Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Koszykowka Turcja
Godz: 14,00
spotkanie Banvit Bandirma - Fenerbahce Istanbul
typ: 1
Kurs 2,30
Buk Unibet

Analiza.Ten pojedyne4k w koszykówce ligi tureckiej zapowiada się niezwykle ciekawie.Zagrają w nim zespoły które walczą o czołowe pozycje w lidze.Gospodarze tego spotkania drużyna Banvit Bandirma zajmuje teraz
4 miejsce w tabeli z 41 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach zanotowali 17 zwycięstw i 7 pojedynków przegrali.W ostatniej kolejce pewnie pokonali na wyjeżdzie Trabzonspor 75-66.Jednak w tym
spotkaniu jest aktualny lider tabeli Fenerbahce Istanbul który ma 46 punktów zdobytych.W tym sezonie przegrali tylko 2 pojedynki a w pozostałych 22 spotkaniach odnieśli zwycięstwo.Dwa pojedynki co ciekawe wygrali
po dogrywce.W ostatnim swoim pojedynku wysoko pokonali na swoim parkiecie Tofas 90-75.Spotkania pomiędzy tymi drużynami w przeszłości były bardzo zacięte i kończyly się minimalnym zwycięstwem jednej z drużyn.
Osobiście sądze że gracze Banvit Bandirma wykorzystają atut własnego parkietu i odniesą zwycięstwo.
11/12/16 TBSL
Fenerbahce - Banvit76:71
07/03/16 TBSL
Banvit - Fenerbahce76:75
08/11/15 TBSL
Fenerbahce - Banvit 84:75
05/04/15 TBSL
Banvit - Fenerbahce 68;79

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Włochy Serie a
Godz: 15:00
Spotkanie Bologna-Roma
Typ: BTS
Kurs 1.76
Buk Unibet
Analiza: Roma na wyjazdowe spotkanie w tej kolejce Serie A pojedzie do zespołu Bologny, gospodarze w tym momencie zajmują dopiero 14 pozycję w ligowej klasyfikacji i chyba już nie mają o co grać pomimo iż do końca sezonu pozostało jeszcze kilka kolejek, bowiem spaść nie spadną ich przewaga jest zbyt duża, a szans na puchary nie ma bowiem strata również nie jest mała, goście natomiast są wiceliderem i muszą się na tej pozycji spróbować utrzymać , co prawda do zespołu Juventusu traca już 6 punktów,ale Nad zespołem z Neapolu przewagą jest zaledwie 4 oczka, których w tym spotkaniu nie wolno po prostu roztrwonić ze znacznie niżej notowanym rywalem jakim bez wątpienia jest ekipa Bologny. Gospodarze na własnym stadionie w tym sezonie radzą sobie po 4 porażkach z mocnymi zespołami przyszło zwycięstwo z zespołem Chievo i na pewno w tym meczu gospodarze spróbują przynajmniej jeden raz pokonać bramkarza swoich przeciwników bowiem morale po tym zwycięstwie poszły do góry. Goście natomiast ostatnio zanotowali 3 wygrane z rządu, a na wyjazdach Roma gra często overovo, więc sądzę iż podobnie będzie w tym spotkaniu , nastawiam się na wygraną gości oraz na dokładny wynik 1:3.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna POLSKA: LOTTO Ekstraklasa - Kolejka 28
Godz: 18:00
Spotkanie Lech Poznań - Legia Warszawa
Typ:suma rożnych powyżej 10,5
Kurs 1.90
Buk SekaBET

 

 

Dzisiaj wielki mecz w lidze polskiej,na przeciw siebie stają zespoły z aspiracjami do mistrzostwa Polski.Faworyta ciężko wskazać a wynik jest sprawą otwartą dlatego ciężko będzie wytypować wynik tego meczu.Dlatego decyduje się dzisiaj na rożne dlatego że mecz powinien być otwarty obie ekipy będą grały o pełną pule więc rożnych nie powinno zabraknąć.Linia jest dość wymagająca ale w polskiej lidze często te stałe fragmenty są wykonywane.Ostatnie spotkania między tymi drużynami pod względem rzutów rożnych to 12 i 16 więc całkiem sporo więc dzisiaj myśle że będzie podobnie biorąc pod uwagę że jak co sezon są to spotkania bardzo emocjonujące pomimo że nie pada jakoś wiele goli w tych meczach ale nie brakuje rożnych czy kartek.Spodziewam się że to drużyna gospodarzy będzie miała więcej sytuacji podbramkowych i to oni będą głównie nabijać rożne ale i Legia będzie robiła kontry co też przyniesie pewnie jakieś rożne.Podsumowując mecz będzie bardzo zacięty w którym nie zabraknie kartek może nawet i czerwonych no i stałe fragmenty gry w postaci rożnych których według mnie powinno być więcej niż 10.

