Skocz do zawartości

nisk

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  104
 • Wpisy na Shoutboxie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • punktów

  0 [ Dodaj ]

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Sieradz
 • Zainteresowania
  Sport
 1. Masz absolutną rację i zgadzam się z tym co piszesz, dlatego bardzo istotne jest to, żeby zaufać odpowiednim osobą, które wytłumaczą o co w tym chodzi. Przedstawią dwie strony medalu, zarówno pozytywne aspekty jak i ryzyko tego typu działalności. Będą chciały pomoc, a nie tylko nałapać jak najwięcej osób, żeby mieć prowizję, a potem oleją temat. Ja do tematu podchodzę na chłodno, zastanawiam się dwa razy zanim wykonam jakiś ruch, studzę swój entuzjazm i póki co mi to wychodzi. Tutaj promuje tylko jeden program, który aktualnie wydaję mi się najpewniejszy i w którym większość ludzi zarabia.
 2. No ale taka jest prawda, co mam Ci więcej powiedzieć, ja zamiast się przyglądać to zaryzykowałem i zarabiam dodatkową kasę, bez wczuty w filmiki i marketing na fejsie. Nie spamuje swojej tablicy, a o tym że w tym siedzę wie tylko kilku moich znajomych. Na eventy też nie jeżdżę. Pracuje na etacie, a z revcherów mam dodatkową kasę.. więc chyba spoko, co? Naprawdę można na tym zarobić i nie wiem dlaczego za wszelką cenę chcesz mnie przekonać, że to jest złe i wyśmiewasz ten sposób zarabiania skoro sam nawet nie spróbowałeś.
 3. Oczywiście, że reklamuje ten program między innymi po to, żeby mieć z tego również korzyści dla siebie, aczkolwiek nie mam jakiegoś mega ciśnienia, bo ja głównie zarabiam bez poleconych, po przez systematyczną prace. Prowizje z poleconych mam minimalne. Umieściłem info o tym biznesie, bo chciałem pokazać ludziom, że można zarobić w Internecie. Jeśli ktoś skorzysta to super, jeśli nie to trudno, ja nadal będę zarabiał, a Ty nadal tylko przyglądał, więc kto na tym lepiej wyjdzie? Jak mogę być naiwny skoro już jestem do przodu? Inwestycja mi się już zwróciła i teraz każdego dnia zarabiam dodatkowe pieniądze?
 4. Niestety nie znam tego Revshare, więc nie będę się wypowiadał. Generalnie żaden program typu Revshare nie da Ci 100% pewności, wejście w taki program wiąże się z ryzykiem, więc jeśli inwestujesz pieniądze to inwestuj tylko pieniądze, które możesz stracić, nie bierz kredytów, chwilówek itd. Nikt nie da Ci gwarancji, jednak warto zaryzykować, zobaczyć jak to wygląda od środka. Ja działam w programach, w których zdecydowana większość zabrania, pogramy działają stabilnie, a zarządzają nimi właściwi ludzie. Pozdrawiam
 5. Minęły 2 miesiące, a program cały czas płaci, wszystko działa stabilnie i dodatkowo wciąż się rozwija. Od 1.11 nastąpi również zmiana adresu i nazwy - MX.WORLD https://mx.world/?r=ksinn Co do wypłat to grafika mówi sama za siebie: Ogólnie jest dobrze i wiem, że będzie jeszcze lepiej, więc nadal zapraszam do współpracy.
 6. Najwięcej czasu zabrało mi zrozumienie o co chodzi w programach typu Revshare, przejrzenie Internetu w poszukiwaniu informacji na ten temat, oglądanie filmików na Youtube itd. Teraz poświęcam na to ok. 20 minut. Samo klikanie 10 reklam dziennie zajmuje ok. 10 minut, pozostały czas to przegląd konta, kupienie Adpacków, dodanie reklamy/banera itp. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że to te paczki (Adpacki) pracują same na siebie, dlatego im masz ich więcej to więcej zarabiasz, dlatego ja ciągle reinwestuje. Gdy mam czas to klikam 100 reklam dziennie i wtedy to zajmuję więcej czasu, ale to nie jest koniecznie, za te dodatkowe 90 reklam mam po prostu jeszcze jakieś dodatkowe pieniądze. Wystarczy wyklikać 10 reklam, żeby dostać dzienne naliczenie. Klikanie 100 reklam dziennie ma sens na początku, gdy nie mam bądź nie chcemy inwestować własnych środków, a chcemy kupić Adpacki.
