...Capitalas mieli swoje szanse ale jak sie nie wykorzystuje przewag gdzie normalnie przynajmniej 1 na 4 wychodziła z bramka to...daje sie szanse na odrodzenie .Tempa ma za dobry doświadczony skład zeby takiego czegoś nie wykorzystać .... Ovi jest tak zmotywowany naładowany(puchar stanleya musi chyba po nocach sni...:P )  ze dzisiaj znowu będą błyszczeć z Kuzniecovem robić różnice po za tym jest szansa ze zagra wróci do gry Backstrom a to jest ważny człowiek od dogrywania podawania w przewagach. Caps troszkę chuchają i dmuchają na ta jego ręka.... juz jeździł na lodzie i trenował pytanie czy trener zaryzykuje czy jeszcze poczeka...myślę ze jeśli nawet Caps przegrają dzisiaj w nocy to Kuzi robi pkt na 90% a Ovca wypruje flaki i żyły na swoim lodzie po za tym maja zagrać ostrzej w obronie na Stemkosa który w tej serii jest mega groźny i za duzo ma miejsca....

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

30+30+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe typy ŻYLETA, zwłaszcza z tym Ovechkinem, po takim kursie jak najbardziej do gry.

 

To jest niby dopiero czwarty mecz serii, ale moim zdaniem właśnie to spotkanie będzie kluczowe i kto je wygra, ten zapewne awansuje do finału. Jeśli wygrają Caps, to będą prowadzić 3:1 i już raczej tego nie wypuszczą, któreś z pozostałych trzech spotkań im wyjdzie. Jeśli wygra Tampa, to oni pewnie też już tego nie wypuszczą pomimo wyniku remisowego 2:2. Wtedy Tampa będzie bardzo pewna siebie, a Caps po dwóch porażkach w Waszyngtonie może być mocno zrezygnowana. Do tego jeszcze widać, że Tampa się rozkręca, ten trzeci mecz w ich wykonaniu był dużo lepszy niż dwa pierwsze, a Caps formy z dwóch pierwszych spotkań wiecznie utrzymywać nie mogą.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets
Typ: Vegas Golden Knights (60):plus:3:2
Kurs: 2.40
Data: 19.05.2018
Godzina: 02:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na czwarte spotkanie półfinałowe gdzie w T-Mobile Arena kolejny raz zmierzą się ze sobą miejscowe Vegas Golden Knights a gościem będzie Winnipeg Jets.

W trzecim spotkaniu ostatnio gospodarze pokonali Jets 4:2 i prowadzą w tym półfinale 2:1.

Vegas Golden Knighst wygrywając to spotkanie mogą mieć już przewagę 2 wygranych co oznacza również dużo lepszą sytuację w rywalizacji gdzie po tym spotkaniu jadą na teren Winnipeg i mogą próbować wtedy bez konsekwencji zakończyć już tą rywalizację po 5 spotkaniach co dałoby im trochę więcej odpoczynku przed finałami NHL.

U gospodarzy tego spotkania szczególnie Audy-Marchessault jest obecnie w formie który w ostatnim wygranym spotkaniu strzelił 2 gole tego pierwszego praktycznie po rozpoczęciu gry a drugiego przed końcem spotkania do tego dochodzi Karlson i Smith którzy zawsze mogą się przebudzić i wspomóc swojego obecnego lidera i motywacja w drużynie gospodarzy w tym spotkaniu będzie spora na zwycięstwo a goście ze swoim liderem Scheifele mogą coś próbować ale jeśli gospodarze zagrają mądrze i bardziej przykryją tego zawodnika gto wygrają to spotkanie i uzyskają swoje czyli komfortową sytuację przed wyjazdem na teren rywala i moim zdaniem tak się stanie w 60 minutach tego pojedynku.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights
Typ: Winnipeg Jets (60):minus:1:2
Kurs: 1.98
Data: 20.05.2018
Godzina: 21:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na 5 spotkanie tej serii półfinałowej gdzie w MTS Centre kolejny raz zmierzą się ze sobą miejscowe Winnipeg Jest a w gościach zagra Vegas Golden Knights.

