Skocz do zawartości

NHL 2017/2018


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

New York Rangers - Philadelphia Fyers S.Gostisbehere zdobędzie punkt TAK 1.85 eFortuna

 

Rangersi wyjazdową serię spotkań zaczęli bardzo dobrze, wręcz zaskakująco, ogrywając Winnipeg na ich lodzie, potem było dużo gorzej - 3 porażki zdobytych 5 goli i aż 12 straconych. Król Heniek bez formy, sporo kontuzji, przez co mniejsze możliwości roszad mają trenerzy i wyniki doskonale to pokazują. Dziś wracają na swoje śmieci i tu gościć będą Lotników, którzy wyglądają dużo lepiej i w lepszych nastrojach przystąpią do tej rywalizacji. Wygrali 4 ostatnie wyjazdy z rzędu, w tym efektownie w Vegas oraz niezwykle ważne spotkanie w Columbusie. Dzięki temu plasują się na 4 pozycji w tabeli i mają bezpieczną przewagę nad rywalami spod kreski, czyli m.in. Rangersami. Jeśli jednak chcą być pewni awansu, muszą dalej dobrze grać i wygrywać.

Ważną rolę w tych wygranych Lotników odgrywają obrońcy, od których się dużo wymaga, jako że dobrych bramkarzy tam od zawsze brakowało :bz: Na szczególną uwagę zasługuje znakomicie spisujący się ofensywnie obrońca Gostisbehere, który w ostatnich 8 spotkaniach 11-krotnie asystował kolegom przy ich golach, i tylko w 1 meczu nie miał punktów, w Vegas. Shayne gra w pierwszej linii, więc dużo czasu spędza na lodzie, momentami nawet ponad 25min. Ma w ataku dobrych zawodników, jak Giroux, Konecny czy Couturier, dzięki czemu łatwiej o punkty. Gostisbehere w ostatnich 5 wyjazdowych meczach z Rangersami punktował 4-krotnie, co mocno przemawia za tym typem. Phila gra b2b, ale statystyki w takiej sytuacji "drugich meczów" mają całkiem niezłe, więc nie martwi mnie to. Zresztą nie oczekuję ich wygranej, tylko jednej małej asysty ;) Gostisbehere jest bardzo uzdolniony ofensywnie, jak na obrońcę. w klasyfikacji "Trending" zajmuje 10 lokatę, więc jest jak to się mówi "on fire" :) Wśród asystujących obrońców to nr 4, po Klingbergu, Burns'ie i Karlssonie. Wczoraj nie wyszło z punktami, może dziś w early game siądzie? :D Ja próbuję. Mecz za 30min.

By pershing,

15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 early game a chłopakom sie spieszy chyba na UFC do Austin szybkie 5 minut z Buchnieviczem(ogólnie nie wiedziałem ze chłopaki to takie kozaki :p) ogólnie tańczą az milo po oglądać goli i spec nie brakuje  ale na pkt jeszcze czekamy :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam pecha z tymi typami :lol: Pens strzelają 5 goli i Crosby bez punktu, Phila 7 bramek i Gosti bez punktu mimo, iż 90% zawodnikó punktowało w tym meczu :fp: Chyba te punkty sobie odpuszczę, bo jak coś napiszę to jak na złość nie siada. Trzeba wrócić do 1x2, lepiej szło ;) Piękny mecz, 11 goli to się zawsze fajnie ogląda. Gostisbehere już w pierwszych sekundach solówa z Buchniewiczem co może trochę wpłynęło na jego grę w jakimś stopniu... Oddał 3 strzały, był obecny chyba przy 4 golach drużyny i puste konto, ehh...

 

Edit. Dobra, jak tak patrzę to jeszcze Hischier wygląda fajnie w meczu NJ z Caroliną, ale nic nie będę pisał %-) Jak piszę, to coś się psuje. Zobaczymy. Tymczasem widzę coś ciekawego na 1x2, ale to się pojawi nieco później.

 

Edit2. Analizy nie pisałem, to Hischier punkt zdobył %-) Strzelił gola, który mocno pomógł Diabłom wygrać ten mecz.

Edytowane przez chmielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winnipeg Jets - Florida Panthers 1 1.82 eFortuna :t::t::t:

Winnipeg Jets - Florida Panthers over 6,5 (z dogr. i karnymi) 2.03 eFortuna :t::t::t:

 

Na nockę mam takie 2 typy, które mi się podobają. Jets to kozaki u siebie, po dwóch dość niespodziewanych porażkach z Nutkami i Rangersami wrócili na zwycięski tor ogrywając u siebie efektownie Stołecznych i Lawiny. Seria meczów u siebie prezentuje się teraz tak: 5 zwycięstw, 3 porażki, w golach 24-18. W sezonie to trzecia najlepiej grająca u siebie ekipa ligi, po Pingwinach i Rycerzach z Vegas, także należy się z nimi liczyć. Ostatnio do składu wrócił kontuzjowany Scheifele, ciężko powiedzieć czy to duże wzmocnienie, chyba nauczyli się już grać bez niego i tylko wspomógł drużynę mentalnie %-) To oczywiście klasowy zawodnik i jeszcze się pokaże z dobrej strony. Liderzy zespołu: Wheeler, Laine czy Ehlers oczywiście w formie, dlatego o bramki gospodarzy się w ogóle nie martwię.

Szczególnie, że ekipa Foridy znana jest z dość słabej obrony i bramkarza. Reimer na budzie w tym sezonie nie może zejść poniżej średniej 3 goli na mecz, a Luongo nabawił się chyba jakiejś kontuzji i wrócił niedawno chyba jeszcze nie w pełni sił... Niemniej on też 2.64 GAA, ale między słupkami Panter zobaczymy dziś tego pierwszego, co jest zachętą dla Jets do strzelania :D Florida jednak nie będzie stać i patrzeć jak rywale klepią gole i na pewno sami też odpowiedzą. Mają w swoim arsenale naprawdę dobrych ofensywnie zawodników, jak Barkov, Trocheck, Huberdeau czy chociażby Dadonov znany kibicom i fanom KHL ;) Oni wszyscy znakomicie się ostatnio zgrali, wyniki są imponujące, choć może rywale nie byli bardzo wymagający, ale to zawsze dobre wyjazdy. 5 z nich z rzędu wygranych i 25-14 w bramkach to jest wyśmienity wynik, który dobitnie pokazuje, że nawet jak strzelają dużo, to i dużo tracą :)) Hellebuyck na budzie gospodarzy to może nie jest od podawania ręczników, ale 2 gole minimum powinien wpuścić, tak rozpędzone Pantery ciężko będzie zatrzymać na "0 z tyłu".

