Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LE
Godz: 19:15
Spotkanie Sonderjyske-Zagłębie
Typ: bts
Kurs 1.73
Buk Unibet
Analiza : Spotkanie rewanżowe pomiędzy Duńskim Sonderjyske oraz Lubińskim Zagłębiem na pewno zapowiada się niezwykle ciekawie w pierwszym meczu rozegranym na stadionie Lubińskiego Zagłębie Duńczycy niespodziewanie wygrali 1:2, pomimo iż to Lubinianie przez całe spotkanie byli zespołem zdecydowanie lepszym i to oni stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, w drugiej połowie Filip Starzyński nie wykorzystał jeszcze rzutu karnego a bramkarz przyjezdnych rozegrał na pewno jedno z lepszych spotkań w swojej karierze, teraz moim zdaniem goście nie są wcale w złej sytuacji pomimo niekorzystnego wyniku, dwa gole na pewno będą w stanie w tym meczu zdobyć, gospodarze , którzy preferują styl gry do przodu również powinni coś strzelić liczę na bramki już w pierwszej połowie tak jak to miało miejsce w 1 spotkaniu w Lubinie goście bowiem nie mają nic do stracenia i na pewno Zagłębiu bardzo by pomogła bramka już w pierwszej połowie tego spotkania , stawiam na wynik 0:1 do połowy oraz 1:2 po 90 minutach tego spotkania dla przyjezdnych , na których bardzo miło popatrzeć w ostatnich spotkaniach , szkoda by było gdyby odpadli w tej rundzie.

 

http://obstawianie.com/topic/34258-liga-europy-20162017/?do=findComment&comment=964422

 

 

 

 

 

:plus: 73

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia, Copa Colombia
Spotkanie: Deportes Quindio - Independiente Santa Fe
Typ: 1
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Godzina: 02:00

Analiza:

Na dziś Kolumbia, Copa Colombia.
Dziś rewanżowe spotkanie między obiema drużynami, które wpadło mi w oko i myślę, że warto zagrać jak ktoś ma jakiś mały budżet i chciałby zaryzykować i go powiększyć. 6 dni temu ekipa Santa Fe wygrała na własnym obiekcie 2:1. Co prawda do przerwy prowadziła ekipa Quindio to ostatecznie coś się zepsuło i przegrali tracąc w drugiej połowie 2 gole..
Bukmacherzy ostatnio dosyć mocno faworyzowali drużynę Santa Fe wystawiając śmieszne kursy fakt poszczęściło im się wtedy ale dziś widzę jest powtórka i znowu faworyzują ekipę Santa Fe..
Nie do końca jestem przekonany co do tej decyzji ale to w sumie ich sprawa.. Gospodarze 5 dni temu rozegrali ligowy mecz, który nieszczęśliwie przegrali 0:1 po samobójczym trafieniu Naranjo w 15minucie spotkania.. Nie zdołali już strzelić choćby jednego gola by wyjść na remis... Faktycznie gdyby nie ten samobój to padł by remis więc tej przegranej nie ma co brać aż tak do siebie.. Z kolei Santa Fe grała ligowy mecz 3 dni temu, który wygrali 0:1 choć w całym meczu nie grali żadnej ciekawej piłki bo w większości piłkę przy nogach mieli tamtejsi gospodarze to jednak udało im się wywieźć zwycięstwo..
Tak jeśli chodzi teraz o mecze grane przez oba teamy to wygląda to następująco: od sezonu 2013 Quindio nie zdołało ani razu pokonać rywala.. a było to 6 spotkań udało im się raz wywalczyć remis.. we wcześniejszych meczach, których nie biorę pod uwagę to zdecydowanie gospodarze wygrywali ale od tego czasu dużo się zmieniło..
Tak więc dzisiaj jako, że jest to rewanż stawiam, iż to właśnie gospodarze wygrają ten mecz na własnym stadionie a czy awansują to już tak za bardzo mnie nie interesuje icon_smile.gif
 
 
 
:plus: 250
Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, klubowy mecz towarzyski