W tym półfinale Vegas Golden prowadzi już 3-1 co oznacza że brakuje im wygranej w 1 meczu do awansu do finału NHL.

Moim typem na to spotkanie jest jednak że nie nastąpi koniec tej serii po tym spotkaniu gdyż byłoby to za proste i myślę że zwodnicy Winnipeg wyjdą bardzo skoncentrowani i z chęcią wygrania tego spotkania gdyż wiedzą że jak się nie uda to już w tym sezonie więcej sobie nie pograją i myślę że tacy zawodnicy jak Scheifele, Wheeler, Byfuglier oraz Stastny staną w tym spotkaniu na głowach aby przedłużyć swoje szanse nawet na kolejne spotkanie na terenie rywala i moim zdaniem goście z Vegas nie dadzą rady akurat tym spotkaniem awansować do finału i może to zrobią dopiero na swoim terenie w kolejnym spotkaniu.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
Typ: Washington Capitals (60):plus:3:0
Kurs: 2.28
Data: 22.05.2018
Godzina: 02:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam do najlepszej ligi hokejowej świata a mianowicie NHL gdzie w 6 spotkaniu półfinałowym w Capital One Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Washington Capitals a w gościach zagrają zawodnicy Tampa Bay Lightning.

W rywalizacji do 4 wygranych prowadzą hokeiści Tampa Bay Lightning 3:2 po ostatnim zwycięstwie na swoim lodowisku.

Ogólnie w tej parze bardzo ciekawie się to ułożyło do tej pory gdyż w pierwszych 4 meczach ani razu nie wygrali gospodarze pojedynków na swoich lodowiskach i wyglądało to jakby zjadała ich trema przed swoją publicznością lecz w ostatnim spotkaniu na terenie Tampa Bay Lightning się to zmieniło co najmniej w przypadku zespołu Tampa Bay.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Capitals w 60 minutach gdyż będą bardzo zmobilizowani na wygraną w tym spotkaniu będą dążyć do tego za wszelką cenę gdyż jak nie wygrają to się pożegnają z marzeniami o finale NHL do tego gospodarze wystąpią w tym spotkaniu u siebie już w pełnym składzie z bardzo dobrymi strzelcami liderami tabeli strzelców Ovechkinem oraz Kuznetsovem do tego dochodzi dużo asystujący Carlson oraz powracajacy w odpowiednim momencie Backstrom który też duzo asystuje a są jeszcze Oshie oraz Eller też nieźle grający w tych Play Offach tak więc siłę rażenia gospodarze mają bardzo mocną w tym spotkaniu i moim zdaniem bardzo szybko powinni sobie ustawić ten mecz pod siebie a goście jakoś ich nie widzę w tym spotkaniu na ciężkim terenie i choć 2 razy już w tej parze tam wygrali to kaliber dla Capitals tego spotkania jest duzo większy i na pewno będą chcieli to spotkanie za wszelką cenę wygrać i przedłużyć swoje marzenia o wejściu do finału NHL i moim zdaniem tak się stanie że po tym spotkaniu wynik tej pary będzie brzmiał 3-3.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

41+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maer graty ustrzelonej 1....sorki ze tak sie wtrącam i późno pisze ale....wszystko fajnie tylko o jakie osłabienia tobie chodzi w ekipie Capitals ?  Ja oglądam każdy mecz i....jakoś osłabień nie wiedzę- jeśli chodzi ci o Backstrom to on juz gra po raz 3 od kontuzji 2 raz u siebie i w każdym z tych meczów zagrał minimum 18 minut po za tym on opuścił 2 pierwsze spotkania na lodzie Tampy gdzie Caps wygrali oba spotkania....a reszta z wymienionych graczy przez ciebie grała we wszystkich meczach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...