 

:plus: 90

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Lech - Legia
Typ: 1
Kurs: 2.70
Bukmacher: Totolotek

Dziś oczy całej piłkarskiej polski zwrócone będą na pojedynek między Lechem oraz Legią. Warto też przyjrzeć się wcześniej ofertom na te spotkanie, a ja zwróciłem uwagę przede wszystkim na 2.70 wystawione na Lecha przez Totolotek. Po zagraniu z apki mobilnej kurs okazuje się nawet wyższy niż choćby w Unibecie czy Betssonie. Gospodarze świetnie weszli w tę rundę rozgrywek i w tym roku kalendarzowym jeszcze nie przegrali. Zanotowali zaledwie dwa remisy, a w pozostałych potyczkach okazywali się lepsi od rywali. Zapewnili sobie też udział w finale Pucharu Polski. Rywalizacja między tymi klubami od wielu lat budzi wielkie emocje, a w ostatnich sezonach to po prostu najlepsze kluby w kraju. Stawiam tu na gospodarzy, którzy wspierani przez fantastyczną publiczność zapewnią sobie trzy oczka i wyprzedzą Legię w ligowej tabeli. Po tak wysokim kursie zdecydowanie warto.

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League

 

289.png?lm=1485645633gb1.png?lm=1466545776985.png?lm=1457975903

 

Spotkanie: FC Sunderland - Manchester United
Typ: Manchester United wygra i obie strzelą
Kurs: 3,04
Data i godzina: 09.04.2017 14:30
Bukmacher: marathonbet
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Sunderlandem a Manchester United. Obie ekipy przystąpią do tego spotkania w podobnych nastrojach, bowiem i jedni, i drudzy w ostatnich meczach radzili sobie dosyć słabo. Gospodarze są jednak w zdecydowanie trudniejszej sytuacji gdyż nie wygrali od miesiąca i wielkimi krokami zbliżają się nieuchronnie do spadku z ligi. Goście natomiast wciąż walczą o top4 i grę w Lidze Mistrzów, jednakże po ostatnich wpadkach z West Brom oraz Evertonem, wizja gry w elitarnych rozgrywkach znacznie się oddaliła. Dalej widać braki w wykańczaniu akcji bowiem sytuacji mają sporo, duża liczba remisów nie jest tylko winą słabej skuteczności, składa się na to także poniekąd odrobina pecha w postaci fenomenalnej gry bramkarzy przeciwników, mówiąc potocznie mających dzień konia akurat na mecz z United jak chociażby niedawne spotkanie z Bournemouth, gdzie Artur Boruc wyjmował praktycznie wszystko i w pojedynkę wywalczył remis dla własnej ekipy. Dziś jednak podopieczni Jose Mourinho powinni wreszcie odnieść zwycięstwo. Historia spotkań wyraźnie premiuje Czerwone Diabły które do tej pory wygrywały z Czarnymi Kotami 22 razy, 6 razy padł remis oraz 3krotnie lepsi byli piłkarze Sunderlandu. Dodatkową motywacją dla United będzie na pewno to, iż nie wygrali oni z Sunderlandem od trzech spotkań. Co ciekawe gospodarze nie zdobyli nawet bramki od sześciu spotkań jednakże myślę, że dziś uda im się coś ustrzelić tym bardziej ze względu na kontuzje obrońców w United. Jako, że wspomniałem o kontuzjach to wygląda, to tak, że w ekipie Davida Moyesa nie zobaczymy dziś kontuzjowanych Paddyego McNaira, Jan Kirchhoffa, Stevena Pienaara i Duncana Watemore'a. Oprócz nich nie wystąpią także Adnan Januzaj, który nie może wystąpić przeciwko macierzystemu klubowi a także Johna O'Shea, który nie zagra z powodu śmierci ojca. Natomiast w ekipie Jose Mourinho nie zobaczymy nadal kontuzjowanych Wayne'a Rooneya, Ashley'a Younga, Juana Maty, Phila Jonesa i Chrisa Smallinga. Moim zdaniem Czerwone Diabły przerwą serię remisów i dziś zdobędą trzy oczka, aczkolwiek gospodarze też powinni przełamać swoją niemoc strzelecką i zdobyć minimum bramkę. Mój typ to 1:2. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:30.

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,95
Bukmacher: SekaBET
Analiza:

Nadchodzą ostatnie rozstrzygnięcia w najlepszych ligach w Europie. Ja skupię się na naszej lidze, to już koniec żartów dla Lechii Gdańsk, Jagiellonia odskoczyła im już na 6 punktów i nie mogą sobie pozwolić już na stratę punktów.
Lechia w tym roku w kiepskiej formie była, ostatni mecz już wygrali 1:0 z Zagłębiem Lubin u siebie a poprzednie mecze to 3 porażki z rzędu - 0:1 z Lechem, 1:2 z Ruchem i 1:2 z Legią... Lechia dziś już ma praktycznie wszystkich piłkarzy gotowych do gry.
Co do Piasta Gliwice, to ostatnio grają całkiem nieźle ale i tak walczą o utrzymanie i będą mieć do końca problemy o to by utrzymać się w lidze. Póki co zajmują 15 - przedostatnią lokatę z dorobkiem 29 punktów. Piast u siebie w tym sezonie to już nie taka twierdza nie do zdobycia jak to było w tamtym sezonie.
Pierwszy mecz wygrała Lechia Gdańsk 3:2 i myślę, że dziś także wygrają i również nie zabraknie bramek po obu stronach bo mimo wszystko Piasta stać na bramkę.
Lechia wiadomo, ma piekielnie mocny przód, są bracia Paixao, jest Krasić, Wolski, Peszko, Kuświk, Van Kessel.
Myślę, że to Lechia Gdańsk potrzebuje tych 3 oczek chcąc walczyć o mistrzostwo.