H2H daje nam fajny ogląd sytuacji: w ostatnich 7 meczach kiedy Jets grali w charakterze gospodarza wygrali 6 z nich, a w 5 siadał proponowany przeze mnie over. Ostatni mecz z 16 grudnia zeszłego roku to 4:3 po karnych dla Jets i nie wiem czy czegoś podobnego nie zobaczymy dziś. Gospodarze są faworyzowani, nie da się ukryć, ale goście grają ostatnio wyjątkowo dobrze i będą kąsać. Statystycznie trudno nie pójść w stronę Jets, którzy są na pewno bardziej wymagającym przeciwnikiem niż Buffalo, Vancouver czy nawet Calgary spośród ostatnich wyjazdowych rywali Panthers, dlatego gram "1" bez podpórki (dla mniej odważnych z ew. dogr. i karnymi kurs w granicach 1.5 również niczego sobie), ale też zdaję sobie sprawę, że Pantery tanio skóry nie sprzedadzą, jak zwykł mawiać jeden były strongman ;) Niemniej Reimer jest dla mnie dużo słabszym ogniwem i do jego bramki krążek powinien wpadać częściej. Ciekawostka: wygrana Winnipeg da im fotel lidera w dywizji Centralnej, podczas gdy Florida mając 5 meczów do rozegrania więcej niż będące na ostatnim premiowanym awansem do playoffów miejscu Toronto, traci 17 punktów i z taką dyspozycją Liści raczej o awansie może pomarzyć. Inne cele, ale walczyć jest o co. Mecz o 2:00 w nocy czasu polskiego, liczę że będzie ciekawie ;)

Edytowane przez chmielu
By pershing,

60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks  Vegas over 3,5 gola w regulaminowym czasie :minus:  2.48  unibet  godzina 04-00 

 

Lekko taki typek bez szaleństw poparty głownie statystyka i oglądaniem chłopaków. Jest to 4 mecz w sezonie obu ekip wszystkie poszły na konto złotych rycerzy  4-2 4-1 3-4  tu po dogrywce wiec bet by nie wszedł. Ogólnie Vegas graja cały czas swoje dobra stabilna równa forma wygrywają swoje mecze dość pewnie.Na ostatnie 5 spotkań 4 wygrane porażka  z bardzo solidnie ostatnio grającą Philadelfia .Co do gości kaczki maja bardzo doświadczony zespól graja średnio na 4 miejscu w tej samej dywizji czyli pacyfiku na ostatnie 5 spotkań 3 wygrane 2 porażki ale te zwycięstwa wymęczone wszystkie te mecze na styk średnio strzelali ok 3 goli tracąc 2.W tym samym okresie grali z podobnymi zespołami i Vegas po prostu wypadają lepiej.Taka ciekawostka moze ktoś obstawi wszystkie te mecze wygrywają Vegas i wszystkie  3 tercje padają ich łupem  głownie wtedy rycerze dobijają zabijają rywala 3-0 2-0 i  1-0  takie wyniki maja miejsce w 3 tercjach pomiędzy obiema ekipami. 

 

Klapa....
 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oilers - Rangers 2 OT 2.53 Fortuna :t:

over 6.5 2.11 Fortuna :n:

Może to trochę risk bet, ale według mnie wart uwagi. Oilers tankuje, oni już dawno odpuścili całkiem ligę, bawią się teraz grą. Rangers wygląda tak samo, skład wyprzedany, ale zawodnicy, którzy dostali teraz dzięki temu szanse do gry, starają się, żeby każdy z nich dobrze wyglądał w oczach innych. Jeśli skupią się na obronie, tak jak dzisiejszego dnia przeciwko Calgary i drugi dzień z rzędu bramkarz będzie miał dzień konia to może im się udać, w ofensywie wyglądają solidnie, starają się co mecz strzelać, ale niestety wtedy defensywnie wygląda to fatalnie. Dlatego na wszelki wypadek typujemy też w tym spotkaniu over, Oilers też ma szalone mecze, z dużą ilością bramek, np mecz z Ducks, gdzie na 20 sekund przed końcem spotkania stracili dwubramkowa przewagę i później musieli męczyć się w karnych. McDavid nabija sobie ostatnio statysytki strzelonych bramek, jak i asyst, bawi się grą; generalnie jak całe Oilers.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: :hokej: - USA ( NHL )
Spotkanie: Vancouver Canucks - New York Islanders
Typ: Vancouver Canucks:minus:3:3
Kurs: 2.30
Data: 06.03.2018
Godzina: 04.00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do najlepszej ligi świata w hokeju na lodzie a mianowicie NHL gdzie w Rogers Arena zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Vancouver Canucks a w gości przyjedzie ekipa New York Islanders.

Vancouver Canucks w tym sezonie ligowym w swoich 65 meczach zdobyło 57 punktów co daje obecnie przedostatnie 14 miejsce w konferencji zachodniej NHL  natomiast New York Islanders plasuje się na 12 pozycji we wschodniej konferencji NHL ze zdobytymi 66 oczkami w swoich 66 rozegranych spotkaniach tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie u siebie 9 zwycięstw w regulaminowym czasie, 2 wygrane po dogrywkach lub karnych, 6 porażek po dogrywkach lub karnych oraz 15 przegranych w regulaminowym czasie gry i bilans bramek 90-111 zaś goście na wyjazdach 9 wygranych w regulaminowym czasie spotkania, 4 zwycięstwa po dogrywkach lub karnych, 4 przegrane po dogrywkach lub karnych oraz 17 porażek z bilansem bramkowym 101-119.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy w tym sezonie ligowym grają bardzo słabo i woleliby zapomnieć o tak marnym sezonie w ich wykonaniu ale myślę że ten mecz jednak wygrają z tak samo słabym ale zespołem na wyjazdach jakim jest New York Islanders które również na wyjazdach dostaje bęcki praktycznie od każdego to czemu mieliby nie przegrać z Vancouver Canucks.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat sie zakurzył z mojej strony ale zdrówko kuleje inne sprawy tez sa to parę betów na wieczór z mojej skromnej strony...

 

na dzień dobry mój ulubieniec czyli To score at least 1 point - Regular Time Tak (Barzal, M.)  :plus:1,72  unibet  Vancouver Canucks - New York Islanders Izzi 2 pkt 2 asysty "} 

  

Obie ekipy w dołku dużo porażek na ich koncie w ostatnich meczach ,ewidentnie wyspiarzy dopadł kryzys.Bo orki caly sezon maja bardzo przeciętny. Wyspiarze graja ofensywny hokej strzelają sporo bramek a młody jest jedna z 1 opcji w ataku do punktowania.Obecnie w lekkim dołku 2 mecze bez pkt ale staty imponujące bo 18 goli 49 asyst dziś sie przełamie "} .To spotkanie jest reklamowane jako pojedynek  The battle is bigger than Barzal vs Boeser: Islanders/Canucks is for the Crap Mantle . To jest NHL i tutaj każda seria ma prawo bytu nawet najlepszym sie dołki zdarzaja- najlepszy przykład to ekipa  Vegas i ich  spadek - dołek formy. Z typowaniem czystych winow jest czasem bardzo ciężko. Ja tam lubię poboczne zakłady .Orki u siebie sa nie wygodne maja doświadczony skład i potrafi splatać figla cześć chłopaków wróciła po kontuzjach i gra wygląda troszkę lepiej bo wyniki raczej taki sobie .Wyspiarze ostatnio sie zacieli troszkę mniej goli co niestety przekłada sie na brak pkt  W tym sezonie juz raz grali i NYI pokazali swoja sile w ataku pewnie wygrywając 5-2 Matt Barzal zaliczył asystę do Jordana Eberle z fartem 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25+15zs+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5 Unibet Nie (Frolík, Michael) To score at least 1 point - Regular Time Pittsburgh Penguins - Calgary Flames  godzina 01-00:n: 3 mecze  z rzędu pkt....

