Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:30
Spotkanie Valencia-Celta Vigo
Typ: 1
Kurs 2.04
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Valencii na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Celty Vigo. Gospodarze moim zdaniem są faworytem do zdobycia kompletu punktów, na swoim boisku potrafią grać bardzo dobrze poprzednie 10 spotkań na swoim stadionie w różnych rozgrywkach to 6 wygranych 2 remisy oraz 2 porazki, jedną z tych porażek była właśnie wpadka z zespołęm Celty Vigo 1:4 i właśnie dlatego gospodarze mogą już 4 miesiące później wziąć rewanż na zespole w Vigo, który ostatnimi czasy miewał różne spotkania, potrafił wygrać z zespołami La Coruni oraz Krasnodaru, wcześniej zanotował wpadkę z Barceloną az 0:5 i porażki z Atletico madryt oraz Alaves i Sociedadem , moim zdaniem w tym spotkaniu możemy liczyć na bramki bowiem są to drużyny usposobione ofensywnie i myślę że raczej żadna z ekip nie postawi tutaj na obronę ,ale na atak bowiem obie ekipy potrzebują ligowych punktów, jednak zespołem który potrzebuje ich bardziej jest ekipa z valencii, dlatego stawiam na ich wygraną oraz na dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji.

 

:plus: 104

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Fenerbahce - Barcelona
Typ: Powyżej 38,5 punktów zdobytych przez gospodarzy do 1. Połowy
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet

Witam wszystkich w kolejnym dniu w którym mimo że oferta pozostawia wiele do życzeń to jednak udało znaleźć się bardzo ciekawe wydarzenie z koszykówki mężczyzn w Eurolidze. Rozegranych zostanie dzisiaj cztery mecze, a mnie najbardziej zainteresował pierwszy mecz na dziś najwcześniej rozgrywany pomiędzy bardzo silnym i solidnym zespołem Fenerbahce Stambuł, a w ostatnim czasie dobrze dysponowanym zespołem z Katalonii. Będzie to już trzydziesta kolejka i losy w grupie już są prawie przesadzone, jednak od miejsca dziewiątego wzwyż panuje spory ścisk, dlatego Fenerbahce nie może pozwolić sobie dzisiaj na wpadkę gdyż tylko osiem miejsc premiowanych jest awansem do play offów, a gospodarze są na miejscu siódmym z dorobkiem 46 punktów, natomiast za plecami jest Crvena Zvezda która ma 45 punktów oraz Darussafaka Dogus z 44 oczkami na koncie, więc Fenerbahce musi dziś wygrać tym bardziej że po dzisiejszych spotkaniach zostaną jeszcze dwie kolejki do wyłonienia najlepszej ósemki. Moja propozycja na ten mecz dotyczy bardzo fajnej, a zarazem mocnej opcji czyli punktów rzuconych przez gospodarzy do pierwszej połowy. Gospodarze pierwsze połówki na własnym parkiecie grają bardzo solidnie i zazwyczaj rzucają spokojnie czterdzieści punktów do przerwy bądź więcej, dlatego linia 38,5 w tak ważnym meczu jest dla mnie niska co czyni ją zarazem bardzo silną. W ostatnim czasie gospodarze grali przeciętnie, a to dlatego że kilku czołowych zawodników odpoczywało przed ważnymi i kluczowymi meczami Euroligi. Ostatni mecz w Eurolidze przegrali w Madrycie aż 61:56, wcześniej ulegli drugiej sile tureckiego kosza Anadolu Efes 80:77 również sensacyjnie przegrali na własnym parkiecie z izraelska ekipa Maccabi 79:81, jednak jest to drużyna zawsze licząca się w tych rozgrywkach i szybko wyciągającą wnioski, a w chwili obecnej już nie ma możliwości na wpadki i błędy gdyż to może spowodować odpadnięcie z tych jakże prestiżowych rozgrywek. Jestem pewien że dzisiaj zobaczymy szybki mecz z wieloma punktami rzucanymi przez jednych jak i drugich. Ciekawostką jest to że w ostatnich pięciu meczach tych zespołów gospodarze zawsze pokrywali linię 38,5 punktów do połowy.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Koszykowka Euroliga
Godz: 20,05
spotkanie Maccabi Tel Awiw - BC Panathinaikos Ateny
typ: 1
Kurs 3,45
Buk Unibet

Analiza.Dzisiaj zapraszam na pojedynek w koszykówce Euroligi.Jest to ostatnia kolejka fazy grupowej.Gospodarze tego spotkania Maccabi Tel Awiw w tym sezonie spisywali się słabo i zajmują dopiero 14 miejsce w tabeli/
W dotychczasowych spotkaniach zanotowali 10 zwycięstw i 19 pojedynków przegrali.W ostyatniej kolejce przegrali na wyjeżdzie z Barceloną76-71.Teraz ich przeciwnikiem jest drużyna BC Panathinaikos Ateny.Goście radzą
sobie zdecydowanie lepiej i zajmują 4 miejsce w tabeli z 18 zwycięstwami i przegrali 11 pojedynków.W ostatnim swoim meczu Euroligi pokonali po dogrywce CSKA Moskwa 85-80.W pierwszym pojedynku pomiędzy tymi
zespołami BC Panathinaikos Ateny wygrał na swoim parkiecie po dogrywce 83-75.Myśle że w tym pojedynku który niema już żadnego znaczenia dla układu tabeli gospodarze odniesą zwycięstwo.