Spotkanie: Bayern Monachium - Real Madryt


Typ: Real Madryt strzeli gola w obydwu połowach- TAK


Kurs: 3,50


Godz: 04.08.2016 1:30


Bukmacher: Bet365


Analiza: Będzie to mecz mało znaczącego turnieju International Champions Cup. Mimo niewielkiej rangi turnieju mecz ten jakiś prestiż ma, bo spotykają się obecnie dwie najlepsze drużyny na świecie(obok Barcelony). Bayern Monachium jest stawiany w roli faworyta, ale ja w nich faworytów za bardzo nie widzę. Bayern zmienił trenera i trochę czasu może upłynąć zanim zaczną grać najlepiej jak potrafią. Drużyna z Monachium grała dwa mecze z włoskimi drużynami- z Interem i AC Milanem. Z AC Milanem tylko zremisowali 3:3, a w karnych przegrali. Bayern stracił bramkę w pierwszej połowie i dwie w drugiej. Z Interem wygrali 4:1. Cztery stracone bramki w dwóch meczach to dużo jak na Bayern, a Real Madryt jest lepszy od obu tych ekip. Real przegrał 1:3 z PSG, a potem wygrał 3:2 z Chelsea. Jak widać w meczach obydwu drużyn jest dużo goli. W tym meczu raczej też powinno być ciekawie. Obrona Bayernu jeszcze jest niepewna, w Realu ma kto strzelać, stąd taki typ.


 


http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/page-18


 


 


 


 


:minus: 200


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: pilka nożna, LE
Data: 4.8/19:15
Spotkanie: Sonderjyske-Zaglebie Lubin
Typ: over 9,5 rożnych
Kurs: 1.80
Bukmacher Bet365
Analiza:

Po pierwszym zaciętym meczu zwycięsko wyszli Duńczycy wygrywając 2-1, jednak Zagłębie w rewanżu nie może, i raczej nie złoży broni, mimo przegranej mieli dobre okazje do tego nie wykorzystali rzutu karnego.
Zagłębie nie ma nic do stracenia i aby odnieść sukces muszą po prostu wyjść na boisko z jajami i zagrać co najmniej jak w pierwszym meczu byle skuteczniej.Myślę że tak właśnie dzisiaj Miedziowi zagrają a po kilku z wielu ataków złapią parę fragmentów z narożnika boiska, ryzykowna gra którą należy podjąć powinna także skutkować w kornery dla gospodarzy.Wynik dla Zagłębia nie jest specjalnie korzystny, nawet obejmując prowadzenie 0-1 ten wynik nie da im awansu, ale już każde inne prowadzenie już większą presję wywiera na gospodarzach 1-2 dogr, każda inna wygrana Zagłębia = awans

 

http://obstawianie.com/topic/34258-liga-europy-20162017/?p=964993

 

 

 

 

 

:plus: 80

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LE
Godz: 20:45
Spotkanie: West Ham - Domzale
Typ: 1/1
Kurs: 1,80
Buk: Bet365

Analiza:
Na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie z Ligi Europejkiej pomiędzy West Ham a Domzale. W pierwszym meczu padł sensacyjny wynik 2:1 dla gospodarzy z Słowenii mimo licznych ataków Anglików udało im się utrzymać wynik do końca który w perspektywie meczu rewanżowego jest bardzo istotny. Mój typ na to spotkanie to prowadzenie do przerwy jak i do końca meczu przez West Ham. Drużyna która w ubiegłym sezonie pokazała że może wygrywać z każdym czy to był ManU czy Arsenal stąd świetne miejsce 7 w ligowej tabeli. Uważam że dzisiejszy mecz potwierdzi tylko moje słowa, a stroną przeważająca i dyktującą swoje warunki będzie drużyna z Londynu. West Ham jest to klub o większym potencjale i doświadczeniu niż drużyna z Słowenii dlatego sądzę że dziś będziemy świadkami jednostronnej gry i wysokiej wygranej gospodarzy.

http://obstawianie.com/topic/34258-liga-europy-20162017/?do=findComment&comment=965003