 

Tu krotko i na temat bo mecz za chwilkę Frolik( gra na prawym skrzydle średnio ponad 16 minut)  ma bardzo przeciętny sezon 10 goli 12 asyst ostatnio w 2 spotkaniach z rzędu zaliczył pkt co jest nie lada wyczynem i w tym sezonie zdarza mu sie bardzo rzadko. On raczej jest w drużynie od innych zadań. Tutaj mamy mecz ofensywy z defensywa wiadomo płomienie graja raczej hokej oparty na obronie od zdobywania bramek asyst  pkt sa tam inni gracze.Pens do niesamowita siła potencjał w ataku i raczej dzisiaj to spotkanie zdominują.Calgary pewnie będzie łapać sporo kar i raczej będą w głębokiej defensywie  do dubelka wieczornego w sam raz. W sezonie grali raz i 2-1 Płomienie ograły pingwiny Frolik zagrał 21 minut i oddał 2 strzały na bramkę  Tristan Jarrygo. 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Spotkanie: New York Rangers - Pittsburgh Penguins

Typ: każda drużyna zdobędzie powyżej 3,5 bramki w meczu

Kurs: 6,50

Bukmacher: 1xbet

 

Analiza: Wszystko wskazuje na to, że tutaj powinno być dużo goli. Pittsburgh na wyjazdach sporo strzela, ale też dużo traci. Ostatnio w ich meczach rozgrywanych na wyjeździe jest przynajmniej siedem bramek. W meczu z Florida Panthers i z Boston Bruins udało im się strzelić przynajmniej cztery bramki, ale też co najmniej cztery stracili. New York Rangers stracili kilku cennych graczy, ale ich ofensywa dalej jest mocna. Ostatnio z Caroliną zdobyli aż sześć bramek. Zapowiada się na bardzo szybki mecz i widzę niemałe szanse na to, że obydwie drużyny zdobędą tu powyżej 3,5 bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

24.03.2018 01:00 Winnipeg Jets293DZVQc-MNDhCyNp.png-0vxIvhj9-WdBps4v2.pngAnaheim Ducks 2 i over 3,5 3,20 LV BET

 

Będzie to chyba najciekawsze spotkanie na tą nockę z NHL. Obie ekipy są w formie, świadczą o tym ich ostatnie wyniki Winipeg Jets notuje serie trzech wygranych z rzędu w tym ostatnio dopiero po dogrywce z Los Angeles Kings, natomiast Anaheim Ducks obecnie ma cztery wygrane z rzędu i tu trzeba ewidentnie zaznaczyć, że były to dość pewne wygrane bez jakichś większych męczarni. Minimalnym faworytem buków są Odrzutowce ja jednak skłaniam się ku Kaczorom, którzy jak dla mnie prezentują się znacznie lepiej niżeli dzisiejsi gospodarze. A jako, że lubię sobie pokombinować czasem w NHL to oczywiście oprócz typu na wygraną Anaheim dorzucam, że padnie co najmniej cztery bramki co jest jak najbardziej prawdopodobne. Ostatnie cztery wygrane spotkania Ducks kończyły się wynikami 3:0, 4:2, 4:2 oraz 4:0, jak widać tylko pierwsze spotkanie, które zapoczątkowało tę serię wygranych zakończyło się poniżej czterech bramek. Myślę, że Kaczory pójdą za ciosem i pewnie odniosą kolejną wygraną, a kursy na nich już lecą w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.03.2018 03:30 Edmonton OilersMXYJMLRt-4YHdKZNk.png-0vxIvhj9-WdBps4v2.pngAnaheim Ducks 1 i over 4,5 3,75 Fortuna

Conor McDavid 2+ goli 6,25 Fortuna

Edmonton Oilers ostatnio w gazie, trzy mecze z rzędu wygrane i to dość pewnie, także dziś wbrew bukom to oni powinni być minimalnym faworytem do wygranej. Tym bardziej, że Anaheim Ducks w swoim ostatnim spotkaniu mocno zawiodło czyżby jakaś zadyszka, nie wiem. Tak na dobrą sprawę mam dwa typy na to spotkanie, pierwszy, że Edmonton wygra i padnie co najmniej pięć bramek, gdzie patrząc na ich formę są u temu duże szanse a drugi, że dwie bramki zdobędzie będący ostatnio w genialnej dyspozycji Connor McDavid, który nota bene prowadzi w punktacji kanadyjskiej. Co ciekawe w dwóch ostatnich meczach zdobywał on po dwie bramki i myślę, że dziś może to powtórzyć a już na pewno będzie motorem napędowym całej drużyny i pociągnie ich do wygranej. Kursy całkiem spoko także można spróbować za jakieś drobne.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic w temacie nie pisałem wiec lekko coś do dubla i jeden singielek... 

 

Vegas Golden Knights - Arizona Coyotes STRZELI OSTATNIEGO GOLA TYP: Vegas Golden Knights 1.50 forbet :minus:

 

Vegas przedział bramkowy 4-5 2,78 fortuna :minus:

 

Słabo....

 

Tutaj krotka piłka w serii mamy 4-0 dla  Knights  Rycerze po lekkim dołku wróciły na właściwe tory choć czasem zdarzaja im sie wpadki- maja troszkę kadrowych kłopotów ale u siebie bardzo mocni z pewnym atakiem. To jest drużyna z gwarantem kilu bramek w każdym meczu . Dzisiaj miedzy slupami stanie Fleury który broni w sezonie bardzo pewnie i w 2 meczach przeciwko Arizonie byl bardzo pewnym punktem zespołu te mecze kończyły 5-2 i 4-2 Jak bronił  Malcolm Subban becap  te  mecze były  bardzo ciekawe zacięte kończyły sie 2-1 3-2 oba po dogrywkach . Ekipa gości popularne kojoty zdecydowanie poprawiły swoja grę w końcówce sezonu podtrawia nawiązać walkę z czołowymi ekipami ligi zaskoczyć ich tak jak to było kilka dni temu na Tampie gdzie wygrali pewnie 4-1 .Młoda waleczna ekipa ale dzisiaj liczę na kolejne pewne zwycięstwo Rycerzy gdzieś 4-5 do 1.Staty z bezpośrednich spotkań zdecydowanie dla  Vegas oddają ok 40 strzałów  Kojoty w granicach 28 Vegas mocne na buliku- graja dobrze ciałem maja lepszy mocniejszy zespól i w ataku i obronie wiadomo czasem takie mecze nie wchodzą szczególnie po takich niski kursach ale...bet na bramki to jest dobra opcja w tym meczu. Jeśli Arizona sie postawi dobrze będzie bronił Rannta a ostatnio udaje sie to dobrze robić  wtedy Vegas będzie  atakowało cały czas wywierało presje a bardzo dobrze im to wychodzi .

