Skocz do zawartości

MXRevShare - Zarabianie w Internecie coraz popularniejsze?


nisk

Rekomendowane odpowiedzi

Czym Jest MXRevShare ?

 

MXRevShare to Platforma Reklamowa działająca w innowacyjny sposób, na zasadzie podziału przychodów z reklamodawcami/użytkownikami ! 

 

Właścicielem firmy jest James Lee ValentineDziała w internecie od 2010 r.  Stworzył 9 programów zarobkówych. – wszystkie do tej pory są wypłacalne!

 

Jest również autorem ponad 60 książek opartych na własnej unikalnej inspiracji rozwoju, motywacji i osobistych doświadczeniach w marketingu oraz założycielem zarobkowych programów MX, które oferują systemy zapewniające duży sukces finansowy. Jego książki i wydawnictwa opublikowano już w 14 krajach. Oficjalna strona właściciela : http://www.jamesleevalentine.com/

 

Jak działa MXRevShare ?

 

MxRevShare sprzedaje usługi reklamowe, między innymi tzw. Adpack, czyli pakiety reklamowe za 5$, 25$ i $50. Każdy Adpack jest ważny 44 dni, a w zależności od tego, który wykupiliśmy daje nam inną ilość wejść na naszą stronę i inną ilość kliknięć. To co najciekawsze, to dostępny rabat. Można go uzyskać na każdy zakupiony pakiet w wysokości do 2.5% dziennie. Takim rabatem mogą się cieszyć te osoby z kupionym pakietem, które każdego dnia aktywnie obejrzą min 10 reklam Millionaire Ads na stronach MXR. Jak łatwo policzyć, jeżeli każdego dnia zakwalifikujemy się do otrzymania maksymalnego rabatu, to na koniec wykupionego pakietu nasz rabat może sięgnąć aż 110% dla każdego pakietu reklamowego. Wysokość rabatu nie jest wartością stałą, ani gwarantowaną i może być dowolnie zmieniana przez właściciela, który uzależniać go może od wielu istotnych czynników wpływających na kondycję firmy.

 

 

To tak w skrócie, więcej informacji na priv albo w temacie.

 

Dodam, że ja w MX jestem już jakiś czas i potwierdzam, że można na tym zarobić. W Internecie jest również pełno opinii na temat tego programu.

 

Jeśli kogoś zainteresowałem to zachęcam do rejestracji z tego linka - KLIK KLIK

Jest to mój link referencyjny, a że osoba polecająca jest wymagana to lepiej zarejestrować się u osoby, która będzie służyć pomocą. :)

 

Jeśli chcesz spróbować już teraz to napisz do mnie, wspólnie opracujemy strategie odpowiednią dla Ciebie.

 

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez nisk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To tak w skrócie, więcej informacji na priv albo w temacie.

 

Dodam, że ja w MX jestem już jakiś czas i potwierdzam, że można na tym zarobić. W Internecie jest również pełno opinii na temat tego programu.

 

Ile na tym zarabiasz i co konkretnie robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reinwestuje zarobione pieniądze w kolejne Adpacki, reklamuje swoje strony i klikam reklamy (wystarczy 10 dziennie, ale ja klikam max, czyli 100)

 

Aktualnie wypłaciłem to co zainwestowałem na początku, czyli jestem na czysto. Dziennie wpływa na moje konto ok. 55$ i za to dokupuje Adpacki, które wypracowują coraz większe sumy. Program działa stabilnie, więc z każdym dniem jest coraz lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej czasu zabrało mi zrozumienie o co chodzi w programach typu Revshare, przejrzenie Internetu w poszukiwaniu informacji na ten temat, oglądanie filmików na Youtube itd.

 

Teraz poświęcam na to ok. 20 minut. Samo klikanie 10 reklam dziennie zajmuje ok. 10 minut, pozostały czas to przegląd konta, kupienie Adpacków, dodanie reklamy/banera itp. 

W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że to te paczki (Adpacki) pracują same na siebie, dlatego im masz ich więcej to więcej zarabiasz, dlatego ja ciągle reinwestuje.