 

 

 

 

 

:plus: 80

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis>challenger Cortina


Spotkanie: Rublev-Sonego


Typ: 1


Kurs: 1,62


Godz: 17:00


Bukmacher: Unibet


Analiza:


   Na dzisiejszy typ dnia wybrałem typ z 1/8 challengera we włoskiej Cortinie pomiedzy Andreyem Rublevem a Lorenzo Sonego. Moim zdecydowanym faworytem jest rosjanin. Jest bardziej ograny na imprezach typu challenger i wyżej oraz ma o ponad sto pozycji lepszy ranking. Włocha ratuje tylko to że gra przy dopingu swoich rodaków i  tylko w tym mozna dopatrywać się porażki Rubleva.


 


 


 


 


:plus: 59


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonderjyske (Den) - Zagłębie Lubin (Pol) Godz. 19:15
typ:2
kurs: 3,07
buk: OddsRing

Dziś Zagłębie jedzie do Danii wykonać misję wydawać by się niemożliwą. Ja osobiście wierzę w "miedziowych" i liczę na ich zwycięstwo 2-0 . Lubinianie przecież są liderem Ekstraklasy, w której prowadzą bez starty gola. Jedynie Duńczykom udało się pokonać ostatnio Polacka . Również Serbowie nie zdołali strzelić gola Zagłębiu. Szkoda trochę pierwszego meczu i nie strzelonego karnego przez Starzyńskiego,jednak reprezentant polski wraca do wysokiej formy co udowodnił pięknym golem z Niecieczą. Zupełnie w innych nastrojach jest zespół Sonderjyske,który w pięciu ostatnich spotkaniach wygrał tylko raz , właśnie z Zagłębiem. W lidze duńskiej przegrał dwa ostatnie spotkania przed własną publicznością Lyngby oraz Aarhus, dlatego nie stawiam na straconej pozycji piłkarzy z Lubina. Myślę,że dziś wejdą dobrze w to spotkanie i to oni na początku meczu strzelą gola. Patrząc na formę obu zespołów to Zagłebie jest dla mnie faworytem tego spotkania,liczę dziś na ich zwycięstwo a nawet awans .

 

http://obstawianie.com/topic/34258-liga-europy-20162017/?do=findComment&comment=965003

 

 

 

 

:minus: 150

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LE
Godz: 19:00
Spotkanie: Giannina - AZ Alkmaar
Typ: 1 (+0.5 AH)
Kurs: 2.16
Buk: Unibet

Analiza:

W pierwszym spotkaniu AZ Alkmaar wygrało 1:0. Mimo to holenderski zespół czeka dzisiaj niezwykle ciężka przeprawa. W Grecji panują bardzo trudne warunki atmosferyczne. Bardzo wysoka temperatura oraz wilgotność powietrza na pewno dadzą się we znaki nie przyzwyczajonym do takich warunków piłkarzom AZ. Co więcej gospodarze na własnym boisku są bardzo groźną drużyną, o czym przekonał się we wcześniejszej rundzie norweski Od BK przegrywając aż 3:0. Nie bez znaczenia jest również to, że duńska piłka klubowa od kilku lat przeżywa spory regres, zaś drużyny reprezntujące ten kraj na arenie europejskiej z rzadko osiągają satysfakcjonujące wyniki. Z wyżej wymienionych powodów uważam, iż remis bądź wygrana gospodarzy to bardzo dobra oferta. Co więcej wynik remisowy, bądź wygrana gospodarzy jedną bramką, ale przy strzelonej bramce gości może dać awans faworyzowanemu AZ, co wydaje mi się również dosyć prawdopodobne.

