Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


U mnie była ciekawa sytuacja. Przed podaniem typu na 13.02 miałem łącznie 500 punktów wliczając te wszystkie dodatnie, ujemne punkty itd. oraz serię czterech nietrafionych typów. Postanowiłem dać jako następny typ "pewniaka". Typ trafiłem, dostaję +300 pkt. i w sumie mam 800 punktów. (Nie)ciekawa sytuacja by była, jakby ten typ nie wszedł, bo wtedy dostałbym -200 punktów za nietrafionego pewniaka, do tego kolejne -200 za karę za nietrafioną serię 5 typów.

 

Czyli jakbym nie trafił typu to bym zamiast 800 punktów miał tylko 100 %-) Ciekawe są te nowe zasady :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, rusekw1971 napisał:

Proszę o usunięcie mojego typu z dnia 14 go lutego Skoki Olimpada i rezerwuje sobie ten typ na 17 lutego :)

Nie ma w konkursie czegoś takiego jak rezerwacja typu i nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, baku193 napisał:

Za pewniaka nie powinnem mieć podwojonych punktów? mam tylko 300 a napisałem na dole typu że to pewniak.

 

Może przeczytaj regulamin to tylko kilka linijek %-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Alibaba napisał:

Nie ma w konkursie czegoś takiego jak rezerwacja typu i nie będzie.

ja przecież żartowałem :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Alibaba napisał:

 

@Alibaba to twój był rekord w typie dnia jak dobrze pamiętam?

Jaki on był?

Przydałoby się go pobić:5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Alibaba nie wiem czy zaliczysz ale podałem typka na kartki minusowe Hendi na Besiktas tylko  skopiowałem posta z spotkaniem  chelse-barca w tytule  poprawiłem edytowałem ale chyba z minutkę po 20-45   nie wiem czy wolno w sumie Pozdrawiam 

 

i jeszcze zaniżyłem kurs na swoja nie korzyść co za dzień....tak to jest jak....dopada choroba...uj tam sorki za bałagan

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ŻYLETA napisał:

 Alibaba nie wiem czy zaliczysz ale podałem typka na kartki minusowe Hendi na Besiktas tylko  skopiowałem posta z spotkaniem  chelse-barca w tytule  poprawiłem edytowałem ale chyba z minutkę po 20-45   nie wiem czy wolno w sumie Pozdrawiam 

 

i jeszcze zaniżyłem kurs na swoja nie korzyść co za dzień....tak to jest jak....dopada choroba...uj tam sorki za bałagan


Do 5 minut można edytować, tak czy siak i tak widzę czy było coś zmieniane, i ewentualnie co dokładnie.

 

Żeby to było na minutę przed rozpoczęciem spotkania, to bym zaliczył, a tak to niestety nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to źle  flashscore pokazuje cala gala była dostępna na stacjach polsatowskich zaczęła sie od 22-15 i walka polaka byla normalnie o 23-30  wiadomo typ na minus imo tak dla zasady jak cos na stronę ufc zawsze masz rozpiskę z godzinami oni tego bardzo przestrzegają bo prawa telewizyjne itp walki maja czasem lekki poślizg z powodu ze ktoś skończy wcześniej i tu tez tak było ale pewnych ramów  czasowych nie przekraczają. Jak karta główna- telewizyjna ma sie o tej danej godzinie zacząć to sie zacznie a tutaj na tej gali karta główna zaczęła sie o godzinie 02-00 a cala gala skończyło po 3 Pozdrawiam 

By Alibaba,

OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy @maer zdobędzie 3500 punktów w lutym? :D:D:D

Wygranie konkursu 1500 pkt

Pobicie rekordu w Typerze Miesiąca 2000 pkt ( obecny rekord to 1605)

 

A widzę, że @maer w aktualnej tabeli ma 1332 pkt, a luty jeszcze trwa :wuwu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pershing napisał:

Jakby nie typował ostatnie sześć dni to by wygrał konkurs i pobił rekord %-)