 

Gdy mam czas to klikam 100 reklam dziennie i wtedy to zajmuję więcej czasu, ale to nie jest koniecznie, za te dodatkowe 90 reklam mam po prostu jeszcze jakieś dodatkowe pieniądze. Wystarczy wyklikać 10 reklam, żeby dostać dzienne naliczenie. Klikanie 100 reklam dziennie ma sens na początku, gdy nie mam bądź nie chcemy inwestować własnych środków, a chcemy kupić Adpacki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Tutaj masz linka na temat innego raveshare,wystarczy przeczytać ostatnie 10 stron tego http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/10449-scam-my-advertising-pays-paczka-4999-zysk-60-wwwmyadvertisingpayscom/page-74

 

Wyjebało się wszystko ludzie potracili kase,to jest zwykła piramida finansowa,wpłacasz siano żeby inni na tobie zarabiali,internetowy amber gold i gadka dla debili,klikaj 10 minut dziennie a będziesz milionerem,radze się w to nie ładować omamiony jakimiś dziwnymi zyskami,ludzie jeżdżą na jakieś głupie spotkania gdzie ich "guru" uczą jak robić "marketing" w necie,spamują codziennie zrzutami ekranów na portalach społecznościowych.

 

Do tego zauważyłem że większość tych ravesharowych milionerów to ludzie zafascynowaniu rozwojem osobistym i różnymi tego rodzaju wyjściami ze strefy komfortu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nisk już 2 miesiące minęły, powiedz jak się kręci ten biznes, masz już z tego jakieś konkretne wypłaty?

 

Minęły 2 miesiące, a program cały czas płaci, wszystko działa stabilnie i dodatkowo wciąż się rozwija. Od 1.11 nastąpi również zmiana adresu i nazwy - MX.WORLD

 

https://mx.world/?r=ksinn

 

 

Co do wypłat to grafika mówi sama za siebie:

 

464db708e2d243f6med.png

 

Ogólnie jest dobrze i wiem, że będzie jeszcze lepiej, więc nadal zapraszam do współpracy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz linka na temat innego raveshare,wystarczy przeczytać ostatnie 10 stron tego http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/10449-scam-my-advertising-pays-paczka-4999-zysk-60-wwwmyadvertisingpayscom/page-74

 

Wyjebało się wszystko ludzie potracili kase,to jest zwykła piramida finansowa,wpłacasz siano żeby inni na tobie zarabiali,internetowy amber gold i gadka dla debili,klikaj 10 minut dziennie a będziesz milionerem,radze się w to nie ładować omamiony jakimiś dziwnymi zyskami,ludzie jeżdżą na jakieś głupie spotkania gdzie ich "guru" uczą jak robić "marketing" w necie,spamują codziennie zrzutami ekranów na portalach społecznościowych.

 

Do tego zauważyłem że większość tych ravesharowych milionerów to ludzie zafascynowaniu rozwojem osobistym i różnymi tego rodzaju wyjściami ze strefy komfortu 

 

Niestety nie znam tego Revshare, więc nie będę się wypowiadał.

 

Generalnie żaden program typu Revshare nie da Ci 100% pewności, wejście w taki program wiąże się z ryzykiem, więc jeśli inwestujesz pieniądze to inwestuj tylko pieniądze, które możesz stracić, nie bierz kredytów, chwilówek itd. Nikt nie da Ci gwarancji, jednak warto zaryzykować, zobaczyć jak to wygląda od środka. Ja działam w programach, w których zdecydowana większość zabrania, pogramy działają stabilnie, a zarządzają nimi właściwi ludzie. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie bajki to możesz sobie wciskać a nie innym,umieszczając info o tym "interesie" i wrzucając link zachęcasz jakby do wejścia  w to z twojego polecenia,bo na tym zarobisz ileś tam,nie wiem ile.

 

Co z tego że wrzucasz wykresy i wszystko działa?W tym całym MAP też działało i ludzie wrzucali wykresy ile to nie zarobili.Na forach są opisy i wyliczenia ludzi którzy dowodzą temu że na tym zarabiają tylko ludzie na samej górze piramidy.Przecież tam ciągle trzeba dokupować i namawiać ludzi do wejścia żeby było z czego płacić innym

 

Wg mnie jak w to wierzysz to jesteś naiwny,mając pod nosem fora i ludzi przez to wydymanych dalej w tym tkwisz,no ale Twoje życie Twoje siano,tylko nie wkręcaj w to innych.

 

Dobry cytat na koniec:

 

Właśnie o to chodzi w programach revshare, żeby ludziom zamydlic oczy, żeby myśleli że zarabiają na reklamie. Piramida finansowa to piramida finansowa. Nie jest istotne czy oglądasz reklamy, czy (jak to niektórzy mówią) klikasz myszką. Gdyby zamiast reklam było robienie pajacykow to naprawdę uważasz, że byś zarabiał na podskakiwaniu i machaniu rękami? A gdyby tak warunkiem naliczenia kasy było wklejenie screena z endomondo za przebiegniecie 10km dziennie? Ciemne masy by mówiły, że to pierwszy na świecie system, który płaci za odchudzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że reklamuje ten program między innymi po to, żeby mieć z tego również korzyści dla siebie, aczkolwiek nie mam jakiegoś mega ciśnienia, bo ja głównie zarabiam bez poleconych, po przez systematyczną prace. Prowizje z poleconych mam minimalne. Umieściłem info o tym biznesie, bo chciałem pokazać ludziom, że można zarobić w Internecie. Jeśli ktoś skorzysta to super, jeśli nie to trudno, ja nadal będę zarabiał, a Ty nadal tylko przyglądał, więc kto na tym lepiej wyjdzie? 