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Data: 04.08 19:00
Spotkanie: Mlada - Shkendija
Typ: Mlada
Kurs:  1.47
Bukmacher: OddsRing
Analiza:

Po wygranej outsidera u siebie 2:0 szykuje się ciekawy mecz w Czechach. Mlada na pewno będzie zdeterminowana by odnieść zwycięstwo bo są faworytem tego meczu i to dość wyraźnym. Wynik pierwszego spotkania to przede wszystkim zasługa czerwonej kartki dla czeskiej drużyny, po której im się gra posypała i Skhendija to wykorzystała strzelając dwa gole. W poprzednich rundach Skhendija wyeliminowała Cracovię i Neftci Baku. Po takim wyniku w pierwszym meczu są o krok od kolejnej niespodzianki. Moim zdaniem ich limit szczęścia został wykorzystany i przewaga sportowa w końcu będzie na górze a Mlada na pewno czysto sportowo ma więcej do zaoferowania i u siebie powinni to udowodnić. Po wygranej w ostatnim meczu w lidze 3:0  z Libercem są na pewno podbudowani.

 

 

 

 

 

 

:plus: 44

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Mecz towarzyski

Malmo vs Wolfsburg

Typ - Wolfsburg over 1.5 gola

Kurs - 1.66

Sportingbet

04.08.2016 / 19:00

 

Niby gra LE ale po ostatnich wynikach chcialo mi sie rzygac,tak wiec wole skupic sie na meczu towarzyskim.

Malmo zagra bodajze przed wlsna publicznoscia,niby bedzie to atut z ich strony,jednak dziwne,ze chce im sie grac spotkanie towarzyskie,kiedy za 3 dni graja wazny mecz z AIK...Mowie dziwne,poniewaz jak ostatnio grali w lidze u siebie z Kalmar to ruszali sie jak muchy w smole....

W lidze idzie im bardzo dobrze,jednak zawalony poprzedni sezon spowodowal,ze nie graja w europejskich pucharach,tak wiec wszystkie sily moga skupic na lidze.Po pietach depcze im mocno obecny mistrz Norrkoping,ktory mimo walki o Lige Mistrzow radzi sobie bardzo dobrze.

Patrzac na kadre gospodarzy,to praktycznie wszyscy z podstawowego skladu sa w kadrze meczowej,nie wiadomo jednak,czy zagraja pelne 90 minut,moim zdaniem raczej nie patrzac na zblizajacy sie mecz z AIK.

 

Wilki niestety ale nie graja juz tak pieknie jak wtedy,kiedy gromili Bayern...Jednak wciaz jest to solidny klub i nie oszukujmy sie - w starciu z Malmo to Wolfsburg bedzie faworytem.

Liga zaczyna sie 27 sierpnia,tak wiec dobijamy pomalu do ostatniej prostej.Tydzien wczesniej rozegrany zostanie mecz pucharowy z FSV Frankfurt.

Spotkania towarzyskie do tej pory byly bardzo ciekawe,glownie ze wzgledu na rywali z jakimi Wolfsburg gral a byly to kolejno - Celtic,Basel,Benfica i Sporting Lizbona.Tylko z Benfika nie udalo sie strzelic bramki.

Zdecydowanie najlepszym meczem byl ten z Baselem,gdzie padlo az 6 bramek,skonczylo sie na remisie 3:3.

 

Wiadomo,ze w meczach towarzyskich roznie bywa,jednak moim zdaniem Wolfsburg jest w stanie tutaj bez problemu strzelic dwa gole.

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – IO, Grupa C

Godzinna:  22:00

Spotkanie:  Meksyk Ol. - Niemcy Ol.

Typ: over 2.5

Kurs: 2.03

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Meksyk broni tytułu z przed czterech lat, gdzie z każdym mecze się rozkręcali i grali naprawdę bardzo atrakcyjną piłkę by w finale pokonać Brazylijczyków.

 Oczywiście tych samych piłkarzy dziś nie zobaczymy ale w Meksyku jest dobra młodzież i pokolenie. Technicznie ci gracze są naprawdę świetnie przygotowani i nawet moim zdaniem to będzie ich atut w tym spotkaniu.  Trudno napisać coś więcej bo takie reprezentacje grają rzadko, ale wydaje mi się że po prostu mentalność tych chłopaków  będzie przypominała styl gry głównej reprezentacji – też bazujące na technice, szybkości w ataku. Co do personaliów to na pewno dwa nazwiska zasługują na uwagę doświadczony Perlata który dał złoto na ostatnich Igrzyska Olimpijskich oraz Hirving Lozanoz  - świetny gracz, wróży mu się dużą karierę w Europie.