16/09/16 CF
Panathinaikos - Maccabi Tel-Aviv
78:68
26/02/15 EGE
Maccabi Tel-Aviv - Panathinaikos
73:70
30/12/14 EGE
Panathinaikos - Maccabi Tel-Aviv
83:76
19/12/13 EGD
Panathinaikos - Maccabi Tel-Aviv
55:68
14/11/13 EGD
Maccabi Tel-Aviv - Panathinaikos
75:68
05/04/12 EP
Panathinaikos - Maccabi Tel-Aviv
86:85

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, La Liga
Godzinna: 21:30
Spotkanie: Valencia - Celta Vigo
Typ: 2
Kurs: 3.6
Bukmacher: Totolotek

Po wczorajszym udanym wytypowaniu Chelsea dziś znów postanowiłem przyjrzeć się zaproponowanym przez Totolotek Mega Kursom. Największe value jest moim zdaniem w Celcie, bo po zagraniu z aplikacji mobilnej, która zmniejszy podatek do 6% kurs jest wyższy niż choćby w Unibecie. Goście mają trochę problemów z kontuzjami, ale te posiadają również gospodarze. Valencia gra bardzo nierówny sezon i zgromadziła o osiem punktów mniej od Celty. Goście z Vigo wygrali cztery z ostatnich pięciu spotkań, w połowie marca zapewnili sobie też awans do kolejnej fazy Ligi Europy. Do tego wygrali jescze wszystkie trzy mecze z Valencią rozegrane w tym sezonie oraz dwa poprzednie pojedynki na Mestalla. Po tak wysokim kursie zdecydowanie warto spróbować.

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Eibar - Las Palmas
Typ: Las Palmas strz. +1,5
Kurs: 2,80
Bukmacher: SekaBET
Analiza:
Dziś widzę, że typujący uwzięli się na te 2 mecze ligi Hiszpańskiej no ale nie ma się czego dziwić, uboga oferta na dzień dzisiejszy. Ja również typuję mecz Eibar z Las Palmas tylko, że typuję gości, że strzelą minimum 2 gole.
Kurs bardzo dobry a i szansę również oceniam jako wysokie. Las Palmas ma zawodników z przodu świetnych między innymi Jese, Boateng, Halilovic czy Viera o którym się mówi, że w następnym sezonie będzie występował w dużo lepszym klubie.
Las Palmas potrafi rozgrywać bardzo dobre mecze takie jak chociażby z Realem na wyjeździe 3:3, porażka nieznaczna z Espanyolem na wyjeździe 3:4 czy zwycięstwo u siebie z Osasuną 5:2. Las Palmas już praktycznie nie gra o nic, są w środku tabeli nie grozi im spadek ani europejskie puchary. Mogą już rozgrywać mecze na luzie i to może wyjść im na dobre.
Eibar co prawda jeszcze ma szansę na walkę o europejskie puchary lecz czy ta drużyna jest w stanie osiągnąć miejsce w pierwszej 6? wątpię.
W ekipie gospodarzy nie zobaczymy: S. Enrich, T. Inui, Nano i prawdopodobnie F. Rico natomiast w ekipie gości nie zagra jedynie E.M. Garcia.
W tym meczu typuję wysoki wynik może remis 2:2? Kto wie.

Powodzenia.

 

https://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/?p=996569

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej na lodzie/Szwajacaria NLA-baraż o utrzymanie

Spotkanie:Ambri-Lagenthal

Godzina:20:15

Typ:over 5.5

Kurs:1.92

Bukmacher:Unibet

 

Oferta dziś nie jest bogata w ciekawe wydarzenia sportowe,ale moją uwagę zwróciło spotkanie w hokeju na lodzie pomiędzy Ambri i Lagenthal.System najwyższej klasy rozgrywkowej w hokeju szwajcarskiej NLA,polega na tym,że osiem najlepszych drużyn walczy w fazie play-off,cztery ostatnie walczą w fazie play-out. Ostatnia drużyna w tej fazie walczy potem o oz najlepszą drużyną niższej klasy rozgrywkowej(NLB).Ambri zajęło ostatnie miejsce w NLA,Lagenthal po rundzie zasadniczej zajął pierwsze miejsce,potem dotarł do finału,eliminując trzy drużyny:Thurgau ,Ajoie ,Rapperswil .Ale spójrzmy na to co nas interesuje.

W ostatnich 10 meczach Ambri, linia 4.5 została pokryta w siedmiu spotkaniach,w meczach z udziałem Lagenthal  również 7/10.Linia 5.5 :Ambri 6/10,Lagenthal 5/10.Dziś spotkają się w najważniejszym meczu,over 4.5 wydaje się być pewniakiem.Szwajcarska NLB uważana jest za jedną z najbardziej overowych lig w Europie,pada tam mnóstwo goli.Ja obserwując obie ligi,widzę w tym meczu over.5.5 i taki typ przewiduje.

Powodzenia!

 

:plus: 92

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; HISZPANIA: LaLiga - Kolejka 30

Spotkanie: Valencia       -              Celta Vigo

06.04.2017 21:30

Typ: BTS

Kurs: 1,65

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:30  odbędzie się spotkanie w 30 kolejce LaLiga  pomiędzy zespołami Valencii i Celty Vigo. Gospodarze z dorobkiem 33 punktów plasują się na 13 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 41 oczek i zajmują  10 pozycje. Drużyna gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki, natomiast goście zaliczyli dokładnie taki sam bilans. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry i tam poszukają swojej szansy na bramkę. Oby dwa zespoły są bramkostrzelne dlatego uważam że w dzisiejszym spotkaniu padnie wiele goli. Gospodarze do czwartkowego spotkania przystąpią osłabieni brakiem kontuzjowanych Moreno, Naniego i Gayi. Nie wystąpi również pauzujący za kartki Montoya. U gości zabraknie Diaza, Guidetti i Planasa. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardziej wyrównane. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to bramkowy remis 2:2

 

:plus: 65

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...