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo sie dzieje w sporcie przez święta za niedługo mamy pley-offy będzie sie działo juz czekamy... i tutaj fajny becik na erly gemes mecz za chwilkę o 22-00 

 

konkretnie na pojedynek punktowy z opcja remisu czyli zwrotu VANCOUVER CANUCKS - COLUMBUS BLUE JACKETS Gracz z większą ilością punktów
Artemy Panarin-B. Horvat  Panarin 1,7 Betsafe:t:

 

Tutaj krotko bo za chwilkę graja i w sumie  nie ma co opisywac. Rosjanin świetny gracz numer 1 w ekipie niebieskich kurtek praktycznie przy przewagach albo strzela gole albo dogrywa- rzadko bez pkt w meczu w sezonie 26 goli i 47 asyst .Może grac na lewym skrzydle albo centrze bardzo wszechstronny.Jego rywal dzisiaj to ciekawy młody chłopak -Bo jest kontuzjo geny ma niezły sezon dobre liczby 20 asyst i 20 goli  to jest center.Ma ostatnio kiepska serie 4 meczy bez pkt i chyba buki liczą ze sie przełamie ale kurtki to w obronie solidna ekipa na budzie jest Bobrovski a pokonać go to jest nie lada sukces i wyzwanie .Tutaj mamy 2 mecz w sezonie tych ekip i 1 zakończył sie klęska kurtek az 5-2 .Bo w tym meczu nie grał a  Artemi 1 pkt na asystę, myślę ze dzisiaj poważnie podejdą  z chęcią  rehabilitacji dla siebie i kibiców.Sezon maja bardzo dobry i napewno sa ekipa mocniejsza od Canucks. Obie ekipy sa w dobrej formie Orki podtrawia zagrać bardzo dobrze  u siebie sa niewygodnym rywalem ostatnio win z narciarzami ale Conor i spółka chyba będą chcieli ten sezon wymazać z swoich karier zawodniczych.Kurtki ich tez ograły nie dawno tylko ze 3-7 i Paniarin byl nie do upilnowania tym meczu . Canucks ograli ostatnio Dallas i  Anaheim po 4-1 dobra defensywa i niezła gra w ataku Będzie co oglądać myślę ze Kurtki biorą ten mecz wygrywając w normalnym czasie maja lepsza obronę pewny atak a Rosjanin napewno dzisiaj jakieś pkt zrobi czy Horvat będzie w stanie odpowiedzieć myślę ze nie .

 

oj działo sie w końcówce....Artemi klasa Horvat bardzo dobry mecz kolejny win Orek...niech te pley offy sie zaczynają juz...

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - USA ( NHL )
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Los Angeles Kings
Typ: Vegas Golden Knights (60):plus:1:0
Kurs: 2.23
Data: 12.04.2018
Godzina: 04:00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Stanów Zjednoczonych gdzie w tamtejszej najlepszej lidze hokejowej na świecie NHL w swoim pierwszym spotkaniu 1/8 finału o puchar Stanleya w T-Mobile Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Vegas Golden Knights a w gości przyjedzie drużyna Los Angeles Kings.

Vegas Golden Knights zakwalifikowało się do Play Off z 3 miejsca konferencji zachodniej NHL wygrywając swoją dywizję Pacifik zdobywając w 82 meczach 109 punktów natomiast Los Angeles Kings zdobyło 98 oczek w swoich 82 spotkaniach zasadniczej fazy sezonu co dało 7 miejsce w konferencji zachodniej i 4 pozycję w dywizji Pacifik.

Gospodarze w zasadniczej fazie rozgrywek na swoim lodowisku 23 zwycięstwa w regulaminowym czasie gry, 6 wygranych po dogrywkach lub karnych, 2 porażki po dogrywkach lub karnych oraz 10 przegranych w regulaminowych 60 minutach zaś goście na wyjazdach 17 wygranych w regulaminowych 60 minutach, 5 zwycięstw po dogrywkach lub karnych, 5 przegranych po dogrywkach lub karnych oraz 14 porażek w regulaminowym czasie spotkania.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie gry gdyż będą bardzo zmotywowani aby zwycięstwem zacząć ten pojedynek w fazie play off do tego mają swojego bardzo mocnego Szweda Karlssona oraz Kanadyjczyka Audy-Marchessaulta którzy w fazie zasadniczej zdobyli odpowiednio 78 i 75 punktów w punktacji kanadyjskiej dla swojego zespołu i ten pierwszy to raczej strzela gole a ten drugi asystuje i bardzo dobrze się uzupełniają a goście w fazie zasadniczej niby byli wysoko w tabeli wyjazdowej ale przegrali w regulaminowym czasie aż 14 spotkań na wyjazdach do tego to spotkanie grają na lodzie przeciwnika co też im nie będzie pomagało i moim zdaniem w spotkaniu rozpoczynającym fazę play off to jednak gospodarze wygrają w regulaminowym czasie spotkania.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

41+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils

Tampa nie przegra + over 4,5 1.74 1xbet :t::t::t: (5:2)

 

Wczoraj były dobry dzień na granie NHL, wszystkie mecze siadały za sprawą gospodarzy co mnie niespecjalnie dziwi. Dziś też zapowiada się podobnie. Skupmy się jednak na spotkaniu Błyskawic z Diabłami. Tampa to jeden z czołowych drużyn NHL ze znakomitym rosterem, szczególnie w postaci pierwszych dwóch linii. Mamy Stamkosa z Kucherovem (nr 12 i nr 3 sezonu zasadniczego), których naprawdę ciężko ograć jak obaj grają bez obciążeń, wspomagani przez świetnie dysponowanego po kontuzji obrońcę Hedmana (nr 5 wśród obrońców). A kiedy coś idzie nie tak z pomocą przychodzą Palat z Pointem, humorzasty Johnson no i ten świetny Miller, trejdowany w drugiej części sezonu z Rangersów, dzięki czemu uratował swój sezon i pokazał klasę, zdobywając 18 punktów w 19 meczach :))  Dwie bardzo mocne linie, które będą tu kręcić wynik. Nie umniejszam tu ekipy Devils w żadnym wypadku, bo tam też znajdziemy perełki, jak sam Taylor Hall, nr 6 sezonu zasadniczego, ale oni mogą wystawić w zasadzie jedną konkurencyjną linię, druga i trzecia linia to oczywiście fachowcy, ale wg mnie nie są w stanie nadążyć za rywalami, są słabsi w wielu aspektach. Oni na pewno tu powalczą, szczególnie u siebie nie są bez szans, ale w meczu otwarcia nie wróżę im sukcesu :bz:

Ostatnia nadzieja w bramkarzu, którzy zatrzyma filary gospodarzy. A tu niestety nie jest najlepiej, choć nie jest też tragicznie. Kinkaid, który wyjedzie w pierwszym składzie, ma tylko trochę gorsze statsy od Vasilevsky'ego (którego jak zabraknie to Tampa straci połowę obrony) i do tego świetnie zaprezentował się w ostatnim meczu między obiema ekipami sprzed prawie 3 tygodni, wygranym przez Devils na swoim lodzie 2:1. Jednak wtedy już Tampa miała pewny awans, nie musiała gonić wyniku, choć zdecydowanie starali się wygrać. Inaczej będzie wyglądało dziś spotkanie o dużo większą stawkę i to u siebie, gdzie Błyskawice wygrały 29 spotkań przegrywając zaledwie 12. Przegrany mecz otwarcia bardzo często stawia gospodarzy w kryzysowej sytuacji i nierzadko powoduje koniec ich gry w rozgrywkach playoff, o czym Tampa doskonale wie, chociażby z własnej historii ;) Dlatego pozamiatają, jednak ja na początku playoffów wolę być ostrożny, stąd typ, który zawiera również remis w regulaminowym czasie gry, gdyż porażkę odrzucam stanowczo. Devils to młody zespół z kilkoma doświadczonymi graczami i może pokusić się o niespodziankę, ale maksymalnie remis i dogrywkę, tak mi się wydaje, mimo korzystnego h2h w tym sezonie. Presja co prawda będzie po stronie gospodarzy, ale powinni sobie z nią poradzić.

Pozostaje kwestia bramek... Kinkaid i Vasilevsky uśredniając wpuszczają 5 goli w meczu w sumie. Kieruję się statystyką, ale również siłą ofensywną. Obie ekipy w pełni zdrowia, obie wypoczęte i głodne gry. Tampa ma potencjał na minimum 4 gole w każdym swoim meczu, zaś rywale na co najmniej 2-krotne złamanie defensywy, sam nie do końca cenię destrukcję tego zespołu, ale z drugiej strony to nie jest ich siła. Drużyna New Jersey jest w stanie nawiązać walkę, pod dowództwem Taylora Halla, ale tylko na początku, stopniowo będą oddawać pola gospodarzom. Jestem pewien, że coś tu strzelą, nawet 2 bramki, geniusz Hall'a czasami mnie zadziwia, ale ostatecznie polegną, bo nie sprostają ofensywie Tampy. Jeśli w tej rywalizacji w którymś meczu ma być over, to daje temu największe szanse właśnie w meczu otwarcia, gdzie nie ma jeszcze kombinowania tylko gra się na maksa. Jeśli Tampa zagra defensywnie, to wg mnie polegną. Wygrają natomiast, jak zasypią Devils strzałami i akcjami duetu Kucherov/Stamkos, przy których kapitulują najlepsze defensywy NHL :D GL!

 

Edytowane przez chmielu
By pershing,

30+15+100 prezent do admina %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets
Typ: Washington Capitals (60):minus:3:3
Kurs: 2.14
Data: 13.04.2018
Godzina: 01:30
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam na pierwsze spotkanie w 1/8 finałów o puchar Stanleya gdzie w bardzo ciekawym spotkaniu na tafli Capital One Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Washington Capitals a w gości przyjedzie ekipa Columbus Blue Jackets.

Washington Capitals awansowało do fazy play off z trzeciego miejsca w konferencji wschodniej i wygrali dywizję Metropolitarną zdobywając w swoich 82 meczach sezonu zasadniczego 105 punktów natomiast Columbus Blue Jackets zajęli 4 pozycję w dywizji Metropolitarnej i uplasowali się z 97 oczkami w swoich 82 spotkaniach w fazie zasadniczej na 7 pozycji w konferencji wschodniej.

Gospodarze w zasadniczej fazie rozgrywek na swoim lodowisku 21 zwycięstw w regulaminowym czasie gry, 7 wygranych po dogrywkach lub karnych, 2 porażki po dogrywkach lub karnych oraz 11 przegranych w 60 minutach spotkania i bilans bramek 138-103 zaś goście na wyjazdach w zasadniczej części rozgrywek 13 wygranych po 60 minutach gry, 6 zwycięstw po dogrywkach lub karnych, 4 przegrane po dogrywkach lub karnych oraz 18 porażek w regulaminowym czasie spotkania z bilansem bramkowym 124-132.

Moim typem an to pierwsze spotkanie jest zwycięstwo zespołu ze stolicy Stanów Zjednoczonych na swoim lodowisku na którym grają dobrze strzelają sporo bramek i ma je dla nich kto strzelać między innymi bardzo dobrze w tym sezonie strzelający Ovechkin do tego należy dodać jeszcze kolejnego Rosjanina w ich składzie Kuznetsova który bardziej jest asystentem lecz strzelić tez potrafi do tego jeszcze na wsparcie obu szwed Backsrom oraz amerykanin Carlson i wygląda to bardzo mocno i ciekawie do tego gospodarze bardzo często u siebie ogrywają przeciwników z tego spotkania a goście no cóż raczej jakiejś szansy powinni poszukać na swoim lodzie gdyż w Waszyngtonie będzie im bardzo ciężko o cokolwiek szczególnie że nie grało im się zawsze za dobrze a wręcz słabo i prawie w każdym spotkaniu zaliczali przegraną na hali Washington Capitals.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - USA ( NHL )
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Los Angeles Kings
Typ: Vegas Golden Knights (60):minus:1:1
Kurs: 2.04
Data: 14.04.2018
Godzina: 04:00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie numer dwa w tej parze gdzie w T-Moble Arena kolejny raz Vegas Golden Knights podejmie Los Angeles Kings.

W ostatnim spotkaniu tych zespołów które zresztą opisywałem fakt trochę bardziej po statystykach padł tylko 1 gol którego strzelcem został Theodore 22 letni obrońca i tak naprawdę napastnicy i w jeden jak i drugiej ekipie się nie spisali ale taki mecz to się zdarza raz na co najmniej kilkanaście gdzie pada tylko bramka w hokeju.