Niemcy po 28 latach wracają na Igrzyska. Tak jak w przypadku Meksyku nie za wiele o stylu do powiedzenia, ale wiadomo w Niemczech potrafią wyśmienicie szkolić młodzież do kilku lata i co chwilę pojawia się perełka. Skład ciekawy w ofensywie, wszyscy do kluczowi gracze w Niemczech w swoich klubach. Atak to doświadczonych Petersen 21 bramek w poprzedni roku oraz Selke. Pomoc to już bardzo doświadczeni gracze w poważnej piłce mimo takiego wieku Meyer, Goretzka to podstawa Schalke,  Brandt to może być nawet gwiazda turnieju fantastyczne występy młodzika w Leverkusen. Tą ofensywną będą opiekować się bracia Bender, którzy swoim doświadczeniem powinni ułatwiać zadania ofensywne i defensywne.  Przebojowe chłopaki w ofensywie powinni dużo mieszać.  Defensywa wydaje mi się słaba dwa zawodnicy Hoffenheim które grało beznadziejne w defensywie,  gracz RB Leipzig Klostermann bez doświadczenia w Bundeslidze, jedynie Ginter to znane dla mnie nazwisko ale z większymi atutami w ofensywie.  

Faworytem Niemcy którzy  od dawna jak wspomniałem nie grali na IO a to będzie miało znacznie.  Myślę że tutaj w Brazylia będzie otwarta piłka, wszak to jest młodzież której bliżej do ofensywny niż defensywy, nie grają ze sobą często to i zgranie w tej formacji słabe a po jednej i drugiej stornie w ataku ciekawi gracze z dużymi umiejętnościami indywidualnymi to wydaje mi się że w tym pojedynku będzie decydowało.   Meksyk nie ma mentalności ekipy broniącej i na pewno nie będą czekać na jedną akcję.

http://obstawianie.com/topic/34342-igrzyska-olimpijskie-2016/

 

 

 

 

:plus: 103

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europy - Kwalifikacje
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Hajduk Split - Oleksandriya
Typ: Hajduk -1
Kurs: 2,90
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami rewanż III rundy kwalifikacji do Ligi Europejskiej. W pierwszym meczu padł wynik 0:3 dla gości tamtego spotkania czyli Hajduka, co może wydawać się, że sprawa awansu jest już zaklepana. Nie sądzę aby drużyna z Ukrainy mogła by odrobić stratę 3 goli.
To co się dzieje na Ukrainie każdy wie, i wie też, że piłkarsko na Ukrainie dzieje się źle. Tam liczą się już tylko 2 drużyny Szachtar i Dynamo Kijów i nikt więcej a i Szachtar wczoraj już odpadł z el. do ligi mistrzów. Widać jak ta liga spadła poziomem.
Oleksandriya już w meczu towarzyskim przegrał nawet  z Jagiellonią 0:1 potem przyszła 1 kolejka ligi Ukraińskiej i dostali baty od Dynama Kijów 1:5 następnie grali w lidze europejskiej i również dostali oklep od Chorwatów 0:3 by w 2 kolejce ligi wygrać u siebie 3:2 z Vorskla.
Hajduk Split bardzo dobrze rozpoczął ten sezon - rozegrali 6 meczów towarzyskich 4 mecze wygrali 2 zremisowali, następnie w II rundzie pokonali Rumuński CSM Iasi w dwu meczu 4:3 a w lidze były już 2 kolejki i zebrali komplet punktów pokonując na wyjeździe 2:0 Cibalia i również na wyjeździe 1:0 Split.
Reasumując wydaje mi się, że Ukraińcy już pogodzeni są odpadnięciem z ligi europejskiej i teraz będą mogli skupić się już tylko na lidze a Hajduk po raz kolejny wygra mecz minimum 2 golami. Dla przykładu w sobotę Ukraińcy grają mecz w lidze z Szachtarem i tam kurs na Szachtar wynosi 1,09! że przegrają minimum 3 golami jest kurs 1,74... Widać więc jaki jest poziom tej drużyny...
Dla odważniejszych polecam dać handicap -2 bądz -2,5 .. Ja jednak stawiam, że Hajduk wygra minimum 2 golami.
Pozdrawiam.