Powodzenia.

 

https://obstawianie.com/topic/34263-ekstraklasa-20162017/?p=996927

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej na lodzie/Niemcy DEL2-play out

Spotkanie:Rosenheim-Crimmitschau

Godzina:17:00

Typ:over 5.5

Kurs:1.75

Bukmacher:Unibet

Analiza:

 

W dniu dzisiejszym wybrałem spotkanie  drugiej ligi w niemieckim hokeju na lodzie,pomiędzy Rosenheim i Crimmitschau.To mecz o pozostanie w DEL2,piąty mecz tych drużyn.Stan rywalizacji  wynosi 2:2. Wyniki dotychczasowych czterech spotkań:

31.03.17 Rosenheim-Crimmitschau 4:6

02.04.17 Crimmitschau-Rosenheim 1:2

04.04.17 Rosenheim-Crimmitschau 5:4 D

07.04.17 Crimmitschau-Rosenheim 5:4 D

W dziesięciu ostatnich spotkaniach z udziałem gospodarzy, linia 5.5 pokryta 5/10,z udziałem drużyny gości również 5/10.Ale jeżeli spojrzymy na ostatnie bezpośrednie spotkania pomiędzy tymi drużynami, to na cztery rozegrane spotkania,w trzech padł over 5.5 i to ze sporym zapasem.Dwa razy padło 8 goli, w pierwszym meczu aż 10 bramek.Tu nie ma nad czym się zastanawiać,w tym meczu widzę ogromną szansę na to,że linia + 5.5 znowu padnie.Są to najsłabsze drużyny w lidze,a w meczach z ich udziałem pada mnóstwo goli.Dziś obydwie ekipy będą chciały wygrać i znowu zobaczymy sporo goli.Statystyki nie kłamią.W dziesięciu ostatnich bezpośrednich meczach over 5.5 padł siedem razy.Linia 6.5 po kursie 2.60 również godna polecenia.Ja jednak obstawiam pewny over 5.5 po kursie 1.75.

Powodzenia!

 

:plus: 75

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania ( Primera Division )
Spotkanie: Celta de Vigo - SD Eibar
Typ: 1
Kurs: 2.40
Data: 09.04.2017
Godzina: 16.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Zapraszam na 31 serię gier hiszpańskiej Primera Division.

W bardzo ciekawym spotkaniu na Estadio Municipal de Balaídos zmierzą się ze sobą miejscowe Real Club Celta de Vigo a w gości przyjedzie zespół Sociedad Deportiva Eibar.

Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 29 meczach zdobyli 41 punktów co daje obecnie 10 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się obecnie na 8 pozycji w Primera Division ze zdobytymi 49 oczkami w swoich 30 ligowych spotkaniach.

Celta de Vigo w tym sezonie u siebie 9 zwycięstw, 1 remis oraz 4 przegrane i bilans bramek 27-10 zaś SD Eibar w delegacjach 4 wygrane, 5 remisów oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 23-23.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają dobrze do tego jak będą pokonywać takie drużyny jak ich dzisiejszy rywal szczególnie u siebie to mogą się jeszcze spróbować załapać do europejskich pucharów ale pierwszym przystankiem jest właśnie to spotkanie a goście na wyjazdach w kratkę i średnio co przy nieźle dysponowanym zespołem gospodarzy u siebie może się skończyć dla nich porażką.

 

Link do wydarzenia:

 

http://www.flashscore.pl/mecz/K4B74pu9/#szczegoly-meczu

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; WŁOCHY: Serie A - Kolejka 31

Spotkanie: Lazio              -              Napoli

09.04.2017 20:45

Typ: BTS

Kurs: 1,57

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie we włoskiej Serie A pomiędzy zespołami Lazio i Napoli. Gospodarze z dorobkiem 60 punktów plasują się na 4  miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać  64 oczka i zajmują 3  pozycje. Drużyna gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować cztery zwycięstwa i jeden remis, natomiast goście trzy zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry i tam poszukają swojej szansy na bramkę. Spotkanie mianowane jako hit we włoskiej Serie A powinno dostarczyć wiele emocji i powinniśmy w nim zobaczyć sporo bramek. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardziej wyrównane a o wyniku zadecydują niuanse. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to remis 2:2

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...