Moim zdaniem kolejne 2 spotkanie z rzędu wygrają gospodarze którzy u siebie są i potrafią być mocni do tego mają w składzie 2 mocne ogniwa jak już pisałem Karlssona oraz Audy-Marchessaulta i nawet brak tego 3 zawodnika Perrona który ma kontuzję nie powinien mieć w spotkaniu u siebie większego znaczenia gdyż goście tak naprawdę mogą postraszyć jedynie Słoweńcem Kopitarem który w 1 spotkaniu tak jak i zawodnicy gospodarzy nic nie ugrał i jeśli zespół z T-Mobile Arena go bardziej przykryje to o wynik mogą być spokojni szczególnie w spotkaniach na swoim lodowisku.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam typ kolegi wyżej, dodam tylko że w ekipie gości zabraknie dziś zawieszonego Doughty'ego, co spowoduje spore roszady w liniach. A jak wiadomo takie rzeczy wpływają negatywnie na progres zespołu, dotarcie itp wymaga czasu. Doughty to bardzo ważny zawodnik nie tylko z punktu widzenia obrony, gdzie nominalnie gra, ale też ofensywy, którą wspiera podaniami. Vegas bez Perrona powinni ogarnąć temat, bo pierwsza linia w komplecie i czeka na pierwszy gwizdek %-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są pley offy i myślę ze sporo underkow i zaciętych meczy zobaczymy. Ta para....  tak idealnie to oddaje chociaz ja jestem za Kings i oprócz 2 underkow co zagrałem.... myślę ze ekipa królów ich ogarnie w serii swoim  doświadczeniem .  Stare porzekadła sie sprawdzają mecz meczowi nie równy- co najlepiej pokazała dzisiaj ekipa Lotników. Flayers zostali rozbicie w 1 meczu a dzisiaj sami rozbili Malkina (kapitalny 1 mecz) i spółkę.Tutaj na wyniki końcowe składa się kilka czynników przede wszystkim forma fizyczna przygotowanie po sezonie zasadniczym. Graja ze sobą na śmierć i życie w krótkim odstępie czasu.... nie wszystkie ekipy sobie leżą no i bramkarze...to jest klucz moim zdaniem liczy sie zespól a nie pojedyncze ogniwa wiadomo statystyki pomocne ale...lepiej oglądać i wyciągać wnioski Pozdrawiam @chmielu kogo typujesz na winnera Stanleya :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja @ŻYLETA jedno ogniwo rzadko wpływa na przebieg meczu, ale o absencji Drew napisałem jako kolejnym argumencie na korzyść gospodarzy po tym co napisał @maer . Wg mnie gdyby on dziś zagrał to Kings by ten mecz wygrali. Nawet szykowałem taką analizę ;) Ale gdy tylko wypłynął jego brak w tym meczu to odpuściłem :bz: Pierwsze linie są niezwykle istotne, przyjmują na siebie najwięcej presji, grają najdłużej i muszą być najlepiej przygotowani. Jeśli kogoś brakuje, prawie zawsze jest kim go zastąpić, ale to już nie jest ta linia, która gra ze sobą i się "czuje". Jak w drużynach piłkarskich: City pierwsze lata grało piach, jak na tą pakietę w składzie, ale minęło parę lat i dziś jest bardzo dobrze dotartym i zgranym zespołem. W hokeju może ma to nieco mniejsze znaczenie, ale nie zgodzę się z tym, że nie ma żadnego ;)

Oglądać to bym bardzo chciał, ale po całym dniu w robocie naprawdę ciężko wytrwać do tej 4:00 nad ranem, albo wstać wcześniej. Więc ja w tygodniu poranek spędzam przed statystykami pomeczowymi i opiniami ekspertów ze Stanów. A czasem tylko wynik zobaczę i do roboty :D Zwycięzca? Ojj ciężko teraz określić jeden zespół. Na pewno "jedynki", zarówno Tampa jak i Nashville są bardzo mocne i doświadczone, w 1/4 Tampa dostanie taki Boston, który umie ich ograć i może być ciężko. Tak samo Preds będą mieli nielada problem z Jets, bo to też ciekawa i silna ekipa. Bardzo liczę na Kurtki, które pierwszy mecz wygrały z Caps, podoba mi się ich gra, Panarin gra życiówkę  i ten GWG w ostatnim meczu - pokazał klasę. Jednak znając życie stołeczni wezmą się w garść i wygrają ten pojedynek 4:3.

Vegas to max finał konferencji, ale też nie są bez szans. Mają wyśmienitego bramkarza i solidne dwie linie zawodowców, niemniej jak trafią np. na Sharks to może być ciężko.

Fajnie, że Lotnicy się odcięli Pingwinom, będzie ciekawsza rywalizacja. Ale zarówno jednych i drugich nie widzę dalej na 1/4 :bz: Pens są za mało konsekwentni, tylko 1 gol strzelony Elliotowi to bieda, po 7 golach w pierwszym spotkaniu :fp: Widziałem skróty i tam im po prostu wszystko wychodziło, więc podeszli na lajcie i Phila ich zjadła jak bułkę z jajecznicą %-) Dlatego ich nie lubię, nie potrafią grać równo, grać cały czas na wysokim poziomie mimo takich indywidualności... Liczę, że Flyers ich ograją :D

Pokuszę się o wybór swojego faworyta po tej rundzie, bo teraz to walka z wiatrakami :p Duże znaczenie będzie miał mecz Boston - Toronto, gdzie Bruins wg mnie zjedzą Leafs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - USA ( NHL )
Spotkanie: Anaheim Ducks - San Jose Sharks
Typ: Anaheim Ducks (60):minus:2:3
Kurs: 2.25
Data: 15.04.2018
Godzina: 04:30
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Teoretycznie łatwiejszy mecz do typowania to ten Boston Bruins z Toronto Mafle Leafs chociaż pewniaków nigdy nie ma, ja jednak na dzisiaj wybrałem spotkanie rozpoczynające się nad ranem polskiego czasu gdzie w Honda Center w swoim 2 domowym spotkaniu 1/8 finałów zmierzą się ze sobą miejscowe Anaheim Ducks a w gościach zagrają San Jose Sharks.

W pierwszym spotkaniu w tej parze wygrali goście 0:3 ale czego można oczekiwać od gospodarzy jak dostali oni aż 14 minut kar w całym spotkaniu przy tylko 8 minutach gości do tego Anaheim stracili 1 bramkę w tamtym spotkaniu właśnie kiedy grali w osłabieniu i to podwójnym to wcale nie dziwi że ich wtedy goście napoczęli i ciężko już się było podnieść do tego 2 najlepszych zawodników gości zagrało dobre zawody gdyż Burns strzelił gola a Pavelski zaliczył 2 asysty kończące się bramkami dla swojego zespołu.