 

http://obstawianie.com/topic/34258-liga-europy-20162017/?p=965038

 

 

 

:plus: 190

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – IO, Grupa D

Godzinna:  23:00

Spotkanie:  Portugalia Ol. - Argentyna Ol.

Typ: 2

Kurs: 2.25

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Dzisiaj  piłkarska reprezentacja Argentyny rozpocznie rywalizację W igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro Argentyna zagra w grupie D, a jej rywalem będzie Portugalia, Honduras i Algieria. Dla Argentyny jest to mecz najważniejszy w grupie , chcąc walczyć o finał  prawdopodobnie z faworytem do złota 

Brazylia muszą wygrać grupę , by nie spotkać się z Canarinhos  przed finałem . Moim zdaniem   mają  szansę  by liczyć się walce o medal jeśli wygrają dzisiejszy mecz.

W statystykach  to Argentyna jest faworytem  to ich 6 występ na olimpiadzie , w których zdobyli 1996r. srebro, 2004 złoto i powtórzyli to za 4 lata z wielkim Mesii .

Argentyna rozegrała na olimpiadach w  sumie   27 meczy  wygrywając 18 , 4 remisy i  5 porażek . Oba zespoly spotkały się na olimpiadzie USA i rozegrały tam 2 mecze, pierwszy w grupie to remis  1:1 , póżniej  2:0 w półfinale . Wielkie rozczarowanie było brak Argentyny na olimpiadzie w Anglii 

Co do Portugalczyków  wystąpiła 2 razy  1996 grała o brąz  z Brazylią przegrywając 5:0. 2004 nie wyszla z grupy. Na olimpiadach rozegrała  9 mecz ,3 zwycięstwa

2 remisy  4 porażki. Moim zdaniem po dobrym kursie warto postawic na Argentyne.

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna kwalifikacje Ligi Europy

Data, godzina: 04.08.2016 20-45

Spotkanie:  West Ham - Domzale

typ: West Ham -2,5

kurs: 2.75

buk:  bet365

 

Analiza: 

Juz za chwile rewanż w lll rundzie kwalifikacyjnej LE. W Londynie Młoty podejmować będą Domzale ze Słowenii, ktore niespodziewanie wygrało pierwszy mecz u siebie z Anglikami 2-1. Nie zmienia to faktu ze to wciąż wyspiarze są zdecydowanym faworytem w tej parze. I moim zdaniem powinni dzis wykorzystać atut własnego boiska i pewnie awansują po wysokiej wygranej. Wiadomo jak gra się przyjezdnym na wyspach. Zawsze gra się tam ciężko nawet topowym ekipom ze Starego Kontynentu, nie wspominając już o europejskich średniakach. A nawet nie wiem, czy Domzale zalicza się do tej drugiej grupy, bo trudno szukac ich w rozgrywkach grupowych Ligi Europy. Słoweńcy nie powinni sprawić większego problemu West Hamowi, ktorzy jak pamietamy z poprzedniego sezonu grali bardzo ciekawą piłkę i co najważniejsze skuteczną. I po składzie wystawionym przez Slavena Bilica jestem pewien ze bardzo liczą na awans, bo w wyjsciowej jedenastce wystawieni sa najlepsi grcze swojego zespołu z Carrollem na szpicy czy Noble, Feghouli, Valencia czy Kouyatem w składzie. Moim zdaniem Młoty dzis nie popełnią błedów z pierwszego meczu i od początku ruszą na rywali by jak najszybciej uzyskać dwu-, trzy bramkową przewagę. Stawiam na West Ham

 


 

 

 

:plus: 175

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...