 

Zobaczy się co będzie można byłoby nie typować w ostatnich dniach ale to nie jest metoda gdyż lubię rywalizację a to byłaby ucieczka byle tylko kasę wygrać :)

Rekord to swoją drogą jak nie teraz to kiedyś tam w przyszłości ;)

A te punkty za 4 trafione z rzędu dopisywane są na końcu do tabeli czy już teraz są uwzględnione?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maer napisał:

 

Zobaczy się co będzie można byłoby nie typować w ostatnich dniach ale to nie jest metoda gdyż lubię rywalizację a to byłaby ucieczka byle tylko kasę wygrać :)

Rekord to swoją drogą jak nie teraz to kiedyś tam w przyszłości ;)

A te punkty za 4 trafione z rzędu dopisywane są na końcu do tabeli czy już teraz są uwzględnione?

Pozdrawiam

Dopisywane są pod koniec. Jaki jest rekord pkt w typerze miesiąca ? XD Już znalazłem jaki był rekord. :)

Edytowane przez Lupy1905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim typie z 25.02 widzę błąd w rozliczeniu... Tzn. PSG  wygrało 3:0,  a więc przy typie "Suma poniżej 3" (piszę dokładnie tak jak podają na stronie 1xbet ), mamy zwrot. 

 

A tak przy okazji... Co jest w końcu z tym moim typem na Wellingera w Top 3 z 10.02. Uznany jest za "niebyły", czy jak... ? Bo oprócz tego pochopnego i niesprawiedliwego ostrzeżenia nie ma tam żadnej adnotacji ani reakcji na moje wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maer napisał:

 

 

A te punkty za 4 trafione z rzędu dopisywane są na końcu do tabeli czy już teraz są uwzględnione?

Pozdrawiam

Wszystkie bonusowe punkty dodawane są w tabeli końcowej.

 

7 godzin temu, alwex33 napisał:

 

 

A tak przy okazji... Co jest w końcu z tym moim typem na Wellingera w Top 3 z 10.02. Uznany jest za "niebyły", czy jak... ? Bo oprócz tego pochopnego i niesprawiedliwego ostrzeżenia nie ma tam żadnej adnotacji ani reakcji na moje wyjaśnienie.

Ostrzeżenie jest zasadne, gdyż jakby nie było interesuje się skokami i nie widziałem takiego kursu na TOP3 dla Welli, pytałem innych też nic takiego nie widzieli. Natomiast na czacie 1xbet ruski stwierdzili, że nie mają technicznej możliwości sprawdzenia jaki był tam kurs tuż po kwalifikacjach :bz:

Typ nie uznany, przy tak kontrowersyjnych/bardzo mało wiarygodnych kursach radzę robić screeny, szczególnie u ruskich.

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alibaba napisał:

No, no ciekawa walka będzie do końca %-) TOP4 na chwile obecną:

 

maer - 1352pkt

Lupy1905 - 1269pkt

ŻYLETA - 1072pkt

peterson - 1041pkt

 

Kto wygra? %-)

No wiesz zależy ile pkt jeszcze ktoś będzie miał dopisanych na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, alwex33 napisał:

25.02 miałem zwrot (patrz kilka postów wyżej) , ale widzę, że w tabelce nie poprawione.

 

Zapewniam Cie, że w tabeli jest poprawione, ale nie będę specjalnie się bawił dla jednej osoby i tu wrzucał po raz kolejny screenu jak, i tak już koniec miesiąca, i zaraz będzie tabela końcowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alibaba napisał:

 

Zapewniam Cie, że w tabeli jest poprawione, ale nie będę specjalnie się bawił dla jednej osoby i tu wrzucał po raz kolejny screenu jak, i tak już koniec miesiąca, i zaraz będzie tabela końcowa.

 

No przecież 25-go mam wpisane  -100 w tabelce... :D

 

 

Edytowane przez alwex33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...