Myślę że w tym spotkaniu po takim kursie jest warto zaryzykować że w tym spotkaniu zresztą ostatnim gdyż po nim ekipy się zamienią miejscem rozgrywania spotkań na kolejne 2 mecze jak i miejscami gospodarza i gościa po kursie wystawionym przez bukmachera na zwycięstwo w 60 minutach gry gospodarzy dla których jak przegrają kolejne spotkanie przed własną publicznością to może być już potem ciężko coś na wyjeździe zdobyć gdyż nawet w sezonie zasadniczym Ducks byli lepsi właśnie na swoim lodowisku do tego liczę że w tym spotkaniu będą trzymać nerwy bardziej na wodzy i grać uważniej w obronie jak również że obudzą się ze snu zimowego ich najlepsi zawodnicy tacy jak szwed Rakell najlepszy strzelec zespołu, najlepszy asystujący zespołu Getzlaf, być może Henrique lub Perry lub którys z pozostałych zawodników żeby zrobić wszystko aby to spotkanie wygrać i pokazać swoim kibicom że nie wszystko jeszcze stracone a goście no cóż raczej już się nie zdarzy taka sytuacja że gospodarze zaliczą aż 14 minut kar bo moim zdaniem to spowodowało w dużej mierze taką prostotę wygranej na wyjeździe w ostatnim spotkaniu do tego gospodarze wyjdą na to spotkanie naprawdę bardzo zmobilizowani aby osiągnąć swój cel i moim zdaniem im się to uda w 100%.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets
Typ: Washington Capitals (60):minus:4:4
Kurs: 2.08
Data: 16.04.2018
Godzina: 01:30
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam na 2 spotkanie 1/8 fazy Play Off gdzie w Capital One Arena znowu miejscowe Washington Capitals podejmie Columbus Blue Jackets.

W pierwszym spotkaniu na terenie Capitals to goście wygrali po dogrywce 3:4 i chociaż nie oglądałem tego spotkania to z jego przebiegu który jest na stronie z wynikami sportowymi można wytłumaczyć to tylko chyba słabą tego dnia obroną zespołu ze stolicy Stanów Zjednoczonych bo chyba innego nie ma gdyż ich najlepsi zawodnicy poza Ovechkinem zagrali dobre zawody bo Kuznetsov strzelił 2 bramki, Backstrom dorzucił 2 asysty pierwszego stopnia a Carlson 3 asysty drugiego stopnia czyli ogólnie ofensywa Capitals nie zagrała słabo no poza wspomnianym Ovechkinem a goście no cóż Panarin bramka w dogryce do tego 2 asysty pierwszego i drugiego stopnia, Wenngberg strzelił gola i do tego obrońca Jonas z bramką na koncie.

Moim typem na to spotkanie jest jednak zwycięstwo Washington Capitals w regulaminowym czasie spotkania gdyż po tym meczu już nie będą mieli atutu swojego lodowiska a jak wiadomo w delegacjach gra się trudniej do tego moim zdaniem presja na wynik od swoich kibiców i jednak zmotywuje na plus i myślę że ich najlepszy gracz Ovechkin może jednak się przebudzi i to też zrobi swoje a goście i tak już naprawdę swoje uzyskali do tego zabraknie strzelca bramki z 1 spotkania Wennberga który złapał kontuzję i chociaż to może mniej ważny zawodnik w talii Columbus to jednak pokazał że potrafi być przydatny do tego kolejne mecze zespół gra u siebie więc wcale się nie zdziwię jeśli nawet trochę odpuszczą gospodarzom w obawie przed kontuzjami z myślą że lepiej mieć zdrowych na swoim terenie.

Kurs wystawiony przez bukmachera trochę mniejszy niż ostatnio więc myśli raczej podobnie jak ja.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pley offy i odpuszczanie trochę nie bardzo tam jest walka do końca....Ciężko sie typuje wynik meczu w normalnym czasie gdzie jest mega mobilizacja,ale stołeczni maja problem gdy Ovi nie robi punktów a trafiła im sie para chyba której nie bardzo chcieli... Goście przede wszystkim w bramce maja Sergeia Bobrovskyego . Plus jest to zespól świetnie pookładany grający bardzo twardo defensywnie mimo kar potrafią swoje robić grac dobre przewagi . W ogóle 1 mecz byl wyrównany ta seria będzie kosztowała obie ekipy duzo sil.... Rywale znają sie jak łyse konie.Niebieskie  Kurtki będą do maksimum grac na Oviego wyłączyć go z gry bo to jest serce mozg tej ekipy....- maja takiego gościa  na bramie- w ataku  maja takiego gościa  co potrafi  strzelić   wszystko opiera sie na Panarinie który potrafi dograć i sam uderzyc pod ladę....do tego bardzo ofensywnych obrońców. Kuzniecov zagrał świetne spotkanie ma kapitalny sezon Artemy to samo- gwarant punktowy swojego zespołu dzisiaj będzie  mega walka zdecydują detale na bramce w przewagach nikt nikomu nie popuści Kurtki graja o 2-0 a u siebie ...to jest taka twierdza....znając Ovieczkina dzisiaj będzie sie dwoił troił zeby wygrać ten mecz....

 

WASHINGTON CAPITALS - COLUMBUS BLUE JACKETS  Gracz z większą ilością punktów Artemy Panarin-Kuznetsov    Panarin 1,82 :t:Betsafe opcja z remisem 

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

30+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Columbus Blue Jackets - Washington Capitals

J.Carlson zdobędzie punkt 1.72 1xbet :t::t::t: (brameczka :D)  

 

Mamy tu bardzo ciekawą sytuację po dwóch meczach w stolicy. Kurtki prowadzą 2:0 po dwóch wygranych po dogrywce niezwykle zaciętych pojedynkach, co mnie osobiście cieszy. Nienawidzę, jak wszyscy wokoło wypowiadają się o takich rywalizacjach jakby już było po wszystkim, łatwe 4:0 itp. Końcówka sezonu w wykonaniu Kurtek to istny majstersztyk, grali jak natchnieni, szczególnie liderzy, wśród nich wyróżniający się Panarin, bez którego Jackets nie mogliby marzyć nawet o playoffach i walczyliby o wyższą lokatę z Arizoną %-) którą btw. również lubię, i która w przyszłym sezonie pokaże pazur, gwarantuję. Ale do tematu...

Ja po prawdzie nie tykam 1x2 w tym meczu, bo tu o wyniku decydują niuanse. Wystarczy, że Panarina rozboli brzuch przed meczem i będzie wściekły wpier*** od Capsów. Tak samo w drugą stronę. Widzę tu inną ciekawą opcję, a mianowicie punkty jednego jedynego zawodnika, który nie dość, że nie zawiódł w żadnym z obu rozegranych już spotkań, to jeszcze momentami ratował drużynę przed stratą gola, a mianowicie chodzi o defensora stołecznych Johna Carlsona. W jednym i drugim meczu 3-krotnie asystował kolegom w zdobyciu bramki, 6 asyst wciągu prawie godziny gry i gdybyśmy pominęli zawodników, którzy grali już po 3 spotkania w fazie playoff, Carlson byłby liderem klasyfikacji kanadyjskiej :D  Rywalizacja na kolejne 2 mecze przenosi się teraz do Columbusu, ale to nie będzie miało większego znaczenia. Tak jak @ŻYLETA napisał to wyżej, walka będzie zacięta i niezwykle wyrównana, bo poszczególni zawodnicy znają się doskonale (Ovi, Panarin, Kuzniecov czy Bobrovsky to przecież koledzy jednej drużyny narodowej) i nie robi tu różnicy venue. Ja bym ich wszystkich odpuścił z uwagi m.in. na niskie kursy i możliwość "zblokowania", a poszedł właśnie w obrońców, jak Carlson czy Seth Jones, którzy odwalają tu znakomitą robotę :)) 