 7. Reinwestuje zarobione pieniądze w kolejne Adpacki, reklamuje swoje strony i klikam reklamy (wystarczy 10 dziennie, ale ja klikam max, czyli 100) Aktualnie wypłaciłem to co zainwestowałem na początku, czyli jestem na czysto. Dziennie wpływa na moje konto ok. 55$ i za to dokupuje Adpacki, które wypracowują coraz większe sumy. Program działa stabilnie, więc z każdym dniem jest coraz lepiej.
 8. Czym Jest MXRevShare ? MXRevShare to Platforma Reklamowa działająca w innowacyjny sposób, na zasadzie podziału przychodów z reklamodawcami/użytkownikami ! Właścicielem firmy jest James Lee Valentine. Działa w internecie od 2010 r. Stworzył 9 programów zarobkówych. – wszystkie do tej pory są wypłacalne! Jest również autorem ponad 60 książek opartych na własnej unikalnej inspiracji rozwoju, motywacji i osobistych doświadczeniach w marketingu oraz założycielem zarobkowych programów MX, które oferują systemy zapewniające duży sukces finansowy. Jego książki i wydawnictwa opublikowano już w 14 krajach. Oficjalna strona właściciela : http://www.jamesleevalentine.com/ Jak działa MXRevShare ? MxRevShare sprzedaje usługi reklamowe, między innymi tzw. Adpack, czyli pakiety reklamowe za 5$, 25$ i $50. Każdy Adpack jest ważny 44 dni, a w zależności od tego, który wykupiliśmy daje nam inną ilość wejść na naszą stronę i inną ilość kliknięć. To co najciekawsze, to dostępny rabat. Można go uzyskać na każdy zakupiony pakiet w wysokości do 2.5% dziennie. Takim rabatem mogą się cieszyć te osoby z kupionym pakietem, które każdego dnia aktywnie obejrzą min 10 reklam Millionaire Ads na stronach MXR. Jak łatwo policzyć, jeżeli każdego dnia zakwalifikujemy się do otrzymania maksymalnego rabatu, to na koniec wykupionego pakietu nasz rabat może sięgnąć aż 110% dla każdego pakietu reklamowego. Wysokość rabatu nie jest wartością stałą, ani gwarantowaną i może być dowolnie zmieniana przez właściciela, który uzależniać go może od wielu istotnych czynników wpływających na kondycję firmy. To tak w skrócie, więcej informacji na priv albo w temacie. Dodam, że ja w MX jestem już jakiś czas i potwierdzam, że można na tym zarobić. W Internecie jest również pełno opinii na temat tego programu. Jeśli kogoś zainteresowałem to zachęcam do rejestracji z tego linka - KLIK KLIK Jest to mój link referencyjny, a że osoba polecająca jest wymagana to lepiej zarejestrować się u osoby, która będzie służyć pomocą. Jeśli chcesz spróbować już teraz to napisz do mnie, wspólnie opracujemy strategie odpowiednią dla Ciebie. Pozdrawiam
 9. Fokus jutro pamietaj o mnie i o mnie w piątek kurde, jakby mnie druga osoba oszukała to
 10. W opisie tematu jest napisane: Trzeba czasem myśleć dokładnie, mój błąd, jestem dość świerzak tu, więc dałem się zrobić jak lamus, a cóż. więc ten wpis eltondi nieaktualny, on ode mnie nie pożyczał, ktoś się za niego podał.. a koleś numer konta podał, więc da się dojść co Ty za osobnik, niech sie spodziewa wizyty
 11. eltondi - pożyczone 125zł - termin oddania do 20 marca. czekam edit. nieważne, ktoś mnie w ch**a zrobił dałem się zrobić jak lamus, c**j trudno..
 12. FokusSmok - pożyczone 30zł na MB, termin oddania - do 4 marca. czekam
×
×
 • Dodaj nową pozycję...