Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie

Godz: 20:45

Spotkanie Niemcy-Finlandia

Typ: over 1.5 do połowy

Kurs 2.20

Buk Unibet

Analiza: Na jutro wybralem spotkanie towarzyskie w którym ekipa Niemiec podejmowała będzie reprezentację Finlandii, gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu, Niemcy u siebie niezwykle rzadko tracą punkty, podejrzewam że w ostatnim sprawdzianie przed kwalifikacjami do mistrzostw świata wyjdzie pierwsza jedenastka , która bedzie chciała zdobyć jak najwięcej bramek, Finlandia na wyjazdach spisuję się znacznie słabiej niż na swoich stadionach i według mnie w starciu z zespołem naszych zachodnich sąsiadów ich szanse na chociażby jednego gola honorowego są bardzo małe, do tej pory obie reprezentacje na Niemieckich stadionach spotykały się ze sobą 5 krotnie , Finowie nigdy w tych meczach nie zdołali zanotować wygranej, Niemcy wygrały 3 razy  i padły 2 podziały punktów, , teraz roznicę pomiędzy obiema ekipami są bardzo duże, ostatni mecz miał miejsce w roku 2009 więc aż 7 lat temu, według mnie Niemcy jutro wygrają wysoko , stawiam na dokładny wynik 3:0 dla zespołu niemiec, myślę że Finlandia nie zdobędzie tutaj nawet bramki honorowej.

 

http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/page-18?do=findComment&comment=964981

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Towarzysko

Spotkanie: Estonia-Malta

Godz; 17:30

Typ: 1

Kurs: 1.57

Bukmacher:Unibet

Analiza:

W towarzyskim meczu Estonczycy rozegrają dzis mecz  na własnym boisku z 

reprezentacją Malty. Obie drużyny przygotowują się do kwalifikacji Mistrzostw Świata.

Estonia rozegra 6 września swój pierwszy mecz na wyjeżdzie z Bosnią i Hercogowinią.

Przeciwnik roegra swoj pierwszy mecz u siebie z Szkotami.

Obie drużyny spotkały się między sobą do tej pory 3 krotnie , ostatni razem u siebie 

Estonczycy wygrali towarzysko 2;1 , raz był remis 0;0 , i raz górą byli lepsi Maltanczycy.W statystykach.

Estonczycy u siebie są bardzo mocni jak  towarzysko

i eliminacjach od 26 03 2013 rozegrali u siebie ogółem 23 mecze , w tym 11 zwycięstw 

7 remisów i tylko 5 porażek . 

Co do reprezentacji Malty od 14 08 2013 r. na wyjeżdzie rozegrali 14 meczy w tym 13

porażek i jeden remis  . Na wyjeżdzie towarzysko wygrali ostatnio w 2012 r. 

Dziwi mnie że  kurs idzie do góry na te spotkanie  moim zdaniem to jest pewniak  polecam.

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Mecz towarzyski)
Mecz: Niemcy - Finlandia

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 2,18

Bukmacher: Unibet

Data: 31.08.2016  godz: 20:45

 

Analiza:

 

Na stadionie w Moenchengladbach dojdzie dziś do towarzyskiego spotkania reprezentacji Niemiec i Finlandii. Oczywiście zdecydowanym faworytem są gospodarze, ja poszukam tutaj wysokiego overa bramkowego.

O sile ofensywnej Niemców nie trzeba nikogo przekonywać, to wciąż zespół który jest w stanie każdemu rywalowi zaaplikować kilka bramek. Bardzo groźny w ataku pozycyjnym, jak i w kontrze, a przy tym dobrze wykorzystujący stałe fragmenty gry. Po średnio udanym Euro Niemcy zechcą dziś zapewne poprawić sobie nastroje przed startem eliminacji Mistrzostw Świata i nastrzelać jak najwięcej goli bardzo przeciętnej drużynie Finlandii. Nawet mimo braku typowego środkowego napastnika Niemcy mają kilku graczy, którzy mogą dzięki swojej szybkości i technice nieźle zamieszać wśród wysokich i niezbyt zwrotnych obrońców fińskich. Bellarabi, Draxler, Oezil, Moeller, do tego będący od początku sezonu w świetnej formie Khedira i Kroos. Zagrożenie może nadejść z każdej strony i na pewno Niemców nawet przy niepełnej koncentracji stać na to żeby na luzie strzelić kilka bramek. Natomiast nadmierne rozluźnienie w końcówce może dać Finom okazję do jakiejś kontry i zdobycia gola, który bardzo by pomógł w pokryciu overa.

Finów pamiętam z towarzyskiego meczu z Polską, w którym nasi skrzydłowi i napastnicy kilka razy tak nimi zakręcili, że rośli obrońcy nie wiedzieli co się dzieje. Skończyło się na 5:0 dla nas i był to wynik w pełni zasłużony. Przed samym Euro Finom udało się uzyskać bardziej honorowe wyniki, zremisowali 1:1 z Belgią i przegrali 0:2 z Włochami, ale wydaje mi się że był to efekt przygotowań rywali do Euro i niezbyt wysokiej ich formy w momencie meczu. Dziś Niemcy są na początku sezonu, ze świeżością chcą rozpocząć nowe rozdanie, pokazać się trenerowi i kibicom i każdy będzie się starał o strzelenie gola.

Mecze towarzyskie rządzą się swoimi prawami, nie zawsze każdy gra na 100 procent, ale akurat Niemcy z reguły traktują swoich kibiców poważnie i myślę, że dzisiaj postarają się o dobry występ i strzelenie kilku goli. Na pewno ich przewaga nad Finami jest wyraźna i stać ich na wysoką wygraną.

 

http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/page-18?do=findComment&comment=967809

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...