John to zdobywca 68 punktów w 82 meczach dla Capitals (wielu ofensywnych graczy nie dochodzi do tego poziomu!), z czego ponad połowa w przewagach, które w tej rywalizacji sieją się często i gęsto, z uwagi na w/w powody. Jest bardzo skuteczny w tym elemencie gry i będę tu na niego liczył. Sam też szuka gola (6 oddanych strzałów w meczu nr 2), ale na razie bez powodzenia. Osobiście będę kibicował Kurtkom w tym meczu, mam nadzieję, że po raz kolejny utrą nosa faworyzowanym zawodnikom ze stolicy, ale jako typer zdecydowanie wchodzę w punkty Carlsona. Podobnie ciekawie wyglądają punkty Jonesa, który również w obu meczach punktował, ale ja idę w doświadczenie i umiejętność gry w przewadze, którą Carlson przewyższa innych zawodników.

Edytowane przez chmielu
By pershing,

35+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Carlsonowi przesuniecie z 3-4 nie pamiętam w której on tam grał..... formacji do pierwszej i grę z Ovim zrobiło rewelacyjnie  i całemu Caps.... rewelacyjnie decyzja trenera Barry Trotz prawdziwy majstersztyk. Capitals w pley offach maja troszkę pecha sportowego...w tamtym roku było blisko teraz będzie mega walka i własnie czas...- dla trenerów czymś zaskoczyć kogoś przesunąć z formacji coś rozegrać nowego...bo tutaj gwiazdy swoje robią to nawet jak będzie 4-0 Jacets to moze byc mega zacięte do końca. Po karnych w każdym meczu...ale była piękna noc z wynikami  a ja ja sobie odpuściłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj krotko bo meczyk za chwilkę  COLUMBUS BLUE JACKETS - WASHINGTON CAPITALS Czy w trakcie meczu dojdzie do bójki? Tak   4.00  betsafe :minus: spokojny mecz mało kar i 2-2...

 

W tej serii mamy 2-1 dla  niebieskich kurtek i wszystkie te spotkania kończyły sie dodatkowym czasem gry- sporo już było pisane o tej parze to jest naprawdę mega ważne spotkanie i na pewno będą szły iskry....nikt nie odpuści kar jest sporo w tych meczach. Gra ciałem fizyczna nie jest tutaj obca sporo hitów  w obu ekipach mamy ludzi od czarnej roboty. W  4 formacjach tak zwanych energii line mających za zadanie dodawanie wiary i otuchy plus ochrona gwiazd.W 1 meczu 5 wyłapał  Josh Anderson i dzisiaj moze byc podobnie po stronie stołecznych wielkich wojowników nie brakuje Tom Wilson, Carlson  nigdy nie wiemy jak potoczy sie mecz ułoży. Jedna  z ekip moze byc mocno sfrustrowana jak np. JACKETS oddają prowadzenie 2-0 we własnej hali....bolesne ale prawdziwe 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
Typ: Washington Capitals (60):plus:4:1
Kurs: 2.25
Data: 29.04.2018
Godzina: 21:00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam na 2 spotkanie ćwierćfinałowe gdzie w Capital One Arena miejscowe Washington Capitals podejmie drużynę Pittsburgh Penguins.

W 1 spotkaniu w tej parze ostatnio lepsi okazali się goście wygrywając 2:3 co daje im obecnie prowadzenie w rywalizacji.

Moim zdaniem w tym ciekawie zapowiadającym się spotkaniu tym razem wygrają gospodarze w regulaminowym czasie spotkania bo tak miało już być w ostatnim i roztrwonili prowadzenie 2:0 gdzie w 3 tercji stracili 3 gole co spowodowało ich przegraną.

W tym spotkaniu Ovechkin, Carlson, Kuznetsov, Backstrom i spółka już nie mogą sobie pozwolić na takie chwile dekoncentracji i za wszelką cenę pokonać gości gdyż po tym spotkaniu rywalizacja przenosi się na teren rywala i tam o wygrane już będzie dużo ciężej tak więc ja spróbuję zagrać to spotkanie na wygraną gospodarzy w 60 minutach spotkania z tak zachęcającym kursie wystawionym przez bukmachera.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Nashville Predators - Winnipeg Jets
Typ: Nashville Predators (60):minus:4:4
Kurs: 1.98
Data: 30.04.2018
Godzina: 01:00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie Play Off najlepszej ligi hokejowej NHL w którym w Bridgestone Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Nashville Predators a w gościach zagra Winnipeg Jets.

w 1 spotkaniu ćwierćfinałowym gospodarze nie mieli nic do powiedzenia i zagrali po prostu tragicznie do tego chyba bez ambicji bo nie dostali nawet żadnej kary co w rywalizacji w hokeja często się zdarza szczególnie w meczach o coś, gospodarze jak by przeszli obok spotkania bo nie sądzę aby goście na obcym lodowisku byli aż tak dobrzy łapiąc przy okazji 6 minut kar.

Uważam że gospodarze wyjdą do tego spotkania z większymi jajkami do tego pewnie trener i trochę posuszył gwiazdorskie główki to może zagrają na miarę swoich możliwości przecież tacy zawodnicy jak Forsberg, Sissons czy Watson nie zapomnieli jak się strzela bramki i to na swoim lodowisku bo po tym spotkaniu może już być ciężej na terenie rywala a goście może trochę będą rozluźnieni i pewni siebie po wygranej tak łatwej w 1 spotkaniu i to może ich zgubić jak również chęć wygranej gospodarzy za wszelką cenę i moim zdaniem Predators odprawią goście w regulaminowym czasie spotkania.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - USA ( NHL )
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Boston Bruins
Typ: Tampa Bay Lightning (60):plus:4:2
Kurs: 2.08
Data: 01.05.2018
Godzina: 01:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam na 2 spotkanie ćwierćfinałowe do Amelia Arena gdzie miejscowe Tampa Bay Lighting podejmie Boston Bruins.

W 1 spotkaniu gospodarze zostali bardzo zbici przez gości których pierwsza piątka w tamtym zaliczyła łącznie 10 asyst pierwszego lub drugiego stopnia dokładając do tego 3 bramki i 2 piątka strzeliła 3 gole zaliczając już tylko 1 asystę.

W tym spotkaniu gospodarze raczej nie mają już nic do stracenia gdyż jeśli nie zagrają lepiej niż ostatnio to byłby to prawdopodobnie ostatni mecz u siebie w rozgrywkach ale myślę że Kucherov razem ze Stamkosem spróbują w tym spotkaniu pociągnąć cały zespół do bardzo ofensywnej gry i liczyć na potknięcie zespołu z Bostonu co może skończyć się wygraną Tampa Bay Lightning już w regulaminowym czasie spotkania.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...