 

 

Wg mnie jak w to wierzysz to jesteś naiwny,mając pod nosem fora i ludzi przez to wydymanych dalej w tym tkwisz,no ale Twoje życie Twoje siano,tylko nie wkręcaj w to innych.

 

Jak mogę być naiwny skoro już jestem do przodu? Inwestycja mi się już zwróciła i teraz każdego dnia zarabiam dodatkowe pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadal będę zarabiał, a Ty nadal tylko przyglądał, więc kto na tym lepiej wyjdzie? 

 

 

Ahahaha,rozjebałeś mnie tym tekstem,widzę że pranie mózgu filmikami założycieli tych revsarów do Ciebie dotarło,mam znajomego na fejsie,wciągnął w to swoich 2braci i spamują tymi swoimi naliczeniami  i tekst "a Ty nadal się przyglądasz" powtarza się w każdym,niepełnosprytne zarabianie,zapewne książki o rozwoju osobistym i inne bzdurne eventy ravesharowców też odwiedzasz ;)

 

Widać że trafili na podatny grunt,łatwa kasa,nie trzeba pracować,pieniądze pracują w nocy a inni się przyglądają,znam te teksty.

 

Wiadomo że na tym zarabiasz bo na tym polega piramida finansowa,jak są wpłaty od nowych ludzi to i jest zarobek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale taka jest prawda, co mam Ci więcej powiedzieć, ja zamiast się przyglądać to zaryzykowałem i zarabiam dodatkową kasę, bez wczuty w filmiki i marketing na fejsie. Nie spamuje swojej tablicy, a o tym że w tym siedzę wie tylko kilku moich znajomych. Na eventy też nie jeżdżę. Pracuje na etacie, a z revcherów mam dodatkową kasę.. więc chyba spoko, co? Naprawdę można na tym zarobić i nie wiem dlaczego za wszelką cenę chcesz mnie przekonać, że to jest złe i wyśmiewasz ten sposób zarabiania skoro sam nawet nie spróbowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że pracujesz na etacie,ale wciągając ludzi którzy nie pracują,mają jakieś pieniądze i zechcą w to włożyć,pierdolną robotę bo się naoglądają filmików ludzi którzy są na górze tej piramidy i sobie jeżdżą po ciepłych krajach i wrzucają jakieś "motywujące" filmiki można ich zrobić w bambuko,bo to jest forum bukmacherskie i zbyt dużo info o takich stronach nie ma,dobrze żeby ktoś wiedział czym to grozi.

 

Bo tam żeby coś zarobić to trzeba trochę siana włożyć i trochę odczekać,z 50$ czy 150$ to możesz 10 lat zbierać jakieś ochłapy,ciągle trzeba coś dokupować,a nigdy nie wiadomo kiedy wstaniesz rano i strona na której miałeś wirtualne cyferki przestanie działać i zostaniesz z niczym bez roboty i kasy,a co bardziej najarani z kredytami.

 

Każdy decyduje za siebie ale dobrze znać 2 strony tego zarobkowania,bo raczej nie jest to biznes,no chyba że dla tych liderów czy jak ich tam nazywają na szczycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz absolutną rację i zgadzam się z tym co piszesz, dlatego bardzo istotne jest to, żeby zaufać odpowiednim osobą, które wytłumaczą o co w tym chodzi. Przedstawią dwie strony medalu, zarówno pozytywne aspekty jak i ryzyko tego typu działalności. Będą chciały pomoc, a nie tylko nałapać jak najwięcej osób, żeby mieć prowizję, a potem oleją temat. Ja do tematu podchodzę na chłodno, zastanawiam się dwa razy zanim wykonam jakiś ruch, studzę swój entuzjazm i póki co mi to wychodzi. Tutaj promuje tylko jeden program, który aktualnie wydaję mi się najpewniejszy i w którym większość ludzi zarabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tak działasz to lepiej śledź na forum tym gdzie podlinkowałem o tym MAP temat tego Tego twojego MX,bo tam ludzie którzy się trochę znają na tych piramidach finansowych potrafią wyczuć kiedy to się spierdoli i trzeba wyjąć kasę w porę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...