Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Aktualizacja listy dozwolonych bukmacherów

 

2. Kursy podajemy tylko i wyłącznie od bukmacherów: Fortuna, Milenium, Totolotek, LV BET, STS, forBET, 1xbet, 22Bet, BetWinner, LSbet, , Betrally, Betsson, Betsafe, Bet-at-home, Unibet, Astekbet i Vbet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2018 o 14:47, Nika 2001 napisał:

Dlaczego w moim typie z dnia 08.06.2018   Sparta Brno - Svratka Brno mam -200 pkt , dałem over 4.5 gola a wynik 3:2 na dodatek dałem PEWNIAK 

 

 

w tabeli poprawione

 

Tabela wrzucona, jak są błędy zgłaszajcie.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z rozliczeniem mojego dzisiejszego typu, Edytowałem 6 min po  dodaniu, w regulaminie jest jak byk Po 5 minutach. Po tym czasie jeżeli ktokolwiek będzie edytował dany typ nie będzie zaliczony. Czytam to jako że edycja po tym czasie anuluje zakład 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brusiak, lubię Cię, ale nie zaczynaj robić cyrku... Dany typ nie będzie zaliczony tzn będzie na minus nawet jak będzie na plus, a edycja nie służy do tego, żeby sobie rezygnować z betu tylko poprawić literówkę, kurs itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladasz/ typ po wyslaniu posta, cos ci nie pasuje to edytujesz/ zawsze sie znajdzie rebels, co chce lamac zasady  

 

Te zasady forum, po to , aby kazdemu  ułatwiać funkcjonowanie

 

Zamiast edytowac mozna dodac notke do posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:: @bigbraine777 :klask: tak, edycja posta 10:17, spotkanie o 11:30. Ewidętne oszustwo :fp: Chodziło o to że po przeanalizowaniu tego spotkanie i pojawieniu się kilku sygnałów między innymi spadki kursów bet był słaby i myślałem że go wycofam. :bz: Pisanie że chciałem oszukać jest ... brak słów. :f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...